Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Новини

Гречка в Харківській області подорожчає мінімально

Великі торгові мережі Харкова отримають можливість закупити гречку за оптовою ціною, з тим, щоб реалізувати її з мінімальною надбавкою. Про це повідомив під час он-лайн конференції газети «Комсомольська правда в Україні» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. Він зазначив, що днями розмовляв з керівником однієї з найбільших компаній, яка сьогодні має 3 тис. 200 тонн гречки на складах. «По-перше, я звернувся до нього з проханням, щоб ця гречка не виїхала за межі Харківської області, і він дав мені обіцянку, що не буде вивезено жодної тонни.

21-23 січня відбудеться 17-й Міжнародний фестиваль авторської пісні «Зимовий Есхар»

21-23 січня у Чугуївському районі відбудеться 17-й Міжнародний фестиваль авторської пісні «Зимовий Есхар». У цьому році на фестиваль запрошені колективи та автори з таких міст, як Харків, Київ, Суми, Дніпродзержинськ, Воронеж, Курськ, Москва, Мінськ, Полтава, Рівне, Луганськ, Дніпропетровськ та ін.  

Події дня

Сьогодні, 21 січня, о 14:00 в Харківській обласній бібліотеці для дітей (вул. Артема, 43) з нагоди Дня Соборності України відбудеться актуальна подіум-дискусія «Ой, там збиралися під прапори». О 16:00 в малій залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) розпочнеться обласна селекторна нарада з порядком денним: в порядку контролю: 1. Про хід виконання доручення голови обласної державної адміністрації за підсумками селекторної наради від 17 грудня 2010 року «Про стан виконання державними службовцями та посадовими особами місцевого самоврядування вимог законодавства щодо запобігання та протидії корупції». планові питання: 2. Про стан очисних споруд в Харківській області, 3. Введення в експлуатацію індивідуального житла у районах області та містах обласного значення.

Михайло Добкін - учасник он-лайн конференції  в «Комсомольській правді»

Голова ХОДА Михайло Добкін взяв участь в он-лайн конференції редакції газети «Комсомольская правда в Украине» Харьковский выпуск», в ході якої відповів на численні запитання харків'ян і жителів нашої області.  

В проекті закону пенсійної реформи заплановано покращення умов пенсійного забезпечення працівників бюджетної сфери

 Сьогодні в ході прес-конференції заступник начальника обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат Ірина Осмачко повідомила, що в законопроекті пенсійної реформи заплановано покращення умов пенсійного забезпечення працівників бюджетної сфери шляхом запровадження одноразової допомоги у розмірі 10 призначених їм пенсій при виході на пенсію. «Законопроектом збережено право на пенсію за вислугу років, тобто за наявності 25 років спеціального стажу призначається пенсія незалежно від віку», - зазначила вона.

Про призначення пенсій держслужбовцям

При запровадженні запропонованої пенсійної реформи врегулювання пенсійного забезпечення держслужбовців відбудеться шляхом зменшення при обчисленні пенсії з 90 до 80 відсотків заробітної плати держслужбовців, яка є базою для призначення цих пенсій.  

Мінімально необхідний страховий стаж для одержання пенсії за віком підвищено з 5 до 15 років

У рамках пенсійної реформи, яку буде реалізовано в Україні, планується підвищення мінімально необхідного страхового стажу для одержання пенсії за віком з 5 до 15 років. Про це в ході прес-конференції 20 січня повідомила заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області - начальник управління пенсійного забезпечення Тетяна Піпченко.  

На період підвищення пенсійного віку, пенсія жінок буде збільшуватися на 2,5 % за кожні півроку. Тетяна Піпченко

Як повідомила сьогодні під час прес-конференції заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області - начальник управління пенсійного забезпечення Тетяна Піпченко, у законопроекті пенсійної реформи пропонується розпочати десятирічний етап збільшення пенсійного віку для жінок з 55 до 60 років. «На період підвищення віку пенсія жінок буде збільшуватися на 2,5 % за кожні півроку. За десять років розмір пенсії може зрости максимально на 25 відсотків, - сказала вона.

Учасниками накопичувальної системи державного пенсійного страхування будуть особи, яким на дату введення системи виповнилося не більше 35 років

Накопичувальна система загальнообов'язкового державного пенсійного страхування буде введена в рік, в якому буде забезпечена бездефіцитність бюджету Пенсійного фонду України. Про це сьогодні на прес-конференції повідомила заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області - начальник управління пенсійного забезпечення Тетяна Піпченко.

