ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • Це герої, які повинні бути на вершині шанування для всіх поколінь. Євген Савін

  08 травня 2010 | 10:25

  Це герої, які повинні бути на вершині шанування для всіх поколінь. Євген Савін

  З кожним роком, відзначаючи велике свято 9 Травня, зустрічаючись з ветеранами, ловиш себе на думці, що цих людей стає все менше. Туга в душі від того, що ті, хто робив цю Перемогу, хто пройшов страшне горнило війни, зазнав неймовірні позбавлення на фронті і в тилу, недоотримали від нас усього, на що вони заслужили. Хочеться опікати їх і приділяти їм увагу щодня. Це герої, які повинні знаходитися на вершині шанування для всіх поколінь. Буду робити все можливе, щоб вони відчували радість кожного дня від проживання в нашому місті, області, країні.

 • Із покоління в покоління будемо передавати пам'ять про подвиг батьків і дідів. Валентин Дулуб

  08 травня 2010 | 10:14

  Із покоління в покоління будемо передавати пам'ять про подвиг батьків і дідів. Валентин Дулуб

  У ці дні ми низько вклоняємося всім, хто воював на полях Великої Вітчизняної - від рядового до генерала. Ми говоримо щирі слова подяки всім, хто здобував Перемогу в глибокому тилу - від дітей до старих. Відданість Батьківщині і непохитна воля привели їх до Перемоги, на яку чекала і яку зустрічала вся Європа. Ми в неоплатному боргу перед усіма, хто вистояв і зламав віроломного ворога. Ми хочемо бути гідними їх мужності і стійкості. Ми пишаємося нашими батьками і дідами, які вписали в історію своєї країни великі сторінки. Із покоління в покоління будемо передавати пам'ять про їх подвиг. Зі святом Великої Перемоги!

 • Ми зробимо все, щоб ніколи на нашій землі не розривалися снаряди. Віталій Алексейчук

  08 травня 2010 | 10:12

  Ми зробимо все, щоб ніколи на нашій землі не розривалися снаряди. Віталій Алексейчук

  Шановні ветерани, дорогі ветерани! Дорогі тиловики! Наш тил, наші жінки! Від імені всіх селян вітаю вас з великим святом – днем 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Дозвольте побажати вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя вам і вашим родинам. Побажати, щоб завжди було сонце над вашою головою, синє глибоке небо, зелена травичка під ногами, щоб наша земля плодоносила, щоб ніколи на ній не розривалися снаряди. А ми зробимо все, що залежить від нас, щоб так і було – будемо жити і працювати на рідній землі, яку ви звільняли для нас багато років тому від страшної фашистської навали. Дай Бог, щоб ми завжди жили в мирі і злагоді, здобутими вами. Зі святом вас!

 • Ми у величезному боргу перед ветеранами, які пішли на самопожертву заради Батьківщини. Ігор Шурма

  08 травня 2010 | 10:02

  Ми у величезному боргу перед ветеранами, які пішли на самопожертву заради Батьківщини. Ігор Шурма

  Шановні ветерани! Вітаю Вас з Днем Перемоги, зі святом, яке ви завоювали! Ви вибороли для нас мирне небо над головою. Ми у величезному боргу перед всіма вами, хто у свої молоді роки пішли на самопожертву. Саме ви, молоді люди, які були в той час на порозі щасливого життя, які навчалися, працювали, кохали та будували найсвітліші плани, в один момент зустрілися зі смертю, яка гуляла країною. Ви змогли все побороти та перемогти!

 • Наш синівський обов’язок - турбота про ветеранів. Василь Хома

  08 травня 2010 | 09:52

  Наш синівський обов’язок - турбота про ветеранів. Василь Хома

  День Перемоги дуже важливий для кожного з нас. І зараз для нас найголовніше - навчитися зберігати мир: у сім'ї, на рідній землі, на всій планеті. Ми безмірно вдячні нашим дорогим ветеранам - людям, які не замислюючись пішли захищати Вітчизну. Багато хто не повернувся з війни. Вічна їм пам'ять!

