Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Новини

До кінця року всі сім'ї, які проживали на території арсеналу в Лозовій, отримають ключі від нових квартир

До 23 грудня 2010 року всі сім'ї, які проживали на території арсеналу в Лозовій, отримають ключі від нових квартир. Про це повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. За його словами, вже придбана 71 квартира на суму 19,2 млн. грн., 50 квартир, що залишилось, будуть придбані після закінчення оформлення тендерної процедури - орієнтовно, через 10 днів.

Перші 17 сімей, які проживали на території 61-го арсеналу в Лозовій, отримали ключі від нових квартир

Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін та голова Харківської облради Сергій Чернов вручили ключі першим 17-ти сім'ям, які раніше проживали на території 61-го арсеналу в місті Лозова. Нові квартири розташовані в будинку № 41-а мікрорайону № 4 Лозової.

Чеська державна авіакомпанія зацікавлена у співпраці з Харківським аеропортом

У ході зустрічі голови ХОДА Михайла Добкіна з офіційною делегацією Чеської Республіки сторони обговорили транспортні перспективи Харківської області. Зокрема, Тимчасовий повірений у справах Посольства Чеської Республіки в Україні Вітєзслав Півонька повідомив про зацікавленість чеської авіакомпанії у співпраці з Харківським аеропортом.

Газета «Слобідський край» має стати рентабельною. Вікторія Маренич

«Слобідський край» має стати рентабельною газетою, а для цього потрібно, щоб передплата складала щонайменше 50 тисяч примірників. Про це під час селекторної наради сказала начальник управління у справах преси та інформації Харківської облдержадміністрації Вікторія Маренич.  

Зупинити стагнацію сільської медицини дозволить лише формат єдиного медичного простору та переведення її на фінансування з районних бюджетів. Ігор Шурма

«Єдиним способом, який може зупинити стагнацію фельдшерсько-акушерських пунктів, сільських лікарських амбулаторій, дільничних лікарень, є формат єдиного медичного простору та переведення цих закладів на фінансування з районних бюджетів», - зазначив сьогодні під час обласної селекторної наради заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма.

Почесне консульство буде тим містком, який зв'яже чеський бізнес з бізнесом Україні. Михайло Добкін

Відбувся урочистий прийом з нагоди відкриття Почесного консульства Чеської Республіки у місті Харків. Почесного консула Чеської Республіки у м.Харків Олега Чигринова привітали з цією подією голова ХОДА Михайло Добкін, голова Харківської облради Сергій Чернов і секретар Харківської міськради Олександр Новак. «Сьогодні Харків вписує ще одну яскраву сторінку в історію своєї міжнародної діяльності в своєму прагненні до справжніх європейських демократичних цінностей. Мені дуже приємно, що саме Харків був вибраний першим містом в Україні, де реалізувалася ідея, і було відкрито Почесне консульство Чеської Республіки. Я хочу привітати з цією знаменною подією, насамперед, Почесного консула Олега Чигринова, з тією високою довірою і тією відповідальністю, яка на Вас лягла. Ви будете тим містком, який зв'яже чеський бізнес з бізнесом України», - сказав у своїй промові Михайло Добкін.  Він вручив у подарунок Олегу Чигринову картину, де зображений вид на центр Харкова.

Передачу ФАПів та сільських амбулаторій на районний рівень фінансування планується завершити до 30 грудня

Передачу медичних закладів сільської місцевості на районний рівень управління та фінансування планується завершити до 30 грудня 2010 року. Про це сьогодні під час обласної селекторної наради повідомив начальник Головного управління охорони здоров’я ХОДА Олександр Галацан. За його інформацією, станом на 10 грудня 2010 року в області з 782 закладів первинної медико-санітарної ланки (517 ФАПів, 249 лікарських амбулаторій та 16 дільничних лікарень) передано 138 (18%), у т.ч. 93 ФАПи (18%), 45 амбулаторій (18%), а також 2 дільничні лікарні (12,5%). Підлягає передачі 628 закладів, у т.ч. 424 ФАПи, 204 лікарські амбулаторії (з них 197 – загальної практики-сімейної медицини) та 14 дільничних лікарень.

