Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Новини

В Харківській області приділяється значна увага питанням запобігання та протидії корупції

 Як зазначив начальник відділу з питань запобігання та протидії корупції апарату Харківської обласної державної адміністрації Віталій Мухар, в Харківській області приділяється значна увага питанням запобігання та протидії корупції і здійснюється постійний контроль за виконанням заходів щодо виконання Закону України «Про боротьбу з корупцією», указів Президента України, розпоряджень Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови обласної державної адміністрації.

Інвестиції в Харківський регіон: досвід та перспективи на майбутнє

Сьогодні на ЗАТ «Філіп Морріс Україна» відбулася зустріч радника голови Харківської обласної державної адміністрації з питань зовнішньоекономічної діяльності Анатолія Педешко із заступником генерального директора підприємства Бехзатом Тюрегюном.    

В Харкові відбудеться ІV-й Форум Європейських клубів Харківської області

20 грудня 2010 року о 16:00 в приміщенні Харківського Фонду місцевої демократії відбудеться ІV-й Форум Європейських клубів Харківської області. Мета Форуму – підведення підсумків роботи Європейських Клубів впродовж 2010 року та нагородження найбільш активних учасників цього процесу. Участь у заході візьмуть шкільні Євроклуби Харківщини, вчителі, представники місцевих органів влади та громадських організацій. Під час заходу Європейські Клуби презентуватимуть свою діяльність, а також матимуть можливість обмінятись інформацією про співпрацю з міжнародними і всеукраїнськими молодіжними громадськими організаціями та поділитись новими ідеями на наступний рік.

Бібліотека с. Пересічна Дергачівського району перемогла в обласному огляді-конкурсі «Краща сільська бібліотека Харківщини»

16 грудня поздоровлення в селищі Пересічна Дергачівського району відбулося нагородження переможців обласного конкурсу «Краща сільська бібліотека Харківщини». Працівників найкращих бібліотек привітали начальник управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації Дмитро Кузнєцов, голова Дергачівської райдержадміністрації Володимир Кацуба та голова журі конкурсу Галина Трохименко.  Перемогу в огляді-конкурсі одержала Пересічнянська бібліотека, ІІ місце посіла бібліотека селища Комсомольське Лозівського району, а ІІІ місце між собою розділили Жовтнева бібліотека Вовчанської ЦБС і Баранівська бібліотека Валківської ЦБС.

На базі пологового будинку №5 м.Харкова буде створений обласний клінічний перинатальний центр. Ігор Шурма

Як повідомив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, на базі КУОЗ «Спеціалізований міський клінічний пологовий будинок №5 м. Харкова» планується створити обласний клінічний перинатальний центр. «Харківська область на сьогодні не має жодного пологового будинку обласного значення. Де-факто люди з області постійно користуються послугами міських пологових будинків. В зв’язку з цим було ухвалене рішення про передачу з 1 січня 2011 року пологового будинку №5 м.Харкова з комунальної власності Харкова до спільної власності територіальних громад області. Крім того, ухвалене рішення про створення на базі даного закладу обласного клінічного перинатального центру, який буде надавати висококваліфіковану, спеціалізовану акушерсько-гінекологічну та неонатальну медичну допомогу», - зазначив Ігор Шурма.

Пологовий будинок №5 м.Харкова отримав 1 млн.грн. спонсорської допомоги від Асоціації «Металотрейдери Слобожанщини Регіон – Сталь»

Сьогодні Президент Асоціації «Металотрейдери Слобожанщини Регіон – Сталь» Вадим Горошко передав головному лікарю КУОЗ «Спеціалізований міський клінічний пологовий будинок №5 м. Харкова» Нані Пасієшвілі символічний чек на отримання 1 млн.грн. спонсорської допомоги. Як зазначив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, ці кошти дозволять зміцнити потужність ліжкового фонду майбутнього обласного клінічного перинатального центру та створити якісно нові умови для функціонування відділень для надання медичної допомоги новонародженим та роботи обласної жіночої консультації. «Планується, що ця допомога з боку Асоціації буде неодноразовою. Ми домовилися, щоб Асоціація не розпорошувала свої сили, вона візьме шефство над цією установою і буде надавати по мірі можливостей матеріальну допомогу», - підкреслив заступник голови ХОДА.

