ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • Першими сюжетами, показаними в рамках інформаційного партнерства Харківської і Бєлгородської областей, стали сюжети про кінофестиваль «Харківская сирень»

  20 липня 2010 | 16:15

  Першими сюжетами, показаними в рамках інформаційного партнерства Харківської і Бєлгородської областей, стали сюжети про кінофестиваль «Харківская сирень»

  Першими інформаційними сюжетами, які були показані в Бєлгороді в рамках проекту співробітництва між областями у сфері обміну інформацією, стали сюжети, що висвітлюють будні II Міжнародного фестивалю короткометражного кіно «Харьковская сирень». Відеоматеріали для ТРК «Мир Белогорья» були надані директором харківської телекомпанії «Перша Столиця» Костянтином Кеворкяном.  

 • Бєлгородщина і Харківщина область історично тісно переплетені. Олександр Гармашев

  20 липня 2010 | 15:07

  Бєлгородщина і Харківщина область історично тісно переплетені. Олександр Гармашев

  Заступник керівника адміністрації губернатора області - начальник управління інформації та масових комунікацій адміністрації губернатора Бєлгородської області Олександр Гармашев від імені білгородського губернатора Євгена Савченка подякував заступнику голови Харківської облдержадміністрації Євгену Савіну, начальнику управління преси та інформації ХОДА Вікторії Маренич і консулу Російської Федерації в Харкові Андрію Серьогіну за теплий прийом у Харкові та встановлення партнерських відносин в інформаційному просторі. «Мені здається, що ті зусилля, яких ми докладаємо зі свого боку, ті зусилля, які ви, колеги, докладатимете зі свого боку, вони дуже скоро дадуть дуже позитивні сходи», - заявив Олександр Гармашев.

 • Бажання Харківської та Бєлгородської області співпрацювати має реалізовуватися повною мірою. Євген Савін

  20 липня 2010 | 15:06

  Бажання Харківської та Бєлгородської області співпрацювати має реалізовуватися повною мірою. Євген Савін

  «Постійні і теплі зустрічі з нашими сусідами з Бєлгородської області з різних питань дають відчуття розширення простору. Ми дуже близькі за духом і за поглядами, і наше бажання спілкуватися, звичайно ж, має реалізовуватися повною мірою. Співпраця в інформаційній сфері - це можливість отримання більшого обсягу інформації, обміну досвідом та використання всього корисного, що є у сусідів, для розвитку нашого регіону», - заявив сьогодні в ході зустрічі із заступником керівника адміністрації губернатора Бєлгородської області - начальником управління інформації та масових комунікацій Олександром Гармашевим заступник голови ХОДА Євген Савін.

 • Мешканці Харківської та Бєлгородської області будуть отримувати інформацію з перших вуст. Вікторія Маренич

  20 липня 2010 | 13:43

  Мешканці Харківської та Бєлгородської області будуть отримувати інформацію з перших вуст. Вікторія Маренич

  «Вже давно обговорювалися питання про міжнародне співробітництво між засобами масової інформації Харківської та Бєлгородської області. Сьогодні діє договір про співпрацю між двома областями, реалізується велика кількість різних проектів по лінії зовнішньоекономічних відносин. Тепер виникла необхідність про реалізацію проекту про співпрацю у сфері інформації »,- Підкреслила в ході зустрічі із заступником керівника адміністрації губернатора Бєлгородської області - начальником управління інформації та масових комунікацій Олександром Гармашевим начальник управління у справах преси та інформації ХОДА Вікторія Маренич. 

 • Перший обмін делегаціями в рамках співпраці в інформаційній сфері між Харківською і Бєлгородською областями відбудеться в серпні

  20 липня 2010 | 13:23

  Перший обмін делегаціями в рамках співпраці в інформаційній сфері між Харківською і Бєлгородською областями відбудеться в серпні

  Перший обмін делегаціями в рамках співпраці між Харківською і Бєлгородською областями в інформаційній сфері відбудеться в серпні. Планується, що делегація Харківської області відвідає святкові заходи з нагоди Дня визволення Бєлгорода (5 серпня), а білгородські колеги приїдуть на Харківщину напередодні святкування Дня Харкова. Така домовленість була досягнута сьогодні в ході зустрічі заступника голови ХОДА Євгенія Савіна та начальника управління у справах преси та інформації ХОДА Вікторії Маренич із заступником керівника адміністрації губернатора Бєлгородської області - начальником управління інформації та масових комунікацій Олександром Гармашевим.

