ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • Варварський теракт в Москві викликав у харків'ян біль, тривогу і співчуття. Євген Савін

  30 березня 2010 | 13:30

  Варварський теракт в Москві викликав у харків'ян біль, тривогу і співчуття. Євген Савін

  В.о. заступника з питань внутрішньої політики і комунікацій Євген Савін висловив співчуття в Книзі співчуття в Генеральному Консульстві РФ в м. Харкові з нагоди терактів в Московському метрополітені, які унесли і покалічили багато життів.

 • Харків буде однією з чотирьох вільних економічних зон України. Юрій Сапронов

  30 березня 2010 | 13:27

  Харків буде однією з чотирьох вільних економічних зон України. Юрій Сапронов

  Харків буде однією з чотирьох вільних економічних зон України, - про це повідомив сьогодні під час зустрічі з членами Міжнародного Трейд-клубу в.о. заступника голови облдержадміністрації з економічних питань Юрій Сапронов.

 • УМВД на Південній залізниці очолив Андрій Мельніченко

  30 березня 2010 | 12:52

  УМВД на Південній залізниці очолив Андрій Мельніченко

  Заступник міністра внутрішніх справ України Віктор Ратушняк представив особовому складу управління МВС на Південній залізниці нового керівника, депутата Харківської обласної ради, генерал-майора Андрія Михайловича Мельніченко.

 • Відбулося засідання Міжнародного Трейд-клубу

  30 березня 2010 | 12:08

  Відбулося засідання Міжнародного Трейд-клубу

  Сьогодні в малому залі Харківської обласної державної адміністрації відбулася зустріч в.о. заступника голови обладміністрації з економічних питань Юрія Сапронова з членами Міжнародного Трейд-клубу. Звертаючись до присутніх, Юрій Анатолійович зазначив, що це вже третя подібна зустріч за останнє десятиліття. Результатом перших двох стала реалізація ряду інвестиційних проектів, найбільші з яких: - будівництво логістичного хабу компанії "Книжковий клуб"; - будівництво фабрики компанії "Амкор ренч".

 • Харківська область готує низку заходів, які дозволять їй значно поліпшити рівень розрахунків за спожитий газ

  30 березня 2010 | 00:00

  Харківська область готує низку заходів, які дозволять їй значно поліпшити рівень розрахунків за спожитий газ

  Про це сьогодні заявив голова обласної державної адміністрації Михайло Добкін. "Ми обов'язково врахуємо всі вимоги профільного міністерства та інших керівників енергетичного комплексу, зістикуємо ці пропозиції з тими планами, які ми вже розробили, і помітно поліпшимо відсоток розрахунку області за спожитий газ.

 • 29 березня 2010 | 16:28

  Голову ХОДА привітали з ближнього і далекого зарубіжжя

  Свою повагу голові Харківської обласної державної адміністрації засвідчили Почесний Консул Республіки Вірменія в Харківській і Сумській областях Армен Асланян, Надзвичайний і повноважний посол Республіки Казахстан в Україні і Молдові Амангельди Жумабаєв, Генеральний Консул України в Ростові-на-Доні Валерій Плохий.

 • 29 березня 2010 | 15:36

  Продовжують поступати вітальні телеграми

  Вітальні телеграми в адресу голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна прийшли від в.о. голови Антимонопольного комітету України Олександра Мельніченко, керівника апарату Верховної Ради України Валентина Зайчука, Міністра промислової політики України Дмитра Колєснікова, начальника Куп’янської митниці Сергія Макєєнко, генерального директора корпорації "Юристи України" Олександра Дроздова.

 • 29 березня 2010 | 15:10

  Михайла Добкіна вітають керівники міст

  В адресу голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна продовжують поступати вітальні телеграми з нагоди його призначення на високий державний пост. Поздоровлення і побажання плідної і конструктивної роботи на благо незалежної України виразили голова Севастопольської міської ради Валерій Саратов і Київський міський голова Леонід Черновецький: "Упевнені, що Ваш досвід в сфері державного управління, високий професіоналізм, організаторський талант служитимуть стабільності і успішному соціально-економічному розвитку Харківської області, зміцненню взаємної співпраці наших регіонів".

