Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Новини

Події дня

Сьогодні, 23 листопада, о 13:00 в палаці студентів Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого урочисто відкриється VI шаховий турнір "Феміда - Кубок голови Харківської обласної державної адміністрації - 2010". О 14:00 в прес-центрі Харківської облдержадміністрації (вул. Сумська, 64, 5 поверх, 64, к. 170) розпочнеться прес-конференція лауреата премії Гран-прі II Міжнародного фестивалю короткометражного кіно "Харьковская сирень" Руслана Нікуліна. О 16:00 в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна (пл. Свободи, 4, 4 поверх, Мала актова зала) відбудеться засідання круглого столу із циклу підготовки Стратегії соціально-економічного (сталого) розвитку Харківської області до 2020 року. О 19:00 в малому залі ХНАТОБу (вул.Сумська, 25) розпочнеться ІІІ фестиваль молодих родин "Щаслива наречена".

23 листопада в Харкові відбудеться ІІІ фестиваль молодих родин "Щаслива наречена"

 У рамках реалізації проектів програм,  розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями за підтримкою КУ «Харківський обласний центр молоді»,  23 листопада 2010 року о 19.00 на Малій сцені ХНАТОБу вже втретє відбудеться фестиваль молодих родин "Щаслива наречена". 12 наречених розкриють свої таланти й продемонструють любов до своїх других половинок.

Харківська область буде розвивати всі форми ведення сільськогосподарського виробництва

Шляхи розвитку агропромислового сектору нашої області в контексті Стратегії соціально-економічного (сталого) розвитку до 2020 року розглядалися сьогодні на круглому столі, який відбувся в Харківському аграрному університеті ім. Докучаєва. Як зазначив начальник Головного управління АПР області Ігор Зубрич, запропонований проект Стратегії передбачає розвиток різних форм ведення сільськогосподарського виробництва - і фермерське, і особисте підсобне господарство, і індустріальне технологічне виробництво, але на різних рівнях і з різною підтримкою.

Відбулися змагання за програмою обласної Спартакіади серед державних службовців на Кубок голови облдержадміністрації

За інформацією Головного управління у справах сім'ї молоді та спорту Харківської облдержадміністрації,  з 19 по 21 листопада в смт. Комсомольське Зміївського району відбулися змагання за програмою обласної Спартакіади серед державних службовців на Кубок голови облдержадміністрації. 

Збірна Харківської області взяла участь в Перших національні Дельфійських ігр України в Києві

19-20 листопада у Києві відбулись Перші національні Дельфійські ігри України. Урочисте відкриття Ігор пройшло у Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка за участю Міністру Кабінету Міністрів України Анатолія Толстоухова. В Іграх взяли участь біля 190 осіб від 25 областей України. Конкурсна програма складалася з дев’яти номінацій: акордеон/баян, народний спів, естрадний спів, класичний танець, цирк на сцені, образотворче мистецтво, акторське мистецтво, фотомистецтво, web-дизайн.

Відбувся IV регіональний фестиваль-конкурс аматорських театральних колективів «На крилах Мельпомени»

19 листопада відбувся гала-концерт та нагородження переможців IV регіонального фестивалю-конкурсу аматорських театральних колективів «На крилах Мельпомени». Фестиваль проводився на базі Шевченківського, Первомайського та Дергачівського районів і мав метою активізацію театрального жанру й подальший розвиток аматорських театральних колективів Харківської області.

Триває обговорення проекту Стратегії соціально-економічного (сталого) розвитку Харківської області до 2020 року

У вівторок, 23 листопада 2010 року, о 16.00 у Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна відбудеться круглий стіл з циклу підготовки Стратегії соціально-економічного (сталого) розвитку Харківської області до 2020 року. Керівництво Харківської обласної державної адміністрації, обласної ради, Харківської міської ради; представники науки, громадських організацій, підприємницьких структур, всі зацікавлені громадяни обговорять проект Стратегії соціально-економічного (сталого) розвитку Харківської  

Звільнені голови Коломацької та Первомайської райдержадміністрацій

Президент України Віктор Янукович своїми розпорядженнями №1117/2010-рп та №1119/2010-рп звільнив з займаних посад голову Коломацької райдержадміністрації Володимира Мірошникова та голову Первомайської райдержадміністрації Володимира Котовчихіна.