 • Подвиг ветеранів безсмертний. Вадим Ландсман

  08 травня 2010 | 09:50

  Подвиг ветеранів безсмертний. Вадим Ландсман

  Свято Перемоги об’єднало харків'ян. Все місто та райони області прикрашені георгіївськими стрічками, підготовлений чудовий парад і концерт на площі Свободи. Безумовно, наші ветерани заслужили найкращого ставлення і найглибшої поваги за їх безприкладні мужність, стійкість і віру в Перемогу.

 • Пам’ять народу про цей день буде жити вічно. Юрій Сапронов

  08 травня 2010 | 09:48

  Пам’ять народу про цей день буде жити вічно. Юрій Сапронов

  У 65-ту річницю перемоги радянського народу над німецько-фашистськими окупантами ми знову бачимо людей, які викували своїми руками цю Перемогу. Як же мало їх залишилося! Давайте вдивимося в обличчя переможців, в їхні очі, в яких ще видно відблиски пожеж тієї великої війни. Пам'ять народу про цей день - вона вічно жива, як вічно буде живим і свято зі сльозами на очах.

 • В районах треба провести повну інвентаризацію

  07 травня 2010 | 21:09

  В районах треба провести повну інвентаризацію

  Для виявлення додаткових джерел наповнення власного бюджету потрібно провести в районі аналіз того, що дісталося у спадок від попередньої влади. На цьому зосередив увагу присутніх на засіданні сесії Валківської районної ради заступник голови ХОДА Юрій Сапронов.

 • Ми не маємо права розчарувати людей. Юрій Сапронов

  07 травня 2010 | 20:39

  Ми не маємо права розчарувати людей. Юрій Сапронов

  Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації з економічних питань Юрій Сапронов взяв участь у сесійному засіданні Валківської районної ради. Під час виступу перед депутатським корпусом Юрій Анатолійович зазначив, що йому відомі всі проблемні місця району. Але вирішувати існуючі нагальні питання треба лише з допомогою місцевої влади, адже саме за районними депутатами стоїть громада.

 • В Харківській облдержадміністрації міркують над створенням "єдиного вікна"

  07 травня 2010 | 20:04

  В Харківській облдержадміністрації міркують над створенням "єдиного вікна"

  До заступника голови Харківської державної адміністрації з економічних питань Юрія Сапронова під час його робочої поїздки до Валківського району звернувся керівник сільськогосподарського підприємства "Маяк" Григорій Губський (с. Велика Губщина).

 • Володимир Сенчук призначений головою Борівської райдержадміністрації

  07 травня 2010 | 19:50

  Володимир Сенчук призначений головою Борівської райдержадміністрації

  7 травня Президент України Віктор Янукович підписав розпорядження про призначення Сенчука Володимира Миколайовича головою Борівської районної державної адміністрації Харківської області.

 • Юрій Сапронов провів виїзний прийом громадян у Валківському районі

  07 травня 2010 | 19:48

  Юрій Сапронов провів виїзний прийом громадян у Валківському районі

  Більшість звернень жителів Валківського району, які прийшли на виїзний прийом заступника голови Харківської облдержадміністрації з економічних питань Юрія Сапронова, стосувалися земельних відносин. Зокрема, сільський голова с. Костів Людмила Суханова звернулася з проханням переглянути для місцевого орендаря плату за оренду сільського ставка, яка не змінювалася з 2005 року і є однією з найнижчих в районі.

 • Управління у справах сім'ї та молоді перевірило умови оздоровлення дітей пільгового контингенту

  07 травня 2010 | 17:47

  Управління у справах сім'ї та молоді перевірило умови оздоровлення дітей пільгового контингенту

  Спеціалісти управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації провели перевірку найбільш вірогідних претендентів на перемогу в тендерних торгах на право оздоровлення дітей пільгового контингенту влітку цього року.

 • 07 травня 2010 | 17:15

  Харківщина вітає регіони-побратими з річницею Перемоги

  З нагоди відзначення 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні голова обласної державної адміністрації Михайло Добкін надіслав вітальні листи ветеранам регіонів-побратимів Харківської області, а саме: Бєлгородської, Курської, Московської і Ростовської областей Російської Федерації.

