ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 8 квітня ромська діаспора проведе урочистості з нагоди Міжнародного дня ромів

  06 квітня 2010 | 15:25

  8 квітня ромська діаспора проведе урочистості з нагоди Міжнародного дня ромів

  8 квітня ромська діаспора проведе урочистості з нагоди Міжнародного дня ромів>. Святкові заходи будуть проведені харківським міським товариством циган "Фонд Ловарі" 8 квітня 2010 року о 14.00 в Будинку культури райцентру Бабаї та національно-культурним товариством "Аме Рома" 8 квітня 2010 року о 17.00 у Палаці культури Червонозаводського району (пл. Руднєва, 19-а).

 • Визначені переможці ІІ туру Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізвиховання в загальноосвітніх навчальних закладах Харківської області

  06 квітня 2010 | 13:20

  Визначені переможці ІІ туру Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізвиховання в загальноосвітніх навчальних закладах Харківської області

  За дорученням Головного управління освіти і науки в березні 2010 року на базі Харківського педагогічного ліцею №4 Харківське обласне управління з фізичного виховання та спорту провело ІІ (обласний) тур Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в загальноосвітніх навчальних закладах Харківської області за номінацією: міські та сільські загальноосвітні навчальні заклади, навчально-виховні комплекси.

 • Про проведення V регіонального конкурсу читців "Вічне слово Кобзаря"

  06 квітня 2010 | 13:03

  Про проведення V регіонального конкурсу читців "Вічне слово Кобзаря"

  9 квітня 2010 року о 10:00 на базі Харківського обласного центру народної творчості (вул. Пушкінська, 62) відбудеться 5-й регіональний конкурс читців "Вічне слово Кобзаря", присвячений творчості Т.Г. Шевченка.

 • 06 квітня 2010 | 11:22

  Кандидати на керівні посади проходять співбесіди в Києві

  Сьогодні в.о. заступників голови Харківської обласної державної адміністрації та кандидати на посади голів райдержадміністрацій знаходяться в Києві, де беруть участь у співбесідах в Кабінеті Міністрів України.

 • 8–9 квітня у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відбудуться VI Дриновські читання

  06 квітня 2010 | 11:22

  8–9 квітня у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відбудуться VI Дриновські читання

  8–9 квітня 2010 р. у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відбудуться VI Дриновські читання, організовані спільно з Інститутом історії України Національної академії наук України, Інститутом історії Болгарської академії наук, Східним інститутом українознавства імені Ковальських, Харківським міським товариством болгарської культури імені М. Дринова.

 • На майдані Свободи проходить Великодня виставка

  04 квітня 2010 | 17:37

  На майдані Свободи проходить Великодня виставка

  Сьогодні на центральній площі Харкова були викладені 300 великодніх пасок у формі великого великодневого яйця. Композиція з пасок була освячена священиком Харківської Єпархії в присутності харків'ян і гостей міста. 6 квітня ці паски з ініціативи голови ХОДА Михайла Добкіна будуть передані в Люботинський і Харківський дитячі будинки. Всі вони були надані для благодійної акції ТОВ "Кулиничівський хлібозавод".

 • Михайло Добкін доставив Благодатний вогонь

  04 квітня 2010 | 17:32

  Михайло Добкін доставив Благодатний вогонь

  У Великодню ніч голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін доставив до Свято-Благовіщенського кафедрального собору Благодатний вогонь. Священнослужителі та парафіяни запалили від Священного полум'я свічки і лампади. Голова ХОДА також прийняв участь в урочистій літургії у Свято-Благовіщенському кафедральному соборі. Під час неї він привітав харків’ян зі світлим Святом Великодня та побажав здоров’я, щастя, успіхів у справах і Божої благодаті.

 • <b>Шановні земляки!</b>

  04 квітня 2010 | 00:01

  Шановні земляки!