 • 29 березня 2010 | 12:38

  Михайло Добкін висловив співчуття

  Голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін направив на адресу Генерального Консула Російської Федерації в місті Харкові Всеволода Філіппа, Надзвичайного і Повноважного Посла Російської Федерації в Україні Михайла Зурабова і мера Москви Юрія Лужкова телеграми із співчуттями з приводу терактів в Московському метрополітені, які забрали та покалічили багато життів. "Харків'яни розділяють біль і гіркоту втрати із сім'ями загиблих, бажають швидкого одужання всім постраждалим", - йдеться в посланнях.

 • Будемо шукати резерви і покажемо інші результати розрахунків за енергоносії. Михайло Добкін

  27 березня 2010 | 14:50

  Будемо шукати резерви і покажемо інші результати розрахунків за енергоносії. Михайло Добкін

  "Це перша серйозна нарада по розрахункам за газ за останній час. Звідси і результати: як колишнє керівництво країни вимагало, так і платили", - відмітив голова Харківської ОДА Михайло Добкін на Всеукраїнській селекторній нараді, присвяченій оплаті за енергоносії. Він запропонував вважати цю нараду стартом і доводити рівень оплати до необхідного.

 • Цього року починається великомасштабна реформа житлово-комунального господарства

  27 березня 2010 | 14:44

  Цього року починається великомасштабна реформа житлово-комунального господарства

  Про це сказав сьогодні на всеукраїнській селекторній нараді по розрахункам за газ і електроенергію міністр житлово-комунального господарства Олександр Попов. "Ми активно працюватимемо зі всіма регіонами в наданні фінансової допомоги і будемо підтримувати їх ініціативи. Необхідною умовою співпраці стане відсутність заборгованості за спожиті енергоносії і стабільна стабільна фінансово-економічна ситуація на підприємствах житлово-комунальної сфери", - підкреслив міністр.

 • В Україні склалася надзвичайна ситуація з розрахунками за газ

  27 березня 2010 | 14:00

  В Україні склалася надзвичайна ситуація з розрахунками за газ

  Сьогодні відбулася всеукраїнська селекторна нарада, на якій обговорювалася надзвичайно складна ситуація з розрахунками за газ і електроенергію у 1 кварталі 2010 року. У нараді в онлайні-режимі взяли участь перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв, міністр з питань палива і енергетики України Юрій Бойко, міністр житлово-комунального господарства Олександр Попов, керівник НАК "Нафтогаз України" Євген Бакулін, голови облдержадміністрацій і мери міст України.

 • На вулиці Лермонтовській з'явилася Алея Слави

  26 березня 2010 | 17:50

  На вулиці Лермонтовській з'явилася Алея Слави

  Сьогодні на вул. Лермонтовськой за ініціативою в Харківського гуманітарного університету "Народна українська академія" відбулася урочиста церемонія закладки Алеї Пам'яті на честь 65-ліття Перемоги радянського народу над фашистською Німеччиною. Участь в заході взяв голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, голова Харківської обласної ради Серій Чернов.

 • Продовжують поступати вітання з нагоди призначення Михайла Добкіна на пост голови ХОДА

  26 березня 2010 | 16:14

  Продовжують поступати вітання з нагоди призначення Михайла Добкіна на пост голови ХОДА

  Вітальні телеграми надійшли від голови Державної пограничної служби України, голови Харківського окружного адміністративного суду, голови Об'єднання організацій працедавців Харківщини, надзвичайних і повноважних послів іноземних держав, священнослужителів, профспілкових і суспільних організацій, працівників культури. У всіх поздоровленнях разом з побажаннями успіхів висловлюється глибока впевненість в успішному вирішенні найважливіших завдань розвитку області і підвищення авторитету Слобожанщини.

 • До уваги журналістів!

  26 березня 2010 | 14:30

  До уваги журналістів!

  Завтра, 27 березня, о 9:00 відбудеться селекторна нарада за участю голови ХОДА Михайла Добкіна. Буде розглянуто питання про розрахунок споживачів за використаний газ та електроенергію у 1 кварталі 2010 року. Акредитуватися можна до 17:00 за телефоном: (096) 234 96 49.

 • Вважаю візит Блаженнійшого Володимира благословенням на добрі справи для Харківщини. Михайло Добкін

  26 березня 2010 | 14:23

  Вважаю візит Блаженнійшого Володимира благословенням на добрі справи для Харківщини. Михайло Добкін

  Під час зустрічі з Предстоятелем УПЦ Митрополитом Київським і Всієї України Блаженнійшим Володимиром голова ХОДА Михайло Добкін підкреслив величезну роль церкви в становленні нашої держави.

 • До Харкова прибув Блаженнійший Володимир

  26 березня 2010 | 13:43

  До Харкова прибув Блаженнійший Володимир

  Сьогодні з плановим робочим візитом до Харкова прибув Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і Всієї України Блаженнійший Володимир. Він візьме участь в торжествах з нагоди 20-ліття священицького служіння і 10-ліття Архієрейської хиротонії Архієпископа Ізюмського Вікарія Харківської єпархії Онуфрія.

 • Харківщина готова до інновацій у вищій школі

  26 березня 2010 | 12:00

  Харківщина готова до інновацій у вищій школі

  "На пост губернатора прийшла людина, яка розуміє роль освіти в державі, здатна багато що змінити і любить науку", - зазначив ректор Харківського національного університету ім. Каразіна, голова Ради ректорів вузів Харківського регіону Віль Бакіров на зустрічі з головою ХОДА Михайлом Добкіним. Він відзначив, що в Харкові упроваджено і працює багато освітніх програм, і виразив надію, що Михайло Добкін як губернатор допоможе реалізувати нові творчі завдання і на рівні області.

 • Голова ХОДА провів зустріч з Радою ректорів Харківського регіону

  26 березня 2010 | 11:26

  Голова ХОДА провів зустріч з Радою ректорів Харківського регіону

  Михайло Добкін повідомив про те, що 22 квітня в Харкові відбудеться виїзна колегія Міністерства освіти і науки України, у якій буде близько 1000 учасників. Подібний масштабний захід не проводився в Україні з 2002 року і має дуже велике значення, оскільки на ньому будуть прийняті знакові для вищої освіти документи. Він також повідомив про те, що в Україні вже прийнято рішення про тестування на мові навчання.

 • У підборі кадрів я керувався професіоналізмом людей, їх здібностями, можливостями і життєвим досвідом. Михайло Добкін

  25 березня 2010 | 18:41

  У підборі кадрів я керувався професіоналізмом людей, їх здібностями, можливостями і життєвим досвідом. Михайло Добкін

  Голова ХОДА Михайло Добкін прокоментував сьогоднішні призначення на посади заступників ХОГА. Він виразив упевненість, що кожен з них найближчим часом приступить до виконання свої обов'язків без приставки в.о, і відзначив професійні якості кожного з них:

 • Вітання новому начальнику Управління СБУ в Харківській області

  25 березня 2010 | 15:35

  Вітання новому начальнику Управління СБУ в Харківській області

  Керівництво Харківської області та м. Харкова привітало Олександра Полковниченка з призначенням на посаду начальника Управління Служби безпеки України в Харківській області. "Упевнені, Ваш високий професіоналізм, вірність обов’язку, бажання виправдати високу довіру керівництва країни сприятимуть справі захисту національних інтересів держави. Користуючись нагодою, вітаємо з професійним святом. Бажаємо здоров’я, щастя, благополуччя",- йдеться у вітальній телеграмі.

 • До 9 Травня ветерани отримають матеріальну допомогу

  25 березня 2010 | 14:44

  До 9 Травня ветерани отримають матеріальну допомогу

  Всі учасники бойових дій і інваліди Другої світової війни, що проживають на території Харківської області, до 9 Травня отримають матеріальну допомогу у розмірі 500 гривень. Таке рішення депутати прийняли в ході пленарного засідання позачергової LV сесії обласної ради.

 • У мегаполісі потрібно розвивати громадський транспорт

  25 березня 2010 | 14:35

  У мегаполісі потрібно розвивати громадський транспорт

  Харківській міській раді і ХОДА треба зробити дуже багато для розвитку транспортної системи Харкова, але вже сьогодні міський електротранспорт і метро займають важливі позиції в транспортній мережі Харкова, а автобусні перевізники допоможуть зробити цю мережу гнучкішою. Про це сказав Генеральний секретар Міжнародного союзу громадського транспорту (МСГТ) Ганс Рат (Бельгія) на Міжнародній науково-практичній конференції "Транспортні системи мегаполісів і крупних міст. Концепція перспективного розвитку транспортної системи Харкова".

