Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Новини

Ми працюємо в унісон з центральними органами влади з наведення порядку в дозвільній системі. Михайло Добкін

У Харківській області, як в Україні в цілому, вживається низка заходів для того, щоб спростити дозвільну систему для ведення бізнесу. Як зазначив 9 грудня в ході програми «Час влади» на обласному телебаченні голова ХОДА Михайло Добкін, центральні і місцеві органи влади об'єднали зусилля, щоб надати підприємцям комфортні умови для роботи.

Рекламні агентства Харкова підписали Хартію про партнерство в ім'я інформаційних прав і свобод та захисту суспільної моралі

8 грудня в рамках регіонального засідання на тему «Етика і мораль в рекламі» представники 5 великих рекламних агентств Харкова підписали Хартію про партнерство заради інформаційних прав і свобод та захисту суспільної моралі.

У 2011 році в Харківській області планується виділити бюджетні кошти для компенсації процентних ставок кредитів на будівництво

У Харківській області готується ряд заходів, які покликані допомогти розвитку будівельної галузі. Зокрема, мова йде про часткову компенсацію процентних ставок кредитів під будівництво житла. Про це 9 грудня під час наради «Стан будівництва в Харківській області. Перспективи розвитку» повідомив голова ХОДА Михайло Добкін.

У Харківській області розглядається можливість надання комунального майна в якості застави під будівництво

Для того, щоб підштовхнути розвиток будівельної галузі в Харківській області, керівництво регіону розглядає можливість надання комунального майна в якості застави під конкретні будівельні проекти. Відповідну пропозицію 9 грудня в ході наради «Стан будівництва в Харківській області. Перспективи розвитку» озвучив голова ХОДА Михайло Добкін.

Електропостачання приміщень Харківського університету Повітряних сил буде відновлено після оплати боргів

Електроенергія в приміщеннях Харківського університету Повітряних сил буде включена після оплати боргів. Про це заявив перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Володимир Бабаєв. «Вчора у мене був керівник цього університету, сьогодні він знаходиться в Міністерстві, яке має виділити необхідні кошти. Будуть у нього гроші - він вирішить питання з включенням», - підкреслів він.

Сільське господарство і будівництво - це два локомотиви, які потягнуть всю економіку регіону. Михайло Добкін

У ході наради «Стан будівництва в Харківській області. Перспективи розвитку» 9 грудня голова ХОДА Михайло Добкін підкреслив величезне значення, яке має для економіки Харківщини розвиток будівельної галузі.

У Харкові планується створити будівельне підприємство для зведення військового містечка

«Я зараз працюю над пілотним проектом. Його ідея полягає в тому, щоб недалеко від Харкова виділити 300 га землі під будівництво великого військового містечка. Я думаю, що цим питанням займеться підприємство, створене на базі однієї з будівельних компаній міста, яке буде зводити недорогі одноповерхові будинки», - повідомив у ході наради «Стан будівництва в Харківській області. Перспективи розвитку» голова ХОДА Михайло Добкін.

Необхідно створити нову систему забезпечення населення житлом. Валентин Дулуб

З метою збільшення обсягів будівництва житла та створення умов його доступності для громадян доцільним є поетапне створення нової системи забезпечення населення житлом, яка передбачає солідарну участь держави і громадянина у вирішенні житлової проблеми, і в першу чергу - шляхом розгортання будівництва доступного житла. Про це сьогодні в ході наради «Стан будівництва в Харківській області. Перспективи розвитку» заявив заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб.

У Харківській області буде сформована робоча група з питань будівництва

Заступник голови ХОДА Валентин Дулуб очолить робочу групу, яка вирішуватиме питаннями розвитку будівельної галузі. Відповідне розпорядження 9 грудня в ході наради «Стан будівництва в Харківській області. Перспективи розвитку» дав голова ХОДА Михайло Добкін.

До кінця року планується ввести в експлуатацію 130 тис. кв.м житла

Як повідомив сьогодні в ході наради «Стан будівництва в Харківській області. Перспективи розвитку» заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб, станом на 30 листопада в області введено в експлуатацію 246,9 тис. кв.м житла. До кінця року планується ввести в експлуатацію 130 тис. кв.м, в т.ч. 95 тис. кв.м у багатоквартирних будинках, що дозволить виконати план введення житла на 102% (у порівнянні з 2009 р.).

В Харківській області необхідно дуже швидко відпрацювати єдину систему спрощеного введення в експлуатацію об'єктів будівництва. Михайло Добкін

Як підкреслив в ході наради «Стан будівництва в Харківській області. Перспективи розвитку» 9 грудня голова ХОДА Михайло Добкін, у Харківській області необхідно в найкоротші терміни відпрацювати систему спрощеного введення в експлуатацію об'єктів будівництва.