  Сердечно вітаю вас зі святом Світлого Христового Воскресіння! Нехай радість Великодня стане джерелом духовного збагачення, нових сил та бажання творити добро! Бажаю успіхів у ваших справах, здоров’я, щастя і Божої благодаті! Христос воскрес! Голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін

 • До Харкова прибуде Благодатний вогонь

  02 квітня 2010 | 17:56

  До Харкова прибуде Благодатний вогонь

  Завтра, в суботу, 3 квітня, орієнтовно з 22:00 до 22:30 у Свято-Благовіщенський кафедральний собор прибуде Благодатний вогонь. Православну святиню доставить до храму голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін. Внесення Благодатного вогню та урочиста літургія з нагоди Світлого свята Великодня будуть транслюватися в прямому ефірі на харківських телеканалах: з 22:30 до 00:50 - на "7 каналі"; з 00:50 до 02:00 на телеканалі Р1.

 • На стадіоні "Металіст" відбудеться виставка-конкурс плакату та дизайнерських проектів до Євро-2012 "Україна - це ... футбол!"

  02 квітня 2010 | 15:30

  На стадіоні "Металіст" відбудеться виставка-конкурс плакату та дизайнерських проектів до Євро-2012 "Україна - це ... футбол!"

  З 3 квітня по 3 травня на стадіоні "Металіст" відбудеться виставка-конкурс плакату та дизайнерських проектів "Україна - це ... футбол !!!" Організатори - Харківська обласна організація Товариства Червоного Хреста України, Асоціація дизайнерів-графіків "4й Блок" та ФК "Металіст".

 • Пам’яті Валерія Петросова

  02 квітня 2010 | 13:47

  Пам’яті Валерія Петросова

  2 квітня 2009 року пішов з життя талановитий керівник, вчений, громадський діяч, людина, яка більше 30 років очолювала колектив харківських водопровідників, Валерій Альбертович Петросов. Сьогодні керівництво Харківської обласної державної адміністрації вшанувало пам’ять видатного харків’янина.

 • Корпорація "Бісквіт-Шоколад" розширила лінійку бісквітних рулетів

  01 квітня 2010 | 17:20

  Корпорація "Бісквіт-Шоколад" розширила лінійку бісквітних рулетів

  Корпорація "Бісквіт-Шоколад, один з найбільших в Україні виробників кондитерської продукції, розширила асортимент фірмових бісквітних рулетів, випустивши новий виріб - рулет шоколадно-журавлинний, - повідомила прес-служба корпорації

 • 300 великодніх пасок 4 квітня на площі Свободи будуть викладені у формі пасхального яйця

  01 квітня 2010 | 15:15

  300 великодніх пасок 4 квітня на площі Свободи будуть викладені у формі пасхального яйця

  Для створення великого пасхального яйця на площі Свободи буде використано 300 великодніх пасок, які після закінчення роботи виставки 4 квітня будуть передані в Люботинський і Харківський дитячі будинки. Про це сьогодні на брифінгу в ХОДА розповіла начальник управління культури Харківської міської ради Світлана Бабицька. Всі паски для благодійної акції будуть надані ТОВ "Кулинічівський хлібозавод".

 • Харків і область будуть територією рівних можливостей

  01 квітня 2010 | 14:49

  Харків і область будуть територією рівних можливостей

  Головне завдання стратегії розвитку Харківської області – нівелювати відмінності між містом і областю, зробити в медицині, культурі і спорті рівні можливості для всіх мешканців Харківської області.У рамках цієї стратегії в неділю 4 квітня, у День Світлого Христова Воскресіння, на площі Свободи в Харкові вперше відбудеться святковий захід, який знаходиться під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна та Харківської міської ради. Про це на брифінгу розповів в.о. заступника голови ОДА з питань внутрішньої політики та комунікацій Євген Савін.

 • Вчений, практик і громадянин

  01 квітня 2010 | 13:36

  Вчений, практик і громадянин

  "Яка б сфера життєдіяльності міста та області не обговорювалася, у Валерія Петросова завжди було своє бачення теми, свій погляд вченого, практика, і громадянина, - сказав на церемонії відкриття меморіальної дошки Валерію Петросова голова ХОДА Михайло Добкін.- Переоцінити його внесок у розвиток рідного Харкова важко. Те, що було їм задумано і реалізовано, сьогодні служить і приносить користь сотням тисяч наших земляків. Ставши народним депутатом, Валерій Петросов не припиняв працювати на місто і область, і лобіював інтереси Слобожанщини вже в стінах Верховної ради".

