ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • Прийнята Програма економічного і соціального розвитку Харківської області на 2010 рік

  17 червня 2010 | 11:59

  Прийнята Програма економічного і соціального розвитку Харківської області на 2010 рік

  В основу Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2010 рік увійшли положення Програми президента України Віктора Януковича «Україна для людей», а також напрацьовані пропозиції Харківського регіонального комітету з економічних реформ.

 • Ухвалено комплексну програму «Здоров’я Слобожанщини»

  17 червня 2010 | 11:57

  Ухвалено комплексну програму «Здоров’я Слобожанщини»

  На пленарному засіданні LVIІІ сесії Харківської обласної ради V скликання була ухвалена комплексна програма «Здоров’я Слобожанщини», яку представив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Ігор Шурма. Програма «Здоров’я Слобожанщини» передбачає виділення коштів через КЗОЗ Обласна клінічна лікарня – центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.   

 • На Харківщині проведено навчання для співробітників правоохоронних органів та суддів з питань фінансового моніторингу

  17 червня 2010 | 11:33

  На Харківщині проведено навчання для співробітників правоохоронних органів та суддів з питань фінансового моніторингу

  З 26 травня по 03 червня Регіональним відділом Держфінмоніторингу у Харківській області разом з Регіональним відділом ДНЗПО «Навчально-методичний центр ДКФМУ» у Харківській області проведено навчання у групі підвищення кваліфікації працівників правоохоронних органів з курсу «Боротьба з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансування тероризму».  

 • Вікторії Маренич вручено почесний знак та посвідчення "Заслужений журналіст України"

  17 червня 2010 | 10:40

  Вікторії Маренич вручено почесний знак та посвідчення "Заслужений журналіст України"

  На пленарному засіданні LVIІІ сесії обласної ради V скликання голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін вручив начальнику управління у справах преси та інформації Харківської облдержадміністрації, авторові і ведучій ток-шоу "Без кольору" товариства "Телерадіокомпанія "Регіон" Вікторії Маренич почесний знак та посвідчення до звання "Заслужений журналіст України".  

 • Експозиція Харківської області на XXII Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2010» визнана кращою серед регіонів України

  17 червня 2010 | 10:34

  Експозиція Харківської області на XXII Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2010» визнана кращою серед регіонів України

  Експозиція Харківської області на XXII Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2010» визнана кращою серед регіонів України та нагороджена золотою медаллю та дипломом "За найкраще висвітлення регіонального розвитку та виставкову експозицію серед областей України", - повідомив сьогодні в ході відкриття пленарного засідання LVIII сесії Харківської облради голова обласної ради Сергій Чернов. Телеграма  за підписом міністра аграрної політики України Миколи Присяжнюка з повідомленням про нагороду і вітаннями найдішла сьгодні на ім'я голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна.

 • Події дня

  17 червня 2010 | 08:55

  Події дня

  Сьогодні, 17 червня, о 10:00 у великому залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 4 пов.) розпочнеться пленарне засідання LVIII сесії Харківської обласної ради V скликання.  

 • Принцип уніфікації і монетизації соціальних пільг - це той шлях, яким нам треба йти. Ірина Акімова

  16 червня 2010 | 18:02

  Принцип уніфікації і монетизації соціальних пільг - це той шлях, яким нам треба йти. Ірина Акімова

  Як повідомила в ході робочого візиту до Харкова перший заступник глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова, програма, яка розробляється Міністерством праці та соціальної політики України спрямована на уніфікацію та монетизацію пільг.  

 • Наведення порядку на місцях - щоденна копітка робота

  16 червня 2010 | 17:49

  Наведення порядку на місцях - щоденна копітка робота

  Не менш важлива складова всієї системи реформування, ніж написання законів, але більш відчутна для населення - це щоденна робота на місцях щодо реструктуризації різних систем в рамках чинної законодавчої бази. Про це сьогодні після закінчення роботи відкритого засідання Харківського регіонального комітету економічних реформ заявила перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова:  

 • Нинішні реформи дозволять прибрати все те, що протягом останніх років серйозно гальмувало розвиток економіки нашої держави. Михайло Добкін

  16 червня 2010 | 17:36

  Нинішні реформи дозволять прибрати все те, що протягом останніх років серйозно гальмувало розвиток економіки нашої держави. Михайло Добкін

  Головною проблемою реформ попередніх років була їх безсистемність, - упевнений голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін. Нинішні економічні реформи є системними і тому повинні мати результат.

