Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Кінофестиваль «Харьковская сирень» позиціонує Харків як справжнє європейське місто

Кінофестиваль «Харьковская сирень» позиціонує Харків як справжнє європейське місто

«Кінофестиваль «Харьковская сирень» є одним з величезної низки заходів, які позиціонують нас як справжнє європейське місто. Нашому місту не вистачало саме такого заходу, де б збиралися протягом тижня найкращі кінематографічні уми - як молоді люди, так і метри з різних країн світу», - заявила, підбиваючи підсумки III Міжнародного фестивалю короткометражних фільмів «Харьковская сирень» начальник управління у справах преси та інформації Харківської облдержадміністрації Вікторія Маренич.

Вона повідомила, що цей фестиваль є продовженням тієї ідеї, яка народилася коли Михайло Добкін ще був харківським міським головою, і на сьогоднішній день цей проект вже впевнено став на ноги. На думку Вікторії Маренич, III Міжнародний фестиваль проходив більш організовано, ніж попередні. 

Фестиваль зібрав безліч шанувальників кіно. Тисячі вдячних харків'ян і гостей міста змогли побачитися зі своїми кумирами і відвідати майстер-класи. «Такої кількості метрів, як провели в цьому році майстер-класи, у нас ще не було», - підкреслила Вікторія Маренич. 

Начальник управління відзначила, що, незважаючи на те, що рік був дуже непростим для реалізації творчих і культурних проектів, III Міжнародний фестиваль «Харьковская сирень» показав, що в Харкові є бажання, розмах і небайдужі люди, які готові надати сприяння в організації та проведенні цього заходу. «У Харкові дуже багато людей, у яких не просто є бажання поспілкуватися з Рішаром або з Бельмондо, а небайдуже в цілому майбутнє міста», - повідомила вона. 

Вікторія Маренич також висловила подяку харківським правоохоронцям за те, що фестиваль пройшов без жодних пригод, і спонсорам фестивалю за підтримку, та підкреслила, що на проведення Міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень» не було витрачено жодної копійки бюджетних коштів.