ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 07 травня 2010 | 17:15

  Харківщина вітає регіони-побратими з річницею Перемоги

  З нагоди відзначення 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні голова обласної державної адміністрації Михайло Добкін надіслав вітальні листи ветеранам регіонів-побратимів Харківської області, а саме: Бєлгородської, Курської, Московської і Ростовської областей Російської Федерації.

 • Ігор Шурма дав доручення прибрати комерційні апарати з продажу бахіл з закладів охорони здоров’я

  07 травня 2010 | 16:47

  Ігор Шурма дав доручення прибрати комерційні апарати з продажу бахіл з закладів охорони здоров’я

  Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації дав доручення управлінню охорони здоров’я розібратися в ситуації та прибрати комерційні апарати з продажу бахіл з закладів охорони здоров’я. "Цього не повинно бути в жодному медичному закладі. Для забезпечення необхідного санепідрежиму необхідно виділити кошти, закупити бахіли і безкоштовно роздавати їх відвідувачам медичних установ. Людина не повинна платити за вхід до медустанови", - підкреслив заступник голови ХОДА.

 • 07 травня 2010 | 16:46

  Коментар щодо нормативно-правової основи та аналізу розмірів плати за весь період навчання у вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації

  На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 13.03.2007 року № 206 "Про опублікування розмірів плати за навчання у вищих навчальних закладах" Головне управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації щорічно узагальнює інформацію щодо розмірів плати за весь період навчання у вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації державної, комунальної та приватної форм власності Харківщини за напрямами підготовки, освітньо-кваліфікаційними рівнями та формами навчання для абітурієнтів. Більш детальна інформація

 • Госпіталь для інвалідів ВВВ буде максимально доступним для мешканців села

  07 травня 2010 | 16:21

  Госпіталь для інвалідів ВВВ буде максимально доступним для мешканців села

  Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма сьогодні дав доручення розробити схему та систему відпочинку ветеранів з районів області у госпіталі для інвалідів Великої Вітчизняної війни. "Під час війни всі люди були однакові. Сьогодні хтось з них живе в місті, хтось на селі далеко від Харкова. З 1 липня ми розпочнемо привозити до госпіталю людей з найвіддаленіших куточків області. Будемо набирати групи ветеранів та інвалідів з 4-5 людей та безкоштовно привозити у госпіталь, а після проходження лікування назад додому. Кожен другий пацієнт госпіталю буде мешканцем села", - підкреслив заступник голови ХОДА.

 • Госпіталь для інвалідів Великої Вітчизняної війни отримає нове дихання. Ігор Шурма

  07 травня 2010 | 16:00

  Госпіталь для інвалідів Великої Вітчизняної війни отримає нове дихання. Ігор Шурма

  Як повідомив сьогодні заступник голови ХОДА Ігор Шурма, вже цього року з обласного бюджету буде виділено 2 млн.грн. на проведення ремонтних робіт в обласному госпіталі для інвалідів Великої Вітчизняної війни. Зокрема, планується повністю замінити вікна, відремонтувати покрівлю та приймальне відділення.

 • Ратний подвиг ветеранів безсмертний. Михайло Добкін

  07 травня 2010 | 15:52

  Ратний подвиг ветеранів безсмертний. Михайло Добкін

  "9 травня 1945 року стало втіленням величного народного подвигу і нагадуванням про високу ціну перемоги", - наголосив сьогодні на урочистостях, присвячених 65-ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, голова ХОДА Михайло Добкін. У великому залі Харківського національного академічного театру опери та балету зібралися сьогодні фронтовики Харкова і області, які стояли насмерть під Москвою і Сталінградом, звільняли Харків і Київ, гнали ворога з України, Росії та Прибалтики, проливали кров при звільненні Східної Європи,брали штурмом Берлін.