 • Харківщина представила в Києві здобутки 60-ти сільгосппідприємств

  16 червня 2010 | 17:02

  Харківщина представила в Києві здобутки 60-ти сільгосппідприємств

  В Києві триває робота XXIІ Міжнародної агропромислової виставки “АГРО -2010”, яка по праву визнана найбільшим і найпрестижнішим загальнодержавним заходом в агропромисловому комплексі України. В експозиції Харківської області представлена продукція та досягнення 60 підприємств та закладів сільськогосподарського спрямування нашого регіону. Павільйон Харківської області оформлений у вигляді одного із символів Харкова – Дзеркального струміню – у натуральну величину.  

 • В цьому році кожен українець буде споживати в середньому 220 літрів молока і молокопродуктів. Віктор Слаута

  16 червня 2010 | 16:42

  В цьому році кожен українець буде споживати в середньому 220 літрів молока і молокопродуктів. Віктор Слаута

  В цьому році кожен українець буде споживати в середньому 220 літрів молока і молокопродуктів за рахунок імпорту і власного виробництва, - повідомив на XII Міжнародній агропромисловій виставці АГРО-2010 віце-прем’єр-міністр України у питаннях АПК Віктор Слаута.  За його словами, проблема комплексна: окрім розвитку аграрного сектору необхідно забезпечити купівельну спроможність громадян. «Треба щоб відновилась економіка, заводи, зарплати, пенсії, щоб люди мали змогу, мали фінансовий ресурс для споживання продукції», - підкреслив Віктор Слаута.

 • Необхідно терміново розробити програму розвитку тваринництва в регіоні. Віталій Алексейчук

  16 червня 2010 | 15:41

  Необхідно терміново розробити програму розвитку тваринництва в регіоні. Віталій Алексейчук

  Як зазначив на виставці «Агро 2010» Президент України Віктор Янукович, за фізіологічними нормами кожен житель країни має споживати 380 літрів молока на рік. Це 17 млн. тонн в масштабах країни. Сьогодні в Україні налічується лише 2 млн. 800 тис. корів, які виробляють 12 млн. тонн молока. Крім того, кожного року поголів'я корів в Україні скорочується на 0,5 млн. голів, тому виробництво молока в Україні протягом 5 років скоротиться з 12 до 6 млн т.  

 • Харківська область отримає компенсацію з резервного фонду за загиблі посіви

  16 червня 2010 | 15:25

  Харківська область отримає компенсацію з резервного фонду за загиблі посіви

  Харківська область отримає компенсацію з резервного фонду за загиблі посіви. Для цього необхідно у короткий термін зробити їх ревізію, підготувати та подати належний пакет документів, - заявив на XII Міжнародній агропромисловій виставці АГРО-2010 віце-прем’єр-міністр України у питаннях АПК Віктор Слаута. Він зазначив, що за законом компенсацію можуть отимати навіть ті господарства, що не застрахували посіви.

 • Реформи у сфері освіти потребують прозорого та публічного процеса обговорення

  16 червня 2010 | 15:01

  Реформи у сфері освіти потребують прозорого та публічного процеса обговорення

  У цьому переконана перший заступник Глави Адміністрації Президента України, виконавчий секретар Комітету економічних реформ Ірина Акімова. У новій Програмі економічних реформ над вирішенням проблем освіти працювали не тільки експерти, а й державні чиновники, представники академічної науки, консультанти і практики.

 • Одне із засідань Комітету з економічних реформ в Києві буде присвячено обміну досвідом між регіонами

  16 червня 2010 | 14:56

  Одне із засідань Комітету з економічних реформ в Києві буде присвячено обміну досвідом між регіонами

  У ході відкритого засідання Харківського регіонального комітету з економічних реформ перший заступник голови Адміністрації Президента України і виконавчий секретар Комітету економічних реформ Ірина Акімова повідомила, що надає великого значення міжрегіональному обміну позитивним досвідом з вирішення економічних завдань.

 • Займайте активну позицію - стукайте в усі двері. Ірина Акімова

  16 червня 2010 | 14:53

  Займайте активну позицію - стукайте в усі двері. Ірина Акімова

  Бути всіх учасників процесу розробки програми економічних реформ більш ініціативними закликала під час відкритого засідання Харківського регіонального комітету з економічних реформ перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова: "Щоб зрушити величезну махіну реформ з місця, не достатньо просто обговорити це усередині і послати свої пропозиції в письмовому вигляді в якийсь один орган. Треба стукати в усі двері".  

 • Протягом місяця на основі Програми економічних реформ будуть складені конкретні плани-графіки

  16 червня 2010 | 14:31

  Протягом місяця на основі Програми економічних реформ будуть складені конкретні плани-графіки

  У Києві ведеться активна робота з конкретизації Програми економічних реформ, яку 2 червня представив президент України Віктор Янукович. Протягом місяця на основі цього документа будуть розроблені плани-графіки, які покажуть, яких витрат часу і матеріальних ресурсів потребує та чи інша реформа, і коли можна очікувати результату.

