ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • Мешканці Лозової більше не житимуть на пороховій бочці. Михайло Добкін

  11 серпня 2010 | 14:00

  Мешканці Лозової більше не житимуть на пороховій бочці. Михайло Добкін

  З Лозової, через загрозу нових вибухів боєприпасів, потрібно відселити 125 сімей. Про це голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін сказав в інтерв’ю інформаційному агентству ІМК. Він запевнив, що списки людей, яких потрібно відселити, вже готові й відповідні пропозиції передані уряду.  

 • Облдержадміністрація вживає всіх необхідних заходів для недопущення зростання цін на хліб

  11 серпня 2010 | 12:35

  Облдержадміністрація вживає всіх необхідних заходів для недопущення зростання цін на хліб

  У нинішній ситуації, коли зернотрейдери вже підвищили і продовжують підвищувати ціни на зерно і ціна на світовому ринку збільшилася у півтора рази, це спричинило підвищення цін на зерно і в Україні. Тому необхідні були заходи, які вживає облдержадміністрація. Як сказав в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» Ігор Зубрич, в області підписано меморандум про непідвищення цін на соціальні сорти хліба і формується певний запас продовольчого зерна. Для випікання соціальних сортів хліба області необхідно 40 тис тонн продовольчої пшениці, всього її намолочено 480 тис тонн.  

 • Аграрії дотримуються необхідних вимог протипожежної безпеки

  11 серпня 2010 | 12:09

  Аграрії дотримуються необхідних вимог протипожежної безпеки

  «Під час проведення обласного семінару по збиранню ранніх зернових були продемонстровані всі запобіжні заходи, що вживаються аграріями під час роботи на полях, щоб не допустити загибелі врожаю від пожеж. Ці попереджувальні заходи сьогодні дають результат - у нас немає жодного спалаху на полях, прибирання соломи ведеться в тюки, які вивозяться на склади, стерня не спалюється»,- про такі протипожежні заходи при зборі врожаю розповів під час ефіру програми «Ранковий ексклюзив» на обласному державному радіо начальник Головного управління АПР області Ігор Зубрич.  

 • В області тривають роботи з силосування кукурудзи

  11 серпня 2010 | 12:00

  В області тривають роботи з силосування кукурудзи

  Спекотна погода принесла повітряну засуху і на сьогоднішній день аграрії області змушені проводити силосування кукурудзи, - сказав під час ефіру програми «Ранковий ексклюзив» обласного державного радіо начальник Головного управління АПР області Ігор Зубрич. Фахівці Головного управління в оперативному режимі працюють з інститутом рослинництва ім. Юр'єва та формують методичні рекомендації з посіву озимих культур. «Також сільгосппідприємства готуються до збирання цукрових буряків, кукурудзи на зерно і соняшнику»,- зазначив Ігор Олександрович.  

 • Екстремальні умови поточного року провели велику перевірку організаційних здібностей наших сільгосппідприємств. Ігор Зубрич

  11 серпня 2010 | 11:51

  Екстремальні умови поточного року провели велику перевірку організаційних здібностей наших сільгосппідприємств. Ігор Зубрич

  У цьому році через складні погодні умови Харківщина отримала досить низький урожай - 950 тис тонн ранніх зернових, але майже 80% зерна становлять продовольчу групу. Про це сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» обласного державного радіо розповів начальник Головного управління АПР області Ігор Зубрич.

 • Зміцнюється матеріальна база МВС

  11 серпня 2010 | 11:24

  Зміцнюється матеріальна база МВС

  Сьогодні голова обласної державної адміністрації Михайло Добкін передав в подарунок черговій частині Балаклійського РВ ГУМВС України в Харківській області службовий автомобіль.  

 • Комісія вживає невідкладні заходи

  11 серпня 2010 | 11:12

  Комісія вживає невідкладні заходи

  Як відзначали виступаючі під час виїзного засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в області здійснюється контроль за боєздатністю штатних пожежних підрозділів, засобів зв’язку, пожежної техніки. Проводяться щотижневі тренування особового складу пожежних підрозділів з гасіння умовних пожеж на вибухонебезпечних об’єктах. Додатково у військових частинах створені групи гасіння пожеж які забезпечені інвентарем та технікою. Проведено цільові інструктажі з особовим складом військових частин, добового наряду та варти про заходи пожежної безпеки, використання первинних засобів пожежегасіння та інші заходи.

