Ігор Шурма провів особистий прийом громадян в Ізюмському районі
![Ігор Шурма провів особистий прийом громадян в Ізюмському районі Ігор Шурма провів особистий прийом громадян в Ізюмському районі](/content/documents/556/55554/thumb-newsSpisok-190x120-555b.jpg)
Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма провів особистий прийом громадян в Ізюмському районі. Під час прийому до заступника голови облдержадміністрації звернулися 16 осіб. Питання, з якими мешканці Ізюмщини звернулися до заступника голови ХОДА, стосувалися виплати зарплати, пенсійного забезпечення, надання матеріальної допомоги, медичного обслуговування, забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування.