ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • Ми повинні дати людям стимул розвивати і модернізувати виробництво. Михайло Добкін

  06 серпня 2010 | 15:53

  Ми повинні дати людям стимул розвивати і модернізувати виробництво. Михайло Добкін

  Харківська область виступила з низкою власних пропозицій для проекту податкового кодексу України. Основні з них озвучив під час громадських слухань проекту податкового кодексу голова ХОДА Михайло Добкін.

 • Перемога збірної команди Харківської області у Відкритому Кубку Ленінградської області з футболу серед дитячих будинків і шкіл-інтернатів

  06 серпня 2010 | 15:37

  Перемога збірної команди Харківської області у Відкритому Кубку Ленінградської області з футболу серед дитячих будинків і шкіл-інтернатів

  З 30 липня по 01 серпня 2010 року в м.Кінгісепп (Росія, Ленінградська область) відбувся Відкритий Кубок Ленінградської області з футболу серед дитячих будинків і шкіл-інтернатів, присвячений святкуванню 83-ї річниці з дня утворення Ленінградської області. Даний турнір об’єднав 10 кращих команд з Росії, України, Білорусі, Молдови. Згідно запрошення Комітету з фізичної культури, спорту і туризму адміністрації Ленінградської області та при підтримці інформаційного ділового центру Санкт-Петербургу в м. Харкові від України була запрошена команда Харківської області, яку представляли учні спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з вадами розумового розвитку смт. Високий Харківського району Харківської області комунальної власності (директор Гога В.М.).

 • Необхідно робити революційні зміни в податковому законодавстві. Михайло Добкін

  06 серпня 2010 | 15:32

  Необхідно робити революційні зміни в податковому законодавстві. Михайло Добкін

  Податкова система України має потребу в терміновому і радикальному реформуванні, - вважає голова ХОДА Михайло Добкін. За його словами, це позитивно вплине на міжнародний рейтинг України та залучить до країни нових інвесторів.

 • Ми повинні зробити так, щоб новий Податковий кодекс задовольняв інтереси і держави, і всіх платників податків. Тетяна Єфименко

  06 серпня 2010 | 15:04

  Ми повинні зробити так, щоб новий Податковий кодекс задовольняв інтереси і держави, і всіх платників податків. Тетяна Єфименко

  Заступник міністра фінансів України Тетяна Єфименко високо оцінила сьогоднішні громадські слухання проекту Податкового кодексу України, які відбулися у Харкові. «Сьогодні ми обговорили основні положення податкового кодексу і запросили всіх бажаючих до подальшої роботи над ним. На засіданні пролунало багато конструктивних та раціональних пропозицій. На початку вересня після аналізу всіх пропозицій ми плануємо винести цей документ на розгляд Верховної Ради», - зазначила Тетяна Єфименко.

 • Нову електропідстанцію в м. Первомайський планується ввести в експлуатацію в кінці вересня

  06 серпня 2010 | 14:15

  Нову електропідстанцію в м. Первомайський планується ввести в експлуатацію в кінці вересня

  Як повідомив сьогодні голова правління АК «Харківобленерго» Сергій Кирик, в кінці вересня 2010 року планується ввести в експлуатацію нову електропідстанцію «Міська» у м. Первомайський. Зараз її готовність становить близько 95%. Кошторисна вартість будівництва - 43 млн.грн.

 • На заводі ім. Шевченка планується виробляти опори для ліній електропередачі та прилади моніторингу системи електропостачання

  06 серпня 2010 | 13:01

  На заводі ім. Шевченка планується виробляти опори для ліній електропередачі та прилади моніторингу системи електропостачання

  Як повідомив сьогодні голова правління АК «Харківобленерго» Сергій Кирик, ДП «Харківський приладобудівний завод ім. Т.Г. Шевченка»має всі технічні можливості для виробництва металевих оцинкованих опор для ліній електропередачі, і зараз АК« Харківобленерго», Харківська міськрада і Міністерство палива та енергетики України опрацьовують варіант виготовлення цих опор на заводі.

 • Нова лінія електропередачі дасть Харкову нові можливості для розвитку. Михайло Добкін

  06 серпня 2010 | 12:16

  Нова лінія електропередачі дасть Харкову нові можливості для розвитку. Михайло Добкін

  «Нова лінія електропередачі дасть Харкову можливість на багато років мати таку кількість електроенергії, що дозволить будувати нові об'єкти без додаткових навантажень на старі мережі», - заявив сьогодні після введення в експлуатацію нової повітряної лінії 110 кВ «Перемога - Дергачі» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

 • До уваги жителів Харківщини!

