ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Михайло Добкін оглянув тренувальну базу Євро-2012 в таборі «Сонячний»

29 липня 2011 | 15:52

Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін відвідав з інспекційною поїздкою дитячий оздоровчий центр Південної залізниці «Сонячний», який включено в план підготовки до Євро-2012 в якості тренувального табору для однієї з команд чемпіонату. На території, прилеглій до табору «Сонячний», практично завершено будівництво сучасного тренувального стадіону на 5 тисяч глядачів. Повністю готова інфраструктура стадіону, і останнє, що необхідно зробити для повної готовності об'єкта - покласти покриття на полі. За словами начальника Південної залізниці Віктора Остапчук, це планується зробити в кінці серпня.

Начальник Південної залізниці відзначив, що з урахуванням вартості газону близько 1 млн. грн. і відомого досвіду інших стадіонів, де покриття виходило з ладу буквально за півроку, в даний час ведуться консультації з фахівцями і пошук відповідного виробника.

Також на території побудований тризірковий мотель на 22 номерів і стоянка на 250 машин і 30 автобусів. Віктор Остапчук повідомив, що на роботи з підготовки тренувальної бази до Євро-2012 витрачено близько 40 млн. грн. за рахунок коштів ПЗ. Ще близько 10 млн. грн. планується витратити на реконструкцію двох корпусів дитячого табору - в цілому близько 80 номерів. В майбутньому також буде побудована п'ятизірковий готель на 82 місця і спорткомплекс.

Говорячи про подальшу долю стадіону після завершення в Україні Євро-2012, начальник Південної залізниці виступив з пропозицією створити на базі табору «Сонячний» спортивну школу для дітей.

Табір «Сонячний» продовжує функціонувати як дитячого оздоровчого закладу. Наступна зміна починається 1 серпня.Скачати відео

Фото

Теги: добкін euro 2012

Версія для друку Поділиться:


Вверх