Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Новини

Ми працюємо над поверненням довіри людей до влади і судової системи. Михайло Добкін

«Всі сфери життя нашої держави поступово набувають належного вигляду. Наведення порядку в країні торкнулося і судової сфери.Тепер нам необхідно повернути довіру людей до влади і судової системи», - сказав сьогодні в ході урочистої церемонії з нагоди Дня працівника суду голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.  

Кошти, отримані від штрафів за перевантажений автотранспорт та плати за розміщення реклами вздовж доріг, повинні направлятися на ремонт і утримання обласних доріг. Михайло Добкін

«Кошти, отримані від штрафів за перевантажений автотранспорт та плати за розміщення реклами уздовж автодоріг обласного значення, повинні залишатися в області і направлятися на ремонт і утримання доріг», - зазначив 15 грудня у ході робочої наради з питання ремонту окружної дороги голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

Нам необхідно побудувати об'їзну дорогу навколо кількох міст Харківської області. Михайло Добкін

15 грудня в ході робочої наради з питання ремонту окружної дороги голова ХОДА Михайло Добкін наголосив на необхідності будівництва об'їзних доріг навколо деяких міст Харківської області, через які проходять великі траси. «Нам потрібно побудувати кільце навколо Валок, вже є проект. Крім цього необхідно передбачити окружну дорогу навколо Чугуєва і ще ряду міст, які у нас є частиною траси і іноді дуже перевантажені. Наприклад, ми в цьому році поставили світлофор біля ліцею імені Масельського у Валках, а тепер потрібно з'ясувати, як там транспорт пересувається, адже там підйом. Але не ставити світлофор можна було, тому що там кожен рік страждали діти. Тому потрібна об'їзна дорога»,- підкреслив голова області.

У Харківській області буде проведено нараду з представниками бізнесу з організації інфраструктури вздовж доріг

15 грудня в ході робочої наради з питання ремонту окружної дороги голова ХОДА Михайло Добкін дав доручення своєму заступнику Валентину Дулубу організувати нараду з представниками бізнесу міста та області. У ході наради планується обговорити питання організації інфраструктурних об'єктів уздовж доріг, які необхідно забезпечити до Євро-2012, а також у зв'язку із забороною на в'їзд до Харкова великовантажного транспорту протягом дня.

Михайло Добкін привітав працівників суду з професійним святом

15 грудня в малому залі Будинку рад відбувся урочистий прийом з нагоди Дня працівників суду. У ньому взяли участь голова ХОДА Михайло Добкін і перший заступник голови Харківської обласної ради Олена Олешко.  За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у здійснення правосуддя, зміцнення законності та правопорядку, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників суду були вручені нагороди кращим представникам сфери правосуддя.

У 2011 році буде реконструйована дорога Харків - Старий Салтів

«У 2011 році ми будемо робити дорогу на Старий Салтів - більш широку, зручну і безпечну. Її треба буде розширити, щоб люди могли там спокійно проїжджати», - повідомив 15 грудня під час робочої наради з питання ремонту окружної дороги голова ХОДА Михайло Добкін. Також він підкреслив, що у випадках, де з'єднуються обласні та міські дороги, всі роботи з реконструкції і можливого розширення доріг будуть узгоджуватися між містом та областю.

Ряд підприємств, а також райони області і міста будуть закріплені за окремими ділянками окружної дороги

Як повідомив 15 грудня під час робочої наради з питання ремонту окружної дороги голова ХОДА Михайло Добкін, за санітарним станом окружної дороги зобов'яжуть стежити підприємства, які знаходяться в безпосередній близькості від дороги, а також відповідні райони міста і області.

Перша частина робіт з реконструкції окружної дороги завершена успішно. Михайло Добкін

15 грудня в ході робочої наради з питання ремонту окружної дороги голова ХОДА Михайло Добкін відзначив високий рівень організації робіт, завдяки якому вдалося в найкоротші терміни реалізувати найбільш трудомісткий етап реконструкції.

Триває робота щодо підтримання у належному санітарно-екологічному стані проїзної частини та смуги відведення об'їзної дороги

Як відзначив у ході засідання за підсумками проведення ремонтних робіт на харківській об'їзній дорозі начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Костянтин Мікуленко, районними державними адміністраціями області та містом Харків була організована робота організацій і підприємств з приведення в належний санітарно-екологічний стан прилеглої до автомобільної дороги території. «Весь запланований комплекс робіт був виконаний у стислі терміни, належним чином і в повному обсязі, - сказав Костянтин Микуленко.

З 2011 року ми приступимо до реалізації гасла «Відродимо колишню міць Харківського регіону». Михайло Добкін

В інтерв'ю інформагентству УНІАН голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін підвів підсумки неповного року роботи на посаді голови області. Він назвав у числі пріоритетів розвиток економіки і сільського господарства регіону, виведення з кризового стану промислових гігантів, відродження будівельної сфери та створення сприятливих умов для інвестицій.

