ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • У Харківській області необхідно створити асоціацію молоковиробників

  23 травня 2010 | 15:59

  У Харківській області необхідно створити асоціацію молоковиробників

  На думку заступника голови ХОДА Віталія Алексейчука, саме ця асоціація зуміє найкраще захистити інтереси сільгосппідприємств, що займаються виробництвом молока: "Асоціація буде виставляти продукцію на біржу у вигляді лотів, щоб молокозаводи купували молоко через біржу за ціною, яка влаштовуватиме саме виробників".

 • З Днем Святої Трійці!

  23 травня 2010 | 11:46

  З Днем Святої Трійці!

  Сьогодні весь православний світ святкує День Святої Трійці. У всіх храмах і церквах Харкова та області відбулися урочисті богослужіння. У Благовіщенському кафедральному соборі на честь великого православного свята службу здійснив Високопреосвященніший митрополит Харківський і Богодухівський Никодим у співслужінні вікарія Харківської єпархії архієпископа Ізюмського Онуфрія і священнослужителів. Трансляцію цієї служби телеглядачі могли спостерігати в прямому ефірі на "7 каналі".

 • Ми побачили якісно інший підхід до сільськогосподарської галузі з боку держави. Віталій Алексейчук

  22 травня 2010 | 15:52

  Ми побачили якісно інший підхід до сільськогосподарської галузі з боку держави. Віталій Алексейчук

  Делегація Харківської області на чолі із заступником голови ХОДА Віталієм Алексейчуком відвідала з робочою поїздкою сільськогосподарські підприємства Бєлгородської області, де ознайомилася з впровадженням на цих підприємствах новітніх технологій виробництва.

 • Правила благоустрою повинні стати малою конституцією кожного населеного пункту. Валентин Дулуб

  22 травня 2010 | 15:34

  Правила благоустрою повинні стати малою конституцією кожного населеного пункту. Валентин Дулуб

  В ході селекторної наради з питання наведення порядку на території населених пунктів Харківської області заступник голови ОДА Валентина Дулуб рекомендував усім керівникам райдержадміністрацій і міським та селищим головам взяти за зразок Правила благоустрою міста Харкова, розробити та ухвалити рішенням сесії місцевої ради аналогічні в кожному населеному пункті області.

 • Стан доріг області викликає тривогу

  22 травня 2010 | 15:15

  Стан доріг області викликає тривогу

  Як зазначив під час селекторної наради заступник начальника Головного управління житлово-комунального господарства та РІ ХОДА Сергій Дорошенко, в області викликає тривогу стан доріг, як комунальних, так і доріг загального користування, який після складної зими значно погіршився.

 • В області впорядковані всі місця військових поховань

  22 травня 2010 | 15:01

  В області впорядковані всі місця військових поховань

  До Дня Перемоги у Харківській області були виконані всі заплановані роботи з благоустрою та санітарної очистки, в тому числі кладовищ, на території яких знаходиться 298 братських могил, 11 меморіалів, 148 пам'ятників.

 • Всеукраїнська акція "За чисте довкілля" стала безстроковою

  22 травня 2010 | 14:55

  Всеукраїнська акція "За чисте довкілля" стала безстроковою

  Згідно з дорученням Першого віце-прем'єр-міністра України В.Тихонова всеукраїнська акція "За чисте довкілля" стає безстроковою, і питання наведення порядку і підтримання чистоти у всіх населених пунктах країни не втрачає своєї актуальності у будь-який час року. Про це в ході селекторної наради сказав заступник голови ХОДА Валентин Дулуб.

 • Триває ХIII Харківський обласний фестиваль юних виконавців "Весняні Дзвіночки"

  22 травня 2010 | 13:39

  Триває ХIII Харківський обласний фестиваль юних виконавців "Весняні Дзвіночки"

  Цими вихідними у Міському парку культури та відпочинку ім. М. Горького (за адресою: вул. Сумська, 81) з 11.00 до 18.00 години відбувається ХIII Харківський обласний фестиваль юних виконавців "Весняні дзвіночки".

 • Сьогодні в Харкові Володимир Литвин

  22 травня 2010 | 13:14

  Сьогодні в Харкові Володимир Литвин

  Сьогодні до Харкова з візитом прибув голова Верховної Ради Володимир Литвин. В аеропорту його зустрічали перший заступник голови ХОДА Володимир Бабаєв, голова обласної ради Сергій Чернов.

 • Україна вклонилася пам'яті Великого Кобзаря

  22 травня 2010 | 12:48

  Україна вклонилася пам'яті Великого Кобзаря

  Сьогодні на всій території нашої країни відбулося Всеукраїнське літературно-музичне свято "В сім'ї вольній, новій ...", присвячене пам'яті Великого Кобзаря. У Харкові до підніжжя пам'ятника Тарасу Шевченку на вул. Сумській квіти поклали заступник голови ХОДА Вадим Ландсман, заступник голови обласної ради Вікторія Казакова, заступник міського голови - директор Департаменту соціальних питань Світлана Горбунова-Рубан, керівники управлінь ХОДА та міськвиконкому,представники громадських і політичних організацій, жителі нашого міста.

