Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 25 червня 2010 | 14:37

  Співробітники заводу імені Шевченка почнуть отримувати зарплату з 29 червня

  Голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін повідомив, що з вівторка 29 червня почнеться виплата заборгованості по заробітній платі співробітникам заводу імені Шевченка. Джерела фінансування для цього вже знайдені.

 • 25 червня 2010 | 14:12

  Ми з Маркіяном Лубківським не обмінюємося листами через Інтернет. Михайло Добкін

  Директор турніру Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський не писав відкритого листа на ім'я голови ХОДА Михайла Добкіна. Про це він особисто повідомив голові Харківської області по телефону.

 • 25 червня 2010 | 13:20

  На полях богодухівського та Краснокутського районів очікується один з кращих в області врожаїв. Віталій Алексейчук

  Черговим пунктом у програмі відвідувань обласного семінару - наради з прибирання ранніх зернових культур стали поля ТОВ "Козіївське" Краснокутського району. Це поля з посівами озимої пшениці, за різними технологіями вирощування, з різними термінами посіву, сортами, способами і нормами вирощування. Учасники семінару також відвідали поля технічних сільськогосподарських культур. У цьому районі поля знаходяться у відмінному стані, рослини відповідаю агротехнічним нормам, очікується гарний урожай.  

 • 25 червня 2010 | 13:09

  Говорити про те, що в Харкові ніхто нічого не робить у плані підготовки до Євро-2012 - це неповага до територіальної громади. Михайло Добкін

  Підготовка Харкова до проведення чемпіонату Європи з футболу триває, як і було заплановано. Стверджувати протилежне - значить не поважати харків'ян, які прикладають зі свого боку всі можливі зусилля, щоб Євро-2012 пройшов у Харкові, - вважає голова Харківської обласної адміністрації Михайло Добкін.

 • 25 червня 2010 | 12:54

  Сьогодні за допомогою так званої «громадськості» харків'ян лякають, що відберуть Євро-2012. Михайло Добкін

  Голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін прокоментував лист, який віце-прем'єр-міністр України Борис Колесников отримав від директора Євро-2012 Мартіна Калена. На думку Михайла Добкіна, шум навколо проблем підготовки Харкова до чемпіонату піднімають певні сумнівні громадські організації, яких у свою чергу підштовхують до дії окремі амбітні політики.

 • 25 червня 2010 | 11:57

  Михайло Добкін представив нового керівника заводу імені Шевченка

  Голова Харківської обласної державної адміністрації в ході наради з питання стабілізації фінансово-економічного стану ДП "Харківський приладобудівний завод імені Т.Г.Шевченко" представив трудовому колективу підприємства нового керівника. Після того, як пройдуть всі необхідні узгодження в Міністерстві промполітики, посаду виконавчого директора заводу займе Андрій Тимчук.

 • 25 червня 2010 | 11:52

  Гутянський елеватор готовий до прийому зерна

  Учасники обласного семінару - наради з прибирання ранніх зернових культур оглянули Гутянський елеватор Богодухівського району. На даний момент елеватор повністю готовий до прийому зерна. Примітно, що на цьому елеваторі повністю автоматизован диспетчерський пункт, з якого стежать за навантаженням і розвантаженням зерна. Обслуговують цю диспетчерську і стежать за обробкою зерна лише дві особи. На Гутянському елеваторі є своя сертифікована лабораторія, яка визначає якість та проводить оцінку зерна, що надходить на елеватор. 

 • 25 червня 2010 | 10:32

  Обсяги посівів цукрового буряку в Харківській області у наступному році планується довести до 80 000 га. Віталій Алексейчук

  Участники областного семінару - наради із збирання ранніх зернових культур урожаю 2010 року оглянули поле з посівами цукрового буряку в Богодухівському районі. Це поле знаходиться у задовільному стані. Зараз настав час проводити обробку від шкідників, і якщо будуть опади, то з цього поля очікується зібрати урожай більше 300 центнерів з га. Як зазначив заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук, цукровий буряк для Харківської області є дуже важливою культурою, тому у наступному році планується довести обсяги посівів до 80 тис. га.  