 • Президент України буде щомісяця перевіряти хід економічних реформ у кожній області

  16 червня 2010 | 14:04

  Президент України буде щомісяця перевіряти хід економічних реформ у кожній області

  Починаючи з осені Віктор Янукович щомісяця на засіданнях комітету з економічних реформ буде перевіряти виконання Програми реформ в усіх областях. Про це в ході відкритого засідання Харківського регіонального комітету з економічних реформ повідомила перший заступник голови Адміністрації Президента України і виконавчий секретар Комітету економічних реформ Ірина Акімова. «Кожен місяць, починаючи з осені, Президент буде розглядати на засіданні Комітету з економічних реформ, як проходять реформи у тих чи інших областях, як іде підготовчий процес або випуск кінцевого продукту - нормативних актів, законодавчих документів. Такий же підхід буде використаний і для представників регіональних економічних комітетів», - повідомила вона.  

 • У кожному регіоні України має бути розроблена регіональна Програма економічних реформ

  16 червня 2010 | 13:46

  У кожному регіоні України має бути розроблена регіональна Програма економічних реформ

  У ході відкритого засідання Харківського регіонального комітету з економічних реформ перший заступник голови Адміністрації Президента України і виконавчий секретар Комітету з економічних реформ Ірина Акімова повідомила, що очікує від кожного регіону докладної програми економічного розвитку на п'ять років.

 • У Програмі економічних реформ Президента України наказаний важливий крок щодо врегулювання тарифної політики в секторі ЖКГ

  16 червня 2010 | 13:42

  У Програмі економічних реформ Президента України наказаний важливий крок щодо врегулювання тарифної політики в секторі ЖКГ

  З цією метою передбачено створення на центральному рівні незалежного регулятора послуг ЖКГ. Проект такого закону вже підготовлений, зараз він проходить стадію консультацій та обговорень, у тому числі із представниками міжнародних організацій. Про це розповіла перший заступник Глави Адміністрації Президента України, виконавчий секретар Комітету економічних реформ Ірина Акімова під час робочої поїздки до Харкова.

 • Боротьба з корупцією має стати національною ідеєю. Юрій Сапронов

  16 червня 2010 | 12:19

  Боротьба з корупцією має стати національною ідеєю. Юрій Сапронов

  У ході відкритого засідання Харківського регіонального комітету з економічних реформ заступник голови ХОДА Юрій Сапронов запропонував запустити новий загальнонаціональний проект по боротьбі з корупцією. «Боротьба з корупцією має стати національною ідеєю. Я пропоную просити Президента України дати доручення кожному відомству скасувати на свій вибір для початку 50% ліцензій і дозволів. А потім довести доцільність кожного дозволу та нормативно-правового акту з решти 50%. Так вже робили в світі, це не придумано мною. Потрібен національний проект під назвою «Оптимізація дозвільної та ліцензійної системи», - заявив Юрій Сапронов. Очолити нову структуру, на думку заступника голови Харківської обласної адміністрації, повинна Ірина Акімова, перший заступник голови Адміністрації Президента України, виконавчий секретар Комітету економічних реформ.  

 • Ірина Акімова подякувала Харківському регіональному комітету з економічних реформ за продуктивну роботу

  16 червня 2010 | 11:54

  Ірина Акімова подякувала Харківському регіональному комітету з економічних реформ за продуктивну роботу

  У ході відкритого засідання регіонального комітету з економічних реформ перший заступник голови Адміністрації Президента України, виконавчий секретар Комітету економічних реформ Ірина Акімова висловила подяку харків'янам і полтавчанам за плідну роботу і окреслила коло першочергових завдань.

 • Реформування матеріально-технічної бази харківської міліції буде продовжуватися. Михайло Добкін

  16 червня 2010 | 11:34

  Реформування матеріально-технічної бази харківської міліції буде продовжуватися. Михайло Добкін

  Про це сказав голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін сьогодні під час урочистого вручення ключів від 45 службових автомобілів співробітникам служб та підрозділів харківської міліції.  «Однією із запорук успіху для будь-яких реформ є зміцнення матеріально-технічної бази. Я думаю, що це перший крок до заміни всього старого на нове й сучасне, для того, щоб міліція могла не тільки розкривати злочини, але ще й займатися їх профілактикою. Співпраця місцевої влади, органів місцевого самоврядування, центральних органів влади і силових структур буде продовжуватись. У нас є чітке розуміння що і як ми будемо робити, щоб харківська обласна і міська міліції були укомплектовані найкраще», - зазначив він.   

