Харків’яни вибороли срібну та бронзову медалі на змаганнях з велоспорту в Молдові

З 10 по 12 червня 2011 року у м. Кишиневі (Республіка Молдова) відбувся VІІІ Кубок Президента Республіки Молдова з велоспорту на шосе серед юнаків та юніорів. Харківські спортсмени – юнаки вибороли нагороди у груповій гонці 60 км.: ІІ місце посів Броварник Павло, ІІІ місце – Будяк Анатолій. У гонці – критеріум Будяк Анатолій здобув срібло, Броварник Павло – бронзу. Переможців та призерів було нагороджено медалями, дипломами та цінними призами організаторів змагань.

Організаторами змагань виступили Федерація велосипедного спорту Республіки Молдови та Всесвітня федерація велосипедного спорту.

У змаганнях взяли участь збірні команди з 10 країн світу – Румунії, Кипру, Болгарії, Казахстану, Росії, Білорусії, Вірменії, Молдови, Литви та України. Загальна кількість учасників склала 97 спортсменів.