Новини
![Діяльність технополісу «П'ятихатки» повинна бути спрямована на активізацію та прискорення інноваційних процесів. Юрій Сапронов Діяльність технополісу «П'ятихатки» повинна бути спрямована на активізацію та прискорення інноваційних процесів. Юрій Сапронов](/content/documents/529/52836/thumb-newsSpisok-190x120-6919.jpg)
Як повідомив сьогодні в ході прес-конференції заступник голови ХОДА Юрій Сапронов, технополіс «П'ятихатки» - довгостроковий проект.«Сьогодні мова йде про комерціалізацію наукових розробок. Рішення про створення технополісу на базі Національного наукового центру «Харківський фізико-технічний інститут» виникло тому, що діяльність технополісу «П'ятихатки» повинна бути спрямована на активізацію та прискорення інноваційних процесів», - зазначив Юрій Сапронов.
![До кінця січня буде готова концепція створення IT-парку в Харкові До кінця січня буде готова концепція створення IT-парку в Харкові](/content/documents/529/52835/thumb-newsSpisok-190x120-2aab.jpg)
Як повідомив в ході прес-конференції 27 грудня заступник голови ХОДА Юрій Сапронов, в Харківській області готується проект по створенню в Харкові IT-парку за прикладом того, який працює в місті Казань Російської Федерації. За його словами, концепція проекту буде розроблена вже до кінця січня 2011 року.
![У січні 2011 року буде підписано постанову Кабінету міністрів про депресивні території У січні 2011 року буде підписано постанову Кабінету міністрів про депресивні території](/content/documents/529/52834/thumb-newsSpisok-190x120-5d40.jpg)
Віце-губернатор Юрій Сапронов повідомив сьогодні на прес-конференції, що в січні 2011 року буде підписано постанову Кабінету міністрів про депресивні території, якими на Харківщині є Ізюмський та Первомайський райони.
![Харківська область в 2012 році зможе отримувати гроші за договором, який буде підписаний з Кабінетом міністрів Харківська область в 2012 році зможе отримувати гроші за договором, який буде підписаний з Кабінетом міністрів](/content/documents/529/52833/thumb-newsSpisok-190x120-1d3f.jpg)
Як повідомив 27 грудня під час прес-конференції заступник голови ХОДА Юрій Сапронов, результати Угоди, яка буде підписана між Харківською областю і Кабінетом міністрів Україні, будуть отримані вже в 2012 році. Угоду планується підписати до кінця першого кварталу 2011 року. «Отримати гроші за договором, який ми підпишемо з Урядом, регіон зможе тільки в 2012 році. Я сподіваюся навіть, що після традиційного коригування бюджету за підсумками 9 місяців ми вже отримаємо гроші в рамках цієї угоди. Сьогодні такий договір мають 6 регіонів України. Але це не виключає отримання грошей з інших джерел державного фінансування: за програмою «Доступне житло», Програмою підтримки розвитку фермерства, Програмою з переселення військових, плюс інвестиції, звичайно», - зазначив Юрій Сапронов.
![При розробці проекту «Село майбутнього» був проаналізований і адаптований для Харківщини позитивний досвід наших сусідів. Юрій Сапронов При розробці проекту «Село майбутнього» був проаналізований і адаптований для Харківщини позитивний досвід наших сусідів. Юрій Сапронов](/content/documents/529/52832/thumb-newsSpisok-190x120-785d.jpg)
«При розробці проекту «Село майбутнього» ми проаналізували позитивний досвід наших найближчих сусідів, адаптувавши його під реалії харківського регіону. Проект однозначно живий і перспективний, оскільки в РФ першу стадію аналогічної села вже почали реалізовувати», - заявив заступник голови ХОДА Юрій Сапронов під час прес-конфереції 27 грудня.
![Визначено два пріоритетні напрямки розвитку Харківської області Визначено два пріоритетні напрямки розвитку Харківської області](/content/documents/529/52831/thumb-newsSpisok-190x120-d284.jpg)
Як наголосив сьогодні в ході прес-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов, експерти, які розробляли Стратегію соціально-економічного (сталого) розвитку Харківської області до 2020 року, враховуючи пріоритетні напрями розвитку Харківського регіону, визначили два напрямки його розвитку - машинобудування та аграрно-промисловий комплекс.
