ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін привітав випускників Харківського національного університету ім.В.Н.Каразіна

  01 липня 2010 | 14:57

  Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін привітав випускників Харківського національного університету ім.В.Н.Каразіна

  Сьогодні в Харківському національному академічному театрі опери та балету ім.М.В.Лисенка відбулася Урочиста церемонія випуску студентів Харківського національного університету ім.В.Н.Каразіна. Голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін привітав випускників ХНУ ім. В. Н. Каразіна з завершенням навчання.   

 • З початку року на водних об'єктах Харківської області загинуло 53 людини

  01 липня 2010 | 14:43

  З початку року на водних об'єктах Харківської області загинуло 53 людини

  Як повідомив сьогодні заступник начальника Головного управління з питань надзвичайних ситуацій ХОДА Володимир Щітов, з початку року на водних об'єктах Харківської області загинуло 53 людини, у т.ч. 6 дітей. За аналогічний період 2010 року загинула 21 людина.

 • Українські та російські селекціонери-рослинники шукають спільні шляхи розвитку галузі

  01 липня 2010 | 14:10

  Українські та російські селекціонери-рослинники шукають спільні шляхи розвитку галузі

  Сьогодні в інституті рослинництва ім. В.Я. Юр’єва НААН України відбувається україно-російська зустріч селекціонерів рослинників. Представники Національної академії аграрних наук України та Російської академії сільськогосподарських наук і науковці провідних закладів двох країн вперше за останні роки зібралися разом, щоб наочно обмінятися досвідом та своїми останніми доробками у селекційній роботі. Звертаючись до присутніх з вітальним словом від імені голови облдержадміністрації Михайла Добкіна, заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук зазначив: «Дуже радісно, що наші багаторічні стосунки, перервані на останні п’ять років, відновлюються. Нам є над чим працювати. У нас одна кліматична зона, і нам треба об'єднати зусилля і українських і російських вчених з вирощування сільськогосподарських культур.

 • 2 липня відбудеться нагородження переможців обласного фестивалю-конкурсу «Молодіжний лідер року - 2009»

  01 липня 2010 | 13:37

  2 липня відбудеться нагородження переможців обласного фестивалю-конкурсу «Молодіжний лідер року - 2009»

  2 липня о 12.00 в малому залі Будинку Рад відбудеться нагородження переможців обласного фестивалю-конкурсу «Молодіжний лідер року - 2009». За результатами розгляду конкурсної комісії почесне звання «Молодіжний лідер року 2009» отримають 23 номінанти (11 переможців і 12 лауреатів). У церемонії нагородження також візьмуть участь 11 найактивніших учасників молодіжного фестивалю «Студентська республіка», які візьмуть участь у Всеукраїнському фестивалі. Усі учасники заходу будуть нагороджені грамотами Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та сувенірами. 

 • 2 липня відбудеться регіональний фестиваль пісенно-обрядового фольклору „Сьогодні Купала, а завтра Івана”

  01 липня 2010 | 11:45

  2 липня відбудеться регіональний фестиваль пісенно-обрядового фольклору „Сьогодні Купала, а завтра Івана”

  2 липня  на базі Національного літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди у с. Сковородинівка відбудеться регіональний фестиваль пісенно-обрядового фольклору „Сьогодні Купала, а завтра Івана”. У фестивалі візьмуть участь 29 аматорських колективів із Харківської області та 8 з Харкова, які представлятимуть купальські традиції Харківщини.

 • Конкурс «Харківські ініціативи» визначить кращі інноваційні проекти

  01 липня 2010 | 11:06

  Конкурс «Харківські ініціативи» визначить кращі інноваційні проекти

  Продовжується збір заявок для участі у Міжнародному конкурсі інноваційних проектів «Харківські ініціативи», який проводиться за рішенням голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна.

 • Події дня

  01 липня 2010 | 09:12

  Події дня

  Сьогодні, 1 липня, о 9.00 в Інституті рослинництва ім. В.Я. Юр’єва НААН України (пр. Московський, 142) розпочнеться Українсько-Російська зустріч селекціонерів-рослинників. Об 11:00 в Харківському національному академічному театрі опери та балету ім.М.В.Лисенка (вул.Сумська, 25) відбудеться урочиста церемонія випуску студентів Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна. О 14:00 на пл. Архітекторів відбудеться Нагородження переможців конкурсу проектів Бібліотеки ім. Є.П.Кушнарьова. О 16:00 Харківському художньому музеї (вул. Раднаркоміська, 11) розпочнеться презентація виставки творів художнього об’єднання "Межа".