  06 серпня 2010 | 11:49

  До уваги жителів Харківщини!

  На період спекотної погоди і підвищеної пожежонебезпеки суворо забороняється відвідувати лісові угіддя. Це необхідний захід для збереження лісу від вогняної стихії.

 • Введена в експлуатацію нова лінія електропередачі «Перемога - Дергачі»

  06 серпня 2010 | 11:39

  Введена в експлуатацію нова лінія електропередачі «Перемога - Дергачі»

  Сьогодні відбулася церемонія введення в експлуатацію нової повітряної лінії електропередачі 110 кВ «Перемога - Дергачі». У заході взяли участь: голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, голова Харківської облради Сергій Чернов, в.о. Харківського міського голови Геннадій Кернес.

 • Стартували громадські слухання проекту Податкового кодексу України

  06 серпня 2010 | 11:10

  Стартували громадські слухання проекту Податкового кодексу України

  У великому залі Будинку рад почалося всенародне обговорення проекту Податкового кодексу України. Харківський регіон першим в Україні почав процес громадських слухань проекту Податкового кодексу. Відкриваючи обговорення, заступник Міністра фінансів України Тетяна Єфименко сказала, що результатом сьогоднішньої зустрічі буде збір всіх пропозицій, їх аналіз та опрацювання. «Ми будемо працювати разом з підприємцями, а супроводжувати нас буде дуже сильна Харківська школа юристів. Головна мета сьогоднішнього заходу полягає в тому, щоб почути, обмінятися думками і знайти компроміс, який сьогодні повинен бути в Податковому кодексі. Я запрошую всіх до дискусії і ще раз хочу сказати, що ми відкриті для контакту і готові опрацювати всі пропозиції, які надійдуть до Міністерства фінансів для того, щоб знайти «золоту середину» у новому Податковому кодексі », - підкреслила Тетяна Єфименко. 

 • Харківські та бєлгородські журналісти створять спільний сайт

  06 серпня 2010 | 10:49

  Харківські та бєлгородські журналісти створять спільний сайт

  В ході візиту делегації харківських журналістів у Бєлгород, який відбувся 5 серпня, заступник керівника адміністрації губернатора Бєлгородської області - начальник управління інформації та масових комунікацій Олександр Гармашев запропонував харків'янам створити спільний Інтернет-ресурс.

 • Харківська та Бєлгородська область підпишуть Меморандум про співпрацю у сфері інформації

  06 серпня 2010 | 10:28

  Харківська та Бєлгородська область підпишуть Меморандум про співпрацю у сфері інформації

  У рамках розширення співпраці між областями-побратимами Харківщина та Бєлгородщина підпишуть Меморандум, який закріпить добрі наміри двох сусідніх областей розвивати взаємозв'язок у сфері обміну інформацією.

 • Події дня

  06 серпня 2010 | 08:49

  Події дня

  Сьогодні, 6 серпня, об 11:00 у великій залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 4 пов.) розпочнеться засідання круглого столу "Всенародне обговорення проекту Податкового кодексу України". О 13:15 в малій залі Будинку Рад відбудеться прес-конференція учасників круглого столу. Прес-конференція транслюватиметься у прямому ефірі на телеканалі ОТБ. О 16:00 в малій залі Будинку Рад відбудеться нарада щодо протипожежної ситуації в Харківській області. О 17:00 в малій залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) розпочнеться обласна селекторна нарада з порядком денним: 1. Питання підготовки закладів охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років (в порядку контролю); 2. Про забезпечення сільськогосподарських підприємств області насінням озимих культур під урожай 2011 року (основне питання).

 • У 2010 році планується впровадити електронну систему прийому документів до вищих навчальних закладів

  05 серпня 2010 | 19:02

  У 2010 році планується впровадити електронну систему прийому документів до вищих навчальних закладів

  «У 2011 році планується впровадити електронну систему прийому документів до вищих навчальних закладів. Це дозволить позбавитись черг у приймальних комісіях вузів. Але при цьому буде збережена можливість самостійно приносити документи в приймальні комісії», - повідомив сьогодні у Харкові міністр освіти України Дмитро Табачник.

 • Всі українські школи будуть забезпечені новими підручниками до листопада

  05 серпня 2010 | 18:41

  Всі українські школи будуть забезпечені новими підручниками до листопада

  Як повідомив сьогодні міністр освіти України Дмитро Табачник, у зв'язку з тим, що цього року пізно був затверджений державний бюджет, підручники для школярів почали друкувати з запізненням. За його інформацією, всі українські школи будуть забезпечені новими підручниками до листопада.

