Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян у Богодухівському районі
![Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян у Богодухівському районі Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян у Богодухівському районі](/content/documents/565/56451/thumb-newsSpisok-190x120-73db.jpg)
Заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян у Богодухівському районі. Питання, з якими жителі району звернулися до заступника голови ХОДА, стосувалися конфлікту, пов'язаного з самовільним будівництвом, отримання дозволу на ремонт даху над квартирою, забезпечення безпеки проживання мешканців і автобусного сполучення з с. Лозова. Всі питання Валентин Дулуб взяв на особистий контроль і обіцяв сприяння у їх вирішенні.