Протягом 5 днів було передплачено 2262 примірника газети «Слобідський край». Вікторія Маренич

 З винесенням питання передплати на порядок денний селекторної наради, що відбулася сьогодні у Харківській облдержадміністрації, передплата дещо активізувалася. Протягом 5 днів було передплачено 2262 примірника газети. Про це сьогодні повідомила начальник управління у справах преси та інформації ХОДА Вікторія Маренич.

Харківщина підпише Меморандум про співпрацю з Моравсько-Сілезьким краєм Чеської Республіки

У ході зустрічі голови ХОДА Михайла Добкіна з офіційною делегацією Чеської Республіки Генеральний консул Чеської Республіки у м.Донецьк Антонін Мургаш повідомив про те, що в Чехії готується пропозиція про співпрацю Харківської області з Моравсько-Сілезький краєм республіки. «Дуже добре працює співробітництво між Харковом і Брно. Це як раз той поштовх, який прискорив процес відкриття Почесного консульства Чеської Республіки у Харкові. Мені приємно зараз сказати, що в першому кварталі наступного року ми зможемо вам урочисто передати пропозицію щодо укладення Меморандуму про співробітництво з Моравсько-Сілезький краєм», - сказав він.  

Ситуація з передплатою на газету «Слобідський край» у районах області є вкрай критичною

Як повідомила начальник управління у справах преси та інформації Харківської облдержадміністрації Вікторія Маренич, ситуація з передплатою на головну газету області вкрай критична. Станом на 01.06.10 підписка на «Слобідський край» становила 5 739 примірників, а станом на 8 грудня 2010 р. газету з 1 січня 2011 року отримуватимуть 7 948 абонентів області, при запланованому тиражі 70 000 примірників.  

Ми готуємо Харківську область до європейської моделі відносин між бізнесом і владою. Михайло Добкін

Адміністративна реформа, яка стартувала в Україні, покликана в числі іншого поліпшити інвестиційний клімат в країні. Як зазначив 10 грудня в ході зустрічі з офіційною делегацією Чеської Республіки голова ХОДА Михайло Добкін, у Харківській області паралельно з державними заходами робляться свої кроки щодо поліпшення умов для бізнесу.

Відкриття Почесного консульства Чеської Республіки у Харкові дасть нам додаткові можливості комунікацій в бізнесі та гуманітарній сфері. Михайло Добкін

10 грудня голова ХОДА Михайло Добкін, його заступник Юрій Сапронов та голова Харківської обласної ради Сергій Чернов зустрілися з офіційною делегацією Чеської Республіки. До складу делегації увійшли Тимчасовий повірений у справах Посольства Чеської Республіки в Україні Вітєзслав Півонька, Генеральний консул Чеської Республіки в м.Донецьк Антонін Мургаш, а також Почесний консул Чеської Республіки у м.Харків Олег Чигринов.

Громадяни, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, зможуть безоплатно обслуговуватися в низці закладів Академії медичних наук України. Ігор Шурма

Як повідомив сьогодні під час засідання Координаційної ради з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, мешканці Харківської області, що мають статус «чорнобильців», зможуть безоплатно обслуговуватись в низці закладів Академії медичних наук України. Зокрема, укладені договори соціального партнерства про позачергове та безоплатне лікування за направленням обласного та міського управлінь охорони здоров’я з Інститутом медичної радіології ім. Григор’єва, а також Інститутом загальної та невідкладної хірургії про безоплатне лікування дітей. Крім того, такий договір укладений з Європейським радіологічним центром, який розташований на базі міської лікарні №8.

В НТУ «ХПІ» відбудеться Урочиста церемонія випуску п’ятого етапу професійного навчання військовослужбовців

13 грудня в ректорському корпусі Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" відбудеться Урочиста церемонія випуску п’ятого етапу професійного навчання військовослужбовців, організованого Трастовим фондом Програми НАТО «Партнерство заради миру» та Хмельницьким центром перепідготовки та соціальної адаптації Хмельницького національного університету на базі Міжгалузевого інституту післядипломної освіти Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут", а також “Ярмарок вакансій”, присвячений цьому заходу і організований спільно з Харківським обласним центром зайнятості.

