Михайло Добкін провів особистий прийом у Балаклійському районі
![Михайло Добкін провів особистий прийом у Балаклійському районі Михайло Добкін провів особистий прийом у Балаклійському районі](/content/documents/544/54388/thumb-newsSpisok-190x120-8b91.jpg)
30 березня в рамках робочої поїздки до Балаклійського району голова ХОДА Михайло Добкін провів особистий прийом громадян, в ході якого були розглянуті як особисті, так і суспільні питання. Зокрема, голова області розглянув звернення мешканця району про матеріальну допомогу на проведення хірургічної операції, а також питання про погашення заборгованості по заробітній платі. Крім цього було розглянуто питання про надання допомоги у реконструкції приміщення для амбулаторії села Петрівка Балаклійського району.