Харківська область має низькі показники у рейтингу розвитку будівельної сфери. Валентин Дулуб

Як зазначив сьогодні під час наради «Стан будівництва в Харківській області. Перспективи розвитку» заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб, на сьогодні в рейтингу Мінекономіки Харківська область має низькі показники в питаннях: обсягів введеного в експлуатацію житла; темпів зростання (зниження) обсягів введеного в експлуатацію житла; темпів зростання (зниження) обсягів інвестицій у житлове будівництво. За цими критеріями область знаходиться в середині третього десятка.

Кількість дозволів, необхідних для початку будівництва, буде скорочено в кілька разів

На даний момент для отримання дозволу на будівництво необхідно витратити 415 днів. При цьому забудовникам доводиться оформляти 93 види дозвільних документів, кожен з яких потребує значної витрати часу, а нерідко і коштів. Згідно з новим законодавством, кількість дозволів буде скорочено до 23, а можливо, і до 9 документів.

В Україні не працює система, яка дозволила б реалізувати кредити в будівельній сфері. Михайло Добкін

«У нас зараз не працює як кредитування будівельної сфери, так і іпотека. Я хочу почути фінансистів і будівельників, як вони це розуміють. У нас що - в країні гроші закінчилися? Але, наскільки мені відомо, у нас сьогодні кредитні ресурси досить великі, останнім часом активізувалися представники російських великих банків. Отже, не працює система, яка дозволила б ці кредити тут реалізовувати. Потрібно зрозуміти, чого не вистачає. Якщо гарантій, то держава може виходити гарантом нехай не скрізь, але хоча б у пілотних проектах», - з такими словами голова ХОДА Михайло Добкін звернувся до представників будівельної та банківської сфери в ході наради «Стан будівництва в Харківській області.Перспективи розвитку» 9 грудня.

Необхідно чітко визначити регіональні можливості для надання преференцій будівельникам. Михайло Добкін

Як відзначив в ході наради «Стан будівництва в Харківській області. Перспективи розвитку» 9 грудня голова ХОДА Михайло Добкін, у Харківській області є певні можливості для надання деяких преференцій будівельникам. За його словами, в комплексі з державними заходами це дозволить відродити будівельну галузь у регіоні.

Нам потрібно усунути всі перешкоди, щоб повернути обсяги будівництва, якими ми пишалися. Михайло Добкін

Щоб відновити будівельну галузь Харківщини та України в цілому, необхідно усунути перешкоди на шляху будівельних фірм, - підкреслив 9 грудня в ході наради «Стан будівництва в Харківській області. Перспективи розвитку» голова ХОДА Михайло Добкін. Зокрема, необхідно брати активну участь в обговоренні і пропонувати правки до нового законодавства.

З 2011 року у сільських школах будуть проводитися щорічні профілактичні медичні огляди. Ігор Шурма

Під час наради заступника голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Шурми з головними лікарями центральних районних та міських лікарень, яка відбулася 8 грудня, обговорювалося проведення профілактичних медичних оглядів, які відбулися в загальноосвітніх школах районних центрів області, та механізм проведення медоглядів у сільських школах.

Для ефективного використання бюджетних коштів в медицині необхідна координація зусиль. Ігор Шурма

Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма 8 грудня провів нараду з головними лікарями центральних районних та міських лікарень. Під час наради обговорювалися питання створення єдиного медичного простору, проведення медичних оглядів учнів загальноосвітніх шкіл в районних центрах та сільській місцевості та інші питання.

Події дня

Сьогодні, 9 грудня, о 10:30 в малій залі Будинку рад (вул. Сумська, 64, 2 поверх) відбудеться нарада «Стан будівництва в Харківській області. Перспективи розвитку».  

Рада ректорів обговорила проект Стратегії соціально-економічного (сталого) розвитку Харківської області до 2020 року

Сьогодні в Харківському національному економічному університеті відбулося засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Харківського регіону, на якому керівники провідних ВНЗ Харкова обмінялися думками відносно розробленого проекту Стратегії розвитку Харківської області до 2020 року і внесли свої пропозиції в цей документ.

Балаклійська ЦРЛ є однією з найкращих в області. Ігор Шурма

В ході робочої поїздки до Балаклійського району заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма відвідав центральну районну лікарню. Оглянувши приміщення лікарні, заступник голови ХОДА зазначив, що на сьогодні Балаклійська ЦРЛ є однією з найкращих в області. Він також повідомив, що у 2011 році з обласного бюджету будуть виділені кошти на ремонт та придбання сучасного обладнання для операційного блоку Балаклійського міжрайонного медичного центру.