![У 2011 році газета «Слобідський край» буде організовувати прямі телефонні лінії в районах області У 2011 році газета «Слобідський край» буде організовувати прямі телефонні лінії в районах області](/content/documents/529/52829/thumb-newsSpisok-190x120-b77c.jpg)
«Ми плануємо виїжджати в область і там на місцях організовувати прямі телефонні лінії жителів району з головами райдержадміністрацій, керівниками районного рівня. Тобто, додзвонитися до влади нашим читачам стане простіше. Це в свою чергу дозволить зблизити жителів районів з місцевою владою, допомогти нашим читачам у вирішенні їхніх проблем. Ну а у голів районних адміністрацій у свою чергу з'явиться можливість розповісти людям про свою роботу. Зараз ми розробляємо графік своїх виїздів у райони», - повідомила в ході прес-конференції 27 грудня головний редактор газети «Слобідський край» Наталія Жукова. За її словами, анонси прямих ліній будуть відтепер розміщувати в середині газети.
![Газета «Слобідський край» змінює зовнішній вигляд Газета «Слобідський край» змінює зовнішній вигляд](/content/documents/529/52828/thumb-newsSpisok-190x120-29ac.jpg)
Офіційне видання Харківської обласної адміністрації та обласної ради - газета «Слобідський край» проводить рестайлінг. З 28 грудня видання буде виходити в новому форматі, який покликаний зробити газету більш простою для сприйняття і більш сучасною.
![З 1 січня стартує приписна кампанія юнаків 1994 року народження З 1 січня стартує приписна кампанія юнаків 1994 року народження](/content/documents/529/52827/thumb-newsSpisok-190x120-466c.jpg)
З 1 січня по всій Україні стартує приписка юнаків 1994 року народження при районних (міських) військкоматах, яка завершиться 31 березня наступного року. Мета цього загальнодержавного заходу полягає у вивченні сімнадцятирічних юнаків на предмет їх придатності до несення військової службі у воєнний час. Про це повідомив Регіональний медіа-центр Міністерства Оборони України в м. Харків. На Харківщині необхідно вивчити понад 16 тисяч осіб.
![Команда Харківської області посіла перше місце в міжнародному турнірі пам’яті Л.В.Авербаха з фехтування Команда Харківської області посіла перше місце в міжнародному турнірі пам’яті Л.В.Авербаха з фехтування](/content/documents/529/52826/thumb-newsSpisok-190x120-4329.jpg)
З 20 по 23 грудня 2010 р. в Харкові на базі спортивного фехтувального клубу «Уніфехт» Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна відбувся XIIІ міжнародний турнір пам’яті заслуженого тренера України Л.В.Авербаха з фехтування. В командних чоловічих змаганнях фехтувальники Харківщини посіли перше місце. Як повідомляє офіційний сайт управління у справах сімї, молоді та спорту, всього в змаганнях взяло участь близько 155 спортсменів із України, Росії, Білорусі та Узбекистану. Переможці були нагороджені кубками, медалями, дипломами та пам’ятними призами Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та федерації фехтування Харківської області.
![В Харківській області почалися новорічні та різдвяні заходи для дітей В Харківській області почалися новорічні та різдвяні заходи для дітей](/content/documents/529/52825/thumb-newsSpisok-190x120-87a6.jpg)
За інформацією Головного управління освіти та науки ХОДА, з 25 грудня 2010 року на базі Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості розпочалися святкові розважальні новорічні вистави для школярів, вихованців шкіл-інтернатів, дітей громадських організацій, дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей та дітей, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, гуртківців позашкільних навчальних закладів області, а також гуртківців – переможців міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів.
![Події дня Події дня](/content/documents/529/52813/thumb-newsSpisok-190x120-c8ca.jpg)
Сьогодні, 27 грудня, о 12:00 в прес-центрі ХОДА (вул. Сумська, 64, 5 пов., к.170) відбудеться прес-конференція головного редактора газети "Слобідський край" Наталі Жукової про ребрендинг видання. О 12:00 у Палаці спорту "Локомотив" розпочнеться свято новорічної ялинки для дітей соціально незахищених категорій. О 14:00 в прес-центрі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 5 пов., к.170) відбудеться прес-конференція "Про підсумки розгляду Стратегії сталого розвитку Харківської області до 2020 року на сесії Харківської обласної ради". Учасники прес-конференції: Сапронов Юрій Анатолійович, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації, депутат Харківської обласної ради; Авершин Сергій Володимирович, начальник Головного управління економіки Харківської обласної державної адміністрації; Пономаренко Володимир Степанович, ректор Харківського національного економічного університету, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України; Кизим Микола Олександрович, директор Науково-дослідного центру індустріальних проблем розвитку НАН України, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України. О 15:00 в Будинку художників (вул.Дарвіна,11) відкриється художня "Різдвяна" виставка.