 • Робота НТК "Інститут "Монокристал" для харківського регіону є безцінною. Михайло Добкін

  21 травня 2010 | 23:32

  Робота НТК "Інститут "Монокристал" для харківського регіону є безцінною. Михайло Добкін

  "Ваш колектив за 55 років плідної наукової діяльності неодноразово примножував славу нашого регіону, і сьогодні став провідним центром наукових розробок. Багато ваших досягнення є надбанням світової науки. Для харківського регіону з його потужним науково-виробничим потенціалом робота вашого колективу фактично є безцінною. Дякую вам всім за той внесок, який ви робите в розвиток Харківщини. Вітаю всіх співробітників інституту з ювілеєм і бажаю успіхів у вашій роботі", - заявив голова ХОДА Михайло Добкін під час урочистих зборів, присвячених 55-річчю НТК "Інститут "Монокристал".

 • Володимир Семиноженко привітав колектив НТК "Інститут "Монокристал" з ювілеєм

  21 травня 2010 | 22:40

  Володимир Семиноженко привітав колектив НТК "Інститут "Монокристал" з ювілеєм

  "За більш ніж півстолітню історію НТК "Інститут "Монокристал" з маленької організації перетворився в одну з найбільших і найважливіших організацій на території України та інших країн колишнього СРСР, а також Європи. У нас за плечима успішна участь у найпрестижніших світових наукових проектах. Але жити тільки минулим, навіть таким славетним, не можна, необхідно думати про майбутнє. Наше головне завдання - зробити так, щоб нова економіка країни була наукомісткою, щоб Україна була наукової країною і щоб до 2020 року Україна увійшла до 20-ки провідних країн світу. Я впевнений, що ми зможемо досягти цієї мети. Вітаю трудовий колектив зі святом і бажаю досягнення нових вершин", - заявив віце-прем'єр-міністр України Володимир Семиноженко під час урочистих зборів, присвячених 55-річчю НТК "Інститут "Монокристал".

 • Громадська гуманітарна рада вивчить стан регіональної гуманітарної сфери

  21 травня 2010 | 21:45

  Громадська гуманітарна рада вивчить стан регіональної гуманітарної сфери

  21 травня відбулося засідання Громадської гуманітарної ради Харківської обласної державної адміністрації, в якому взяв участь Віце-прем'єр-міністр України Володимир Семиноженко. Звертаючись до присутніх, голова ХОДА Михайло Добкін наголосив на визначальному значенні гуманітарної сфери в розвитку можливостей людини, у створенні максимальних умов для задоволення її потреб у знаннях та компетентності.

 • В Харківській області утворено Громадську гуманітарну раду

  21 травня 2010 | 21:25

  В Харківській області утворено Громадську гуманітарну раду

  Голова обласної державної адміністрації Михайло Добкін підписав розпорядження про утворення Харківської обласної Громадської гуманітарної ради як консультативно-дорадчого органу при обласній державній адміністрації.

 • В області функціонуватиме 840 оздоровчих таборів

  21 травня 2010 | 21:05

  В області функціонуватиме 840 оздоровчих таборів

  Як повідомив на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заступник начальника управління у справах сім’ї та молоді ХОДА Сергій Зайцев, влітку 2010 року в області планується відкриття та функціонування 840 закладів оздоровлення та відпочинку, у т.ч. 34 позаміських (100% від факту 2009 року) та 3 санаторного типу (100% від факту 2009 року).

 • Ретельна перевірка місць оздоровлення дітей дає позитивні результати

  21 травня 2010 | 20:41

  Ретельна перевірка місць оздоровлення дітей дає позитивні результати

  За інформацію заступника голови обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Володимира Росохи, починаючи з березня, відповідно до розпорядження голови ХОДА, в області були організовані масові перевірки всіх дитячих оздоровчих таборів.

 • 21 травня 2010 | 20:22

  ФТІНТ святкує 50-річчя

  25 травня 2010 року о 13.00 в конференц-залі Фізико-технічного інституту низьких температур ім. Б.І. Вєркіна НАН України (пр. Леніна, 47) відбудеться урочисте засідання Вченої ради з нагоди 50-річчя від дня заснування Інституту.

 • Богодухівський молокозавод розширить ринки збуту

  21 травня 2010 | 19:44

  Богодухівський молокозавод розширить ринки збуту

  Заступник голови ХОДА Юрій Сапронов дав доручення розглянути питання розширення ринків збуту продукції Богодухівського молокозаводу в рамках активізації роботи облдержадміністрації по прикордонному співробітництву.

 • На Богодухівщині планують запустити пілотний проект з енергозбереження

  21 травня 2010 | 19:36

  На Богодухівщині планують запустити пілотний проект з енергозбереження

  Заступник голови ХОДА Юрій Сапронов запропонував запустити в Богодухівському районі пілотний проект з альтернативного енергозбереження за допомогою використання для опалення приміщень брикетів з відходів деревини. Лінія з виготовлення таких брикетів працює в ДП "Гутянське лісове господарство". Директор ДП Віктор Нагорний повідомив, що таке паливо за теплоємністю не поступається вугіллю та повністю згорає, не утворюючи відходів.