 • Ситуація на військових арсеналах та складах під контролем обласної влади

  11 серпня 2010 | 09:57

  Ситуація на військових арсеналах та складах під контролем обласної влади

  В Балаклійській РДА розпочалося виїзне засідання обласної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участю голови ХОДА Михайла Добкіна. В ході засідання буде розглянуто питання щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій на військових арсеналах та складах у зв’язку із спекотною погодою. З цього приводу буде заслухана інформація командирів військових частин, розташованих на території Харківської області, а також начальника Головного управління по взаємодії з правоохоронними органами,органами юстиції, оборонної та мобілізаційної роботи ХОДА Миколи Цвіри та начальника Головного управління МНС України в Харківській області Павла Одарюка.  

 • Близько 1,6 тис. людей, які стоять на обліку в центрі зайнятості, будуть задіяні в інформуванні населення з питання отримання субсидій

  11 серпня 2010 | 08:46

  Близько 1,6 тис. людей, які стоять на обліку в центрі зайнятості, будуть задіяні в інформуванні населення з питання отримання субсидій

  «Близько 1,6 тис. людей, які стоять на обліку в центрі зайнятості, будуть залучені до оплачуваних громадських робіт з інформування населення з питання отримання субсидій. Будуть створені агітаційні бригади, які зустрічатимуться з людьми та пояснюватимуть процедуру та порядок оформлення субсидії. Ми повинні доїхати до кожного віддаленого куточка в області та пояснити людям, мають чи не мають вони право на оформлення субсидії, і як її потрібно оформлювати», - повідомив в ефірі програми «Лабіринт» телеканалу «ОТБ» заступник голови ХОДА з соціальних питань Ігор Шурма.  

 • Управління праці та соціального захисту населення Харкова та області отримують 270 комп’ютерів

  11 серпня 2010 | 08:36

  Управління праці та соціального захисту населення Харкова та області отримують 270 комп’ютерів

  Як зазначив в ефірі програми «Лабіринт» обласного державного телебачення заступник голови ХОДА з соціальних питань Ігор Шурма, управління праці та соціального захисту населення Харкова та області активно готуються до прийому відвідувачів та процесу оформлення субсидій. «Зокрема, ми змогли знайти бюджетні та позабюджетні кошти на придбання 270 комп’ютерів для Харкова та області для того, щоб забезпечити можливість електронного спілкування управлінь праці та соціального захисту населення з надавачами послуг», - зазначив заступник голови ХОДА.  

 • Основне навантаження в оформленні субсидій припаде на працівників управлінь праці та соціального захисту населення. Ігор Шурма

  11 серпня 2010 | 08:27

  Основне навантаження в оформленні субсидій припаде на працівників управлінь праці та соціального захисту населення. Ігор Шурма

  «Основний тягар роботи з оформлення субсидій припаде на соціальних працівників, які повинні будуть перейти на режим роботи у 2 зміни та без вихідних. Згідно з новим порядком оформлення субсидії працюючим громадянам необхідно надати лише заяву, декларацію та довідку про доходи, а пенсіонерам та інвалідам – тільки заяву та декларацію. Соціальні працівники після отримання заяви від громадянина повинні будуть зв’язатися з кожним надавачом послуг та вирахувати, скільки людина повинна платити. Після цього громадянин отримає повідомлення про те, чи отримав він субсидію, і скільки йому потрібно платити. Я впевнений, що незважаючи на суттєве навантаження, ми впораємося з поставленими завданнями», - зазначив в ефірі програми «Лабіринт» телеканалу «ОТБ» заступник голови ХОДА з соціальних питань Ігор Шурма.

 • Події дня

  11 серпня 2010 | 08:07

  Події дня

  Сьогодні, 11 серпня, о 10:00 в конференц-залі готелю «Аврора» (м. Харків, вул. Артема, 10/12, 2 пов.) розпочне роботу дводенний семінар «Взаємодія органів державної влади та органів місцевого самоврядування з попередження насильства в сім’ї». О 16:30 в малій залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) відбудеться засідання обласного оперативного штабу із проведення заходів та мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних із пожежною небезпекою.  

 • Віталій Алексейчук провів особистий прийом громадян

  10 серпня 2010 | 17:00

  Віталій Алексейчук провів особистий прийом громадян

  Заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук провів особистий прийом громадян у м. Валки Харківської області. Мешканці району зверталися з питаннями щодо оформлення і видачі актів на право користування земельними ділянками та їх приватизації, а також стосовно підтримки крупних та дрібних сільгосптоваровиробників у зв’язку із посушливими погодними умовами. З усіх питань заявникам надано роз'яснення, питання взяті на контроль.  

 • Харківська область візьме участь у загальнодержавній виставковій акції «Барвиста Україна»

  10 серпня 2010 | 16:28

  Харківська область візьме участь у загальнодержавній виставковій акції «Барвиста Україна»

  За інформацією Головного управління економіки Харківської обласної державної адміністрації, з 17 по 20 серпня 2010 року у київському Національному комплексі «Експоцентр України» відбудеться загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна» за участю всіх регіонів України. 

