Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Новини

Про це на черговому засіданні оргкомітету з підготовки та відзначення 65-річчя Перемога повідомив заступник начальника Головного Управління з питань внутрішньої політики, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи Леонід Петренко. Для своєчасного завершення ремонтно-відновлювальних робіт на висоті Маршала Конєва передбачено 2 млн. 613 тис. 962 грн. На травневі свята на висоту будуть організовані масові екскурсії школярів.

На засіданні оргкомітету з підготовки та відзначення 65-річчя Перемоги голова ХОДА Михайло Добкін закликав глав районних держадміністрацій залучати меценатів, щоб вони брали участь у фінансуванні свята Перемоги. За його словами, коштів, закладених на ці цілі в бюджеті, недостатньо, щоб зустріти ювілейну дату гідно. "Найбільш масові події на День Перемоги відбудуться в Харкові, але не всі ветерани за станом здоров'я зможуть на них приїхати. Тому їм треба запропонувати цікаві заходи й в області", - підкреслив Михайло Добкін.

На ювілейні заходи до Дня Перемоги з обласного бюджету заплановано виділити 7 млн. 599 тисяч гривень. У Харкові на ці цілі направляється 3 млн. 603 тис. 200 грн. З районів та міст області з місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених законодавством, передбачається витратити 4 млн. 357 тис. 851 грн. Про це на черговому засіданні оргкомітету з підготовки та відзначення 65-річчя Перемога повідомив заступник начальника Головного Управління з питань внутрішньої політики, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи Леонід Петренко.

Харківщина вшанувала пам’ять жертв Катастрофи європейського єврейства

12 квітня в Дробицькому Яру вшанували пам’ять жертв Катастрофи європейського єврейства. У заходах взяв участь в.о. заступника голови Харківської облдержадміністрації з гуманітарних питань Вадим Ландсман, представники обласної об’єднаної єврейської громади та учні спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи № 170 з поглибленим вивченням єврейської мови та культури.

Керівники Харківської області залишили запис у траурній книзі Генерального консульства Республіки Польща в м. Харкові з приводу загибелі Президента країни, політичної еліти, керівництва армії та духовенства. "Сумуємо разом з польським народом" - свої підписи під цими словами співчуття поставили голова обласної державної адміністрації Михайло Добкін, в.о.заступників голови Юрій Сапронов, Євген Савін та Ігор Шурма, голова обласної ради Сергій Чернов, перший заступник голови Микола Тітов, заступник голови Вікторія Казакова.

Сьогодні керівники області та міста на другому міському кладовищі вшанували пам'ять першого губернатора Харківщини часів незалежності України Олександра Масельського. 14 років тому перестало битися серце людини, яка керувала Харківською областю 13 років. При ньому сільське господарство регіону перестало бути збитковим, була відкрита третя лінія харківського метрополітену.

Сьогодні під час засідання господарського активу Харківської області голова облдержадміністрації Михайло Добкін дав низку першочергових доручень, спрямованих на вирішення проблем в сфері культури.

Наше завдання - створення експортоорієнтованої високотехнологічної індустрії. Анатолій Гіршфельд

Виступаючи на засіданні господарського активу області з питання ситуації в промисловій сфері Харківського регіону, директори провідних підприємств висловлювали своє бачення ситуації і пропозиції щодо використання потенціалу нашої області.

Як зазначила сьогодні під час засідання господарського активу Харківської області начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Ніна Супруненко, в галузі культури залишається невирішеною низка гострих проблем . Зокрема, недостатнє фінансування галузі, застаріла матеріально–технічна база, неповна зайнятість працівників, плинність кадрів.

"В області зруйновано систему управління промисловістю як галуззю народного господарства. Немає ані об'єктивної оцінки ситуації, ані стратегічного бачення того, як рухатися далі. До подолання кризи ми сьогодні готові так само, як і перед її початком, - такий невтішний висновок зробив за результатами засідання господарського активу голова облдержадміністрації Михайло Добкін.