 • Меморандум про співпрацю планується підписати між управліннями у справах преси та інформації Харківської та Бєлгородської областей

  20 липня 2010 | 12:32

  Меморандум про співпрацю планується підписати між управліннями у справах преси та інформації Харківської та Бєлгородської областей

  Сьогодні в малому залі Харківської облдержадміністрації відбулася зустріч заступника голови ХОДА Євгенія Савіна, начальника управління у справах преси та інформації ХОДА Вікторії Маренич із заступником керівника адміністрації губернатора Бєлгородської області - начальником управління інформації та масових комунікацій Олександром Гармашевим. У зустрічі також взяли участь представник Російського консульства Андрій Серьогін, директор ТОВ «Телекомпанія «Перша Столиця», депутат Харківської міської ради Костянтин Кеворкян, генеральний директор ТРК «Мир Белогорья» Микола Маліков.

 • Володимир Бабаєв візьме участь в "прямій лінії" газети «Слобідський край»

  20 липня 2010 | 11:28

  Володимир Бабаєв візьме участь в "прямій лінії" газети «Слобідський край»

  21 липня з 13:00 до 14:00 відбудеться "пряма лінія" газети «Слобідський край» за участю першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Бабаєва. Запитання можна буде задати за телефоном (057) 392-14-09.   

 • Вадим Ландсман візьме участь в програмі обласного радіо

  20 липня 2010 | 11:21

  Вадим Ландсман візьме участь в програмі обласного радіо

  21 липня о 8.10 в ефір бласного державного радіо вийде програма «Ранковий ексклюзив» за участю заступника голови облдержадміністрації Вадима Ландсмана. 

 • Триває прийом заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійник року - 2010»

  20 липня 2010 | 10:04

  Триває прийом заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійник року - 2010»

  Цього року Національний конкурс «Благодійник року - 2010» проводиться в четвертий раз. За цей період його учасниками стали 250 благодійних фондів та організацій. Цього року переможці будуть визначені в 13 номінаціях, серед представників великого, середнього та малого бізнесу, фізичних осіб, благодійних фондів, ініціативних груп і т.д.Відкритість і прозорість проведення конкурсу забезпечує Наглядова рада, до складу якого входять: Богдан Ступка, Олег Скрипка, Марія Бурмака, Андрій Куликов, Стела Захарова, Іван Малкович та Оксана Забужко.  

 • Планова перевірка засобів оповіщення населення

  20 липня 2010 | 09:41

  Планова перевірка засобів оповіщення населення

  Як повідомляє Головне управління з питань надзвичайних ситуацій Харківської обласної державної адміністрації, 21 липня 2010 року о 14 годині 25 хвилин  управлінням буде проводитись планова комплексна технічна перевірка засобів оповіщення населення з включенням електросирен, залученням радіотрансляційних вузлів та телебачення.   Під час перевірки зберігайте спокій та продовжуйте свої справи.   

 • Харківські студенти проти пивного алкоголізму!

  20 липня 2010 | 09:09

  Харківські студенти проти пивного алкоголізму!

  Харківська профспілка студентів на чолі з головою ради профспілки, депутатом міської ради Максимом Мусєєвим надіслала листа Прем’єр-міністру України Миколі Азарову, в якому висловила занепокоєння з приводу поширення на телеканалах країни реклами пива та слабоалкогольних напоїв за участю в зйомках молодих людей та спортсменів, що автоматично ототожнює ці напої з життєвим успіхом, здоров’ям, задоволенням.

 • Жінки, удостоєні звання «Мати-героїня», мають право на отримання одноразової виплати в 10-кратному розмірі прожиткового мінімуму. Лариса Козлова

  19 липня 2010 | 18:29

  Жінки, удостоєні звання «Мати-героїня», мають право на отримання одноразової виплати в 10-кратному розмірі прожиткового мінімуму. Лариса Козлова

  «На жаль, безпосередньо категорія жінок, які мають почесне звання України« Мати-героїня », не входить до переліку пільговиків. Але, жінки, які удостоєні звання України «Мати-героїня», мають право на отримання одноразової виплати в 10-кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатного населення (у 2009 році ця сума становила 6690,0 грн., На сьогодні - 8880,0 грн.) », - відзначила в ході прес-конференції заступник начальника Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту - начальник управління у справах сім'ї та молоді Лариса Козлова.