 • Продовжується підготовка житлово – комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду

  10 серпня 2010 | 14:45

  Продовжується підготовка житлово – комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду

  На виконання рішення колегії облдержадміністрації з питання підсумків проведення в області опалювального сезону 2009-2010 років та визначення заходів щодо підготовки господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери до опалювального сезону 2010-2011 років в області продовжується робота з підготовки житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період  

 • Харківська область готується до зими

  10 серпня 2010 | 14:33

  Харківська область готується до зими

  В Харківській області продовжується робота з підготовки всієї інфраструктури до осінньо-зимового періоду. Станом на 1 серпня на об’єктах теплового господарства виконано 64,3% запланованих робіт, водопровідно-каналізаційне господарство готове на 69,4%.

 • Заборгованість із виплати зарплати в області скоротилася на 24%

  10 серпня 2010 | 14:01

  Заборгованість із виплати зарплати в області скоротилася на 24%

  «Кабінет міністрів України ставив завдання знизити заборгованості із виплати заробітної плати на 30%, починаючи з червня. Станом на 1 серпня за даними моніторингу загальна ситуація в Харківській області не є благополучною, але слід зазначити, що заборгованість скоротилася на 24%», - повідомив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації з соціальних питань Ігор Шурма.

 • Після підняття цін на послуги ЖКГ соціально незахищені верстви населення будуть сплачувати за комунальні послуги менше, ніж раніше. Ігор Шурма

  10 серпня 2010 | 13:41

  Після підняття цін на послуги ЖКГ соціально незахищені верстви населення будуть сплачувати за комунальні послуги менше, ніж раніше. Ігор Шурма

  «Підвищення ціни на газ та тарифів на житлово-комунальні послуги призведуть до того, що у нас розшириться сегмент людей, які будуть мати право на отримання субсидій. Соціально незахищені верстви населення (інваліди, пенсіонери, одинокі, непрацездатні та ін.), незважаючи на те, що ціни підвищаться, будуть сплачувати за комунальні послуги менше, тому що згідно з постановою Кабінету міністрів тепер такі громадяни будуть сплачувати за комунальні послуги лише 10% (раніше 15%) сукупного сімейного доходу. Тому для соціально незахищених верств населення підняття ціни на газ та послуги ЖКГ буде безболісним. Весь фінансовий тягар будуть нести на собі компенсаторні механізми держави», - зазначив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації з соціальних питань Ігор Шурма.

 • Кабмін виділив кошти на купівлю 45 квартир для відселення сімей військовослужбовців, які проживають на території військової частини у Лозовій

  10 серпня 2010 | 13:13

  Кабмін виділив кошти на купівлю 45 квартир для відселення сімей військовослужбовців, які проживають на території військової частини у Лозовій

  Як повідомив під час всеукраїнської селекторної наради перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв, гроші для покупки квартир сім'ям військовослужбовців, які проживають безпосередньо на території військової частини в Лозовій, вже виділені. На даний момент в області готуються списки людей, які підлягають відселенню.

 • Військова частина в Лозовій оточена співробітниками міліції і військовослужбовцями

  10 серпня 2010 | 12:58

  Військова частина в Лозовій оточена співробітниками міліції і військовослужбовцями

  Щоб уникнути збору металобрухту на території військової частини у Лозовій, ситуацію взяли на контроль не тільки військовослужбовці місцевого гарнізону, але і співробітники міліції. Вся територія повністю оточена.

 • Конверти, в яких пенсіонерам буде надіслана інформація та документи для оформлення субсидій, надійшли в область

  10 серпня 2010 | 12:52

  Конверти, в яких пенсіонерам буде надіслана інформація та документи для оформлення субсидій, надійшли в область

  Як повідомив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, конверти, в яких пенсіонерам буде надіслана інформація та документи для оформлення субсидій, вже надійшли в Харківську область.

 • Ситуація з протипожежною безпекою в Харківській області стабільна. Михайло Добкін

  10 серпня 2010 | 12:37

  Ситуація з протипожежною безпекою в Харківській області стабільна. Михайло Добкін

  У ході всеукраїнської селекторної наради з першим віце-прем'єр-міністром України Андрієм Клюєвим голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін повідомив про стан протипожежної безпеки в регіоні.

 • Михайло Добкін взяв участь у всеукраїнській селекторній нараді

  10 серпня 2010 | 12:15

  Михайло Добкін взяв участь у всеукраїнській селекторній нараді

  Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін взяв участь у всеукраїнській селекторній нараді під головуванням першого віце-прем'єр-міністра України Андрія Клюєва. У ході наради обговорювалися такі питання: виконання заходів по недопущенню і ліквідації надзвичайних ситуацій; підготовка об'єктів народного господарства до роботи в осінньо-зимовий період; робота з надання субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг; погашення заборгованості по заробітній платі.

