Відбулася нарада щодо енергозабезпечення комплексу об’єктів КП ОСК «Металіст»
![Відбулася нарада щодо енергозабезпечення комплексу об’єктів КП ОСК «Металіст» Відбулася нарада щодо енергозабезпечення комплексу об’єктів КП ОСК «Металіст»](/content/documents/555/55462/thumb-newsSpisok-190x120-7086.jpg)
24 травня відбулась чергова нарада під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Володимира Бабаєва щодо енергозабезпечення комплексу об’єктів КП ОСК «Металіст» в об’ємі 6 МВт по І категорії надійності електропостачання. Згідно з технічними умовами наданими АК «Харківобленерго» передбачено два етапу виконання робіт з електрозабезпечення комплексу об’єктів КП ОСК «Металіст».
Было отмечено, що протягом 2009-2011 років велись роботи по першому етапу, який забезпечує подачу напруги з потужністю 6 МВт по ІІІ категорії надійності електропостачання. Станом на травень 2011 року роботи по першому етапу електрозабезпечення комплексу об’єктів КП ОСК «Металіст» завершені в повному обсязі, отримана довідка про виконання технічних умов. Ведуться роботи з АК «Харківобленерго» щодо укладання угоди на поставку електроенергії.
Довідка: Роботи по другому етапу було розпочато паралельно з реалізацією першого етапу електропостачання. Станом на 25.05.2011 року підрядною організацією ТОВ «Енергосервіс» виконуються роботи за власний рахунок. На сьогодні роботи виконано на 2,7 млн. грн.
Реалізація другого етапу, в свою чергу, з придбанням та установкою дизель-генератора дасть можливість отримання 6 МВт по І категорії надійності електропостачання.