 • Естафета воїнської честі

  07 травня 2010 | 15:24

  Естафета воїнської честі

  Сьогодні в Харківському національному театрі опери та балету ім. М. Лисенка відбулася церемонія вручення нагород ветеранам Великої Вітчизняної війни, а також учасникам бойових дій на території інших країн. В тому числі, орден Червоної зірки отримав заступник голови ХОДА Василь Хома, учасник війни в Афганістані.

 • 07 травня 2010 | 14:39

  Василь Хома провів особистий прийом громадян

  Сьогодні заступник голови ХОДА - керівник апарату Василь Хома провів особистий прийом громадян, в ході якого відбулася зустріч з 4 жителями міста і області. Питання стосувалися вирішення проблеми працевлаштування, виділення окремого телефонного номера ветерану війни, розгляду скарги на неправомірні дії правоохоронних органів і звернення громадської організації про заохочення її активіста.

 • Ігор Шурма привітав з Днем Перемоги ветеранів, які відновлюють своє здоров’я в обласному госпіталі

  07 травня 2010 | 14:08

  Ігор Шурма привітав з Днем Перемоги ветеранів, які відновлюють своє здоров’я в обласному госпіталі

  Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма відвідав обласний госпіталь для інвалідів Великої Вітчизняної війни, де привітав ветеранів з наступаючим Днем Перемоги та передав подарунки від голови ХОДА Михайла Добкіна.

 • 07 травня 2010 | 11:38

  Балаклія готується до проведення ЗНО

  Заступник голови ХОДА Вадим Ландсман провів у Балаклійскій РДА робочу нараду з питання підготовки та проведення в цьому райцентрі зовнішнього незалежного оцінювання випускників шкіл районів області.

 • 07 травня 2010 | 09:53

  Харківщина нарешті позбулася індійської вакцини. Ігор Шурма

  Як повідомив заступник голови ХОДА Ігор Шурма, вчора з території Харківської області була повністю вивезена несертифікована індійська вакцина проти кору та краснухи.

 • 07 травня 2010 | 09:03

  Про результати роботи контрольно–ревізійного управління в Харківській області за січень - березень 2010 року

  У І кварталі 2010 року КРУ в Харківській області проведено 245 контрольних заходів. Обсяг охоплених ревізіями, перевірками державних закупівель та комісійними перевірками фінансових і матеріальних ресурсів склав 8,43 млрд. гривень.

 • 07 травня 2010 | 08:55

  Телефони довіри Контрольно-ревізійного управління

  Контрольно-ревізійне управління в Харківській області нагадує про функціонування "Телефону довіри": - в КРУ в Харківській області – 705-43-84 - в Головному контрольно-ревізійному управлінні України – 044-425-38-18

 • З Днем Перемоги!

  07 травня 2010 | 08:30

  З Днем Перемоги!

  В історії ХХ сторіччя немає дати пам’ятнішої і дорожчої за 9 травня 1945 року. Вона стала уособленням величі народного подвигу і нагадуванням про дорогу ціну Перемоги. Велика Вітчизняна війна залишила глибокий слід у кожній сім’ї на Харківщині: фронту віддавали захисників, переживали жорстоку окупацію, втрачали рідних і близьких. Гірка пам’ять про ті 1418 днів і ночей жива. Вона завжди буде з нами. З 65-річчям Великої Перемоги, дорогі ветерани і учасники війни! Разом з Вітчизною ви пройшли шлях випробувань та перемог і подарували нащадкам найдорожче - мир, свободу, відроджену з руїни країну. Зі святом, дорогі земляки! Нехай спадкоємність поколінь буде запорукою миру і процвітання на рідній землі. Голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін

 • "Шлях подолає тільки той, хто йде"

  06 травня 2010 | 19:19

  "Шлях подолає тільки той, хто йде"

  Сьогодні в облдержадміністрації відбулася перша робоча нарада начальника управління у справах преси та інформації ХОДА Вікторії Маренич з керівниками районних ЗМІ – редакторами газет, директорами теле- та радіокомпаній. Зустрівшись разом вперше за багато років, колеги з районних ЗМІ в ході невимушеного діалогу довго обмінювалися наболілими проблемами. А таких набралося чимало – починаючи із недосконалої законодавчої бази в діяльності ЗМІ та закінчуючи питаннями матеріально-технічного забезпечення працівників.