 • 25 червня 2010 | 09:51

  Земля не вибачає недбалого ставлення до неї. Віталій Алексейчук

  Учасники семінару-наради із збирання ранніх зернових культур урожаю 2010 року оглянули поле озимої пшениці, яке розташоване на території агрофірми «Восток» (с-ще Старий Мерчик, Валківського району). За словами директора Інституту рослинництва ім. Юр’єва Української академії аграрних наук Віктора Кириченка, ці посіви знаходяться у дуже поганому стані, і урожайність цього поля складе аж 2 центнери з 1 га за умови, що врожай збиратимуть вручну: «Це сталося через те, що навесні, коли посіви були в непоганому стані, ті, хто доглядали за полем, вчасно не вжили заходи із боротьби зі шкідниками, в результаті чого посіви майже повністю загинули».

 • 25 червня 2010 | 09:25

  На Харківщині розпочався семінар-нарада із збирання ранніх зернових культур урожаю 2010 року

  На Харківщині розпочався семінар-нарада із збирання ранніх зернових культур урожаю 2010 року. В роботі семінару беруть участь: заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук, заступники голів райдержадміністрацій з питань АПК, начальники управлінь агропромислового комплексу РГА, голови районних рад сільгосптоваровиробників, керівники та спеціалісти наукових закладів, представники ЗМІ.

 • 25 червня 2010 | 09:05

  Події дня

  Сьогодні о 09:30 на заводі ім. Шевченка (вул. Жовтневої Революції, 99) відбудеться нарада з питання стабілізації фінансово-економічного стану ДП «Харківський приладобудівний завод ім. Шевченка». О 15:00 в малому залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 поверх) відбудеться обласна селекторна нарада з порядком денним: "Про стан перевезення громадян автомобільним транспортом на маршрутах загального користування у Харківській області"

 • 25 червня 2010 | 08:55

  Гроші на капітальний ремонт будуть надходити, якщо мешканці візьмуть свій будинок на обслуговування. Юрій Хіврич

  Харківська область, як і решта регіонів нашої країни, отримає в цьому році фінансування на реалізацію державної програми «Питна вода України» і на реформування ЖКГ. Про це по завершенню роботи виїзної колегії Міністерства з питань ЖКГ сказав Міністр з питань ЖКГ Юрій Хіврич. Всього по Україні для цих цілей у бюджеті закладено 1,1 млрд грн. При цьому, у програмі реформування ЖКГ основна підтримка буде надана об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків. Крім суми в 110 млн грн, виділеної безпосередньо на підтримку людей, які самі утримують свої житлові приміщення (для ремонту будівель, покрівлі, внутрішньобудинкових мереж), з кожної цільової програми - таких як встановлення теплових лічильників або ремонт ліфтів - кошти в першу чергу будуть виділятися також ОСББ.

 • 25 червня 2010 | 08:50

  Артезіанські свердловини потрібно переводити на менш енергоємне обладнання. Юрій Хіврич

  Вода з артезіанських свердловин набагато чистіша і безпечніша води з поверхневих джерел, яку жителі українських міст зараз отримують з кранів.Тим не менш, через досить високу собівартість глибинної води масове переведення населених пунктів країни на її споживання поки неможливе, - вважає міністр з питань ЖКГ Юрій Хіврич.

 • 25 червня 2010 | 08:45

  Кошти на реформування системи ЖКГ будуть розподілені після аналізу регіональних програм з енергозбереження

  Як повідомив сьогодні в Харкові Міністр з питань житлово-комунального господарства України Юрій Хіврич, зараз у регіонах розробляються програми з реформування житлово-комунального господарства. Найближчим часом міністерство розпочне аналіз цих програм, після закінчення якого будуть розподілені кошти державного бюджету на реформування системи ЖКГ. За словами Юрія Хіврича, основні вимоги до програм - скорочення споживання енергоресурсів і термін окупності не більше 4 років, тому що більший термін не дає необхідного економічного ефекту. "Таким чином стимулюється застосування енергозберігаючих технологій в регіонах", - зазначив міністр.

