Делегація Харківської області взяла участь в IX Всеукраїнській виставці-ярмарку сільського туризму «Українське село запрошує» у Києві
![Делегація Харківської області взяла участь в IX Всеукраїнській виставці-ярмарку сільського туризму «Українське село запрошує» у Києві Делегація Харківської області взяла участь в IX Всеукраїнській виставці-ярмарку сільського туризму «Українське село запрошує» у Києві](/content/documents/555/55432/thumb-newsSpisok-190x120-f13e.jpg)
З 20 по 22 травня ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» взяв участь у IX Всеукраїнській виставці-ярмарку сільського туризму «Українське село запрошує», яка відбулася на території Національного комплексу «Експоцентр України» у Києві. Головною метою проведення виставки-ярмарку була популяризація сільського туризму, сприяння розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, відродження та збереження культурної спадщини українського села, ремесел, традицій, національного колориту.