Дні професійного співробітництва та розвитку бізнесу Туреччина-Україна 2010

16-19 грудня 2010 року у Харкові відбудуться «Дні професійного співробітництва та розвитку бізнесу Туреччина-Україна 2010» у виставковому центрі «Radmir Expo Hall» (м.Харків, вул. Академіка Павлова 271). У заході планують взяти участь понад 35 підприємств Туреччини, які працюють у сфері сільського господарства, легкої та харчової промисловості, будівництва, виробництва товарів народного споживання. До офіційної делегації Республіки Туреччина увійшли Почесний Консул України в м.Ізмір пан Х.Четін Гюверджин, а також заступник губернатора провінції Чорум та Голова відділу з питань азіатсько-тихоокеанського регіону Центру сприяння експорту Туреччини.  

Одним з шляхів вирішення економічних та соціальних проблем є залучення інвестицій в регіон. Микола Малявін

 Одним з шляхів вирішення економічних та соціальних проблем у Валківському районі є залучення вітчизняних та іноземних інвестицій. Про це під час засідання круглого столу «Валковские региональные инициативы» повідомив голова Валківської РДА Микола Малявін.

Ситуація в театрі Шевченка буде нормалізована. Євген Савін

В ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін зазначив, що в театрі Шевченка склалася непроста ситуація. «Складно говорити односторонньо.Там обопільне нерозуміння декількох груп артистів та керівництва, або небажання знаходити компроміси. На жаль, це вилилося в те, що театр втратив темп у постановках, і в якості вистав, і в презентації себе як театру успішного - одне спричиняє інше. Звичайно, все почало впиратися в гроші, і, люди, не працюючи красиво й ефективно як артисти, не заробляючи на своїх прем'єрах та гастролях, не заробляючи на своїй професії, пішли через суд. Що можна говорити про театр, у якого немає режисера, і ніхто не робить прем'єр? Напевно, це вже про щось говорить», - сказав Савін.

У Харківській області буде відремонтовано сім районних Будинків культури

 В ефірі програми «Ранковий ексклюзив» заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін зазначив: «Сьогодні всі управління Харківської обласної державної адміністрації, які перебувають у моєму підпорядкуванні, готують серйозні програми відновлення та розвитку спортивних споруд та Палаців культури нашого регіону. Голова ХОДА Михайло Добкін дав нам можливість провести ремонти 7-и районних Будинків культури. Все це буде зроблено за кошти обласного бюджету».

Ялинка, каток і вистави чекають на харків'ян на центральній площі

У новорічні свята центральну площу Харкова прикрасить ялинка і ярмаркове містечко. Сьогодні, виступаючи в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив», заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін запросив харків'ян і жителів Харківської області приїжджати в святкові дні і відпочивати на головній площі міста.  «Мешканців Харкова та області не розчарують ні ялинка, ні містечко, ні вистави, які будуть на великій площі в новорічні дні. І каток буде, і гірки будуть, і вистави. Буде просто чудове свято!» -  сказав Євген Савін. 

В 2010 році у Валківському районі вдалося зупинити спад промислового виробництва

Під час роботи круглого столу «Валківські регіональні ініціативи» голова Валківської РДА Микола Малявін підбив перші підсумки соціально-економічного стану району за 2010 рік. «Позитивні результати скромні, але є, - зазначив Микола Олексійович. – Наші спільні зусилля ми спрямовуємо на подолання минулорічного економічного спаду, забезпечення сталого розвитку економіки району, своєчасне наповнення бюджету, залучення вітчизняних та іноземних інвестицій, зниження рівня бідності та підвищення соціальної захищеності мешканців району.  

Проїзд по всіх дорогах Харківської області забезпечений

За інформацією Служби автомобільних доріг у Харківській області, за минулу добу для забезпечення проїзду на автодорогах загального користування використано 575,16 куб. м піщано-сольових сумішей. Протягом доби на автошляхах області працювало 106 одиниць техніки і 145 дорожніх робітників.  Станом на 15 грудня забезпечений безперешкодний проїзд по всіх дорогах загального користування в Харківській області.

Михайло Добкін оглянув нову дорожню техніку і пересувний ваговий комплекс на окружній дорозі

15 грудня голова ХОДА Михайло Добкін, його заступник Валентин Дулуб, а також начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Костянтин Микуленко у ході робочої наради оглянули дорожню техніку, яка працює на зимовому утриманні окружної дороги.

На об'їзній дорозі виконаний практично весь запланований комплекс робіт

Як зазначив у ході огляду виконаних робіт на об'їзній дорозі начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Костянтин Мікуленко, в результаті спільної роботи дорожників та Харківської обласної державної адміністрації під керівництвом Михайла Добкіна було виконано поточний ремонт дороги на загальну суму 355,7 млн.грн. Роботи сплачені в повному обсязі.

Робота депутатських комісій повинна бути злагодженою і конструктивною. Євген Савін

 Як зазначив сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо заступник голови ХОДА Євген Савін, депутати всіх рівнів рад вже приступили до своєї роботи.«Депутатські комісії приступили до обговорення проектів, які виносяться на сесію. Представники всіх партій налаштовані на конструктивну роботу. Президент України Віктор Янукович і голова ХОДА Михайло Добкін вказали депутатам орієнтир для побудови злагодженої та конструктивної роботи. Цей орієнтир має під собою основу і дає перші результати, - підкреслив Євген Савін.