 • 25 червня 2010 | 08:40

  У Харківській області буде введено в експлуатацію до 10 нових артезіанських свердловин

  За дорученням голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна в Харківській області розпочато роботу над програмою, згідно з якою в регіоні з'явиться від 5 до 10 нових артезіанських свердловин. Перші два об'єкти будуть готові до кінця поточного року.

 • 25 червня 2010 | 08:35

  У 2011 році в Харківській області планується реалізувати кілька проектів з енергозбереження в сфері ЖКГ

  «Найближчим часом я зберу нараду з усіма керівниками за напрямами і дам доручення вже цього року розробити проекти, які будуть профінансовані з державного бюджету в 2011 році. Пріоритет буде надаватися проектам з енергозберігаючих технологій. Результати роботи в цьому напрямку КП КГ «Харківкомуночиствод» дозволили мати в Харкові один з найнижчих тарифів на водовідведення в Україні. Таку ж роботу планується провести на КП «ВТП «Вода» з метою скорочення споживання електроенергії хоча б на 25%», - зазначив сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

 • 24 червня 2010 | 17:53

  КП «ХКОВ» запроваджує інвестиційні проекти

  На сьогоднішній день КП «ХКОВ» впроваджує на підприємстві низку інвестиційних проектів, які мають сприяти значній економії ресурсів і підвищенню якості наданих послуг. Про це під час виїзного засідання колегії МінЖКГ розповів Генеральний директор підприємства Іван Корінько.  

 • 24 червня 2010 | 17:35

  За 15 років КП «ХКОВ» знизило в тарифі на 30% питому частку споживаної електроенергії

  Про це в ході виїзного засідання колегії Міністерства з питань ЖКГ України розповів Генеральний директор КП «Харківкомуночиствод» Іван Корінько. Це стало можливо завдяки застосуванню на підприємстві енергозберігаючих технологій. Так, у 2004 році на підприємстві був реалізований інвестиційний проект «Технічне переоснащення каналізаційної насосної станції № 2а «Червонобаварська» з монтажем енергозберігаючого насосного устаткування». На каналізаційній насосній станції змонтоване сучасне енергозберігаюче насосне обладнання фірми «STT FLYGT» (Швеція). Річний економічний ефект 886,8 тис. грн., економія електроенергії – 2112 тис. кВт на рік.    

 • 24 червня 2010 | 17:11

  Підписаний меморандум - це перший з 2004 року серйозний крок до вирішення проблем галузі ЖКГ. Михайло Добкін

  «Харківська область знаходиться на 24 місці за запасами питної води серед регіонів України, тому її збереження і готовність до споживання для нас є дуже важливим питанням. Підписаний меморандум - це перший з 2004 року серйозний крок до вирішення проблем, що накопичилися. Це можливість вже цього року забезпечити стабільним постачанням питної води 270 населених пунктів Харківської області, в яких проживає 160 тис. мешканців, і значно покращити екологічну ситуацію в області за рахунок реконструкції систем водовідведення та очищення стічних вод в Ізюмі, Первомайську, Балаклеї, Чугуєві та інших містах і селах», - зазначив голова ХОДА Михайло Добкін, коментуючи підписання Меморандуму про співробітництво між Міністерством з питань ЖКГ і ХОДА.

 • 24 червня 2010 | 16:57

  Спільними зусиллями ми вирішимо всі проблеми, що накопичилися в житлово-комунальному господарстві. Михайло Добкін

  «Мені дуже приємно, що в систему житлово-комунального господарства повернулася команда, яка здатна адекватно оцінювати проблеми галузі та ефективно вирішувати їх. Думаю, якщо не в цьому, то в наступному бюджетному році ми повернемося до серйозного фінансування вирішення всіх проблем, що накопилися за багато років у житлово-комунальному господарстві, будемо максимально професійно працювати, заощаджуючи кожну бюджетну копійку, і зробимо все можливе для вирішення проблемних питань. Впевнений, якими б складними не були проблеми житлово-комунальної сфери, ми неодмінно вирішимо їх спільними зусиллями», - заявив сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін на засіданні виїзної колегії Міністерства ЖКГ України.