 • В Харкові охоплення дошкільною освітою дітей віком від 1-го до 6-ти років складає 68,4%

  05 серпня 2010 | 18:07

  В Харкові охоплення дошкільною освітою дітей віком від 1-го до 6-ти років складає 68,4%

  Як повідомила сьогодні під час робочої наради з питань підготовки дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти до нового навчального року директор Департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко, в Харкові охоплення дошкільною освітою дітей віком від 1-го до 6-ти років складає 68,4%.

 • Всі навчальні заклади Харківської області будуть готові до нового навчального року. Роман Шаповал

  05 серпня 2010 | 17:51

  Всі навчальні заклади Харківської області будуть готові до нового навчального року. Роман Шаповал

  Як відмітив під час наради з підготовки закладів середньої освіти до нового навчального року за участю Міністра освіти і науки Дмитра Табачника начальник Головного управління освіти і науки Роман Шаповал, в 2010-2011 навчальному році планується в повному обсязі підготувати до роботи навчальні заклади дошкільної та загальної середньої освіти усіх типів та форм власності.  

 • Цього року на організацію оплачуваних громадських робіт в області виділено коштів у 8 разів більше, ніж у 2009 р. Ігор Шурма

  05 серпня 2010 | 17:41

  Цього року на організацію оплачуваних громадських робіт в області виділено коштів у 8 разів більше, ніж у 2009 р. Ігор Шурма

  Як повідомив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації з соціальних питань Ігор Шурма, цього року на організацію оплачуваних громадських робіт з обласного, районних та місцевих бюджетів виділено 754 тис.грн., що у 8 разів більше ніж в 2009 році. Минулого року у оплачуваних громадських роботах взяли участь 11,5 тис. людей, а за 7 міс. цього року вже 13 тис. осіб.

 • Організація громадських робіт серед школярів – це сегмент виховання майбутнього покоління. Ігор Шурма

  05 серпня 2010 | 17:22

  Організація громадських робіт серед школярів – це сегмент виховання майбутнього покоління. Ігор Шурма

  «Організація громадських робіт серед школярів – це сегмент виховання майбутнього покоління. Діти отримали сьогодні трудову книжку та принесли додому заробіток. Я думаю, що це визначна подія, і мені здається, що ці напористі діти, які пройшли відбір для участі в цих роботах, є майбутнім м. Куп’янська, Харківської області та України. Сьогодні потрібно вже ставити питання про те, що ці діти повинні бути включенні до кадрового резерву району, залучатися до громадських заходів та роботи міської ради», - заявив сьогодні заступник голови ХОДА з соціальних питань Ігор Шурма.

 • Харків поділиться досвідом з усією Україною

  05 серпня 2010 | 17:10

  Харків поділиться досвідом з усією Україною

  Як відзначив в ході наради з підготовки закладів середньої освіти до нового навчального року Міністр освіти і науки Дмитро Табачник, Харкову вдалося охопити повним профілактичним медичним оглядом практично 100% дітей шкільного та дошкільного віку при підготовці до нового навчального року. 

 • Над скороченням навчальної програми будуть працювати профільні фахівці. Дмитро Табачник

  05 серпня 2010 | 16:18

  Над скороченням навчальної програми будуть працювати профільні фахівці. Дмитро Табачник

  Як зазначив Міністр освіти і науки Дмитро Табачник, діюча 12-річна система навчання в середніх школах себе не виправдовує, в той час як 11-річна система не поступається системі обов'язкового освіти більшості європейських країн. Міжнародний досвід свідчить, що якість освіти визначається новітніми технологіями, професійними кадрами, сучасним змістом, а не термінами навчання. Лише поодинокі країни мають тривалість обов'язкової середньої освіти більше 11 років. У більшості країн Європи і світу тривалість отримання обов'язкової освіти становить 10 років.

 • Куп’янщина готується до Дня Незалежності

  05 серпня 2010 | 15:57

  Куп’янщина готується до Дня Незалежності

  Шановні керівники підприємств, приватні підприємці! Куп'янська районна державна адміністрація запрошує Вас взяти участь в святковому ярмарку, присвяченому Дню Незалежності України, який відбудеться 28 серпня 2010 року о 7-00 годині за адресою: м. Куп'янськ, площа Леніна. Про Вашу згоду щодо участі в ярмарку просимо повідомити управління економіки райдержадміністрації за адресою: м. Куп'янськ, площа Леніна, 3.  

 • В Україні забезпечені права вивчення рідної мови представниками національних меншин. Дмитро Табачник

  05 серпня 2010 | 15:33

  В Україні забезпечені права вивчення рідної мови представниками національних меншин. Дмитро Табачник

  Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник підкреслив, що українська мова вивчається у всіх без винятку загальноосвітніх закладах України. Водночас, за його словами, в Україні забезпечені права вивчення рідної мови представниками національних меншин.  