 • Найголовніше ваше завдання, як активу району, на місці повернути людям довіру до влади. Михайло Добкін

  30 червня 2010 | 22:20

  Найголовніше ваше завдання, як активу району, на місці повернути людям довіру до влади. Михайло Добкін

  З такими словами голова ХОДА звернувся до активу Лозівського району під час наради. Всі останні п'ять років ця довіра всіляко знищувалася: «На жаль, корупція, як іржа, проїла всі вертикалі влади. При повному потуранні попереднього Президента і незрозуміло чим зайнятого Уряду, створення кланової системи (особливо це стосується Лозівського району) колишнім керівництвом області та райдержадміністрації стало гарним середовищем для існування різного роду нечистих на руку ділків незалежно від займаної посади та кольору мундира».

 • Іноземний інвестор в Харківській області буде себе почувати максимально комфортно. Юрій Сапронов

  30 червня 2010 | 19:46

  Іноземний інвестор в Харківській області буде себе почувати максимально комфортно. Юрій Сапронов

  Одна з головних цілей економічних реформ Президента України Віктора Януковича - це залучення в Україну іноземних інвестицій. Для цього змінюється податкове законодавство, а також спрощується система ліцензування.

 • Перед нами стоять складні завдання, але ми на вірному шляху і успішно з ними впораємося. Віталій Алексейчук

  30 червня 2010 | 19:24

  Перед нами стоять складні завдання, але ми на вірному шляху і успішно з ними впораємося. Віталій Алексейчук

  «Наша задача, розуміючи стратегію, бачення Глави держави, не скласти руки, не чекати на прийняття законів і постанов на центральному рівні, а почати сьогодні впроваджувати їх на місцевому рівні. А у більшості випадків – діяти на випередження. Лише в умовах комплексного засідання усіх регіонів як окремих ланок запрацює весь маховик національної економіки. 

 • Якщо найближчим часом буде скасовано мораторій на продаж землі, то інвестори, охочі займатися сільським господарством в Харківській області, будуть ставати в чергу. Юрій Сапронов

  30 червня 2010 | 19:01

  Якщо найближчим часом буде скасовано мораторій на продаж землі, то інвестори, охочі займатися сільським господарством в Харківській області, будуть ставати в чергу. Юрій Сапронов

  У Харківській області інвестиційно привабливі для іноземного бізнесу майже всі галузі економіки. Але найпривабливіша з них - це сільське господарство, - вважає заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Юрій Сапронов.

 • Основні етапи реалізації Програми економічних реформ «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава»

  30 червня 2010 | 18:44

  Основні етапи реалізації Програми економічних реформ «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава»

  «Для реалізації Програми економічних реформ були визначені конкретні етапи реформ. Перший етап, який має бути реалізованим до кінця 2010 року, передбачає прийняття законопроектів, які є базовими для проведення реформ. Ви знаєте, що у парламент вже внесені Податковий та Бюджетний кодекси, на черзі – законопроекти по дерегуляції бізнесу щодо принципів ринкового нагляду, безпечності продукції, сертифікації, стандартизації продукції, суттєвого скорочення видів ліцензування, запровадженню дієвого державно – приватного партнерства», - повідомив під час засідання робочої підгрупи з питань розвитку сільського господарства та земельних відносин по обговоренню Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук. 

 • Чверть бюджетних місць у вузах займуть пільговики

  30 червня 2010 | 18:20

  Чверть бюджетних місць у вузах займуть пільговики

  У цьому році нижня межа кількості місць для абітурієнтів пільгових категорій встановлена на рівні 25% бюджетних місць для кожного ВНЗ. Навчальні заклади мають право піднімати цю планку, але навряд чи вони скористаються цим правом, - вважає заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Вадим Ландсман.

 • Михайло Добкін провів прийом громадян у Лозівському районі

  30 червня 2010 | 18:04

  Михайло Добкін провів прийом громадян у Лозівському районі

  Сьогодні під час робочої поїздки до Лозівського району голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін провів особистий прийом громадян, на який записалося 2 людини. Питання стосувалися газопостачання та водопостачання.

 • Відкрити економічні перспективи можливо тільки через повноцінні системні реформи. Віталій Алексейчук

  30 червня 2010 | 17:47

  Відкрити економічні перспективи можливо тільки через повноцінні системні реформи. Віталій Алексейчук

  Сьогодні в Інституті рослинництва ім. В.Я. Юр’єва УААН відбулося розширене засідання робочої підгрупи з питань розвитку сільського господарства та земельних відносин по обговоренню Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава». Як зазначив під час засідання заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук, ми отримали катастрофічну спадщину від попередньої влади на національному і на місцевому рівнях. Для вирішення цієї проблеми нам потрібне нове дихання, новий погляд, нові перспективи. Відкрити такі перспективи не можна популістичною роздачею грошей з державного бюджету, тільки через повноцінні системні реформи. 