Підписаний договір соціального партнерства між ХОДА, пологовим будинком №5 та Асоціацією «Металотрейдери Слобожанщини Регіон – Сталь»

Сьогодні відбулася церемонія підписання договору соціального партнерства між Харківською обласною державною адміністрацією, КУОЗ «Спеціалізований міський клінічний пологовий будинок №5 м. Харкова» та Асоціацією «Металотрейдери Слобожанщини Регіон – Сталь». Договір підписали заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, головний лікар пологового будинку №5 Нана Пасієшвілі та Президент Асоціації Вадим Горошко.

Я впевнений, що наш регіон отримає необхідне для його розвитку фінансування. Михайло Добкін

«Прийняття бюджету завжди складна процедура. Я ніколи не був задоволений бюджетом Харкова та Харківської області. Як можна бути задоволеним, якщо в бюджеті, який винесений на розгляд до Верховної Ради, фінансування делегованих повноважень, включаючи заробітну плату бюджетникам, профінансовано від 50% до 80%? Така ситуація була завжди. Ніколи не виділялося достатньо грошей на зарплату бюджетникам. Але кожного разу ми вимагали і вимагаємо, в тому числі і через народних депутатів, щоб наші побажання були враховані», - зазначив під час традиційної зустрічі з представниками харківських засобів масової інформації «Чай з губернатором» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

Ми повинні знайти нову форму управління областю. Михайло Добкін

16 грудня голова ХОДА Михайло Добкін під час традиційної зустрічі з представниками харківських ЗМІ «Чай з губернатором» відповів на ряд найбільш актуальних для регіону питань. Зокрема, мова йшла про адміністративну реформу, яка найближчим часом буде реалізована в Харківській області. За словами керівника області, на даний момент розробляється схема, згідно з якою буде проведена оптимізація владних структур.

Стан доріг у Харківській області

За інформацією Служби автомобільних доріг у Харківській області, за минулу добу розчищено від снігу 555 км доріг місцевого значення і 708 км державного значення, на забезпечення безпечного проїзду витрачено 1343,46 куб.м піщано-сольових сумішей. Протягом доби на автошляхах області працювало 19 одиниць техніки і 140 дорожніх робітників.  Зриву автобусних сполучень не було. Станом на 17 грудня забезпечений безперешкодний проїзд автотранспорту по всіх дорогах загального користування в Харківській області.

Розпочався візит делегації Харківської області до Республіки Татарстан

Сьогодні делегація Харківської області на чолі з головою ХОДА Михайлом Добкіним знаходиться з робочою поїздкою в Республіці Татарстан Російської Федерації. У ході візиту планується зустріч глави області з Президентом Республіки Рустамом Мінніхановим та підписання Угоди між Урядом Республіки Татарстан і Харківською обласною державною адміністрацією про торговельно-економічне, науково-технічне, соціальне та культурне співробітництво. У ці хвилини члени харківської делегації відвідують технопарк у сфері високих технологій «IT-парк».  

Події дня

Сьогодні, 17 грудня, о 14.30 у прес-центрі ІА "МОСТ-Харків" (вул. Мироносицька, 21) відбудеться прес-конференція заступника голови ХОДА Ігоря Шурми в рамках презентації соціологічного дослідження, присвяченого доступності лікарських засобів. О 15:00 в малому залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) розпочнеться обласна селекторна нарада з порядком денним: 1.Про стан виконання державними службовцями та посадовими особами місцевого самоврядування вимог законодавства щодо запобігання та протидії корупції (у плановому порядку). 2. Про стан санітарної очистки населених пунктів Харківської області. 3.Про стан створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та служб єдиного замовника. 4. Про стан проведення в Харківській області опалювального періоду 2010 - 2011 років та розрахунків підприємств житлово-комунального господарства за спожиті енергоносії (у порядку контролю).

Влада потребує оптимізації. Михайло Добкін

Як зазначив 16 грудня у ході програми «Час влади» на обласному телебаченні голова ХОДА Михайло Добкін, скорочення кількості чиновників як у Києві, так і в регіонах - це необхідний захід. У той же час він підкреслив, що в Харківській області буде зроблено все можливе, щоб люди, які потраплять під скорочення, були працевлаштовані на різних підприємствах.

У Харківській області створено штаб з організації виробництва на заводі імені Малишева

Для вирішення низки проблем, які накопичилися на заводі імені Малишева, необхідно в першу чергу налагодити безперебійне виробництво на підприємстві, - підкреслює голова ХОДА Михайло Добкін. За його словами, на даний момент цим питанням вже займається перший заступник голови області Володимир Бабаєв, який очолив відповідний штаб.

