ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • «Єдине вікно» для інвестпроектів суттєво допоможе збільшити приплив інвестицій. Юрій Сапронов

  16 серпня 2010 | 10:25

  «Єдине вікно» для інвестпроектів суттєво допоможе збільшити приплив інвестицій. Юрій Сапронов

  Заступник голови облдержадміністрації Юрій Сапронов позитивно відгукнувся про розроблений урядом законопроект «єдиного вікна» для інвесторів, який був зареєстрований у Верховній Раді 12 серпня.

 • Харківські книговидавці та книгорозповсюджувачі візьмуть участь у Міжнародній виставці-ярмарку в Києві

  16 серпня 2010 | 10:20

  Харківські книговидавці та книгорозповсюджувачі візьмуть участь у Міжнародній виставці-ярмарку в Києві

  Книговидавці та книгорозповсюджувачі Харківської області візьмуть участь у VI Київській міжнародній книжковій виставці-ярмарку. Виставка буде проходити з 18 по 21 серпня в Міжнародному виставковому центрі (Броварський проспект, 15). В обласному стенді візьмуть участь 7 харківських підприємств.

 • Події дня

  16 серпня 2010 | 08:35

  Події дня

  Сьогодні, в понеділок, 16 серпня, о 14:00 в малій залі ХОДА (вул. Сумська, 64, 2 поверх) відбудеться прес-конференція заступника голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Шурми на тему: «Соціальний захист населення під час оптимізації тарифів на житлово-комунальні послуги».  

 • Освітлення на всіх мостах і шляхопроводах вздовж Окружної дороги буде відновлено

  13 серпня 2010 | 20:01

  Освітлення на всіх мостах і шляхопроводах вздовж Окружної дороги буде відновлено

  Як повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, освітлення на всіх мостах і шляхопроводах вздовж Окружної дороги буде відновлено. «До фінансування робіт з освітлення планується залучити всіх власників об'єктів, що знаходяться вздовж дороги. Також, можливо, будуть відведені якісь земельні ділянки під комерцію, власники яких допоможуть обладнати освітлення на мостах і шляхопроводах. Роботи з освітлення потрібно завершити цього року», - зазначив голова ХОДА.

 • Про нагородження

  13 серпня 2010 | 19:56

  Про нагородження

  З метою відзначення організованого проведення комплексу весняно-польових робіт, досягнення високих результатів із вирощування ранніх зернових та своєчасне збирання врожаю в 2010 році голова облдержадміністрації дав доручення оформити нагородні документи: 1. Про нагородження орденом "За заслуги" III ступеня БОВДУЯ Івана Петровича - голови Барвінківської районної державної адміністрації.  

 • Укладання асфальтобетонного покриття на Окружній дорозі планується завершити в жовтні

  13 серпня 2010 | 19:52

  Укладання асфальтобетонного покриття на Окружній дорозі планується завершити в жовтні

  Як повідомив сьогодні начальник служби автомобільних доріг Харківської області Сергій Стельнякович, укладання асфальтобетонного покриття на Окружній дорозі планується завершити 10-15 жовтня. Всього на Окружній дорозі (протяжність - 85 км) планується укласти 250 тис. т асфальтобетону. Нижній шар проїжджої частини буде виконаний з бетону, верхній - з щебенево-мастичного асфальтобетону. На 5 підйомах дорога буде розширена. Всі роботи по проїжджій частині планується виконати в цьому році. При ремонті дороги буде використовуватися асфальтобетон виробництва асфальтозаводів Харкова та Дергачівського району.

 • Про притягнення до відповідальності

  13 серпня 2010 | 19:39

  Про притягнення до відповідальності

  Під час обласної селекторної наради заступник голови – керівник апарату ХОДА Василь Хома оприлюднив розпорядження голови облдержадміністрації від 13 серпня 2010 року №633-к «Про притягнення до відповідальності», згідно з яким робота голів Борівської, Валківської, Дергачівської, Краснокутської, Нововодолазької, Первомайської та Шевеченківської райдержадміністрацій по проведенню весняної посівної кампанії та організації збиральних робіт визнана незадовільною. Всіх їх попереджено про персональну відповідальність та неприпустимість неналежного виконання функцій і повноважень голови районної державної адміністрації. До Кабінету Міністрів України та Адміністрації Президента України будуть підготовлені пропозиції щодо звільнення Сергія Кушнарьова з посади голови Краснокутської РДА за допущені недоліки в роботі.