 • 06 травня 2010 | 18:59

  В Харківській області проводитиметься конкурс на кращій інвестиційний проект в рамках міжнародного економічного форуму "Інновації, інвестиції, Харківські ініціативи"

  Таке рішення було ухвалено під час четвертого відкритого засідання Робочої групи "Сталий економічний розвиток, бізнес-клімат та інвестиції" Харківського регіонального Комітету з економічних реформ, яке було присвячено розгляду питання: "Механізми залучення іноземних інвестицій".

 • Біля ХАТОБу запрацювали фонтани

  06 травня 2010 | 18:43

  Біля ХАТОБу запрацювали фонтани

  Сьогодні біля Харківського національного театру опери та балету ім. М. Лисенка вперше в цьому році почали працювати фонтани. Участь у церемонії відкриття роботи площі фонтанів прийняв голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

 • Спілкування з героями Великої Вітчизняної - це уроки мужності

  06 травня 2010 | 18:43

  Спілкування з героями Великої Вітчизняної - це уроки мужності

  Заступник голови Харківської облдержадміністрації Василь Хома відвідав Героя Радянського Союзу Бориса Ілліча Шестерніна і привітав його з наступаючим святом. Він вручив вітальну адресу, подарунки та квіти від голови ХОДА Михайла Добкіна.

 • Вашій силі волі ще може позаздрити молоде покоління. Володимир Бабаєв

  06 травня 2010 | 18:25

  Вашій силі волі ще може позаздрити молоде покоління. Володимир Бабаєв

  Сьогодні перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Володимир Бабаєв, голова Харківської облради Сергій Чернов і заступник Харківського міського голови Михайло Фатєєв привітали Героя Радянського Союзу Михайла Карпеєва з 65-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні. "Я хочу сказать: крепость духа, сила воли у Вас такая, что еще может позавидовать молодое поколение. Хочу пожелать Вам здоровья и благополучия", – побажав Володимир Бабаєв.

 • Дякуємо за віру в Перемогу

  06 травня 2010 | 17:39

  Дякуємо за віру в Перемогу

  Заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук привітав ветерана Великої Вітчизняної війни Костянтина Володимировича Семенова, нагородженого 4-ма медалями "За відвагу", з наступаючим Днем Перемоги. Він передав теплі слова привітання від голови ХОДА Михайла Добкіна, вручив подарунки та квіти.

 • Відкрилася фотовиставка "Харків - місто, яке пережило війну"

  06 травня 2010 | 16:52

  Відкрилася фотовиставка "Харків - місто, яке пережило війну"

  Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін взяв участь в урочистому відкритті фотовиставки "Харків - місто, яке пережило війну", яка розмістилася на головній алеї саду ім.Шевченка.

 • Великий подвиг радянського народу

  06 травня 2010 | 16:32

  Великий подвиг радянського народу

  Сьогодні, напередодні 9 Травня, була продовжена закладена рік тому Михайлом Добкіним, тоді ще міським головою, традиція. З низьким поклоном і подякою за відвойований багато років тому мир в гості до Героїв Радянського Союзу, повних кавалерів ордена Слави і медалі "За відвагу" прийшли заступники Михайла Добкіна вже як голови Харківської обласної державної адміністрації.

 • Дякуємо за мирне небо над головою

  06 травня 2010 | 15:57

  Дякуємо за мирне небо над головою

  Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма напередодні 65-річчя Великої Перемоги відвідав Героя Радянського Союзу Сергія Михайловича Остащенко і від імені голови ХОДА Михайла Добкіна привітав його з наступаючим святом, а також вручив квіти і подарунки.