 • 24 червня 2010 | 16:27

  Харківська облдержадміністрація та Міністерство з питань ЖКГ підписали Меморандум про співпрацю

  У залі засідань вченої ради Харківської національної академії міського господарства триває засідання виїзної колегії Міністерства з питань житлово-комунального господарства України. Робота колегії розпочалася з підписання Меморандуму про співробітництво між Міністерством з питань ЖКГ і Харківською обласною державною адміністрацією.    

 • 24 червня 2010 | 16:13

  Досвід КП «Харківміськліфт» повинен бути поширений на всю країну. Сергій Зімін

  Заступник міністра з питань житлово-комунального господарства України Сергій Зімін, ознайомившись з виставкою обладнання та новітніх технологій, які використовуються в житлово-комунальному господарстві Харкова, відзначив, що досвід КП "Харківміськліфт" повинен бути поширений на всю Україну".

 • 24 червня 2010 | 16:09

  Заява заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Юрія Сапронова

  31 мая 2010 года неправительственная организация «Национальный экологический центр Украины», расположенная по улице Симона Петлюры в г.Киеве, и 04 июня Центр транспорта и энергетики Чешской республики (подпись Андрей Пашек) и Ассоциация экологического контроля Болгарии (подпись Тодор Тодоров) направили обращения на имя Президента УЕФА господина Мишеля Платини о «якобы» подавлении властями Харькова акций протеста при строительстве автодороги в Лесопарке, которое, кстати, ведется в строгом соответствии с генеральным планом развития города Харькова и решениями городского совета и городского исполнительного комитета. Считаю необходимым сделать заявление как заместитель председателя областной государственной администрации, в ведении которого работает управление по подготовке ЕВРО-2012:

 • 24 червня 2010 | 15:49

  Харківська область отримає 57 млн.грн. на реалізацію державних програм в сфері ЖКГ (уточнено)

  Харківська область отримає 57 млн.грн. на реалізацію державних програм в сфері ЖКГ, зокрема на реформування господарства області, на об"єкти водопостачання та водовідведення, на доочищення питної води в дошкільних установах, лікарнях та інших бюджетних закладах і виконання програми "Питна вода". Про це сьогодні в Харкові повідомив заступник міністра з питань житлово-комунального господарства України Сергій Зімін.

 • 24 червня 2010 | 15:47

  Відбулася презентація Інтернет сторінки «Культурна Столиця»

  На відкритті обласного навчального центру у приміщенні Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася презентація Інтернет сайту «Культурна Столиця», створеного за підтримки Управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації та Департаменту культури Харківської міської ради.   За допомогою цієї Інтернет сторінки жителі і гості Харкова та області зможуть знайти всю необхідну інформацію щодо культурних заходів, що проходять в Харківському регіоні. Також в рамках Інтернет порталу «Культурна Столиця» був створений віртуальний інформаційно - туристичний центр. Головним завданням якого буде висвітлення діяльності туристичної галузі регіону, яка набуває все більшого значення для економічного та соціально - культурного розвитку Харківської області.   http://culture.kharkov.ua/    

 • 24 червня 2010 | 15:40

  До уваги журналістів!

  Завтра 25 червня о 09:30 на заводі ім. Шевченка (вул. Жовтневої Революції, 99) відбудеться нарада з питання стабілізації фінансово-економічного стану ДП «Харківський приладобудівний завод ім. Шевченка». Від'їзд журналістів о 08:30 від Будинку Рад з вул. Іванова. Акредитація за тел.700-03-31 до 18:00 24 червня 2010 року. О 15:00 в малому залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 поверх) відбудеться обласна селекторна нарада з порядком денним: "Про стан перевезення громадян автомобільним транспортом на маршрутах загального користування у Харківській області" 

 • 24 червня 2010 | 15:39

  Харків є лідером країни з очищення каналізаційних стоків і води. Сергій Зімін

  Як підкреслив сьогодні після відвідування комплексів біологічного очищення "Диканівський" і "Безлюдівський", заступник Міністра з питань житлово-комунального господарства Сергій Зімін, Харків є лідером з очищення каналізаційних стоків і води: «Ми побачили сучасні технології очищення на грабельних решітках, аеробного очищення і найголовніше - сучасну техніку, яка дозволяє висушувати осад, а потім утилізувати його методом спалювання. Така технологія дозволяє звільняти землі, які зайняті муловими полями, і використовувати їх у сільському господарстві. Тому технологічні нововведення, які впроваджуються в Харкові, ідуть на благо харків'ян і покращують екологічну ситуацію в області».