Без об'єднання зусиль Росії і Україні ситуація в авіаційній промисловості безперспективна. Михайло Добкін

«Об'єднання зусиль авіапрому Росії та Україні - це не просто один плюс один дорівнює двом, це більше, ніж два. Тому що це взаємовигідні внутрішні ринки, які здатні приймати цю продукцію», - заявив голова ХОДА Михайло Добкін під час ефіру програми обласного телебачення «Час влади». За його словами, сьогодні важко продавати літаки в європейські країни, оскільки за багатьма параметрами там вимоги вищі, зате українські Ан-140 затребувані в Якутії. Вони там літають і пройшли випробування складним кліматом. Михайло Добкін висловив думку, що російські літаки, які літають на більш далекі відстані, ніж українські, можуть бути затребувані у нас в Україні.

Соціальні служби повністю готові до напливу людей, які захочуть оформити субсидії, після підвищення тарифів

«Соціальні служби повністю готові до напливу людей, які захочуть оформити субсидії, після підвищення тарифів. Тільки по Харкову закуплено 150 нових комп'ютерів, що дозволило розширити функціональні можливості соціальних служб. Новою технікою забезпечені і соціальні служби в районах області. Ми готові до будь-якого потоку людей, які захочуть оформити субсидії», - зазначив в ефірі програми «Час влади »на ХОДТРК голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.  

Щоб вирішити проблему з невиплатою заробітної плати, необхідно усунути причини, які до цього призводять. Михайло Добкін

Голова ХОДА Михайло Добкін прокоментував ситуацію з боргами по заробітній платі, яка склалася на Харківському авіабудівному заводі. За його словами, виною цьому - неефективний менеджмент, який став основною проблемою підприємства в останні роки. «Щоб вирішити проблему з невиплатою заробітної плати, необхідно усунути причини, які до цього призводять. Одна з таких причин - неефективний менеджмент. Виплачувати заробітну плату вчасно, без проблем можна лише тоді, коли підприємство працює стабільно.  

Ймовірне підвищення тарифів на теплопостачання в Харківській області не перевищить 30%. Михайло Добкін

«Планується, що з 1 січня 2011 року НКРЕ підвищить тарифи на теплопостачання. Подорожчання буде незначним, і воно обумовлене збільшенням вартості газу та мінімальної заробітної плати. В середньому подорожчання в Харківській області не перевищить 30%, а по Харкову воно складе 22-25%», - зазначив в ефірі програми« Час влади »на ХОДТРК голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.  

У Харківській області планується ухвалити програму ремонту доріг у містах обласного значення

Бюджети більшості міст Харківської області не дозволяють фінансувати ремонт доріг, у зв'язку з чим стан дорожнього покриття в містах регіону залишає бажати кращого. Як повідомив 16 грудня у ході програми «Час влади» на обласному телебаченні голова ХОДА Михайло Добкін, у Харківській області планується ухвалити спеціальну програму, яка дозволить робити ремонт доріг у містах обласного значення за кошти обласного бюджету.  

У 2011 році планується провести роботи з будівництва доріг 1 категорії Київ-Харків та Харків-Донецьк

«Незважаючи на те, що грошей в бюджеті 2011 року на ремонт доріг буде менше, я дивлюся на ремонт і реконструкцію доріг з оптимізмом. По-перше, у нас склалися справжні партнерські стосунки з «Укравтодором», який буде дуже важливим розподільником бюджетних коштів на ремонт і реконструкцію доріг державного значення. По-друге, міністрів фінансів Федір Ярошенко в розмові з губернаторами сказав, що питання фінансування ремонту та реконструкції доріг у регіонах буде вирішуватися в індивідуальному порядку протягом перших трьох місяців 2011 року», - зазначив в ефірі програми «Час влади» на ХОДТРК голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.  

Від нового формування бюджету виграють села, селища і містечка. Михайло Добкін

У зв'язку з ухваленням Податкового кодексу змінився порядок формування бюджету країни. Як зазначив 16 грудня у ході програми «Час влади» на обласному телебаченні голова ХОДА Михайло Добкін, від нового формування бюджету виграють, у першу чергу, невеликі населені пункти.  