 • 06 травня 2010 | 15:31

  Допомога дійшла до кожного героя. Ігор Шурма

  Як повідомив заступник голови ХОДА Ігор Шурма, станом на 6 травня одноразова грошова допомога до Дня Перемоги з державного бюджету виплачена в повному обсязі. Її отримали 127 тис. 66 ветеранів та інвалідів, які брали участь у бойових діях під час Великої Вітчизняної війни. З них 52 тис. 935 осіб проживають у м.Харкові, 74 тис. 131 особа – в області. Загальна сума отриманої допомоги склала 27,4 млн.грн.

 • Низький уклін ветерану

  06 травня 2010 | 14:47

  Низький уклін ветерану

  Заступник голови Харківської облдержадміністрації з питань внутрішньої політики та комунікацій Євген Савін напередодні 65-річчя Великої Перемоги відвідав Героя Радянського Союзу Дмитра Андрійовича Ушакова та привітав його з наступаючим святом. Він вручив йому квіти і подарунки.

 • Ми забезпечені додатковими можливостями в енергопостачанні мінімум на 15 років. Михайло Добкін

  06 травня 2010 | 13:33

  Ми забезпечені додатковими можливостями в енергопостачанні мінімум на 15 років. Михайло Добкін

  "Все, що ми сьогодні побачили - це яскравий приклад того, як потрібно працювати, як з мінімальними витратами досягати максимальний результат. Ми проведемо Євро-2012 на найвищому рівні, а підстанція "Перемога" та інші об'єкти, що готуються до чемпіонату Європи, залишаться у місті і будуть працювати на благо жителів Харкова і області. Після 2012 року мінімум на 15 років ми будемо забезпечені додатковими можливостями в енергопостачанні, а значить, місто отримає можливість розвиватися", - заявив після відкриття другої черги підстанції "Перемога" голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

 • Друга черга електропідстанції "Перемога" введена в експлуатацію

  06 травня 2010 | 13:22

  Друга черга електропідстанції "Перемога" введена в експлуатацію

  Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін взяв участь в урочистому відкритті другої черги електропідстанції "Перемога". Новий енергетичний об’єкт вирішує одразу декілька важливих питань: забезпечує безперебійне та якісне енергоживлення об’єктів, які будуються до Євро–2012, третьої лінії метрополітену, сприяє розвитку інфраструктури міста, а також розвантажує ПС "Олексіївська", покращує схему електропостачання мережами 110 кВ підстанцій "Сокольники", "Павлове Поле", "Нагірна".

 • 06 травня 2010 | 11:54

  Про стан справ у тваринництві та заходи щодо розвитку галузі в господарствах області

  З метою покращення ситуації в тваринництві, створення умов для нарощування обсягів виробництва тваринницької продукції, колегія облдержадміністрації, зокрема, вирішила: - До 1 липня 2010 року всім районам розробити та подати на розгляд сесій районних рад Програму стабілізації та розвитку тваринництва в господарствах району на період 2010-2015 років.

 • 06 травня 2010 | 11:08

  Прем'єр-міністр України дав доручення виділити кошти на ремонт шляхопроводу в м. Лозова

  Як повідомив сьогодні під час засідання колегії Харківської облдержадміністрації голова ХОДА Михайло Добкін, Прем'єр-міністр Микола Азаров дав доручення виділити кошти на ремонт шляхопроводу через залізничну дорогу ст.Лозовая. Крім того, зараз вирішується питання про виділення грошей на ремонт ще одного моста, який постраждав в результаті вибухів на арсеналі.

 • 06 травня 2010 | 11:00

  Власне виробництво згортається через неконтрольоване надходження імпортного м’яса

  На розвитку тваринницької галузі негативно позначається безконтрольне надходження в Україну імпортного м’яса низько ґатунку за демпінговими цінами. У 2009 році обсяги поставок такого м’яса до м’ясопереробних підприємств та оптових продовольчих ринків Харківської області порівняно з 2008 роком збільшилися в декілька разів: яловичини - в 2 рази, свинини та сала - в 6 разів, м’яса птиці – у 9,6 разів.

Вверх