Максимальний рівень пенсії складе 12 розмірів прожиткового мінімуму

 У підготовленому Урядом України законопроекті пенсійної реформи йдеться про скорочення надвисоких пенсій, шляхом встановлення максимального розміру пенсії на рівні 12 розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Про це сьогодні під час прес-конференції сказала заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області - начальник управління пенсійного забезпечення Тетяна Піпченко.

Сьогодні «Турбоатом» працює в стабільному політико-економічному просторі. Віктор Суботін

Як повідомив генеральний директор ВАТ «Турбоатом» Віктор Субботін, підприємство повністю забезпечене замовленнями на поточний рік і має хороші перспективи для розвитку. «Підсумки роботи за минулий рік свідчать, що завод працює успішно, ми маємо хороші темпи зростання обсягів реалізації, маємо прибуток до 200 мільйонів гривень і стільки ж податків. У підприємства хороший портфель замовлень на поточний рік, за рахунок чого ми плануємо і в цьому році забезпечити темпи зростання до 130%», - повідомив директор підприємства.

Таджикістан - стратегічний партнер України, Харкова і безпосередньо заводу «Турбоатом». Віктор Суботін

22 грудня місто Нурек Республіки Таджикістан відзначило 50-річчя з дня свого заснування. Місто знамените тим, що в ньому знаходиться одна з найпотужніших гідроелектростанцій у світі, і побудована вона на харківському обладнанні. За внесок у розвиток енергетики Таджикістану та з нагоди ювілею міста Нурек генеральний директор ВАТ «Турбоатом» та заступник головного конструктора спеціального конструкторського бюро «Турбогідромаш» ВАТ «Турбоатом» Микола Міхно отримали звання Почесного громадянина міста Нурек.

Відпустка по догляду за дитиною до трирічного віку враховуватиметься до страхового стажу

 Як повідомила сьогодні в ході прес-конференції заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області - начальник управління пенсійного забезпечення Тетяна Піпченко, всі зміни в рамках пенсійної реформи торкнуться тільки тих людей, які будуть йти на пенсію після прийняття закону про пенсійну реформу.

Завод «Турбоатом» візьме участь у модернізації обладнання Нурекської ГЕС Республіки Таджикістан

Продукція ВАТ «Турбоатом» стала локомотивом для створення найбільшої гідроелектростанції Республіки Таджикістан - Нурекської ГЕС. 9 турбін і стільки ж гідрозатворів для цієї електростанції були вироблені в Харкові ще на початку 1970-х рр.., в перші дні заснування міста Нурек. На даний момент «Турбоатом» продовжує співпрацю з енергетиками Таджикістану. Зокрема, вже підписано контракт на модернізацію Нурекської ГЕС.

Роз'яснення з питання про пенсійну реформи можна отримати за телефонами «гарячої лінії»

Роз'яснення з питання про пенсійну реформи можна отримати за телефонами «гарячої лінії».Про це повідомила в ході прес-конференції з питань пенсійної реформи заступник начальника обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат Ірина Осмачко.  

Пенсійна реформа мінімально торкнеться військовослужбовців. Тетяна Піпченко

 В законопроекті пенсійної реформи планується запровадити календарне обчислення вислуги років при визначенні права на пенсію військовослужбовців. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомила заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області - начальник управління пенсійного забезпечення Тетяна Піпченко.

Заборгованість підприємств Харківської області зі сплати внесків до Пенсійного фонду складає 266,6 млн.грн.

Станом на 1 січня 2011 року загальна сума заборгованості підприємств Харківської області зі сплати внесків до Пенсійного фонду складає 266,6 млн.грн. Про це сьогодні на прес-конференції повідомила заступник начальника Обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат Ірина Осьмачко.

Відтепер пацієнти перебуватимуть в обласній клінічній лікарні в абсолютно нових умовах. Ігор Шурма

«Пацієнти, які будуть потрапляти в Харківську обласну клінічну лікарню, перебуватимуть в абсолютно інших, комфортних умовах. Завдяки проведеній в лікарні роботі, обстеження та оперативні втручання проводитимуться в лікарні за допомогою найсучаснішого обладнання», - зазначив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма.

Найближчим часом в Харківській області буде відкрито декілька відремонтованих медичних закладів. Ігор Шурма

Як повідомив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, в найближчі один-два місяці в Харківській області буде відкрито декілька відремонтованих медичних закладів. Зокрема, будуть презентовані відремонтовані будівлі обласного тубдиспансеру №1 (по вул.Ньютона, 145); новий стерилізаційний блок, лабораторія та приймальний покій Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги; реанімаційне відділення обласної дитячої клінічної лікарні; відремонтоване приймальне відділення та нові ліфти в обласному госпіталі для інвалідів війни. Також в області почне працювати ще одна ПЛР-лабораторія.