 • Взаємодія органів державної влади та органів місцевого самоврядування з попередження насильства в сім’ї

  10 серпня 2010 | 08:40

  Взаємодія органів державної влади та органів місцевого самоврядування з попередження насильства в сім’ї

  У середу, 11 серпня 2010 р., о 10-00 в конференц-залі готелю «Аврора» (м. Харків, вул. Артема, 10/12, 2 пов.) розпочне роботу дводенний семінар «Взаємодія органів державної влади та органів місцевого самоврядування з попередження насильства в сім’ї» для начальників обласних управлінь та служб Харківської, Сумської, Полтавської та Чернігівської областей, на які покладено здійснення заходів з попередження насильства в сім'ї.    

 • Перший транш кредиту для ремонту окружної дороги очікується цього тижня

  09 серпня 2010 | 18:02

  Перший транш кредиту для ремонту окружної дороги очікується цього тижня

  Як розповів сьогодні на прес-конференції перший заступник голови ХОДА Володимир Бабаєв, станом на 6 серпня управління автомобільних доріг оформляє кредит на виконання робіт з ремонту окружної дороги. «Управлінням вже привезений і змонтований у Дергачах асфальтобетонний завод, він знаходиться в робочому стані. З підрядниками укладено договір, очікуємо лише отримання першого траншу кредиту. Сподіваюся, що це відбудеться цього тижня», - зазначив Володимир Миколайович.  

 • Якщо ми своїм підприємствам не забезпечимо ринок збуту в Україні, ми їх довго не протримаємо. Володимир Бабаєв

  09 серпня 2010 | 17:47

  Якщо ми своїм підприємствам не забезпечимо ринок збуту в Україні, ми їх довго не протримаємо. Володимир Бабаєв

  Україні необхідно терміново корегувати промислову політику і більше уваги приділяти підтримці вітчизняного виробника, - вважає перший заступник голови ХОДА Володимир Бабаєв. Про це він повідомив в ході прес-конференції 9 серпня.

 • Реконструкція Харківської обласної філармонії тимчасово припинена через відсутність фінансування

  09 серпня 2010 | 17:10

  Реконструкція Харківської обласної філармонії тимчасово припинена через відсутність фінансування

  У зв'язку з припиненням державного фінансування припинені роботи по ряду об'єктів у Харківській області.Серед них - реконструкція філармонії, для закінчення якої необхідно отримати 9 мільйонів гривень.

 • Всю команду управлінців заводу ім. Малишева давно необхідно звільнити. Володимир Бабаєв

  09 серпня 2010 | 17:08

  Всю команду управлінців заводу ім. Малишева давно необхідно звільнити. Володимир Бабаєв

  «Всю команду управлінців ДП «Завод ім. Малишева» давно необхідно звільнити. Чому цього до сьогоднішнього дня не відбулося, мені складно відповісти. Свої пропозиції до Міністерства промислової політики ми відправили приблизно 2-3 місяці тому, але ніякої реакції поки не було», - заявив сьогодні на прес-конференції перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Володимир Бабаєв.

 • Завод ім. Шевченко в очікуванні нового арбітражного керуючого

  09 серпня 2010 | 16:57

  Завод ім. Шевченко в очікуванні нового арбітражного керуючого

  «На заводі ім. Шевченка склалася дуже складна ситуація. Несвоєчасні дії з реструктуризації підприємства довели до такого стану і саме підприємство і колектив. Сьогодні ми повинні рішенням суду отримати нового арбітражного керуючого, який буде керувати санацією підприємства. План реструктуризації підприємства вже готовий і схвалений Міністерством. Чим швидше почнеться реалізація цього плану, тим швидше ми вийдемо з погашення заборгованості минулих років на цьому підприємстві», - підкреслив під час прес-конференції перший заступник голови ХОДА Володимир Бабаєв  

 • До 1 листопада заборгованість із виплати зарплати працівникам ДП «ХЕМЗ» повинна бути погашена. Володимир Бабаєв

  09 серпня 2010 | 16:35

  До 1 листопада заборгованість із виплати зарплати працівникам ДП «ХЕМЗ» повинна бути погашена. Володимир Бабаєв

  Як повідомив сьогодні на прес-конференції перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Володимир Бабаєв, затверджено графік погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам ДП «Харківський електромеханічний завод». Згідно з ним заборгованість має бути погашена до 1 листопада. Перша виплата вже відбулася - повністю виплачена зарплата за червень цього року.

Вверх