 • Ми намагаємося залучити в регіон все краще і віддати на службу людям. Михайло Добкін

  13 серпня 2010 | 19:13

  Ми намагаємося залучити в регіон все краще і віддати на службу людям. Михайло Добкін

  Як відзначив в ході огляду реконструкції окружної дороги голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, Харків за досить короткий термін зміг створити дуже сильну матеріально - технічну базу для ремонту міських доріг. Сьогодні ремонт доріг в Харкові більш масштабний, ніж в інших містах України. «Капітальний ремонт 85-ти кілометрової кільцевої дороги - це дуже складне завдання, тим більше, коли є обмеження за часом. Наш наступний крок - ремонт доріг в області», - підкреслив голова ХОДА.  

 • Наше стратегічне завдання на наступну п'ятирічку - якісний ремонт доріг і державного, і місцевого значення. Сергій Чернов

  13 серпня 2010 | 19:03

  Наше стратегічне завдання на наступну п'ятирічку - якісний ремонт доріг і державного, і місцевого значення. Сергій Чернов

  «Найголовніше, що початок покладено - це завжди найскладніше. Напевно, ми повинні відійти від того, що нам не комфортно їздити по дорогах.Останнім часом на очах змінився Харків за станом дорожнього покриття.Тепер наша загальна стратегічна задача на наступну п'ятирічку - обласної адміністрації, обласної ради, органів місцевого самоврядування на місцях - це сконцентрувати наші можливості і почати якісно ремонтувати наші дороги і державного, і місцевого значення, щоб ми відчули, що є якісні зміни в цьому питанні. Я впевнений, що ми спільними зусиллями це зробимо», - так у ході огляду окружної дороги голова Харківської обласної ради Сергій Чернов прокоментував активну роботу обласної адміністрації з ремонту та реконструкції доріг.  

 • Будівництво будь-якої дороги - це нові можливості і нові надходження до обласного бюджету. Михайло Добкін

  13 серпня 2010 | 18:38

  Будівництво будь-якої дороги - це нові можливості і нові надходження до обласного бюджету. Михайло Добкін

  «Одна вкладена в дороги гривня дає в економіку держави 7 гривень. Тому будівництво будь-якої дороги - це нові можливості і нові надходження до обласного бюджету. Всі провідні країни світу в період кризи почали масово ремонтувати дороги, а в Європі чимало висококласних трас були побудовані саме за часів фінансової кризи. Напевно, прийшла черга України займатися цими питаннями», - підкреслив в ході огляду реконструкції окружної дороги голова ХОДА Михайло Добкін.

 • Кількість отримувачів житлових субсидій на Харківщині зросте більш ніж у два рази. Ігор Шурма

  13 серпня 2010 | 18:21

  Кількість отримувачів житлових субсидій на Харківщині зросте більш ніж у два рази. Ігор Шурма

  Завдяки змінам до чинних нормативних документів щодо спрощеного порядку надання населенню житлових субсидій очікується значне збільшення кількості людей, що мають житлові субсидії, - вважає заступник голови ХОДА Ігор Шурма.

 • Кількість порушень при підготовці дитячих таборів до оздоровчої кампанії значно зменшилася. Тетяна Колпакова

  13 серпня 2010 | 17:36

  Кількість порушень при підготовці дитячих таборів до оздоровчої кампанії значно зменшилася. Тетяна Колпакова

  При підготовці оздоровчих закладів до літнього оздоровчого сезону завдання санепідслужби були виконані на 90%. У 2009 році цей показник склав 80%. Про це сьогодні в ході засідання обласного штабу з питань підготовки та проведення оздоровлення і відпочинку дітей в 2010 році повідомила головний санітарний лікар Харківської області Тетяна Колпакова.