 • Про призначення виконуючими обов’язки заступників Голови облдержадміністрації

  25 березня 2010 | 12:22

  Про призначення виконуючими обов’язки заступників Голови облдержадміністрації

  Голова Харківської обласної державної адміністрації М.М. Добкін видав розпорядження про призначення виконуючими обов’язки своїх заступників: Бабаєва Володимира Миколайовича – в.о. першого заступника, Дулуба Валентина Григоровича – в.о. заступника з питань життєзабезпечення, Сапронова Юрія Анатолійовича – в.о. заступника з питань економіки, Шурми Ігоря Михайловича – в.о. заступника з соціальних питань, Алексейчука Віталія Володимировича - в.о. заступника з питань АПК, Савіна Євгена Євгеновича - в.о. заступника з питань внутрішньої політики та комунікацій, Хоми Василя Васильовича – в.о. заступника з організаційно-правових питань-керівником апарату.

 • Сьогодні професійне свято у працівників СБУ

  25 березня 2010 | 12:19

  Сьогодні професійне свято у працівників СБУ

  Голова облдержадміністрації Михайло Добкін привітав працівників Управління Служби безпеки України з професійним святом і побажав успіхів у роботі та особистому житті. "У нас з вами спільне завдання – забезпечити мир і єдність на рідній землі, темпи та глибину демократичних, економічних і соціальних перетворень у державі. Я глибоко переконаний, що вірність службовому обов’язку, прагнення керуватися в своїй діяльності принципами справжнього патріотизму, державних інтересів, професійної честі і справедливості завжди будуть притаманні вам" – відзначається у вітанні.

 • Я буду добиватись державної підтримки транспортної системи, яка відповідала б європейським стандартам. Михайло Добкін

  25 березня 2010 | 12:00

  Я буду добиватись державної підтримки транспортної системи, яка відповідала б європейським стандартам. Михайло Добкін

  "Резолюція, яка буде прийнята сьогодні на науково-практичній конференції, дасть можливість мерії спільно з облдержадміністрацією розробити зручну, безпечну, взаємодоповнюючу транспортну систему в Харкові", - сказав голова облдержадміністрації Михайло Добкін на Міжнародній науково-практичній конференції "Транспортні системи мегаполісів і крупних міст. Концепція перспективного розвитку транспортної системи Харкова".

 • Губернатор Курської області висловив упевненість у взаємовигідній співпраці

  24 березня 2010 | 10:21

  Губернатор Курської області висловив упевненість у взаємовигідній співпраці

  Губернатор Курської області Олександр Міхайлов привітав Михайла Добкіна з новою відповідальною посадою. "Уверен, что Ваша деятельность на этом ответственном посту будет способствовать укреплению дружественных российско-украинских отношений и дальнейшему развитию взаимовыгодного сотрудничества в рамках заключенного Соглашения между Администрацией Курской области и Харьковской облгосадминистрацией о торгово-экономическом, научно-техническом и культурном сотрудничестве", - зазначено у вітальній телеграмі.

 • Голова Адміністрації Президента України привітав Михайла Добкіна

  24 березня 2010 | 10:09

  Голова Адміністрації Президента України привітав Михайла Добкіна

  Голова Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін привітав Михайла Добкіна з призначенням на пост голови Харківської облдержадміністрації. "Нехай Ваш професіоналізм і багатий досвід служать на благо українського народу, сприяють розбудові нашої демократичної держави та процвітанню Слобожанщини", - зазначено у вітальній телеграмі.

 • 24 березня 2010 | 00:00

  Продовжують надходити вітання з нагоди призначення Михайла Добкіна на пост голови Харківської облдержадміністрації

  Вітальні телеграми поступили від голів облдержадміністрацій інших регіонів України, заступників міністрів, народних депутатів України, заступника прокурора України, Генерального Консула Російської Федерації в м. Харкові, голів профільних комітетів, національних об'єднань, громадських організацій, районних рад Харківщини, ректорів вузів. У всіх поздоровленнях висловлюється упевненість в прогресивних змінах та втіленні нових стратегічних проектів, направлених на благополуччя і процвітання Харківського регіону.

 • 24 березня 2010 | 00:00

  Харкову необхідно використовувати досвід, накопичений іншими країнами при розробці транспортних систем мегаполісів

  Про це сказав перший заступник голови ХОГА Володимир Бабаєв, відкриваючи дводенну Міжнародну науково-практичну конференцію "Транспортні системи мегаполісів і крупних міст. Концепція перспективного розвитку транспортної системи Харкова".

Вверх