Харківщина обрала інноваційних шлях розвитку служби екстреної медичної допомоги. Ігор Шурма
![Харківщина обрала інноваційних шлях розвитку служби екстреної медичної допомоги. Ігор Шурма Харківщина обрала інноваційних шлях розвитку служби екстреної медичної допомоги. Ігор Шурма](/content/documents/561/56056/thumb-newsSpisok-190x120-363f.jpg)
Говорячи про створення служби екстреної медичної допомоги під час відеоконференції «Реформа медичного обслуговування громадян», заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма підкреслив, що в цій сфері Харківщина вже зробила перші кроки, обравши інноваційних шлях. «Навіть якщо швидка приїжджає на виклик вчасно, фельдшеру не завжди вистачає кваліфікації для того, щоб допомогти хворому. Тому ми запровадили в області систему «Телекард», яка дозволяє оперативно робити обстеження серця та надсилати їх результати спеціалістам у Харків. Крім того, у нас діє система GPS‑навігації на автомобілях «швидкої» для миттєвого визначення маршруту руху на виклик», – зазначив він.