ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Ми робимо все для того, щоб завод ім.Шевченка був максимально задіяний при будівництві нових атомних станцій в Україні. Михайло Добкін

18 травня 2011 | 18:35

Сьогодні голова ХОДА Михайло Добкін у черговий раз зустрівся з представниками колективу заводу імені Шевченка, які входять до складу робочої групи з виведення підприємства з кризи. Як зазначив Михайло Добкін, нарада була присвячена перевірці виконання пунктів домовленостей, досягнутих за підсумками попередньої зустрічі. «За цей період була реалізована частина неліквідного майна підприємства на 7,9 млн.грн., частково погашена заборгованість з реєстрової та поточної заробітної плати, а також акумульовані кошти на рахунках підприємств для розрахунку приблизно з 150 робітниками, які написали заяву про звільнення», - повідомив Михайло Добкін.

За його словами, також було проаналізовано, як виконуються домовленості з суміжними підприємствам, з котрим працює завод ім.Шевченка: ДП «Завод ім. Малишева», ВАТ «Турбоатом». «Ми робимо все для того, щоб завод ім.Шевченка був максимально задіяний при будівництві нових атомних станцій в Україні, а також при заміні обладнання на існуючих станціях», - підкреслив Михайло Добкін.

Теги: завод ім.шевченка добкін

Версія для друку Поділиться:


Вверх