 • Ігор Шурма дав доручення прибрати комерційні апарати з продажу бахіл з закладів охорони здоров’я

  07 травня 2010 | 16:47

  Ігор Шурма дав доручення прибрати комерційні апарати з продажу бахіл з закладів охорони здоров’я

  Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації дав доручення управлінню охорони здоров’я розібратися в ситуації та прибрати комерційні апарати з продажу бахіл з закладів охорони здоров’я. "Цього не повинно бути в жодному медичному закладі. Для забезпечення необхідного санепідрежиму необхідно виділити кошти, закупити бахіли і безкоштовно роздавати їх відвідувачам медичних установ. Людина не повинна платити за вхід до медустанови", - підкреслив заступник голови ХОДА.

 • 07 травня 2010 | 16:46

  Коментар щодо нормативно-правової основи та аналізу розмірів плати за весь період навчання у вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації

  На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 13.03.2007 року № 206 "Про опублікування розмірів плати за навчання у вищих навчальних закладах" Головне управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації щорічно узагальнює інформацію щодо розмірів плати за весь період навчання у вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації державної, комунальної та приватної форм власності Харківщини за напрямами підготовки, освітньо-кваліфікаційними рівнями та формами навчання для абітурієнтів. Більш детальна інформація

 • Госпіталь для інвалідів ВВВ буде максимально доступним для мешканців села

  07 травня 2010 | 16:21

  Госпіталь для інвалідів ВВВ буде максимально доступним для мешканців села

  Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма сьогодні дав доручення розробити схему та систему відпочинку ветеранів з районів області у госпіталі для інвалідів Великої Вітчизняної війни. "Під час війни всі люди були однакові. Сьогодні хтось з них живе в місті, хтось на селі далеко від Харкова. З 1 липня ми розпочнемо привозити до госпіталю людей з найвіддаленіших куточків області. Будемо набирати групи ветеранів та інвалідів з 4-5 людей та безкоштовно привозити у госпіталь, а після проходження лікування назад додому. Кожен другий пацієнт госпіталю буде мешканцем села", - підкреслив заступник голови ХОДА.

 • Госпіталь для інвалідів Великої Вітчизняної війни отримає нове дихання. Ігор Шурма

  07 травня 2010 | 16:00

  Госпіталь для інвалідів Великої Вітчизняної війни отримає нове дихання. Ігор Шурма

  Як повідомив сьогодні заступник голови ХОДА Ігор Шурма, вже цього року з обласного бюджету буде виділено 2 млн.грн. на проведення ремонтних робіт в обласному госпіталі для інвалідів Великої Вітчизняної війни. Зокрема, планується повністю замінити вікна, відремонтувати покрівлю та приймальне відділення.

 • Ратний подвиг ветеранів безсмертний. Михайло Добкін

  07 травня 2010 | 15:52

  Ратний подвиг ветеранів безсмертний. Михайло Добкін

  "9 травня 1945 року стало втіленням величного народного подвигу і нагадуванням про високу ціну перемоги", - наголосив сьогодні на урочистостях, присвячених 65-ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, голова ХОДА Михайло Добкін. У великому залі Харківського національного академічного театру опери та балету зібралися сьогодні фронтовики Харкова і області, які стояли насмерть під Москвою і Сталінградом, звільняли Харків і Київ, гнали ворога з України, Росії та Прибалтики, проливали кров при звільненні Східної Європи,брали штурмом Берлін.

 • Естафета воїнської честі

  07 травня 2010 | 15:24

  Естафета воїнської честі

  Сьогодні в Харківському національному театрі опери та балету ім. М. Лисенка відбулася церемонія вручення нагород ветеранам Великої Вітчизняної війни, а також учасникам бойових дій на території інших країн. В тому числі, орден Червоної зірки отримав заступник голови ХОДА Василь Хома, учасник війни в Афганістані.

 • 07 травня 2010 | 14:39

  Василь Хома провів особистий прийом громадян

  Сьогодні заступник голови ХОДА - керівник апарату Василь Хома провів особистий прийом громадян, в ході якого відбулася зустріч з 4 жителями міста і області. Питання стосувалися вирішення проблеми працевлаштування, виділення окремого телефонного номера ветерану війни, розгляду скарги на неправомірні дії правоохоронних органів і звернення громадської організації про заохочення її активіста.