![Запалена головна Ялинка Слобожанщини Запалена головна Ялинка Слобожанщини](/content/documents/529/52824/thumb-newsSpisok-190x120-50a1.jpg)
На площі Свободи відбулося урочисте відкриття головної Ялинки Слобожанщини. До всіх присутніх на святковій церемонії з вітальними словами звернувся голова ХОДА Михайла Добкін: «Дорогі земляки, шановні гості нашого міста, нашої області! Дозвольте привітати усіх Вас з наступаючим Новим роком і побажати вам, щоб новий рік приніс у ваші домівки достаток, успіх, радість, щоб всі ваші найзаповітніші бажання обов'язково здійснилися. І щоб наші діти - найголовніші жителі нашої області - обов'язково реалізували всі свої надії і були щасливі, а разом з ними будемо щасливі і ми. З Новим роком та Різдвом Христовим!» Різнобарвним вогникам, які спалахнули на головній харківській новорічній красуні після ударів чарівної патериці, весело вторили фарби святкового феєрверку.
![Дотувати міський електричний транспорт будуть 16 підприємств, які займаються автобусними перевезеннями. Михайло Добкін Дотувати міський електричний транспорт будуть 16 підприємств, які займаються автобусними перевезеннями. Михайло Добкін](/content/documents/529/52822/thumb-newsSpisok-190x120-605c.jpg)
Харківському комунальному підприємству «Міськелектротранс» необхідна фінансова підтримка, яка дозволила б йому покривати близько 5 мільйонів гривень щомісячного дефіциту коштів. Як повідомив 24 грудня під час підсумкової прес-конференції голова ХОДА Михайло Добкін, дотувати міський електротранспорт будуть автобусні перевізники.
![Фестиваль короткометражного кіно «Харьковская сирень» відкриває таланти. Володимир Міславський Фестиваль короткометражного кіно «Харьковская сирень» відкриває таланти. Володимир Міславський](/content/documents/529/52823/thumb-newsSpisok-190x120-be92.jpg)
«Фестиваль вартий уваги, якщо він робить відкриття. II Міжнародний фестиваль короткометражного кіно «Харьковская сирень» відкрив молодого і талановитого режисера, який зняв такий яскравий і добрий фільм. Я можу сміливо сказати, що картина Іллі Довгаля «Ми з тобою схожі» заслужено отримала приз глядацьких симпатій», - зазначив у ході прес-конференції член журі кінофестивалю, кінокритик Володимир Міславський.
![Харківська область виграє від зміни методики оцінки діяльності регіонів Харківська область виграє від зміни методики оцінки діяльності регіонів](/content/documents/529/52821/thumb-newsSpisok-190x120-5a1c.png)
Скоріш за все, з наступного року оцінку діяльності регіонів будуть проводити за новими показниками. Про це повідомив сьогодні на звітній прес-конференції голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. За його словами, зараз враховується 38 порівняльних показників, а в наступному році разом з динамікою зростання будуть враховуватися кількісні показники, які будуть помітно виділяти Харківську область на фоні інших, і давати більш реалістичну оцінку.
![Всі затребувані творчі колективи отримають підтримку. Михайло Добкін Всі затребувані творчі колективи отримають підтримку. Михайло Добкін](/content/documents/529/52820/thumb-newsSpisok-190x125-46e2.jpg)
«Я отримую листи від поважаних у сфері культури людей з проханням зберегти український фольклорний ансамбль «Обереги». Я не ставив за мету, створюючи Слобожанський козачий ансамбль пісні і танцю, знищити ансамбль «Обереги». Якщо цей колектив затребуваний, він буде жити», - зазначив сьогодні на прес-конференції голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, коментуючи інформацію про можливу ліквідацію ансамблю «Обереги».
![Харківська область повернула лідируючі позиції за обсягом інвестицій. Михайло Добкін Харківська область повернула лідируючі позиції за обсягом інвестицій. Михайло Добкін](/content/documents/529/52819/thumb-newsSpisok-190x120-d8a2.jpg)
Сьогодні на звітній прес-конференції голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін зазначив, що за минулий рік регіон повернув собі лідируючі позиції за обсягом інвестицій.
![Причиною боргів ряду комунальних підприємств Харківської області із заробітної плати є економічно недоцільні тарифи. Михайло Добкін Причиною боргів ряду комунальних підприємств Харківської області із заробітної плати є економічно недоцільні тарифи. Михайло Добкін](/content/documents/529/52818/thumb-newsSpisok-190x120-0d52.jpg)
Як повідомив 24 грудня під час підсумкової прес-конференції голова ХОДА Михайло Добкін, ряд комунальних підприємств Харківської області, які працюють у сфері ЖКГ, мають заборгованість по заробітній платі. За його словами, це в першу чергу пов'язано з економічно необгрунтованими тарифами.