Харківська область нагороджена дипломом за участь у Міжнародній виставці «Петерфуд»

З 15 по 17 листопада в Санкт-Петербурзі відбулася Міжнародна виставка «Петерфуд» в рамках Петербурзького продовольчого форуму. Харківську область на виставці представляли більше 20 підприємств харчової та переробної промисловості, які провели в ході заходу презентацію своєї продукції. В експозиції регіону були представлені м'ясна, борошномельно-круп'яна, спиртова, молочна, кондитерська, консервна, плодово-овочева промисловість. За участь у виставці і сприяння виробництву і просуванню на російському споживчому ринку якісних продуктів харчування Харківська область нагороджена дипломом. 

25-27 листопада відбудеться чемпіонат з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу «Кубок Харкова 2010»

З 25 по 27 листопада у виставковому центрі «Радмір Експохол» (вул. Академіка Павлова, 271) відбудеться відкритий відбірковий тур чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу «Кубок Харкова 2010» і чемпіонат України серед спеціалізованих навчальних закладів. Офіційна церемонія відкриття чемпіонату відбудеться 25 листопада о 10:00.

Події дня

Сьогодні, в понеділок, 22 листопада 2010 року, об 11.00 у Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва (Харківський р-н, с.Комуніст-1, головний корпус, 3 поверх, аудиторія 307) відбудеться наступний круглий стіл з циклу підготовки Стратегії соціально-економічного (сталого) розвитку Харківської області до 2020 року.  

Борги до Пенсійного фонду по Харківській області не кореспондуються з боргами по заробітній платі. Ігор Шурма

Аналіз ситуації по області показує, що на сьогоднішній день борги до Пенсійного фонду абсолютно не кореспондуються з боргами по заробітній платі. І це – чи не найбільша проблема, яку наряду із безпосереднім погашенням заборгованостей має вирішувати обласна державна адміністрація. «Якщо на сьогоднішній день боргів до Пенсійного фонду є 220 млн грн., то боргів по заробітній платі реально мало би бути 600 млн, а ми фіксуємо цифру 122 млн, - зазначив під час обласної селекторної наради заступник голови ХОДА Ігор Шурма. - Або іде неправдива інформація від підприємств, або ми маємо справу із статистичним шулерством. Ця тема була предметом детального аналізу на засіданні колегії прокуратури Харківської області».

В усіх районах області будуть створені спеціальні комісії з перевірки підприємств, які не сплачують зарплату та внески до Пенсійного фонду. Ігор Шурма

Починаючи з понеділка, в усіх районах області будуть створені спеціальні комісії з перевірки підприємств, які не сплачують зарплату та внески до Пенсійного фонду. До їх складу увійдуть представники управлінь праці та соціального захисту населення, Пенсійного фонду, територіальних державних інспекцій праці та органів прокуратури. Про це сьогодні під час обласної селекторної наради повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма.

Харківська обласна державна адміністрація перевіряє законність розпоряджень голів РДА щодо виділення землі

У Харківській області проводиться робота з перевірки розпоряджень голів райдержадміністрацій щодо виділення земельних ділянок. Зокрема, як повідомив у ході селекторної наради 19 листопада Начальник Головного юридичного управління ХОДА Костянтин Прокоп'єв, на даний момент вже закінчено перевірку Дергачівського району, де було виявлено значну кількість розпоряджень, виданих із порушенням чинного законодавства. Наразі робота продовжується. Так, вже виявлено ряд порушень при виділенні земельних ділянок у Харківській, Валківській, Краснокутській та Близнюківській РДА.  

Однією з головних причин невикористання коштів на відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва є відсутність затверджених програм та робочих проектів землеустрою щодо охорони земель. Михайло Клепач

За інформацією Головного управління Держкомзему у Харківській області, станом на 11.11.2010 року загальна сума коштів в області, які надійшли згідно 207 статті Земельного кодексу України у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва і знаходяться на спеціальних рахунках відповідних місцевих рад, складає 33 млн. 900 тис. грн.; з них на спеціальному рахунку обласної ради - 7 млн. 800 тис. гри.; на спеціальних рахунках районних, міських, селищних, сільських рад - 26 млн. грн., з яких на депозитних рахунках в установах банку розміщено 22 млн. 100 тис. грн.