 • Відкрито меморіальну дошку Валерію Петросову

  01 квітня 2010 | 13:00

  Відкрито меморіальну дошку Валерію Петросову

  Сьогодні на адміністративній будівлі КП "ВТП Вода" було урочисто відкрито меморіальну дошку заслуженому працівнику ЖКГ, доктору технічних наук, професору, академіку Валерію Петросову, який пішов з життя 2 квітня 2009 року. У церемонії відкриття меморіальної дошки взяв участь голова ХОДА Михайло Добкін, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перший заступник Харківського міського голови Олександр Кривцов, працівники підприємства "ВТП Вода", рідні та близькі, усі, хто знав і поважав відомого харків'янина.

 • Держнагляд ДП "Харківстандартметрологія" виявив порушення в 60% перевіреної рибної продукції

  01 квітня 2010 | 11:22

  Держнагляд ДП "Харківстандартметрологія" виявив порушення в 60% перевіреної рибної продукції

  Державним наглядом ДП "Харківстандартметрологія" протягом четвертого кварталу 2009 р. та першого кварталу поточного року проведено 9 перевірок якості риби та морепродуктів на підприємствах Харківської області. Порушення вимог нормативних документів і законодавчих актів при виробництві рибної продукції встановлені за результатами 7 перевірок.

 • Михайло Добкін продовжує отримувати привітання

  01 квітня 2010 | 11:10

  Михайло Добкін продовжує отримувати привітання

  На адресу голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна продовжують надходити вітальні телеграми з нагоди його призначення на високу державну посаду. Слова впевненості у відродженні колишньої слави Харківського регіону і надії на тісну співпрацю лунають з усіх куточків близького та далекого зарубіжжя, з різних регіонів нашої держави, від представників різноманітних державних, громадських організацій та релігійних конфесій.

 • Теплопостачальні підприємства області недоотримали 37 млн гривень, стягнутих за судовими рішеннями

  31 березня 2010 | 18:44

  Теплопостачальні підприємства області недоотримали 37 млн гривень, стягнутих за судовими рішеннями

  Обласна державна адміністрація буде дуже щільно співпрацювати з виконавчою службою в питанні реалізації рішень судів, ухвалених по стягненню боргів теплопостачальним підприємствам. Про це сьогодні в коментарі журналістам заявив в.о. заступника голови обласної державної адміністрації Валентин Дулуб.

 • Про розрахунки за спожитий газ – на нараді в облдержадміністрації

  31 березня 2010 | 18:13

  Про розрахунки за спожитий газ – на нараді в облдержадміністрації

  В опалювальному сезоні 2009-2010 років теплопостачальними підприємствами станом на 30 березня спожито природного газу на суму 1106 млн.грн, сплачено 606,1 млн.грн., або 55% від нарахованого, у тому числі з початку поточного року рівень розрахунків складає 60%. Але з урахуванням платежів, віднесених ДК "Газ України" оплати у сумі 232,4 млн.грн. в рахунок погашення заборгованості за 2009 рік, рівень зменшився за поточний рік до 18%.

 • Тарифи на виробництво тепла мають бути приведені до відповідності із собівартістю виробництва тепла

  31 березня 2010 | 17:28

  Тарифи на виробництво тепла мають бути приведені до відповідності із собівартістю виробництва тепла

  Першим кроком у вирішенні питання ліквідації всіх виниклих боргів має стати приведення тарифу на свої послуги для споживачів у відповідність з реальними витратами на виробництво тепла.Таке завдання перед усіма керівниками теплопостачальних підприємств поставив голова облдержадміністрації Михайло Добкін.

 • Рівень платежів за енергоносії в Харківській області збільшився у два рази

  31 березня 2010 | 16:56

  Рівень платежів за енергоносії в Харківській області збільшився у два рази

  Після проведення першим віце-прем'єр-міністром України Андрієм Клюєвим всеукраїнської селекторної наради з питань розрахунку за спожиті газ та електроенергію в 1 кварталі 2010 року рівень платежів в Харківській області збільшився у два рази. Про це 31 березня на нараді з керівниками підприємств про рівень розрахунків за енергоносії сказав голова Харківської ОДА Михайло Добкін.