 • Створені бази даних багатодітних сімей Харківського регіону

  19 липня 2010 | 18:16

  Створені бази даних багатодітних сімей Харківського регіону

  Як зазначила на прес-конференції заступник начальника Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту - начальник управління у справах сім'ї та молоді Лариса Козлова, з листопада 2009 структурними підрозділами сім'ї та молоді вжито заходів щодо створення бази даних багатодітних сімей, проживають на території районів, міст області, м.Харкова.  

 • У Харківській області звання «Мати-героїня» з 2005 року отримали 515 жінок

  19 липня 2010 | 17:56

  У Харківській області звання «Мати-героїня» з 2005 року отримали 515 жінок

  Як повідомила на прес-конференції заступник начальника Головного управління з питань сім'ї, молоді та спорту - начальник управління у справах сім'ї та молоді Лариса Козлова, в Харківській області за період з 2005 року узгодження на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» пройшли 810 кандидатур, з них отримали за цей же період звання 515 жінок.    

 • Процес оформлення субсидій згідно з новим порядком можливо буде розпочати лише після затвердження нових тарифів

  19 липня 2010 | 17:45

  Процес оформлення субсидій згідно з новим порядком можливо буде розпочати лише після затвердження нових тарифів

  Оформлення субсидій відповідно до нового порядку можливо буде розпочати лише після затвердження нових тарифів на послуги теплопостачання та гарячого водопостачання, оскільки без них неможливо розрахувати, яку частку в доходах сімей, які раніше не отримували субсидії, займає оплата послуг ЖКГ. Самі ж тарифи у зв'язку з тривалістю процедури їх узгодження і затвердження можуть бути встановлені орієнтовно до початку опалювального сезону. Про це в ході селекторної наради з питання соціального захисту населення при оптимізації тарифів на житлово-комунальні послуги та природний газ заявив перший заступник голови ХОДА Володимир Бабаєв.

 • Умови отримання посвідчення члена багатодітної сім'ї

  19 липня 2010 | 17:00

  Умови отримання посвідчення члена багатодітної сім'ї

  Заступник начальника Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту - начальник управління у справах сім'ї та молоді Лариса Козлова повідомила, що для отримання посвідчення члена багатодітної сім'ї необхідно буде звернутися до відділу у справах сім'ї та молоді за місцем реєстрації і надати наступні документи:  - заява від матері або батька на отримання посвідчень;   - копії свідоцтв про народження дітей;   - копії паспортів батьків (1, 2 сторінка, місце реєстрації);   - довідку про склад сім'ї;   - фотокартки батьків і дітей розміром 30х40 мм.

 • Всі сім’ї, що потребують підтримки від держави, будуть захищені. Сергій Тігіпко

  19 липня 2010 | 16:59

  Всі сім’ї, що потребують підтримки від держави, будуть захищені. Сергій Тігіпко

  «Рішення щодо оптимізації цін і тарифів на природній газ та житлово-комунальні послуги для населення необхідне для держави, оскільки якщо цього не зробити, то будемо мати постійно збиткову НАК «Нафтогаз України», яка повинна заробляти кошти і платити податки державі. Крім того, якщо ми не будемо мати повноцінних тарифів, то ніколи не залучимо інвесторів в житлово-комунальне господарство та галузь видобування нафти та газу. З іншого боку, ми повинні зробити все для того, щоб максимально знизити вплив цього рішення на населення та забезпечити його соціальний захист. Всі сім’ї, що потребують підтримки від держави, будуть захищені», - зазначив сьогодні під час селекторної наради віце-прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко.

 • Завершно збір заявок для участі у Міжнародному конкурсі інноваційних проектів «Харківські ініціативи»

  19 липня 2010 | 16:43

  Завершно збір заявок для участі у Міжнародному конкурсі інноваційних проектів «Харківські ініціативи»

  Завершено збір заявок для участі у Міжнародному конкурсі інноваційних проектів «Харківські ініціативи», який проводиться за рішенням Голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна. Загалом для участі у 16 номінаціях конкурсу новатори, вчені і бізнесмени надіслали 180 проектів, яки охопили усі сфери економічної діяльності: від машинобудування та енергетики, до охорони здоров'я, культури і туризму.  