Події дня

Сьогодні, 15 грудня, о 10:00 в малій залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) розпочнеться робоча нарада про підсумки виконаних робіт з ремонту об’їзної автомобільної дороги навколо м. Харкова та санітарно-екологічне утримання прилеглої до неї території. О 12:00 в малій залі будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 поверх) відбудеться урочистий прийом з нагоди відзначення Дня працівників суду. О 15:00 в палаці Студентів Національної юридичної академії України імені Я. Мудрого розпочнуться урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників суду.

У Харкові нагородили переможців та дипломантів обласного конкурсу ім. О.С. Масельского на кращий літературний твір

14 грудня у Харкові відзначили переможців та дипломантів обласного конкурсу ім. О.С. Масельского на кращий літературний твір. В урочистій церемонії взяли участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, начальник управління культури ХОДА Дмитро Кузнєцов, перший заступник голови облради Олена Олешко та заступник голови облради Людмила Давидова, а також голова спеціальної незалежної комісії конкурсу Софія Масельська і голова журі Іван Перепеляк.

Питання перепрофілювання диспансеру радіаційного захисту ніхто не піднімав і не підніматиме. Ігор Шурма

«Сьогодні в кулуарах та на мітингах багато дискутується про можливість перепрофілювання Обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захист на готель для потреб Євро-2012. Запевняю – це плітки та чутки, які не гідні того, щоб бути темою для розмови серед «чорнобильців». Медичне обслуговування «чорнобильців» - це питання №1. До тих пір, поки головою ХОДА є Михайло Добкін, питання зміни статусу диспансеру радіаційного захисту взагалі ніхто не піднімає і не підніматиме», - підкреслив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма.

На будівництво «Села майбутнього» необхідно від 40 до 140 млн. дол США

Для «Села майбутнього» вже готовий укрупнений бізнес-план. На реалізацію проекту необхідно від 40 до 140 млн. дол США. Про це повідомив сьогодні в ході круглого столу з обговорення проекту Стратегії соціально - економічного (сталого) розвитку Харківської області до 2020 року заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов.

Сьогодні ми святкуємо день перемоги над Чорнобильскою трагедією. Ігор Шурма

Сьогодні у Палаці культури Міліції відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У заході взяли участь заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, заступник голови Харківської облради Людмила Давидова, заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан, голова обласної організації «Союз Чорнобиль України» Анатолій Вінник, представники громадських організацій, активісти чорнобильського руху.

Для первинного фінансування проектів технопарку «Слобожанщина» та технополісу «П'ятихатки» необхідно 300 млн. дол США

«Ми запропонували на суд Президента України кілька проектів в рамках Стратегії сталого розвитку. Один з них - створення українсько-російського технопарку «Слобожанщина» на базі ФЕДу, другий - створення технополісу «П'ятихатки» на базі ННЦ ХФТІ»,- повідомив сьогодні в ході круглого столу з обговорення проекту Стратегії соціально - економічного (сталого) розвитку Харківської області до 2020 року заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов.

Ми повинні домогтися залучення максимального обсягу інвестицій в регіон. Сергій Чернов

14 грудня в ході засідання круглого столу за участю голів постійних комісій обласної ради з метою обговорення проекту Стратегії сталого соціально-економічного розвитку Харківської області до 2020 року голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сказав: «Сьогодні ми розглянули основні напрями розвитку Харківської області. На підставі цього документа будуть ухвалюватися щорічні програми соціально-економічного розвитку регіону. Ми повинні акумулювати фінанси і залучати в регіон інвестиції».

Собівартість квадратного метра житла в «Селі майбутнього» буде менше 4 тис. грн. Юрій Сапронов

Проект «Село майбутнього» буде реалізований в Ізюмському або Первомайському районі Харківської області, які майже на 80% дотуються різного виду субвенціями з різних бюджетів. Про це повідомив сьогодні в ході круглого столу з обговорення проекту Стратегії соціально - економічного (сталого) розвитку Харківської області до 2020 року заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов.

У кожного регіону є специфічні проблеми, які потрібно вирішувати на місці. Микола Кизим

Як зазначив 14 грудня у ході круглого столу за участю голів постійних комісій обласної ради з метою обговорення проекту Стратегії сталого соціально-економічного розвитку Харківської області до 2020 року директор Національного дослідницького інституту індустріальних проблем розвитку НАУ Микола Кизим, в Харківській області є ряд проблем, які необхідно вирішувати на місці.

23 грудня Харківська обласна адміністрація підпише Меморандум з Міністерством економічного розвитку і торгівлі

23 грудня по закінченню сесії Харківської обласної ради відбудеться підписання Меморандуму між Харківською обласною державною адміністрацією та Міністерством економічного розвитку і торгівлі. Перший заступник міністра Анатолій Максюта також візьме участь в обговоренні проекту Стратегії сталого соціально-економічного розвитку Харківської області до 2020 року.

Архів документів