У Вовчанську відбувся Кубок закриття футбольного сезону 2010 р.

Харківський обласний центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» та відділ з питань фізичної культури та спорту Вовчанської райдержадміністрації 6 листопада у м. Вовчанську провели кубок закриття футбольного сезону 2010 р. В турнірі зіграли команди колективів фізичної культури підприємств, організацій району, працівників аграрно-промислового комплексу і населених пунктів Вовчанського району. Всього участь взяли 14 команд. Переможцем турніру стала команда села Стариця, друге місце посіла команда селища Вільча, третє - команда з Вовчанську.

Команди, які посіли призові місця, отримали кубки, дипломи та медалі від обласного центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» і відділу з питань фізичної культури і спорту Вовчанської райдержадміністрації.