 • В кінці липня - початку серпня почнеться видача посвідчень батькам і дітям з багатодітних сімей

  19 липня 2010 | 16:42

  В кінці липня - початку серпня почнеться видача посвідчень батькам і дітям з багатодітних сімей

  Проведено розрахунок необхідної кількості посвідчень для батьків і дітей з багатодітних сімей (діти отримують посвідчення з 6 років), дані передані до Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту. Згідно з інформацією Міністерства, бланки  надійдуть в область в кінці липня - початку серпня поточного року, після чого почнеться видача посвідчень, - повідомила сьогодні на прес-конференції заступник начальника Головного управління у справах сім'ї,молоді та спорту - начальник управління у справах сім'ї та молоді Лариса Козлова.   

 • Підтримка сімей з дітьми - один з пріоритетів державної сімейної політики

  19 липня 2010 | 16:27

  Підтримка сімей з дітьми - один з пріоритетів державної сімейної політики

  Як зазначила на прес-конференції заступник начальника Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту - начальник управління у справах сім'ї та молоді Лариса Козлова, за оперативними даними райдержадміністрацій та міськвиконкомів на території Харківської області проживає 299 тисяч сімей з неповнолітніми дітьми.З них більше 7 тисяч - багатодітних сімей (2,3% від загальної кількості), в т.ч. 30 сімей, у яких за період 2003-2010 років народилися трійні, 4 сім'ї, у яких 10 і більше неповнолітніх дітей.

 • У тенісному клубі «Парк» відбудеться перший в Україні турнір серед тенісистів-колясочників Sapronov-tennis Kharkiv Wheelchair Cup

  19 липня 2010 | 15:46

  У тенісному клубі «Парк» відбудеться перший в Україні турнір серед тенісистів-колясочників Sapronov-tennis Kharkiv Wheelchair Cup

  22-24 липня в тенісному клубі «Парк» відбудеться перший в Україні турнір серед тенісистів-колясочників Sapronov-tennis Kharkiv Wheelchair Cup, в якому візьмуть участь гравці не тільки з нашої країни, але й з Росії та Молдови. Спонсором турніру виступає Харківський міський благодійний фонд Юрія Сапронова. Тенісисти-колясочники змагатимуться у рамках командного турніру, представляючи свої міста. Кожна команда складається з двох спортсменів. Формат матчу - дві одиночні зустрічі і парна вирішальна. Харківська секція буде представлена трьома командами.

 • Події дня

  19 липня 2010 | 08:52

  Події дня

  В понеділок, 19 липня, о 14:00 в Укртелекомі відбудеться селекторна нарада з питання соціального захисту населення під час оптимізації тарифів на житлово-комунальні послуги і природний газ. Також о 14:00 в малій залі ХОДА (вул. Сумська, 64, 2 пов.) розпочнеться прес-конференція начальника управління у справах сім'ї та молоді ХОДА Лариси Козлової «Про порядок надання одноразової допомоги матерям-героїням та соціальних пільг багатодітним сім'ям».

 • У Харківській області зібрано 14% площ посівів

  16 липня 2010 | 19:47

  У Харківській області зібрано 14% площ посівів

  За інформацією заступника голови ХОДА Віталія Алексейчук, на сьогоднішній день в області зібрано 14% або 76,1 тис га з 574,2. А такі райони як: Барвінківський зібрав 40%, Чугуївський - 30,5%, Блізнюківський - 23%, Ізюмський - 21%. Врожайність коливається від 23-25 ц з га до 9-10 ц по різних районах залежно від кліматичних умов. Середня врожайність становить 18,5 ц з га, що поки нижче за показник минулого року (29,1 ц), але якість зерна набагато краще. Зовсім не приступив до збиральних робіт Печенізький район через рясні опади, що випали там в останні два дні. Вже намолочено тільки озимої пшениці 74,9 тис тонн. За сприятливих погодних умовах збиральна кампанія завершиться за 10 днів.

 • Про організацію розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2011 рік

  16 липня 2010 | 19:23

  Про організацію розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2011 рік

  Як повідомив сьогодні під час обласної селекторної наради начальник Головного управління економіки ХОДА Сергій Авершин, станом на 15 липня 2010 року за інформацією райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення в 23 районах та 7 містах затверджено рішеннями сесій відповідних рад програми економічного і соціального розвитку районів (міст). У 4 районах: Богодухівському, Зміївському, Кегичівському і Лозівському – програми будуть ухвалені на найближчих сесіях райрад. Однак головуючий на нараді заступник голови ХОДА Юрій Сапронов відзначив не досить якісну підготовку цих програм: «Не треба втішати себе ілюзіями, надані програми не відображають реальні ресурси, можливості та потреби районів, вони нагадують космічні проекти». А саме програми розвитку районів мають скласти основу програми соціально-економічного розвитку Харківщини на 2011 рік.