![Фінансування українського кіно - досить складне питання. Ілля Довгаль Фінансування українського кіно - досить складне питання. Ілля Довгаль](/content/documents/529/52817/thumb-newsSpisok-190x120-8fea.jpg)
Як відзначив в ході прес-конференції, яка відбулася 24 грудня в рамках проекту «Харьковская сирень P.S.», режисер фільму-лауреата II міжнародного фестивалю короткометражного кіно «Харьковская сирень» Ілля Довгаль, фінансування сучасного документального кіно в Україні - дуже болюче питання. «Звичайно ж, з фінансуванням зараз дуже складно, але люди відгукуються на прохання про допомогу. Особливо, коли мова йде про фільми, які піднімають проблеми людей з обмеженими можливостями. Всі мої фільми були зняті на кошти телекомпанії, яку ми представляємо - це «Молодіжна студія», - підкреслив режисер.
![Високий відсоток введеного в дію в 2009 році житла був отриманий штучно Високий відсоток введеного в дію в 2009 році житла був отриманий штучно](/content/documents/529/52816/thumb-newsSpisok-190x120-2ad4.jpg)
Сьогодні на звітній прес-конференції, коментуючи ситуацію зі становищем Харківської області у всеукраїнському рейтингу, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін зазначив, що одна з позицій, яка впливає на місце розташування в рейтингу,- це введення в експлуатацію житла та інших будівель і споруд.
![На Дергачівському полігоні ТПВ буде організовано сортування сміття На Дергачівському полігоні ТПВ буде організовано сортування сміття](/content/documents/529/52815/thumb-newsSpisok-190x120-0a8c.jpg)
Як повідомив сьогодні на прес-конференції голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, вже практично завершені переговори з потенційними інвесторами, які готові профінансувати організацію робіт із сортування сміття на Дергачівському полігоні ТПВ. «За допомогою спеціального обладнання і використовуючи ручну працю, зі сміття буде відбиратися найцінніше: картон, алюміній, пластмаса, скло - все, що можливо в подальшому переробити. Сміття, що залишилося, за допомогою спеціальних пресів буде стискатися, упаковуватися в спеціальний матеріал і акуратно складуватися. Це дозволить продовжити термін експлуатацію Дергачівського полігону приблизно на 10 років. На сьогодні це єдиний можливий варіант роботи з ТПВ в Харківській області», - підкреслив Михайло Добкін.
![На III міжнародному кінофестивалі «Харьковская сирень» Ілля Довгаль представить фільм під назвою «Діаспора» На III міжнародному кінофестивалі «Харьковская сирень» Ілля Довгаль представить фільм під назвою «Діаспора»](/content/documents/529/52814/thumb-newsSpisok-190x120-578d.jpg)
Сьогодні в рамках проекту «Харьковская сирень. PS» відбулася прес-конференція лауреата II Міжнародного фестивалю короткометражного кіно «Харьковская сирень» Іллі Довгаля. У прес-конференції також взяв участь головний герой фільму «Ми з тобою схожі» Роман Чуль, автор сценарію фільму Гліб Довгаль і член журі кінофестивалю «Харковская сирень», кінокритик Володимир Миславський. «Це не тільки моя картина, це картина всієї знімальної групи та людей, які мені допомагали», - підкреслив режисер фільму.
![Процедура переселення родин, що проживали на території 61-го арсеналу в м.Лозова, практично завершена. Михайло Добкін Процедура переселення родин, що проживали на території 61-го арсеналу в м.Лозова, практично завершена. Михайло Добкін](/content/documents/529/52812/thumb-newsSpisok-190x120-2904.jpg)
«Процедура переселення сімей, що проживали на території 61-го арсеналу в м.Лозова, практично завершена. У нас є один непідписаний документ, який ми плануємо підписати сьогодні, тоді у нас буде повний пакет документів, і процедуру можна буде вважати завершеною. Цей документ - список квартир, які ми вже купили. Після його підписання казначейство дозволить відправити гроші на оплату квартир», - повідомив сьогодні на прес-конференції голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.
![На базі заводу імені Малишева та двох конструкторських бюро необхідно створити концерн «Бронетехніка». Михайло Добкін На базі заводу імені Малишева та двох конструкторських бюро необхідно створити концерн «Бронетехніка». Михайло Добкін](/content/documents/529/52811/thumb-newsSpisok-190x120-c77f.jpg)
Як підкреслив 24 грудня під час підсумкової прес-конференції голова ХОДА Михайло Добкін, для того, щоб відродити колишню міць заводу імені Малишева, необхідно створити в Харківській області концерн на базі заводу і двох конструкторських бюро. За його словами, продукція цього об'єднання обов'язково буде користуватися попитом.