У Харкова дуже серйозні традиції, пов'язані з космосом. Михайло Добкін

Під час зустрічі з головою ХОДА Михайлом Добкіним члени громадської організації "Ветерани трьох космодромів "Петро Струщенко, Юрій Гагарін і Микола Шаталов обговорили можливість створення в Харкові Алеї слави космонавтів. Губернатор підтвердив, що всю розрізнену інформацію про роль Харкова в освоєнні космосу необхідно зібрати воєдино.

Михайло Добкін підтримав ідею присвоєння школі №93 імені Валентина Бондаренка

Учні середньої школи № 93, які поклали сьогодні квіти на могилу члена першого загону космонавтів Валентина Бондаренко, звернулися до голови ХОДА Михайла Добкіна з ініціативою, щоб їхній школі присвоїли ім'я Героя Радянського Союзу Валентина Бондаренко. Він закінчив її в 1954 році.

У великому залі Харківської обласної державної адміністрації проходить перше засідання господарського активу Харківської області. "Ми відновлюємо систему проведення господарських активів. На них будуть обговорюватися найбільш важливі і проблемні питання життя нашого регіону, будуть заслуховуватися думки всіх зацікавлених сторін. Після детального вивчення проблеми, будуть прийматися відповідні рішення, виконання яких буде контролюватися головою облдержадміністрації та його заступниками. На кожному наступному активі буде заслуховуватися виконання раніше прийнятих рішень. Активи будуть проводитися кожного місяця", - зазначив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

Михайло Добкін вшанував пам'ять Валентина Бондаренка

Сьогодні, у Всесвітній день авіації і космонавтики, голова ХОДА Михайло Добкін поклав квіти на могилу нашого земляка, члена першого загону космонавтів Валентина Бондаренка.

З метою стабілізації ситуації на "Ізюмському тепловозо-ремонтному заводі" до цієї роботи було підключено Південну залізницю, що дозволило уже з вересня 2009 року відновити його роботу і почати поступове поліпшення ситуації. Крім того, треба відзначити позитивний досвід взаємовигідної співпраці Південної залізниці і промислових підприємств Харківської області, що триває вже з 2000 року.

Для вирішення питань промислових підприємств області, зокрема, погашення боргів по заробітній платні за результатами засідання господарського активу Михайло Добкін дав доручення Головному управлінню промисловості ХОДА у тижневий термін розробити і представити плани-графіки та конкретні, реальні заходи з погашення заборгованості по кожному підприємству.

Так, за січень-лютий 2010 р. промисловими підприємствами області вироблено продукції на 15,4% більше, ніж за відповідний період 2009 року (в Україні за підсумками 2 місяців 2010 року індекс промислової продукції становив 108,8% до відповідного періоду минулого року).

"Незважаючи на постійну роботу з Урядом, галузевими Міністерствами, проведення відповідних нарад на урядовому рівні і доручення Прем'єр-міністра України, цілий ряд важливих для області питань вирішити не вдалося. Зокрема, це - питання стабілізації роботи ДП "Завод ім. Шевченко", ДП "ХЕМЗ", ДП "Протон", ВАТ "ІТРЗ", ДП "Завод електроапаратури", - зазначив на засіданні господарського активу області перший заступник начальника Головного управління промисловості, транспорту і зв’язку Харківської облдержадміністрації Ігор Колот.

За обсягами залучених до основного капіталу промислових підприємств інвестицій за січень–вересень 2009р. Харківська область знаходилася на 5 місці серед регіонів України після м.Києва, Донецької, Дніпропетровської та Київської областей. Про це на засідання господарчого активу області доповів перший заступника начальника ГУ промисловості, транспорту і зв’язку Харківської облдержадміністрації Ігор Колот.

"Оцінюючи роботу промислового комплексу Харківської області в 2009 році треба зазначити, що світова фінансова криза суттєво вплинула на результати роботи всіх галузей промисловості", - зазначив під час засідання господарчого активу області перший заступник начальника Головного управління промисловості, транспорту і зв’язку Харківської облдержадміністрації Ігор Колот.