 • Вперше за останні роки кількість дитячих оздоровчих установ не зменшилася

  13 серпня 2010 | 16:57

  Вперше за останні роки кількість дитячих оздоровчих установ не зменшилася

  «Сьогодні в Харківській області продовжують працювати 7 дитячих санаторіїв, 27 заміських оздоровчих таборів, а також діти відпочивають в 2 санаторіях для дорослих. Цього року вперше за останні роки кількість дитячих оздоровчих установ не зменшилася. Тенденція до скорочення кількість дитячих оздоровчих установ зупинена. Це стало можливим в першу чергу завдяки роботі профільних управлінь і департаментів обласної та міської влади», - зазначила сьогодні під час засідання обласного штабу з питань підготовки та проведення оздоровлення і відпочинку дітей в 2010 році головний санітарний лікар Харківської області Тетяна Колпакова.

 • До кінця жовтня колектор Темнівської виправної колонії № 100 буде відновлений

  13 серпня 2010 | 16:23

  До кінця жовтня колектор Темнівської виправної колонії № 100 буде відновлений

  Як розповів заступник голови ХОДА Василь Хома, вже знайдений оптимальний варіант і розроблена схема відновлення каналізації в районі Темнівської виправної колонії № 100 у Харківському районі, де було викопано 13,3 км труб. Точна сума витрат на ці відновлювальні роботи стане відома після підготовки проектно-кошторисної документації. Орієнтовно Василь Хома називає 4 млн. грн. У будь-якому випадку, це буде сума, що в рази перевищує «заробіток» злочинців, якы викопали каналізаційні труби, переконаний він.

 • Мешканці військового містечка Лозівського арсеналу створюють ініціативну групу

  13 серпня 2010 | 15:49

  Мешканці військового містечка Лозівського арсеналу створюють ініціативну групу

  Підбір квартир для відселення військових пенсіонерів, які проживають на території військової частини в Лозовій, відбуватиметься за їх безпосередньої участі. З цією метою мешканці створюють ініціативну групу.

 • Військових пенсіонерів з арсеналу в Лозовій переселять в готові квартири з косметичним ремонтом в нових будинках Лозової та Пісочина

  13 серпня 2010 | 15:33

  Військових пенсіонерів з арсеналу в Лозовій переселять в готові квартири з косметичним ремонтом в нових будинках Лозової та Пісочина

  Триває підбір нових квартир для жителів військового містечка Лозівського арсеналу. На даний момент для військових пенсіонерів, які проживають там, знайдено два варіанти - нові будинки в Лозовій і Пісочині. Вибирати, де їм жити, будуть самі переселенці.

 • Забезпеченість насінням господарств області під врожай 2011 року нерівномірна

  13 серпня 2010 | 15:21

  Забезпеченість насінням господарств області під врожай 2011 року нерівномірна

  Як повідомив на прес-конференції заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук, для посіву озимих зернових культур по сільськогосподарських підприємствах області на площі 405,3 тис. га необхідно 94 тис. тонн насіння. Станом на 12 серпня поточного року забезпеченість насінням озимих культур в цілому по області складає близько 114% до потреби, з урахування того насіння, яке вирощено в насінницьких господарствах області.

 • З будинків на території арсеналу в Лозовій найближчим часом буде відселено 125 сімей

  13 серпня 2010 | 15:12

  З будинків на території арсеналу в Лозовій найближчим часом буде відселено 125 сімей

  Процес відселення сімей військових пенсіонерів, які проживають у небезпечній близькості до технічної зоні військової частини у Лозовій, де зберігаються боєприпаси, знаходиться на активній стадії. На даний момент обласне керівництво проводить всі необхідні узгодження з Кабміном, пов'язані з тим, що кількість «переселенців» виявилася значно більшю, ніж це було зазначено в даних Міністерства оборони.

 • Вважати критичною цьогорічну ситуацію стосовно забезпечення області продовольчим зерном пшениці не можна. Віталій Алексейчук

  13 серпня 2010 | 15:03

  Вважати критичною цьогорічну ситуацію стосовно забезпечення області продовольчим зерном пшениці не можна. Віталій Алексейчук

  Валовий збір озимої та ярої пшениці цього року складає 485 тис. тонн при тому, що потреба продовольчого зерна пшениці від урожаю 2010 до урожаю 2011 року становить 313 тис. тонн, в тому числі для промислового виробництва хліба, хлібобулочних і макаронних виробів, круп та борошна для роздрібної торгівлі її потрібно мати 254 тис. тонн. «Тому вважати критичною цьогорічну ситуацію стосовно забезпечення області продовольчим зерном пшениці не можна», - відзначив на прес-конференції заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук.  

