ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На кінофестивалі «Харьковская сирень» відбулися презентації книг Мілен Демонжо та Володимира Миславського

14 червня 2011 | 17:16

«У рамках III Міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень» відбулися презентації двох чудових книг. Дирекція кінофестивалю взяла на себе всі витрати на їх видання. Перша книга написана Володимиром Миславським і присвячена 150-річчю харківського кінематографа. Йому вдалося зібрати величезну кількість матеріалів для видання цієї книги. Я вважаю, що він блискуче впорався з цим завданням», - відзначила 14 червня в ході прес-конференції «Підсумки III Міжнародного фестивалю короткометражного кіно «Харьковская сирень» співголова кінофестивалю - начальник управління у справах преси та інформації ХОДА Вікторія Маренич.

За її словами, оргкомітет кінофестивалю вирішив надати частину накладу цієї книги в навчальні заклади та бібліотеки Харкова та Харківської області.

«Я рекомендую ознайомитися з цим унікальним виданням тим, хто ще не встиг цього зробити. Це дуже гарна підмога для тих людей, хто робить свої перші кроки в кінематографі, а також для тих, хто вже вивчає його історію», - підкреслила вона.

Другою була видана книга Мілен Демонжо «Тварини в моєму житті». «Вона була перекладена з французької мови та видана некомерційним накладом у 1000 примірників. Цю книгу вже доставили в усі дошкільні та шкільні установи, інтернати та дитячі будинки Харкова та Харківської області. Вона  також надійде в усі бібліотеки, які звернулися до нас з таким проханням», - повідомила Вікторія Маренич.

Також вона зазначила, що багато бібліотек регіону звертаються з проханням передати їм першу книгу Мілен Демонжо «Харьковская сирень». «Ми ще володіємо достатнім тиражем цієї книги, щоб «Харьковская сирень» від Мілен Демонжо стала прикрасою будь-якої бібліотеки», - підкреслила вона.
 

Теги: кінофестиваль презентація книги

Версія для друку Поділиться:


Вверх