На Харківщині буде продовжена робота з розвитку системи охорони здоров'я області

Основні зусилля будуть спрямовані на розвиток сільської медицини. Про це сьогодні в ході церемонії відкриття відремонтованого операційного блоку Комунальної установи охорони здоров'я «Обласна клінічна лікарня - центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» сказав голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

В Харківську область надійдуть медикаменти та товари медичного призначення на суму 6,5 млн.грн. Ігор Шурма

Найближчим часом в Харківську область надійдуть медикаменти та товари медичного призначення на суму 6,5 млн.грн., закуплені за рахунок коштів державного бюджету. Про це сьогодні повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма.

Капітальні витрати на охорону здоров'я області в 2011 році будуть не нижче рівня 2010 року

Про це під час відкриття відремонтованого операційного блоку Комунальної установи охорони здоров'я «Обласна клінічна лікарня - центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» заявив голова ХОДА Михайло Добкін. При цьому він підкреслив, що: «Стандарти, за якими ми намагаємося працювати, однакові і для районних лікарень, і для головного медичного закладу Слобожанщини - обласної лікарні.

Чотири регіони України вивчають досвід Харківської області у створенні єдиного медичного простору

У ході відкриття відремонтованого операційного блоку обласної клінічної лікарні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін повідомив, що досвід Харківської області в частині створення єдиного медичного простору планують перейняти Полтавська, Херсонська, Луганська та Донецька області.

Ми повністю виконали раніше намічені плани з ремонту будівель медичних установ і закупівлі обладнання. Михайло Добкін

У 2010 році на закупівлю нового медичного обладнання для лікарень Харківської області з державного бюджету було витрачено понад 60 мільйонів гривень. За останні роки вперше на переобладнання медичних установ була виділена така велика сума.

Михайло Добкін вручив Миколі Міхну Почесну грамоту Харківської обласної державної адміністрації

20 січня голова ХОДА Михайло Добкін зустрівся з генеральним директором ВАТ «Турбоатом» Віктором Суботіним та заступником головного конструктора спеціального конструкторського бюро «Турбогідромаш» ВАТ «Турбоатом» Миколою Міхном. У ході зустрічі голова області відзначив велике значення роботи колективу підприємства для позитивного іміджу Харківщини в інших державах.

Михайло Добкін передав обласній клінічній лікарні нове обладнання

Сьогодні голова Харківської облдержадміністраціх Михайло Добкін передав Діагностичному центру Комунального закладу охорони здоров’я «Обласна клінічна лікарня – центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» нове, сучасне обладнання.

В обласній клінічній лікарні відкрився відремонтований операційний блок

Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін та заступник голови ХОДА Ігор Шурма взяли участь в церемонії відкриття відремонтованого операційного блоку (складається з 7 спеціалізованих операційних) Комунального закладу охорони здоров’я «Обласна клінічна лікарня – центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».  

У Балаклійському районі відбувся традиційний фестиваль фольклорного мистецтва «Радуйся, земле»

Під час різдвяних свят у Балаклійському районі відбувся традиційний фестиваль фольклорного мистецтва «Радуйся, земле». про це повідомив офіційний сайт Балаклійської райдержадміністрації. У ньому взяли участь вокальні гурти, танцювальні колективи, фольклорні ансамблі та окремі виконавці. Формат фестивалю – виконання різдвяних обрядодійств, як-то колядки, щедрівки, вертеп, посипання, які покликані прищепити слухачам любов до рідного краю.

Голова Зміївської РДА Євген Мураєв провів особистий прийом громадян

19 січня 2011 року голова Зміївської РДА Євген Мураєв провів особистий прийом громадян. Мешканці району звернулися до голови райдержадміністрації з питаннями, актуальними для громад цілих населених пунктів: - реконструкція футбольного поля у с.Шелудьківка, - система роботи Комсомольського Палацу культури, - функціонування лікарні у с.Бірки; - розвиток в районі боксу; - вплив мобільної станції зв’язку на здоров’я населення с.Бірки.

У  Харкові стартували V зимові юнацькі спортивні ігри України 2011 року з лижних гонок

19 січня 2011 року відбулось офіційне відкриття V зимових юнацьких спортивних ігор України 2011 року з лижних гонок та учасники стартували у спринтерській гонці 1200 м вільним стилем. V зимові юнацькі спортивні ігри України 2011 року проводитимуться з 18 по 22 січня 2011 року на базі ОСК “Темп”. В них візьмуть участь 13 команд із 11 регіонів та областей України. За інформацією Головного управлннія у справах сім’ї, молоді та спорту ХОДА загальна кількість учасників - 87 осіб (юнаки та дівчата 1994 – 1995 р.н.).

Архів документів