За минулі два тижні в Харківській області здійснено 347 перевірок дотримання вимог земельного законодавства

За інформацією Головного управління Держкомзему у Харківській області, за минулі два тижні в Харківській області проведено 53 засідання районних робочих груп, здійснено 347 перевірок дотримання вимог земельного законодавства щодо законності надання юридичним та фізичним особам земельних ділянок із земель водного фонду; дотримання вимог земельного законодавства при використанні земель оборони, земель лісогосподарського та сільськогосподарського призначення, які використовуються як землі промисловості, законності відчуження та використання земель запасу та земель державного резервного фонду, самовільного заняття земельних ділянок та самовільного будівництва, дотримання землекористувачами виконання умов договорів оренди землі. В результаті перевірок виявлено 313 випадків порушення земельного законодавства.

Наступного року на розвиток дитячої кардіохірургії з обласного бюджету планується виділити близько 1 млн.грн. Ігор Шурма

Як повідомив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, наступного року на розвиток дитячої кардіохірургії з обласного бюджету планується виділити від 900 тис. до 1 млн.грн. «На превеликий жаль, згідно з Бюджетним кодексом ні обласна, ні міська влада не можуть фінансувати кардіохірургію. Тому ми створили єдиний медичний простір, який відкриває нам можливість брати участь у різних медичних програмах, які, на жаль не фінансуються з державного бюджету», - зазначив Ігор Шурма.

Державні підприємства в Харківській області нарощують борги із внесків до Пенсійного фонду

 Як повідомив у ході селекторної наради 19 листопада начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області Віктор Ачкасов, борг підприємств, установ та організацій до Пенсійного фонду по внесках станом на 1 листопада 2010 року складає 257,9 млн. грн., при цьому приріст за 10 місяців склав 47,6 млн. грн. Що стосується структури загальної заборгованості по внесках, то 62,3 % боргу або 160,7 млн. грн. становлять борги платників, які знаходяться в процедурі банкрутства, а також безнадійні борги.

Продукція харківських підприємств користується попитом в Російській Федерації

З 15 по 17 листопада у м. Санкт-Петербург Російської Федерації відбулась Міжнародна виставка «Петерфуд» у рамках Петербурзького продовольчого форуму, під час якої була проведена презентація 20-ти підприємств харчової та переробної промисловості Харківської області. В делегацію Харківської області увійшли начальник Головного управління агропромислового розвитку Харківської облдержадміністрації Ігор Зубріч, віце-президент Харківської торгово-промислової палати Микола Головко та також представники підприємств Харківської області.

Підприємства Харківської області заборгували 129 мільйонів гривень заробітної плати своїм працівникам

Як повідомила в ході селекторної наради 19 листопада начальник Головного управління праці та соціального захисту населення Харківської облдержадміністрації Олена Захуцька, станом на 1 листопада 2010 року заборгованість підприємств Харківської області по заробітній платі становить 129,0 млн. грн. В порівнянні з ситуацією на 1 червня вона скоротилася на 23,1%, або на 38,8 млн.грн, але встановлене Урядом завдання щодо скорочення заборгованості протягом червня – жовтня 2010 року виконано на 51,1 %. 

В пологовому будинку №6 м.Харкова з’явилося обладнання, яке дозволяє проводити внутрішньоутробні операції

Як повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, у пологовому будинку №6 м.Харкова з’явилося обладнання, яке дозволяє проводити внутрішньоутробні операції, в т.ч. і на серці. Обладнання придбане за рахунок коштів міського бюджету. Вартість обладнання – більше 600 тис.грн.

Харківська область має посісти одне з лідируючих місць у розвитку народногосподарського комплексу. Валентин Дулуб

У ході третього круглого столу з обговорення проекту «Стратегія соціально-економічного розвитку Харківської області до 2020 року» заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб зазначив,що Харківська область має посісти в Україні одне з лідируючих місць за всіма основними напрямками розвитку народногосподарського комплексу. За його словами, для цього потрібно чітко визначити пріоритети.