 • Заступник голови ХОДА Юрій Сапронов оглянув Богодухівський хлібозавод

  21 травня 2010 | 19:32

  Заступник голови ХОДА Юрій Сапронов оглянув Богодухівський хлібозавод

  "ВАТ "Богодухівський хлібозавод" здатне забезпечити хлібопродукцією весь район, але нині це підприємство потребує підтримки і лобіювання на обласному рівні", – такий висновок зробив заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов, відвідавши хлібозавод в рамках робочої поїздки Богодухівським районом.

 • Дитсадку в селі Крисине – бути

  21 травня 2010 | 19:32

  Дитсадку в селі Крисине – бути

  До заступника голови ХОДА Юрія Сапронова під час особистого прийому громадян звернулася мешканка с. Крисине Ольга Семко. У жінки підростає п’ятирічна дитина, яку вона змушена залишати на бабусю, бо дитсадка в селі немає. Проблема має системний характер, оскільки в п’яти селах сільської ради мешкає аж 100 дошкільнят.

 • Юрій Сапронов провів виїзний прийом у Богодухівському районі

  21 травня 2010 | 19:21

  Юрій Сапронов провів виїзний прийом у Богодухівському районі

  Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Юрій Сапронов провів особистий прийом громадян у Богодухівському районі. Проблеми, з якими звернулися до Юрія Анатолійовича дев’ять жителів району, були різноманітними.

 • Цього року ми отримаємо медичного обладнання більше, ніж за попередні 4 роки. Ігор Шурма

  21 травня 2010 | 18:32

  Цього року ми отримаємо медичного обладнання більше, ніж за попередні 4 роки. Ігор Шурма

  "Цього року ми отримаємо медичного обладнання, закупленого як за кошти обласного бюджету, так і за кошти держбюджету, стільки, скільки не було закуплено за попередні 4 роки", - заявив сьогодні заступник голови ХОДА Ігор Шурма.

 • 21 травня 2010 | 18:31

  Призначений новий голова Великобурлуцької райдержадміністрації

  Розпорядженням Президента України № 791/2010-рп від 21 травня 2010 року Володимир Криничанський призначений головою Великобурлуцької районної державної адміністрації Харківської області.

 • Кабінет міністрів передав харківським лікарням медичне обладнання

  21 травня 2010 | 16:40

  Кабінет міністрів передав харківським лікарням медичне обладнання

  Сьогодні віце-прем’єр-міністр України Володимир Семиноженко вручив керівникам харківських лікувальних закладів сертифікати на отримання медичного обладнання.

 • В Харкові відбудеться Всеукраїнський "Велодень – 2010"

  21 травня 2010 | 16:04

  В Харкові відбудеться Всеукраїнський "Велодень – 2010"

  29 травня в Харкові вп`яте відбудеться свято велосипедистів-аматорів - Всеукраїнський "Велодень – 2010". Організатором є федерація велосипедистів Харківської області сайт "Харків турист" за підтримки Управління з питань фізичної культури і спорту Харківської міської ради та Управління з питань фізичної культури і спорту Харківської облдержадміністрації.

 • Область готується до літнього сезону

  21 травня 2010 | 14:53

  Область готується до літнього сезону

  У цьому році в області значно покращилася робота з підготовки всіх пляжів та дитячих оздоровчих таборів до літнього сезону. Про це на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заявив заступник голови комісії Володимир Росоха.

 • 21 травня 2010 | 14:07

  Про підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання - на засіданні активу області

  У вівторок, 25 травня, о 10:00 у великому залі Будинку Рад відбудеться нарада з адміністативно-господарським активом області з питання "Про заходи щодо забезпечення проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень абітурієнтів Харківської області у 2010 році".

 • "В сім’ї вольній, новій…"

  21 травня 2010 | 13:26

  "В сім’ї вольній, новій…"

  22 травня 2010 року о 10.00 в рамках Всеукраїнського заходу, присвяченого пам'яті Т.Г. Шевченка, на майдані біля пам’ятника поета у м. Харків відбудеться Всеукраїнське літературно-мистецьке свято "В сім’ї вольній, новій…"

 • 21 травня 2010 | 13:13

  У Харкові відбудуться змагання з вільної боротьби

  25-27 травня у Палаці спорту "Локомотив" ім. Г.Кірпи (вул. Котлова 90/1) відбудуться змагання з вільної боротьби в рамках V літніх спортивних ігор молоді України. У змаганнях візьмуть участь збірні команди АР Крим, 25 областей України, м.Києва та м.Севастополя. Серед учасників - чемпіони та призери Кубків та чемпіонатів світу і Європи серед юніорів, які представлятимуть Україну на І Юнацьких Олімпійських іграх в Сингапурі. Урочисте відкриття змагань відбудеться 25 травня з 16.00 до 16.30.

Вверх