 • 15 липня починається прийом документів в українські вузи

  30 червня 2010 | 17:42

  15 липня починається прийом документів в українські вузи

  Після того, як офіційно закінчиться Зовнішнє незалежне оцінювання, в Україні стартує вступна кампанія. Триватиме вона два тижня.

 • У Харківській області під час ЗНО не було проблем у пунктах тестування. Вадим Ландсман

  30 червня 2010 | 17:16

  У Харківській області під час ЗНО не було проблем у пунктах тестування. Вадим Ландсман

  Основні сесії зовнішнього незалежного оцінювання пройшли в Харківській області без проблем. Жодної апеляції на процедуру подано не було.

 • Близько 200 шкіл Харківської області гостро потребують серйозних капіталовкладень

  30 червня 2010 | 17:12

  Близько 200 шкіл Харківської області гостро потребують серйозних капіталовкладень

  «Близько 200 шкіл Харківської області гостро потребують серйозних капіталовкладень, тому що в останні роки не отримували фінансування. Зараз наше головне завдання - підготувати до початку навчального року всі школи області. Потім ми проаналізуємо стан всіх об'єктів системи освіти і визначимо черговість фінансування ремонтних робіт», - заявив сьогодні під час відвідування Краснопавлівського багатопрофільного ліцею голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

 • Харківщина налагоджує контакти з німецькими вченими

  30 червня 2010 | 16:43

  Харківщина налагоджує контакти з німецькими вченими

  Заступник голови Харківської обласної адміністрації Юрій Сапронов зустрівся з представниками німецького інституту Франгофера з інновацій у Східній і Центральній Європі. Учені з Німеччини хочуть налагодити співпрацю з Харківським національним університетом радіоелектроніки.

 • У Харківській області стартувало додаткове зовнішнє незалежне оцінювання

  30 червня 2010 | 16:10

  У Харківській області стартувало додаткове зовнішнє незалежне оцінювання

  З 29 червня по 3 липня в Харківській області, як і в інших регіонах України, проходить додаткова сесія зовнішнього незалежного тестування.У ній беруть участь ті абітурієнти, які з поважних причин не змогли з'явитися на основний етап тестування. Як повідомив в ході прес-конференції 30 червня заступник голови Харківської обласної адміністрації Вадим Ландсман, в додатковому тестуванні в регіоні беруть участь 295 осіб.Всього заяв на участь у додатковій сесії було подано 397, але більш ніж в ста випадках причини, за якими абітурієнт не зміг з'явитися на ЗНО, не були визнані поважними. Результати усього зовнішнього незалежного оцінювання 2010 року по Україні будуть оприлюднені до 14 липня поточного року.

 • Лозівський заказник може стати філіалом Харківського зоопарку

  30 червня 2010 | 13:41

  Лозівський заказник може стати філіалом Харківського зоопарку

  Заказник місцевого значення по збереженню тварин, розташований на території ДП «Лозівський кінний завод №124», планується зробити філіалом Харківського зоопарку та фінансувати за кошт міського бюджету Харкова. Це один з варіантів вирішення проблеми фінансування та збереження цього заказника. Про це повідомив під час робочої поїздки у Лозівський район голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

 • Ми не дамо зникнути Лозівському кінному заводу. Михайло Добкін.

  30 червня 2010 | 12:55

  Ми не дамо зникнути Лозівському кінному заводу. Михайло Добкін.

  В рамках робочої поїздки в Лозівський район голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін відвідав ДП «Лозівський кінний завод-124». Підприємство підпорядковане Міністерству аграрної політики України та є племінним заводом по розведенню чистокровних коней Української верхової та Орловської рисистої порід.  

 • Розпочалася робоча поїздка Михайла Добкіна у Лозівський район

  30 червня 2010 | 09:50

  Розпочалася робоча поїздка Михайла Добкіна у Лозівський район

  Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін відвідає з робочою поїздкою Лозівський район. Михайло Добкін відвідає Краснопавлівський багатопрофільний ліцей, ознайомиться з роботою ДП «Лозівський кінний завод-124» та заказника із збереження деяких тварин і птиці, розташований на території кінного заводу. Також голова ХОДА проведе особистий прийом громадян та нараду з керівництвом структурних підрозділ райдержадміністрації та м. Лозова.

