Василь Хома привітав працівників органів безпеки Харківщини з професійним святом
![Василь Хома привітав працівників органів безпеки Харківщини з професійним святом Василь Хома привітав працівників органів безпеки Харківщини з професійним святом](/content/documents/543/54293/thumb-newsSpisok-190x120-b0e6.jpg)
Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації – керівник апарату Василь Хома привітав працівників органів безпеки Харківщини з професійним святом – Днем Служби безпеки України. Від імені керівництва обласної державної адміністрації Василь Хома вручив нагороди кращим співробітникам управління СБУ в Харківській області та побажав всім наснаги і професійних успіхів. Василь Хома висловив впевненість, що в умовах плідної співпраці буде забезпечено захист громадян, їх прав та свобод.