 • В області завершено збирання ранніх зернових культур

  13 серпня 2010 | 14:48

  В області завершено збирання ранніх зернових культур

  Як відзначив сьогодні на прес-конференції заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук, цьогорічний врожай на задовільну оцінку не дотягує. «Безперечно, що основна причина недобору зерна ранніх зернових культур – це вкрай несприятливі погодні умови в зимовий період (двохмісячна крижана кірка практично на всій території області). Із 540 тис. гектарів озимих, які в доброму і задовільному стані ввійшли в період зимівлі, повністю загинуло до завершення сівби ярих 289,7 тис. гектарів. Це 54%, підкреслив Віталій Володимирович. - Та й надалі, у весняний і літній періоди, умови, у яких проходила вегетація рослин, були далекими від оптимальних. Це також позначилося на урожайності ранніх зернових».

 • Михайло Добкін інспектує військові частини Харківщини

  13 серпня 2010 | 14:38

  Михайло Добкін інспектує військові частини Харківщини

  Голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін продовжує об'їзд військових частин області, на території яких зберігаються вибухонебезпечні речовини. На наступному тижні він відвідає військову частину, яка розташована в Чугуївському районі.

 • Небезпечний для життя меланж у Харкові будуть розкладати на ряд безпечних хімічних компонентів. Михайло Добкін

  13 серпня 2010 | 14:26

  Небезпечний для життя меланж у Харкові будуть розкладати на ряд безпечних хімічних компонентів. Михайло Добкін

  У Харкові розробили технологію для розкладання меланжу на ряд безпечних хімічних компонентів. Про це сьогодні при відвідуванні складу ракетного палива у військовій частині А2136 повідомив губернатор Харківської області Михайло Добкін. За його словами, мова йде про точкову утилізацію – передає інформаційне агентство Інтермедіа-консалтинг.  

 • Підготовка до оздоровчої кампанії відбулася на більш високому рівні, ніж у 2009 році

  13 серпня 2010 | 13:59

  Підготовка до оздоровчої кампанії відбулася на більш високому рівні, ніж у 2009 році

  Як повідомив сьогодні в ході засідання обласного штабу з питань підготовки та проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2010 році співробітник Головного управління Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в Харківській області Олександр Гайдуков, підготовка до оздоровчої кампанії цього року відбулася на більш високому рівні, ніж у 2009 році. В цілому вимоги органів МНС були виконані на 89%.  

 • На трагедію в Ніжині оперативно відреагувало Головне управління охорони здоров΄я Харківської області та обласна санітарно-епідеміологічна служба. Ігор Шурма

  13 серпня 2010 | 13:44

  На трагедію в Ніжині оперативно відреагувало Головне управління охорони здоров΄я Харківської області та обласна санітарно-епідеміологічна служба. Ігор Шурма

  Як повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма,  12 серпня 2010 року в Харківській облдержадміністрації відбулася термінова нарада з приводу надзвичайної ситуації, яка склалася в інтернатному закладі для дітей з обмеженим ураженням центральної нервової системи, що знаходиться у м. Ніжин Чернігівської області.

 • За два літні місяці в Харківській області оздоровилися 141 545 дітей

  13 серпня 2010 | 11:44

  За два літні місяці в Харківській області оздоровилися 141 545 дітей

  Як відзначив в ході засідання обласного штабу з питань підготовки та проведення оздоровлення і відпочинку дітей в 2010 році начальник Головного управління з питань сім'ї, молоді та спорту ХОДА Дмитро Перепелиця, за два місяці оздоровчої кампанії в області забезпечені оздоровлення та організований відпочинок для 141 545 дітей, що склало 94,5% від запланованого і 56,% від загальної кількості дітей. «У тому числі оздоровленням та відпочинком було охоплено 3 418 дітей-сиріт, 2 039 дітей-інвалідів, 9 153 дітей з багатодітних сімей, 13 722 талановитих і обдарованих дітей, 31 708 дітей диспансерної групи», - відзначив Дмитро Іванович.