Аналіз боргів із зарплати та внесків до Пенсійного фонду в районах ведеться окремо по кожному підприємству. Ігор Шурма

7 грудня в м.Балаклія під головуванням заступника голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Шурми відбулося засідання Тимчасової комісії з питань виплати заборгованості по заробітній платі і внескам до Пенсійного фонду. Як було зазначено під час наради, заборгованість по зарплаті по підприємствах, установах та організаціях Балаклійського району за статистичними даними станом на 1 листопада становила 2 млн. 756,6 тис. грн. Заборгованість економічно активних підприємств становить 2 млн. 524,7 тис. грн.: в тому числі ТОВ «Українська геофізична компанія» – 1 млн. 390,8 тис. грн., дочірнє підприємство дослідний завод ВАТ «Турбогаз» - 998,2 тис. грн., дочірнє підприємство Племзавод «Курганський» - 135,7 тис.грн. За оперативними даними сума заборгованості станом на 1 грудня року складає 2891,8 тис. грн. Заборгованість до Пенсійного фонду станом на 1 грудня становить 6 млн. 555,8 тис. грн.

Ігор Шурма провів прийом громадян у м.Балаклія

Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма 7 грудня провів особистий прийом громадян у м.Балаклія. Звернення громадян стосувалися скерування на оперативне лікування; надання матеріальної допомоги; організації роботи сільської лікарської амбулаторії; працевлаштування.

Вузи повинні боротися за абітурієнтів. Вадим Ландсман

У 2011 році в Харківській області закінчить школу 10,5 випускників, що значно менше від показника поточного року. Як відзначив в ході прес-конференції 8 грудня заступник голови ХОДА Вадим Ландсман, зменшення кількості абітурієнтів позитивно позначиться на якості роботи ВНЗ, оскільки змусить їх боротися за кожного студента.

Український Центр оцінювання якості освіти чітко встановив норми прийому оцінюваних робіт. Ігор Лікарчук

«Минулого року ми мали близько 6 тис. випадків, коли абітурієнти не вказували варіант своєї роботи. В результаті комп’ютер не міг їх перевірити», - підкреслив сьогодні під час пресс-конференції директор Українського Центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.

Зовнішнє незалежне оцінювання в Україні відбулося чесно, прозоро і об’єктивно. Ігор Лікарчук

«Усі наші 9 регіональних центрів спрацювали відмінно. Якби у нас десь були проблеми, ми б мали стільки судових позовів, що ми б тільки ними і займалися. А ми цього року не мали жодного судового позову, який стосувався б процедури проведення ЗНО. Це для нас найвища оцінка. Єдине, що можу сказати: зовнішнє незалежне оцінювання відбулося чесно, прозоро і об’єктивно», - підкреслив у ході прес-конференції 8 грудня директор Українського Центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.  

Хай тест з англійської мови буде максимально складним. Вадим Ландсман

Як відзначив у ході прес-конференції 8 грудня заступник голови ХОДА Вадим Ландсман, тести зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови відповідають всім необхідним вимогам.

Робота абітурієнта буде анульована, якщо під час оцінювання буде зафіксований факт використання ним мобільного телефону або шпаргалки. Ігор Лікарчук

Український Центр оцінювання якості освіти продовжує боротися з тим, що абітурієнти приносять на зовнішнє оцінювання мобільні телефони та шпаргалки. Про це сьогодні в ході спілкування з журналістами говорив директор Українського Центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук. 

Вся необхідна інформація для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання знань розміщена на сайті Харківського регіонального Центру оцінювання якості освіти

На сайті Харківського регіонального Центру оцінювання якості освіти розміщена вся необхідна інформація для підготовки абітурієнта до зовнішнього незалежного оцінювання знань. Зокрема, вже другий тиждень на ньому розміщена програма тренувального тестування, за допомогою якої всі бажаючі в режимі онлайн можуть спробувати свої сили. Кожен день на сайті тренувальне тестування проходять близько 500 абітурієнтів. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив директор Харківського регіонального Центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.

Зовнішнє незалежне оцінювання в 2011 році відбудеться зі змінами

Затверджено ряд змін до будови тестів ЗНО в 2011 році. Про це в ході прес-конференції 8 грудня повідомив директор Українського Центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук. Зокрема, за його словами, збільшено час для виконання тесту з історії України та географії зі 120 до 150 хвилин та зменшено кількість тестових завдань у тестах з іноземної мови з 51 до 46.

Архів документів