Протягом року вдалось ліквідувати борг на одному із найбільших боржників серед промислових підприємств – ХДАВП (на початок року заборгованість складала - 30,4 млн.грн.), ліквідувати заборгованість на КП ХКБД (на початок року заборгованість складала - 2,1 млн.грн.), ВАТ Завод "ТОРА" (на початок року заборгованість складала – 1,4 млн.грн.). Станом на 01.12.09 було ліквідовано заборгованість перед працівниками на ДП "Завод ім. Малишева" (13,9 млн.грн.).

У великій залі Будинку рад розпочав роботу господарський актив області, який проводить голова ХОДА Михайло Добкін. На порядку денному питання про роботу промислового комплексу Харківської області в 2009 році та основні завдання на 2010 рік та розгляд стану матеріально-технічної бази закладів культури, фінансування театрів та забезпечення збереження культурної спадщини.

Краснокутська районна державна адміністрація проводить І тур Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець".

Пам’яті Космонавта

Сьогодні, 12 квітня 2010 року, у Всесвітній день авіації та космонавтики голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін вшанує пам’ять нашого земляка, члена першого загону космонавтів Валентина Бондаренко.

У Харкові вшанували пам'ять загиблих в Катині і під Смоленськом

70-та річниця Катинської трагедії стала трагедією Польщі сьогоднішньої. Разом з молитвами про розстріляних у 1940 році польських офіцерів на Українсько-польському меморіалі в Харкові пройшла траурна меса за загиблими в авіакатастрофі під Смоленськом.

Харківщина висловлює співчуття польському народові

Голова обласної державної адміністрації Михайло Добкін та голова обласної ради Сергій Чернов висловили співчуття Надзвичайному та Повноважному Послу Республіки Польща в Україні Пану Яцеку Ключковскі: "З глибокою скорботою була сприйнята трагедія, що забрала життя Президента Республіки Польща пана Леха Качинські та його співвітчизників. Ми розділяємо біль важкої і непоправної втрати, що спіткала Республіку Польща. Від імені мешканців Харківщини висловлюємо глибоке співчуття Вам, рідним і близьким загиблих, а також всьому польському народові", - зазначається в урядовій телеграмі.

На Харківщині загинуло 46% площ озимини

Обстеження в районах області стану озимих культур, яке було проведене робочими группами в складі фахівців Головного управління АПР ХОДА та науковців інституту рослинництва ім. Юр’єва НААНУ, показало, що станом на 8 квітня загинуло 46 % площ. Про це повідомив в.о. заступника голови ХОДА з питань АПК Віталій Алексейчук. Всього восени минулого року по всіх категоріях господарств області було посіяно 540,0 тис. га озимих. Робочі групи продовжують працювати в кожному районі та постійно стежать за станом озимини.

Сільгосппідприємства області повністю забезпечені насінням

За інформацією в.о. заступника голови ХОДА з питань АПК Віталія Алексейчука, сільськогосподарські підприємства Харківської області повністю забезпечені насінням ярих зернових та зернобобових культур з урахуванням пересіву озимих культур. В агроформуваннях накопичено 126,7 тис. тонн мінеральних добрив. На пільгових умовах господарствами області придбано 1 756,6 тонн дизпалива та 3 033 тонни бензину.

Весняно-польові роботи тривають згідно графіка

Станом на 9 квітня всіма категоріями господарств Харківської області здійснюється підживлення озимини та розпочато посів ранніх зернових культур. Всього посіяно 25,3 тис. га ранніх зернових, що складає 9% до прогнозу (296,1 тис. га). Підживлено 180 тис. га площ озимини, або 50% до прогнозу (356,9 тис. га).

"Школи імунізації" будуть організовані в усіх районах Харківської області. Ігор Шурма

Сьогодні у Харківській дитячій поліклініці №1 відбулась презентація нового проекту "Школа імунізації". Про необхідність вакцинації прийшли послухати батьки разом з дітьми, вагітні жінки. На презентації був присутній радник з питань економічного нагляду європейського бюро ВОЗ, якому було цікаво вивчити досвід Харкова в інформуванні населення щодо профілактики інфекційних захворювань.

Архів документів