 • 24 червня 2010 | 14:58

  В Харківській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулося відкриття обласного навчального центру, створеного рамках програми «Бібліоміст»

  Сьогодні в приміщенні Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулося урочисте відкриття обласного навчального центру для навчання бібліотекарів і користувачів бібліотек комп'ютерної грамотності, пошуку інформації в мережі Інтернет, використання сучасних комп'ютерних технологій. Цей тренінговий центр входить до мережі бібліотек, обладнаних сучасними технологіями, створеної в рамках програми "Бібліоміст.  

 • 24 червня 2010 | 14:53

  Ми виконаємо всі домашні завдання УЄФА. Юрій Сапронов

  «Ми виконаємо всі домашні завдання УЄФА. Існуючі зауваження УЄФА будемо усувати швидко і якісно. Для всіх Харків'ян довіра УЄФА провести в нашому рідному місті матчі чемпіонату Європи з футболу величезна честь, величезна довіра, і ми не підведемо ні УЄФА, ні міжнародне співтовариство. Міська і обласна влада регіону завжди відкриті для конструктивного діалогу з будь-якими громадськими організаціями», - заявив заступник голови ХОДА Юрій Сапронов. На підтвердження цих слів Юрій Анатолійович передав офіційне запрошення панові Андрію Пашеку з Центру транспорту та енергетики Чеської республіки і пану Тодору Тодорову з Асоціації екологічного контролю Болгарії за рахунок ХОДА в будь-який зручний для них час відвідати Харків, щоб побачити наше місто, - «місто-трудівник, місто студентства, місто науки, саме зелене і чисте місто України, місто,в якому всі шари громадянського суспільства об'єднані сьогодні однією загальною національною ідеєю - показати Світу найкращий ЄВРО в історії чемпіонатів з футболу. Щоб панове Пашек і Тодоров побачили Харків і Харків'ян власними очима, а не очима пана Авакова та націонал-патріотів».

 • 24 червня 2010 | 14:36

  Багатьом не подобається стабільність у суспільстві, яка наступила при Президентові Вікторі Януковичі. Юрій Сапронов

  «Успішна підготовка Харківщини до ЄВРО-2012, зростання авторитету міської та обласної влади,які щоденно займаються вирішеннями насущних проблем харків'ян, стабільність у суспільстві, яка наступила при Президентові України Вікторі Федоровичі Януковичі,багатьом не подобаються напередодні виборів до місцевих Рад, - заявив сьогодні заступник голови ХОДА Юрій Сапронов. - Листи продиктовані ВИКЛЮЧНО пошуком політичної вигоди й організовані націонал-патріотичними силами спільно з керівником обласної організації БЮТ, колишнім губернатором Харківської області, нині «глибоко ображеним» паном Аваковим. Однопартійці пана Авакова, який очолив сьогодні рух «зелених стрічок» - це ті ж люди, його соратники по НСНУ, які дружно перейшли в БЮТ і поміняли помаранчеві стрічки на зелені. Політтехнології і політичні прийоми НСНУ мені добре відомі зсередини. Їх методи сьогодні - це провокації, організація заворушень, барикади, дестабілізація суспільства та звернення до міжнародної громадськості. До УЄФА вони не мають ніякого відношення. Тексти, направлені на адресу Президента УЄФА пана Мішеля Платіні чеською та болгарською організаціями АБСОЛЮТНО ідентичні, мають однакові граматичні та орфографічні помилки, і написані вони, на мій погляд, в офісі ТОВ «Інвестор».