 • У Харкові буде реалізована програма доочищення питної води

  30 червня 2010 | 09:47

  У Харкові буде реалізована програма доочищення питної води

  «У цьому році на реформування сфери житлово - комунального господарства для підприємств України було виділено 1 мільярд 100 мільйонів грн. У тому числі це фінансування призначено для підвищення якості питної води. Треба відзначити, що в Харкові є найкраща в Україні лабораторія з контролю за якістю питної води. При розгляді фінансового супроводу програми з контролю за якістю питної води всі зійшлися в думці, що фінансування не достатньо для того, щоб зробити революцію всієї системи водопостачання, водовідведення та очищення води в Україні. Тому були прийняті декілька напрямків, які дозволяють швидко забезпечити населення якісною питною водою», - зазначив перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Володимир Бабаєв.  

 • Міністерство ЖКГ підпише договір про співпрацю з Харківською академією міського господарства

  30 червня 2010 | 09:28

  Міністерство ЖКГ підпише договір про співпрацю з Харківською академією міського господарства

  Сьогодні одним з основних питань у галузі реформ системи ЖКГ є питання професійної підготовки кадрів. Цим питанням на самому рівні займається Харківська академія міського господарства. Тому місцем проведення колегії Міністерства житлово - комунального господарства України була обрана Харьквіська академія міського господарства. «Як було відзначено міністром ЖКГ, між Харківською академією міського господарства та Міністерством ЖКГ будуть вибудувані прямі відносини у вигляді договірних відносин, як у підготовці кадрів, так і в розробці змін нормативно - законодавчої бази в галузі ЖКГ», - зазначив перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Володимир Бабаєв.  

 • Харків демонструє високі результати роботи системи ЖКГ. Володимир Бабаєв

  30 червня 2010 | 09:18

  Харків демонструє високі результати роботи системи ЖКГ. Володимир Бабаєв

  Як зазначив в ході радіопрограми «Ранковий ексклюзив» перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Володимир Бабаєв, виїзна колегія Міністерства житлово - комунального господарства України не випадково проводилася саме в Харкові. «Наше місто демонструє досить багато нововведень і найголовніше те, що вони все ефективно працюють в системі ЖКГ. Темою колегії був розгляд та виконання закону «Питна вода України».У Харкові була відзначена найкраща робота «Харківкомуночиствод», були показані Безлюдівські очисні споруди та Диканівські очисні споруди, які привели у захват усіх членів колегії, запрошених керівників обласних житлово - комунальних господарств, а також керівників обласних підрозділів, які займаються водопостачанням і водовідведенням в Україні», - повідомив Володимир Бабаєв. 

 • Події дня

  30 червня 2010 | 09:15

  Події дня

  Сьогодні, 30 червня, о 13:30 в інституті рослинництва ім. В.Я. Юр'єва Української академії аграрних наук (Московський проспект,142, 3 пов.) розпочнеться розширене засідання робочої підгрупи з питань розвитку сільського господарства та земельних відносин Регіонального комітету з економічних реформ. О 14:00 в малій залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) відбудеться прес-конференція заступника голови ХОДА Вадима Ландсмана: "Підсумки проведення ЗНО. Вступна кампанія - 2010". О 18:00 в ХНАТОБі ім. М.В. Лисенка (вул. Сумська, 25/27) розпочнеться закриття театрального сезону: опера В.А. Моцарта “Весілля Фігаро”. О 18:30 в Харківському академічному театрі музичної комедії (вул.Карла Маркса, 32) театральний сезон закриється святковим гала-концертом “Мелодії кохання”.

 • На Харківщині розпочалися жнива

  29 червня 2010 | 21:59

  На Харківщині розпочалися жнива

  За інформацією заступника голови ХОДА Віталія Алексейчука у південних районах області розпочалися роботи по збиранню ранніх зернових. Перші центнери хлібу врожаю 2010 року намолотили в господарстві «Промінь» Красноградського району (керівник Іван Гулий) та у ПСП ім.Фрунзе Зачепилівського району (керівник Іван Глянь).  

 • Мінжитлокомунгосп виділить кошти на погашення лізингових платежів КП «Міськелектротранс»

  29 червня 2010 | 18:01

  Мінжитлокомунгосп виділить кошти на погашення лізингових платежів КП «Міськелектротранс»

  Законом України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» передбачено спрямування коштів Стабілізаційного фонду на реалізацію Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово–комунального господарства до 2014 року, що містить заходи з розвитку міського електротранспорту. 

 • Євген Савін вручив орден «За заслуги» III ступеню Тамарі Бутенко

  29 червня 2010 | 17:01

  Євген Савін вручив орден «За заслуги» III ступеню Тамарі Бутенко

  Заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін сьогодні за дорученням Президента України Віктора Януковича вручив орден «За заслуги» III ступеню голові ради жінок-фронтовичок при Харківському обласному комітеті ветеранів війни Тамарі Бутенко.

Вверх