У 2011 році суспільство буде звикати до Податкового кодексу. Юрій Сапронов

Заступник голови облдержадміністрації Юрій Сапронов заявив, що в 2011 році суспільство буде звикати до Податкового кодексу.  «Для того, щоб цей податковий документ заробив коректно і злагоджено, необхідно провести велику роз'яснювальну роботу серед підприємців, керівників, бухгалтерів про норми і положення Податкового кодексу. За порушення податкового законодавства в період з 1 січня 2011 по 30 червня 2011 р. буде стягуватися штраф у розмірі 1 грн. Таким чином, люди зможуть звикнути до нових норм оподаткування без шкоди для свого бізнесу», - зазначив віце-губернатор.

Власників квартир до 120 кв. м і будинків до 250 кв. м податок на нерухомість не торкнеться

«З 2012 року вступає в силу податок на нерухомість, передбачений Податковим кодексом. Це означає, що для квартир площею до 240 кв. м і будинків до 500 кв.м податок складе до 1% від мінімальної зарплати на 1 січня звітного року за кожен квадратний метр. Тобто, в цьому році за кожен квадратний метр довелося б заплатити 8 грн. 69 коп., квартира в 150 кв. м у цьому році обійшлася б в 1 303 грн., 260-метровий будинок - у 2 259 грн. Якщо площа квартири більше 240, а будинку - більше 500 кв. м, то ставка податку на нерухомість зростає до 2,7% мінімальної зарплати», - повідомив віце-губернатор Юрій Сапронов.  

Відбулося засідання Координаційної ради з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Сьогодні під головуванням заступника голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Шурми відбулося засідання Координаційної ради з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Під час засідання розглядалися питання про: виконання доручення голови Координаційної ради від 18 серпня 2010 року; розгляд проекту розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про відзначення 25-х роковин Чорнобильської катастрофи»; внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»; проведення заходів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС; санаторно-курортне лікування та оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у 2010 році.

Третина мешканців України зізналися в дачі хабара

34% жителів України в 2010 році хоч раз давали хабар. Про це повідомив заступник голови ХОДА Юрій Сапронов.  «Дослідження, підготовлене Центром антикорупційних досліджень та ініціатив Transparency International, довело, що кожен третій українець у цьому році давав хабар. У світовому рейтингу індексу сприйняття корупції Україна в 2010 році знаходиться на 134 місці з 178. У порівнянні з минулим роком наша країна поліпшила показники - у 2009 Україна була на 146 місці, але чи помітили це поліпшення звичайні громадяни? Впевнений, що ні.  Адміністративні установи нашої країни майже наскрізь корумповані. Гроші беруть за все, аж до якоїсь маленької довідки. Саме тому боротьбу з корупцією в Україні очолив особисто Президент. На корупційних схемах вже попалися високі державні чиновники, впевнений, що список затриманих в найближчому майбутньому буде тільки рости. З корупцією необхідно боротися жорстко і послідовно, тільки в такому випадку ця боротьба буде успішною. Будемо прагнути до результату Грузії, яка в рейтингу індексу сприйняття корупції після проведених реформ знаходиться на 68 місці, а в дачі хабара зізналися всього 3% громадян», - підкреслив Юрій Сапронов.

17 підприємств області -  виробники молока стали першими членами асоціації "Харківмолоко"

17 підприємств-виробників молока, які першими приєдналися до Асоціації «Виробники молока в Харківській області», провели сьогодні перше відкрите засідання. У ході семінару всі вони отримали установчий пакет документів. Рішення про створення подібної асоціації було ухвалено виробниками молока в липні поточного року і активно підтримано Харківською обласною державною адміністрацією.

Харківська область продовжує відновлювати своє потужне виробництво та інвестиційну привабливість регіону. Ігор Зубрич

 9 грудня 2010 року в селі Мечебилове, Барвінківського району відбулося відкриття оснащеного передовим обладнанням «забійного цеху» на базі місцевого господарства ТОВ «Агрофірма «Лан».

У Дворічанському районі розпочався практичний семінар з питань розвитку промислового молочного скотарства

10 грудня в Дворічанському районі Харківської області проводиться практичний семінар з питань розвитку промислового молочного скотарства. В роботі семінару бере участь начальник Головного управління агропромислового розвитку ХОДА Ігор Зубрич.  

До уваги журналістів!

