Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян у Золочівському районі
![Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян у Золочівському районі Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян у Золочівському районі](/content/documents/565/56449/thumb-newsSpisok-190x120-a666.jpg)
Заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян у Золочівському районі. Питання, з якими жителі району звернулися до заступника голови ХОДА, стосувалися ремонту дороги Золочів - Олександрівка; виділення коштів для установки системи автономного опалення в Золочівської центральної районної лікарні; капітального ремонту покрівлі.
Крім того, до Валентин Дулуб звернувся Золочівський селищний голова Федір Гур’єв з проханням про виділення коштів на ремонт доріг у Золочеві. Заступник голови ХОДА зазначив, що в цьому році коштів на капітальний ремонт не передбачено, але на всіх дорогах буде виконано поточний ремонт, а на наступний рік до бюджету будуть закладатися гроші на проведення більш серйозного ремонту.