![Валентин Дулуб розкритикував роботу райдержадміністрацій з реконструкції та будівництва об'єктів ЖКГ Валентин Дулуб розкритикував роботу райдержадміністрацій з реконструкції та будівництва об'єктів ЖКГ](/content/documents/529/52810/thumb-newsSpisok-190x120-ae23.jpg)
На селекторній нараді ХОДА, розглядаючи питання про використання коштів Стабілізаційного фонду, передбачених на реалізацію Загальнодержавної програми реформування і розвитку ЖКГ на 2009-2014 роки, а також коштів обласного бюджету, передбачених на капітальний ремонт, реконструкцію і будівництво об'єктів ЖКГ, заступник голови ХОДА Валентин Дулуб, звертаючись до голів райдержадміністрацій, зазначив: «У деяких ставлення незрозуміле. Ви абсолютно не зацікавлені в тому, про що ви нас просили, про що нам писали і наполягали, щоб ми саме це включили до переліку об'єктів, які фінансуються з державного і обласного бюджету. І потім ви не контролюєте, як ведуться роботи? Звичайно, це неправильно».
![Створення енергомашинобудівного комплексу дозволить дати певні преференції такого об'єднання. Михайло Добкін Створення енергомашинобудівного комплексу дозволить дати певні преференції такого об'єднання. Михайло Добкін](/content/documents/529/52809/thumb-newsSpisok-190x120-52aa.jpg)
Голова ХОДА Михайло Добкін прокоментував ідею створення великого енергомашинобудівного холдинга, який об'єднав би всі харківські підприємства, що працюють у цій галузі, а також ряд заводів з інших областей України. За його словами, створення подібного об'єднання дозволить підштовхнути розвиток підприємств - його учасників.
![У м.Первомайський планується побудувати ТЕЦ, яка буде працювати на альтернативних видах палива У м.Первомайський планується побудувати ТЕЦ, яка буде працювати на альтернативних видах палива](/content/documents/529/52808/thumb-newsSpisok-190x120-4155.jpg)
«У м.Первомайський планується побудувати ТЕЦ, яка буде працювати на альтернативних видах палива і зможе продавати електроенергію на енергоринок Україні за «зеленим» тарифом - в 2 рази дорожче. Крім цього, альтернативне паливо зможе дати таку кількість дешевого тепла, яке дозволить опалювати не тільки м.Первомайський, а й великий комплекс теплиць, який ми збираємося побудувати в цьому місті», - повідомив сьогодні на прес-конференції голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.
![Вперше за багато років у тваринництві досягнута позитивна динаміка. Михайло Добкін Вперше за багато років у тваринництві досягнута позитивна динаміка. Михайло Добкін](/content/documents/529/52807/thumb-newsSpisok-190x120-aba2.jpg)
«Незважаючи на дуже поганий врожай зернових цього року, вперше за багато років нам вдалося досягти позитивної динаміки в тваринництві», - зазначив сьогодні на прес-конференції голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. «Коли у селян виникають складнощі з урожаєм, і у них немає коштів на утримання тваринницького комплексу, поголів'я зазвичай вирізають. Цього року, на диво, поголів'я було збережено», - підкреслив голова ХОДА.
![Якщо вірити в диво, воно обов'язково відбудеться. Михайло Добкін Якщо вірити в диво, воно обов'язково відбудеться. Михайло Добкін](/content/documents/529/52806/thumb-newsSpisok-190x120-3ced.jpg)
24 грудня здійснилася мрія головного героя фільму, який завоював приз глядацьких симпатій на ІІ Міжнародному фестивалі короткометражного кіно «Харьковская сирень». Роман Чуль, що знявся в головній ролі фільму харківського режисера Іллі Довгаля «Ми з тобою схожі», давно мріяв про ноутбук, який необхідний йому для роботи. Сьогодні він отримав його в подарунок від голови ХОДА Михайла Добкіна. «Вітаю тебе з наступаючими святами. Якщо вірити в диво, воно обов'язково відбудеться, а під Новий Рік збуваються найзаповітніші бажання. Я радий, що допоміг тобі здійснити одне з них. Сподіваюся, цей ноутбук допоможе тобі реалізувати свої плани, яких, я знаю, у тебе безліч», - сказав Михайло Добкін.
- Попередня сторінка
- 1
- ...
- 1481
- 1482
- 1483
- 1484
- 1485
- ...
- 1629
- Наступна сторінка