 • Завдяки громадським роботам діти заробили перші гроші. Ігор Шурма

  05 серпня 2010 | 15:28

  Завдяки громадським роботам діти заробили перші гроші. Ігор Шурма

  Сьогодні в м. Куп’янську відбулася урочиста церемонія вручення трудових книжок та першої заробітної плати дітям та молоді, які брали участь в оплачуваних громадських роботах з благоустрою території м. Куп’янська. Також дітям вручили дипломи виконкому Куп’янської міської ради та Подяки Куп’янського міського голови. Участь в урочистому заході взяв заступник голови Харківської облдержадміністрації з соціальних питань Ігор Шурма.

 • Сьогодні в Харківській райдержадміністраціі відбулося чергове кущове засідання круглого столу з обговорення проекту Податкового кодексу України

  05 серпня 2010 | 12:14

  Сьогодні в Харківській райдержадміністраціі відбулося чергове кущове засідання круглого столу з обговорення проекту Податкового кодексу України

  У засіданні взяли участь представники управління фінансів в Харківській області, Державної податкової адміністрації України в Харківській області, керівництво ХОГА, керівництво об'єднань підприємств, представники бізнесу, голови 11-ти райдержадміністрацій Харківської області, голови районних рад.  

 • Харківщина перевіряє готовність до нового навчального року

  05 серпня 2010 | 11:15

  Харківщина перевіряє готовність до нового навчального року

  Сьогодні Харківська обласна державна адміністрація проводить робочу нараду з питань підготовки дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів області до нового 2010/2011 навчального року. На нараду запрошений Міністр освіти і науки України, куратор Харківської області від Кабінету Міністрів України Дмитро Володимирович Табачник.  

 • Харків'яни вітають Бєлгород

  05 серпня 2010 | 09:07

  Харків'яни вітають Бєлгород

  Сьогодні делегація Харківської області у складі фахівців управління у справах преси та інформації ХОДА і журналістів провідних харківських ЗМІ знаходиться з візитом в м.Бєлгород, де візьме участь у святкових заходах з нагоди Дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників. Це перший обмін делегаціями в рамках співпраці між Харківською і Бєлгородською областями в інформаційній сфері, домовленості про яку було досягнуто 20 липня в Харківській облдержадміністрації під час зустрічі заступника голови ХОДА Євгенія Савіна, начальника управління у справах преси та інформації ХОДА Вікторії Маренич із заступником керівника адміністрації губернатора Бєлгородської області - начальником управління інформації та масових комунікацій Олександром Гармашевим.

 • Події дня

  05 серпня 2010 | 08:34

  Події дня

  Сьогодні, 5 серпня, о 09:00 в Харківській райдержадміністрації (м.Харків, Комсомольське шосе, 52) відбудеться засідання круглого столу "Обговорення проекту Податкового Кодексу України". О 15:00 у Великому залі ХНАТОБу (вул.Сумська, 25) розпочнуться урочисті заходи з нагоди Дня будівельника. О 18:00 в оздоровчому таборі "Гвоздика" (Харківська область, м. Люботин, вул.Дніпровська, 127) відбудеться відкриття XII-го Обласного зльоту волонтерів центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді "Ми не всесильні, але з нами легше".

 • Обмін досвідом – важливий елемент роботи

  05 серпня 2010 | 08:11

  Обмін досвідом – важливий елемент роботи

  Члени робочої групи Технічної ради ХОДА зустрілися з керівником апарату Дніпропетровської облдержадміністрації Надією Подоплєловою і подякували їй за теплий прийом та плідну співпрацю з обміну досвідом по впровадженню Програми інформатизації.    

 • «Круглий стіл» окреслив шляхи співпраці

  05 серпня 2010 | 08:05

  «Круглий стіл» окреслив шляхи співпраці

  Робоча група Технічної ради Харківської облдержадміністрації у Дніпропетровську взяла участь у засіданні «круглого столу» з обміну досвідом у впровадженні інформаційних технологій у Дніпропетровській та Харківській облдержадміністраціях. Харківська делегація презентувала систему моніторинга автотранспорту СіМАвто, яка з успіхом впроваджена на КП КВБО, та представила роботу КП «МІЦ», яке з 2003 року вирішує у м. Харкові питання інформатизації. Всі представлені програми викликали у колег з Дніпропетровщини велику зацікавленість, і не виключена подальша співпраця ДОДА з цими структурами.  

Вверх