 • За перші місяці літнього сезону в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку оздоровлено 78 тис. дітей пільгових категорій. Лариса Козлова

  13 серпня 2010 | 11:43

  За перші місяці літнього сезону в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку оздоровлено 78 тис. дітей пільгових категорій. Лариса Козлова

  Як зазначила у ході засідання штабу з питань проведення кампанії з оздоровлення та відпочинку дітей в 2010 році заступник начальника Головного управління у справах сім'ї молоді та спорту, начальник управління у справах сім'ї та молоді Лариса Козлова,за перші місяці літнього сезону в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку Харківського регіону оздоровлено 141 тис.500 дітей або 94,5% від  запланованних 150 тис.  

 • Багаті повинні платити більше!

  13 серпня 2010 | 09:27

  Багаті повинні платити більше!

  Заступник голови ХОДА Юрій Сапронов висловив думку, що Податковий кодекс, проект якого винесено на обговорення, повинен містити розділ про податок на нерухомість. «Безумовно, такий податок зараз сприймається неоднозначно, і його введенню повинно передувати всенародне обговорення ставок та інших аспектів впровадження. Наприклад, на початковому етапі ставка податку на нерухомість може бути нульовою. Плюсом тут буде й те, що податок на нерухомість також може виконувати одну з функцій податку на розкіш, коли багаті платять більше і таким чином допомагають бідним. Багаті повинні навчитися бути більш соціально відповідальними»,- зазначив Юрій Анатолійович.  

 • Події дня

  13 серпня 2010 | 08:33

  Події дня

  Сьогодні, 13 серпня, о 10:00 в малій залі ХОДА (вул. Сумська, 64, 2 поверх) відбудеться засідання обласного Штабу з питань підготовки та проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2010 році. Порядок денний: 1. Про хід оздоровчої кампанії в Харківській області 2. Про дотримання вимог санітарного законодавства в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку 3. Аналіз стану протипожежної безпеки, безпеки дітей на водних об'єктах, дотримання вимог МНС при проведенні оздоровчої кампанії. О 12:00 в малій залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) розпочнеться прес-конференція заступника голови ХОДА Віталія Алексейчука про підсумки жнив на Харківщині. О 15:00 в малій залі ХОДА (вул. Сумська, 64, 2 поверх) відбудеться обласна селекторна нарада. Порядок денний: 1. Про забезпечення сільськогосподарських підприємств області насінням озимих культур під урожай 2011 року. 2. Про соціальний захист населення при оптимізації тарифів на житлово-комунальні послуги та природний газ. 3. Про виконання вимог статі 43 Закону України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» в частині фінансового забезпечення виплати заробітної плати та сплати за спожиті енергоносії.

 • УЄФА не має жодного відношення до будівництва доріг. Джанні Інфантіно

  12 серпня 2010 | 17:05

  УЄФА не має жодного відношення до будівництва доріг. Джанні Інфантіно

  «Наскільки я знаю, рішення про будівництво дороги в Лісопарку обговорювалося ще в 2003 році, тобто задовго до того, як Україна отримала право на проведення матчів Євро-2012. УЄФА - футбольна організація, ми не маємо жодного відношення до будівництва доріг. Ми знаємо, що з цього питання ведеться певна робота на урядовому рівні», - зазначив генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно, відповідаючи на запитання про ставлення УЄФА до будівництва дороги через Лісопарк.

 • В Харківській області розвивається сільська медицина

  12 серпня 2010 | 16:53

  В Харківській області розвивається сільська медицина

  Найближчим часом на території Харківської області відкриється ще один сільський фельдшерсько-акушерський пункт. Будівлю Лизогубівського ФАПу вже зведено, залишилося устаткувати медичний заклад меблями та всім необхідним обладнанням. Як повідомив заступник голови ХОДА Ігор Шурма, цю роботу планується провести в найкоротші терміни.

Вверх