Територіальна громада втрачає гроші через переобтяжений автотранспорт. Михайло Добкін

«Ми постійно стикаємося з дуже великою проблемою, коли в гонитві за прибутком, відчуваючи безконтрольність і безкарність, багато власників вантажного транспорту перевантажують автомобілі. Так, вони заробляють гроші. Але вся територіальна громада ці гроші втрачає, тому що додаткове навантаження на дороги призводить до швидкого виходу з ладу асфальту, продавлюється основа під асфальтом, дороги руйнуються, і виникає ще безліч негативних моментів. Закінчується це екологічними проблемами», - заявив голова ХОДА Михайло Добкін під час ефіру програми обласного телебачення «Час влади».

Роботи з благоустрою окружної дороги добігають кінця

Під час ефіру програми «Час влади» на обласному телебаченні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін зазначив, що завдяки введенню в експлуатацію окружної дороги з'явилася можливість трохи розвантажити місто, зробивши переміщення по кільцевій більш зручним і безпечним. «Вчора ми ознайомилися з ходом робіт з благоустрою решти 10 км узбіччя. Нам ще треба виконати ряд робіт з облаштування спеціального відбійника, встановити опори під освітлення, яке буде завершено в кінці наступного року», - підкреслив Михайло Добкін.  

У Харківській області жоден об'єкт не будується спеціально під Євро-2012. Михайло Добкін

Як відзначив 16 грудня під час брифінгу за підсумками підписання угоди про співпрацю між Харківською обласною державною адміністрацією та ПАТ «Промінвестбанк» голова ХОДА Михайло Добкін, в Харківській області підготовка до Євро-2012 йде згідно з графіком, але при цьому враховуються і щоденні потреби регіону.

Харківська область має найбільшу динаміку розвитку в Україні. Михайло Добкін

 Харківська область має найбільшу динаміку розвитку в Україні. Про це сьогодні в ході брифінгу за підсумками зустрічі з делегацією ПАТ «Промінвестбанк» сказав голова ХОДА Михайло Добкін.

В Харківській області є ряд перспективних проектів для спільної реалізації з ПАТ «Промінвестбанк»

Як зазначив 16 грудня у ході підписання угоди про співпрацю між Харківською обласною державною адміністрацією та ПАТ «Промінвестбанк» голова ХОДА Михайло Добкін, вже після Нового року харківська сторона запропонує для обговорення ряд перспективних проектів, які потребують інвестицій. Зокрема, мова йде про будівництво великої птахофабрики в Нововодолазькому районі, а також про нову ТЕЦ для роботи з альтернативними джерелами енергії.

У Харкові відкрилася виставка «Дні професійного співробітництва та розвитку бізнесу Туреччина-Україна 2010»

Сьогодні у виставковому комплексі «Радмір Експохол» відкрилася виставка «Дні професійного співробітництва та розвитку бізнесу Туреччина-Україна 2010», в якій беруть участь 35 турецьких підприємств хімічної, текстильної та швейної промисловості, будівельні та містобудівні підприємства, представники сільськогосподарського і тваринницького бізнесу та ін. Від імені голови ХОДА Михайла Добкіна учасників виставки привітав заступник начальника Головного управління зовнішньоекономічних зв'язків і міжнародних відносин облдержадміністрації В'ячеслав Парамонов:  

Важливу роль у розвитку Харківської області відіграє співпраця з підприємствами Російської Федерації

 Як відзначив 16 грудня під час брифінгу за підсумками зустрічі з делегацією ПАТ «Промінвестбанк» голова ХОДА Михайло Добкін, важливу роль у розвитку Харківської області відіграє співпраця з підприємствами Російської Федерації, російськими банками та бізнес-структурою Росії.

Харківська обласна державна адміністрація та ПАТ «Промінвестбанк» підписали угоду про співпрацю

16 грудня голова ХОДА Михайло Добкін та голова «Внешэкономбанка», голова наглядової ради ПАТ «Промінвестбанк» Володимир Дмитрієв підписали угоду про співпрацю між обласною адміністрацією та фінансовою установою.

На базі УкрНДІ протезування розробляється методика цілісної реабілітації людей з особливими фізичними потребами. Ігор Шурма

15-17 грудня у Харкові, на базі Українського науково-дослідного інституту протезування, відбувається міжнародний науково-практичний семінар «Питання підвищення ефективності реабілітації пацієнтів з захворюваннями опорно-рухового апарату та підготовка їх до професійної реабілітації». Участь у роботі семінару взяв заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма.

Архів документів