 • Це не остання модернізація, яка зроблена на заводі. Михайло Добкін

  31 березня 2010 | 14:20

  Це не остання модернізація, яка зроблена на заводі. Михайло Добкін

  "У найсучасне підприємство з обладнанням, яке дозволяє виробляти високоякісну продукцію, вкладено близько 10 млн. євро інвестицій, створені нові робочі місця. Думаю, це не остання модернізація, яка зроблена на заводі", - відзначив голова ХОДА Михайло Добкін під час ознайомлення з роботою технологічної лінії по виробництву дрібноштучної продукції на ТОВ "Кулиничівський хлібозавод".

 • Михайло Добкін ознайомився з роботою нової лінії Кулиничівського хлібозаводу

  31 березня 2010 | 13:16

  Михайло Добкін ознайомився з роботою нової лінії Кулиничівського хлібозаводу

  Голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін відвідав з робочим візитом ТОВ "Кулиничівський хлібозавод", де ознайомився з унікальною в Україні технологічною лінією виробництва. Автоматизований цех по виробництву дрібноштучної продукції відповідає кращим європейським стандартам.

 • У нас є всі можливості для того, щоб вивести Харківську область у лідери. Михайло Добкін

  31 березня 2010 | 11:50

  У нас є всі можливості для того, щоб вивести Харківську область у лідери. Михайло Добкін

  Тільки повна взаємодія всіх гілок державної влади, силових структур, місцевого самоврядування з вирішення питань, актуальних для кожного району, дозволить нашій області відновити втрачені позиції і зміцнити значущість в масштабах держави.

 • У пріоритеті роботи - питання санітарного стану районів області

  31 березня 2010 | 10:36

  У пріоритеті роботи - питання санітарного стану районів області

  Найголовніша задача, яку необхідно вирішувати в терміновому порядку, - це незадовільний санітарний стан Харківської області. Про це сьогодні заявив голова облдержадміністрації Михайло Добкін, підкресливши, що вже розробляється комплексний план заходів щодо наведення належного санітарного порядку.

 • Ми повинні зробити все, щоб зберегти спадкоємність державної влади. Михайло Добкін

  31 березня 2010 | 10:16

  Ми повинні зробити все, щоб зберегти спадкоємність державної влади. Михайло Добкін

  У найближчі дні Президент України підпише відповідні Укази про призначення голів районних державних адміністрацій Харківської області. Про це сьогодні на нараді з кандидатами на ці посади і виконуючими обов'язки голів райдержадміністрацій сказав голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

 • Губернатор Санкт-Петербурга привітала Михайла Добкіна з призначенням на посаду голови Харківської облдержадміністрації

  31 березня 2010 | 09:38

  Губернатор Санкт-Петербурга привітала Михайла Добкіна з призначенням на посаду голови Харківської облдержадміністрації

  Губернатор Санкт-Петербурга Валентина Матвієнко привітала Михайла Добкіна з призначенням на посаду голови Харківської облдержадміністрації.

 • В СБУ Харківської області новий керівник

  30 березня 2010 | 17:24

  В СБУ Харківської області новий керівник

  Голова ХОДА Михайло Добкін взяв участь у представленні особовому складу СБУ у Харківській області нового керівника Олександра Полковниченка. Михайло Добкін висловив впевненість у злагодженій взаємодії всіх силових структур з облдержадміністрацією.

 • На Харківщині буде створена модель єдиного медико-соціального простору

  30 березня 2010 | 14:50

  На Харківщині буде створена модель єдиного медико-соціального простору

  З приходом на посаду голови ХОДА Михайла Добкіна взаємини міста і області переходять в модель єдиного медико-соціального простору. Про це сказав в.о. заступника голови ХОДА з соціальних питань Ігор Шурма під час представлення колективу Державної санітарної служби в Харківської області нового керівника. "Віднині місто і область не будуть в плоскості протистояння", - підкреслив він.

Вверх