Розпочалася робоча поїздка Михайла Добкіна в Балаклійський район
![Розпочалася робоча поїздка Михайла Добкіна в Балаклійський район Розпочалася робоча поїздка Михайла Добкіна в Балаклійський район](/content/documents/544/54380/thumb-newsSpisok-190x120-c662.jpg)
Сьогодні голова ХОДА Михайло Добкін перебуває з робочою поїздкою у Балаклійському районі Харківської області. В ході візиту голова облдержадміністрації ознайомиться з роботою ВАТ «Євроцемент України» і ВАТ «Савинський цукровий завод», відвідає Балаклійську центральну районну лікарню, огляне Савинський дошкільний навчальний заклад №1, а також проведе особистий прийом громадян.