 • Почалося відкрите засідання Харківського регіонального комітету економічних реформ

  16 червня 2010 | 11:09

  Почалося відкрите засідання Харківського регіонального комітету економічних реформ

  У малому залі Будинку рад розпочало свою роботу відкрите засідання Харківського регіонального комітету економічних реформ за участю першого заступника голови Адміністрації Президента України, виконавчого секретаря Комітету економічних реформ Ірини Акімової.

 • Анатолій Могильов та Михайло Добкін вручили ключі від автомобілів співробітникам харківської міліції

  16 червня 2010 | 10:25

  Анатолій Могильов та Михайло Добкін вручили ключі від автомобілів співробітникам харківської міліції

  16 червня з візитом у Харківську область прибув Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов. Разом з головою Харківської обласної державної адміністрації Михайлом Добкіним він вручив ключі від 45 службових автомобілів співробітникам служб та підрозділів харківської міліції. Урочисте вручення відбулося на площі Свободи.  

 • Усі діти з хворобами серця пройдуть операційне лікування. Ігор Шурма

  16 червня 2010 | 10:10

  Усі діти з хворобами серця пройдуть операційне лікування. Ігор Шурма

  Як повідомив під час ефіру на радіо заступник голови Харківської облдержадміністрації з соціальних питань Ігор Шурма, зараз проводиться активна праця над розробкою програми оперативного лікування дітей, аналогів який не має в Україні.  

 • На вирішення проблем туберкульозної служби буде виділено 3,5 млн.грн. Ігор Шурма

  16 червня 2010 | 09:07

  На вирішення проблем туберкульозної служби буде виділено 3,5 млн.грн. Ігор Шурма

  Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Ігор Шурма, на минулому тижні було проревізовано всі установи, де проходять лікування хворі на туберкульоз.   «Мене вразила кількість невирішених проблем в сфері лікування туберкульозу, тому був оперативно зібран Штаб по опрацюванню заходів, які б суттєво змінили умови праці медичних працівників і, що найголовніше, умови перебування та якість лікування пацієнтів. З метою термінового вирішення проблеми, необхідно виділення 3,5 млн. грн. на туберкульозну службу. За ці кошти в корпусах Обласної туберкульозної лікарні №1, Обласної туберкульозної лікарні №3, Хірургічного корпусу диспансеру, Корпусу для тимчасово ув’язнених будуть відремонтовані дахи, замінені всі вікна, проведений ремонт приміщень. На харчування хворих закладено 17 грн. на день для кожного пацієнта", - повідомив Ігор Шурма.     

 • 16 червня Харківську область відвідає Ірина Акімова

  16 червня 2010 | 07:52

  16 червня Харківську область відвідає Ірина Акімова

  Як повідомив на прес-конференції заступник голови ХОДА Юрій Сапронов, 16 червня Харківську область з робочою поїздкою відвідає перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова. О 10:00 в малому залі Будинку Рад (вул.Сумська, 64, 2 пов.) відбудеться нарада за участю Ірини Акімової з питань презентації Програми економічних реформ Президента України, по закінченню якої запланований брифінг для представників ЗМІ. О 15:00 у залі засідань ректорського корпусу НТУ «ХПІ» (вул. Фрунзе, 21, 2 пов., ауд.12) розпочнеться зустріч першого заступника Глави Адміністрації Президента України зі студентами університету.  

 • Від злагодженої роботи органів районної влади та закладів охорони здоров’я залежить як швидко жителі регіона отримають медичну допомогу. Ігор Шурма

  15 червня 2010 | 20:22

  Від злагодженої роботи органів районної влади та закладів охорони здоров’я залежить як швидко жителі регіона отримають медичну допомогу. Ігор Шурма

  «Ми виділили кошти на закупівлю всіх видів інсулінів для жителів районів області, на повне забезпечення слуховими апаратами та ортопедичними протезами дорослих та дітей Харківського регіону. Також фінансування виділене на зубопротезування людей пільгової категорії та забезпечення ФАПів сумками-укладками і велосипедами. Тепер за Вами стоїть спільна робота з закладами охорони здоров’я. Ви повинні створити реєстр серед дорослого та дитячого населення потребуючих медичної допомоги в рамках дії цієї комплексної програми», - підкреслив під час зустрічі з представниками районної влади у м.Чугуїв заступник голови ХОДА Ігор Шурма.

 • Основа податкового кодексу, який зараз опрацьовується, - це скорочення малоефективних податків. Юрій Сапронов

  15 червня 2010 | 19:56

  Основа податкового кодексу, який зараз опрацьовується, - це скорочення малоефективних податків. Юрій Сапронов

  Прийняття проекту податкового кодексу, який зараз перебуває на доопрацюванні, значно спростить роботу підприємцям, - упевнений заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Юрій Сапронов.

Вверх