 • Райони області вживають заходи з налагодження якісного харчування в шкільних їдальнях

  16 липня 2010 | 18:34

  Райони області вживають заходи з налагодження якісного харчування в шкільних їдальнях

  Сьогодні під час селекторної наради начальник Головного управління науки та освіти ХОДА Роман Шаповал повідомив, що про виконання доручень селекторної наради від 09.07.2010 року про усунення недоліків в організації харчування у дошкільних навчальних закладах своєчасно проінформували Головне управління освіти і науки 15 районів. За інформацією цих районів, вони взяли до відома всі доручення, які були дані на попередній селекторній нараді, та вживають заходи з налагодження якісного харчування в шкільних їдальнях.

 • Триває будівництво та реконструкція об'єктів енергозабезпечення в Харківській області

  16 липня 2010 | 18:28

  Триває будівництво та реконструкція об'єктів енергозабезпечення в Харківській області

  За інформацією управління з координації підготовки та проведення в Україні фінальної частини «Євро-2012» Головного управління економіки ХОДА, будівництво та реконструкція підстанцій та повітряних ліній в Харківській області здійснюється за рахунок коштів акціонерної компанії "Харківобленерго".У 2010 році вже освоєно 24,39 млн.грн., На підстанціях «Каштанова» («Сталінградська») - 9,99 млн.грн., «Дергачі» - 12,59 млн.грн., "Перемога" - 1, 79 млн.грн., "Павловська" - 0,02 млн.грн. (Кількість робітників на об'єктах енергозабезпечення 136 чол., Кількість одиниць техніки задіяної на об'єкті - 42 од.)  

 • В ході перевірок м’ясопереробних підприємств та оптових баз були виявлені численні порушення чинного законодавства

  16 липня 2010 | 18:27

  В ході перевірок м’ясопереробних підприємств та оптових баз були виявлені численні порушення чинного законодавства

  В період з 6 по 16 липня 2010 року обласною комісією з питань координації діяльності органів державного контролю і нагляду за якістю та безпечністю продовольчої сировини та продуктів харчування тваринного походження перевірено діяльність 5-ти м’ясопереробних підприємств, 4-х оптових баз та 3 ринків міста Харків. Про це йшлося сьогодні на засіданні комісії під головуванням заступника голови ХОДА Віталія Алексейчука.  

 • На будівництво і капітальний ремонт Харківської окружної дороги з державного бюджету з початку року надійшло 5,9 млн. грн

  16 липня 2010 | 18:14

  На будівництво і капітальний ремонт Харківської окружної дороги з державного бюджету з початку року надійшло 5,9 млн. грн

  За інформацією управління з координації підготовки та проведення в Україні фінальної частини «Євро-2012» Головного управління економіки ХОДА, з початку року на будівництво та капітальний ремонт окружної дороги навколо Харкова з державного бюджету надійшло 5,9 млн. грн., Виконано робіт на 17,7 млн. грн. Кількість робітників на об'єкті 24 чол., Кількість одиниць техніки задіяної на об'єкті -8 од.  

 • Харківський аеропорт готується до зустрічі гостей і учасників Євро-2012

  16 липня 2010 | 18:07

  Харківський аеропорт готується до зустрічі гостей і учасників Євро-2012

  За інформацією управління з координації підготовки та проведення в Україні фінальної частини «Євро-2012» Головного управління економіки ХОДА, будівництво терміналу Харківського аеропорту ведеться з випередженням графіка, в поточному році освоєно 128,4 млн.грн. (Кошти інвестора компанії ТОВ «DCH»). За останній тиждень профінансовано 15,0 млн.грн. Термін здачі об'єкту - серпень 2010. Кількість робітників на об'єкті 231 чол., Кількість одиниць техніки задіяної на об'єкті -21 од.   

 • В області створено комісію з контролю якості продуктів харчування тваринного походження

  16 липня 2010 | 18:04

  В області створено комісію з контролю якості продуктів харчування тваринного походження

  Зважаючи на те, що останнім часом збільшились надходження на територію області низькосортного імпортного м’яса, зростання захворюваності населення на кишкові інфекції в наслідок харчових отруєнь, численні скарги населення області на неякісні продукти харчування, розпорядженням голови Харківської облдержадміністрації утворена обласна комісія з питань координації діяльності органів державного контролю і нагляду за якістю та безпечністю продовольчої сировини та продуктів харчування тваринного походження.  

Вверх