Пропозиції до Стратегії соціально-економічного розвитку Харківської області повинні бути максимально конкретними. Валентин Дулуб

«Висуваючи якісь пропозиції, потрібно чітко уявляти, що вони повинні мати фінансове наповнення, щоб бути реально сприйнятими обласною адміністрацією, Кабінетом міністрів України, а також інвесторами. Адже більшість питань вирішити на регіональному рівні неможливо, тому доведеться залучати інвестиції як з державного бюджету, так і з інших джерел»,- підкреслив заступник голови ХОДА Валентин Дулуб 19 листопада в ході третього круглого столу з циклу підготовки Стратегії соціально-економічного (сталого) розвитку Харківської області до 2020 року. 

За кошти обласного бюджету закуплено 40 оксигенаторів для проведення операцій дітям з вродженими вадами серця. Ігор Шурма

Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма передав заступнику директора з наукової роботи Інституту загальної та невідкладної хірургії Сергію Сушкову сертифікат на отримання 40 оксигенаторів для проведення операцій дітям з вродженими вадами серця, які мешкають в Харківській області. Загальна вартість обладнання склала 200 тис.грн., які були виділені з обласного бюджету.

Всі цільові програми, ухвалені в Харківській області, увійдуть до Стратегії сталого розвитку. Валентин Дулуб

У Харківській області знаходяться в процесі розробки або узгодження з відповідними міністерствами кілька цільових програм, які стосуються житлово-комунального господарства і будівництва. Як відзначив в ході засідання третього круглого столу з циклу підготовки Стратегії соціально-економічного (сталого) розвитку Харківської області до 2020 року заступник голови ХОДА Валентин Дулуб, всі ці програми будуть включені до проекту Стратегії. 

Підписано договір соціального партнерства щодо подальшого розвитку дитячої кардіохірургії та забезпечення її доступності для всіх категорій населення регіону

Сьогодні підписано Договір соціального партнерства між Харківською обласною державною адміністрацією, Інститутом загальної і невідкладної хірургії АМН України та Харківським міським благодійним фондом Юрія Сапронова про спільні скоординовані дії щодо подальшого розвитку дитячої кардіохірургії та забезпечення доступності цього виду допомоги для всіх категорій населення регіону. Договір підписали заступник голови ХОДА Ігор Шурма, заступник директора з наукової роботи Інституту Сергій Сушков та голова правління Фонду Євген Зубков.

Схему планування території Харківської області розгляне найближча сесія облради

На найближчу сесію Харківської обласної ради буде винесена «Схема планування території Харківської області». Про це під час третього круглого столу з обговорення проекту «Стратегія соціально - економічного розвитку Харківської області до 2020 року» повідомив начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, головний архітектор області Михайло Рабинович.

Відбулося засідання третього круглого столу з обговорення проекту «Стратегія соціально - економічного розвитку Харківської області до 2020 року»

Сьогодні в Харківській національній академії міського господарства відбувся третій круглий стіл з обговорення проекту «Стратегія соціально - економічного розвитку Харківської області до 2020 року». У ході засідання були порушені актуальні для розвитку регіону питання та пропозиції, що стосуються розвитку сфери міського господарства в Харківському регіоні.

Про міжнародний форум «Тонкощі волонтерської роботи в інформаційній сфері»

З 19 по 22 листопада 2010 р. відбудеться молодіжний міжнародний форум «Тонкощі волонтерської роботи в інформаційній сфері». Форум присвячений обговоренню нових форм роботи в інформаційно-просвітницькій діяльності, зокрема в період підготовки до ЄВРО-2012. Учасники форуму – співробітники та волонтери Червоного Хреста з Білорусі, Польщі, Росії, Нігерії, Німеччини, США та з більшості областей України – будуть обмінюватися досвідом проведення інформаційних кампаній і презентувати свій передовий досвід, об’єднають зусилля задля розробки сучасних методів донесення соціально важливої інформації до громадськості.

Команда Харківської області посіла перше місце у Фіналі Кубку України з кікбоксінгу

 З 11 по 14 листопада 2010 року у приміщенні спортивного манежу національного фармацевтичного університету відбувся Фінал Кубку України з кікбоксінгу WРКА. У змаганнях взяли участь 670 спортсменів з 17 регіонів країни та АР Крим, із них понад 350 учасників представляли Харківську область. За підсумками трьох днів змагань команда Харківської області посіла перше загальнокомандне місце.

Архів документів