 • Ігор Шурма привітав з Днем Перемоги ветеранів, які відновлюють своє здоров’я в обласному госпіталі

  07 травня 2010 | 14:08

  Ігор Шурма привітав з Днем Перемоги ветеранів, які відновлюють своє здоров’я в обласному госпіталі

  Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма відвідав обласний госпіталь для інвалідів Великої Вітчизняної війни, де привітав ветеранів з наступаючим Днем Перемоги та передав подарунки від голови ХОДА Михайла Добкіна.

 • 07 травня 2010 | 11:38

  Балаклія готується до проведення ЗНО

  Заступник голови ХОДА Вадим Ландсман провів у Балаклійскій РДА робочу нараду з питання підготовки та проведення в цьому райцентрі зовнішнього незалежного оцінювання випускників шкіл районів області.

 • 07 травня 2010 | 09:53

  Харківщина нарешті позбулася індійської вакцини. Ігор Шурма

  Як повідомив заступник голови ХОДА Ігор Шурма, вчора з території Харківської області була повністю вивезена несертифікована індійська вакцина проти кору та краснухи.

 • 07 травня 2010 | 09:03

  Про результати роботи контрольно–ревізійного управління в Харківській області за січень - березень 2010 року

  У І кварталі 2010 року КРУ в Харківській області проведено 245 контрольних заходів. Обсяг охоплених ревізіями, перевірками державних закупівель та комісійними перевірками фінансових і матеріальних ресурсів склав 8,43 млрд. гривень.

 • 07 травня 2010 | 08:55

  Телефони довіри Контрольно-ревізійного управління

  Контрольно-ревізійне управління в Харківській області нагадує про функціонування "Телефону довіри": - в КРУ в Харківській області – 705-43-84 - в Головному контрольно-ревізійному управлінні України – 044-425-38-18

 • З Днем Перемоги!

  07 травня 2010 | 08:30

  З Днем Перемоги!

  В історії ХХ сторіччя немає дати пам’ятнішої і дорожчої за 9 травня 1945 року. Вона стала уособленням величі народного подвигу і нагадуванням про дорогу ціну Перемоги. Велика Вітчизняна війна залишила глибокий слід у кожній сім’ї на Харківщині: фронту віддавали захисників, переживали жорстоку окупацію, втрачали рідних і близьких. Гірка пам’ять про ті 1418 днів і ночей жива. Вона завжди буде з нами. З 65-річчям Великої Перемоги, дорогі ветерани і учасники війни! Разом з Вітчизною ви пройшли шлях випробувань та перемог і подарували нащадкам найдорожче - мир, свободу, відроджену з руїни країну. Зі святом, дорогі земляки! Нехай спадкоємність поколінь буде запорукою миру і процвітання на рідній землі. Голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін

 • "Шлях подолає тільки той, хто йде"

  06 травня 2010 | 19:19

  "Шлях подолає тільки той, хто йде"

  Сьогодні в облдержадміністрації відбулася перша робоча нарада начальника управління у справах преси та інформації ХОДА Вікторії Маренич з керівниками районних ЗМІ – редакторами газет, директорами теле- та радіокомпаній. Зустрівшись разом вперше за багато років, колеги з районних ЗМІ в ході невимушеного діалогу довго обмінювалися наболілими проблемами. А таких набралося чимало – починаючи із недосконалої законодавчої бази в діяльності ЗМІ та закінчуючи питаннями матеріально-технічного забезпечення працівників.

 • 06 травня 2010 | 18:59

  В Харківській області проводитиметься конкурс на кращій інвестиційний проект в рамках міжнародного економічного форуму "Інновації, інвестиції, Харківські ініціативи"

  Таке рішення було ухвалено під час четвертого відкритого засідання Робочої групи "Сталий економічний розвиток, бізнес-клімат та інвестиції" Харківського регіонального Комітету з економічних реформ, яке було присвячено розгляду питання: "Механізми залучення іноземних інвестицій".

 • Біля ХАТОБу запрацювали фонтани

  06 травня 2010 | 18:43

  Біля ХАТОБу запрацювали фонтани

  Сьогодні біля Харківського національного театру опери та балету ім. М. Лисенка вперше в цьому році почали працювати фонтани. Участь у церемонії відкриття роботи площі фонтанів прийняв голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

Вверх