Сьогодні, об 11:00, в малому залі Будинку рад (вул. Сумська, 64, 2 поверх) відбудеться засідання Координаційної ради з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Події дня

Сьогодні, 10 грудня 2010 року, о 16:00 відбудеться обласна селекторна нарада з порядком денним: 1. Про хід виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27.10.10 №584 «Про передачу закладів (підрозділів) охорони здоров’я первинної медико-санітарної ланки до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст районів»; 2. Про стан передплати на газету "Слобідський край".

Рівень розрахунків цілого ряду районів області за спожитий газ значно підвищився

Як повідомив в ефірі програми «Час влади» на ХОДТРК заступник голови облдержадміністрації Валентин Дулуб, після селекторної наради, яку голова ХОДА Михайло Добкін провів 3 грудня, значно поліпшився стан розрахунків за спожитий газ цілого ряду районів. «У першу чергу це Нововодолазький, Харківський, Чугуївський райони та м. Чугуїв. Крім того, повністю розрахувалися бюджетні організації міст Куп'янськ, Лозова, Чугуїв та Первомайський. Тільки від цих споживачів за минулий тиждень надійшло 24 млн.грн. Крім того, Харківський, Кегичівський, Чугуївський і Лозівський райони вже зробили передоплату в сумі близько 3,6 млн.грн. У результаті проведеної роботи ми перемістилися на 8-е місце серед регіонів України за рівнем оплати спожитого газу», - підкреслив Валентин Дулуб.

Харківська окружна дорога відповідатиме європейським нормам

Архітектори Харкова і області в Управлінні містобудування та архітектури працюють зараз над розробкою проектів з благоустрою вздовж харківської окружної дороги. Про це сьогодні під час програми «Час влади» на обласному телебаченні заступник голови ХОДА Валентин Дулуб.

Робоча група з питань будівництва підготує пропозиції для місцевих та центральних органів влади

Метою створення робочої групи з питань будівництва під керівництвом заступника голови ХОДА Валентина Дулуба є розробка пропозицій для місцевих та центральних органів влади. Як відзначає голова області Михайло Добкін, щоб вирішити проблеми галузі, необхідно врахувати думку як самих будівельників, так і представників банківської сфери, що і буде зроблено учасниками робочої групи.

Стратегія сталого розвитку Харківської області буде розглянута депутатами облради 23 грудня

Як повідомив сьогодні в ефірі програми «Час влади» на ХОДТРК заступник голови облдержадміністрації Юрій Сапронов, 23 грудня Стратегія сталого розвитку Харківської області до 2020 року буде розглянута депутатами облради. «Ми провели досить велику роботу. 3 місяці тому була підготовлена та представлена науково-практична доповідь «Основи сталого соціально-економічного розвитку Харківської області до 2020 р.», яка лягла в основу Стратегії. Крім того, що над цим документом працювало досить велике коло фахівців, за останній місяць на базі провідних ВНЗ були проведені 7 круглих столів за основними напрямками, в яких взяли участь понад 300 спеціалістів.

ХОДА планує підписати Меморандум взаєморозуміння з ринками Харківського регіону

Щороку, напередодні новорічних свят, в Харківському регіоні фіксується неконтрольоване зростання цін на основні продукти харчування. Про це сьогодні йшлося в прямому ефірі програми-телемосту «Час влади» на харківському обласному телебаченні. «Харківська облдержадміністрації доклала багато зусиль для того, щоб вирівняти цінову ситуацію в регіоні. На площі Свободи працює постійно діючий ярмарок харківських товаровиробників, - зазначив заступник голови ХОДА Юрій Сапронов.

Меморандум взаєморозуміння вже дав перші результати

Підписаний в Харківській області Меморандум взаєморозуміння між 28 основними виробниками продуктів харчування, 11 найбільшими торговими мережами і Харківською обласною державною адміністрацією - це важливий крок до встановлення якісно нових відносин між владою і бізнесом.

У кожному харківському супермаркеті з'явиться відділ з продукцією за цінами виробника

Законодавство зобов'язує місцеву владу контролювати ціни на продукти харчування, які становлять основу споживчого кошика жителів регіону. Про це в ефірі телепрограми «Час влади» заявив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

Архів документів