ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 08 вересня 2010 | 15:38

  Люди мають усвідомити, що необхідно надати допомогу тому, хто потрапив у біду. Ігор Шурма

  Через байдужість оточуючих медикам інколи не вдається врятувати життя людини, що постраждала в ДТП. Побачивши дорожньо-транспортну пригоду, зупиніться і запропонуйте свою допомогу, - закликає заступник голови ХОДА Ігор Шурма.

 • 08 вересня 2010 | 15:37

  Губернатор і його заступники не отримують надбавок до зарплати

  Ні голова Харківської облдержадміністрації, ані жоден його заступник не отримують надбавок. Весь цей грошовий фонд - приблизно 100 тис. грн. на місяць - спрямований на підвищення заробітної плати роботи співробітників апарату ХОДА. Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації - керівник апарату Василь Хома.  «Нам дістався складний бюджет. У цьому році на утримання апарату ХОДА було заплановано в 2,5 рази менше коштів, ніж необхідно. Незважаючи на брак коштів, заробітна плата співробітників була збільшена. Якщо раніше в апараті виплачувалося тільки 25% надбавки і 10% премії, і то не завжди, то тепер - 50% надбавки і 25% премії», - зазначив Хома.

 • 08 вересня 2010 | 15:31

  Інформаційно-роз’яснювальній роботі з питання оформлення субсидій приділяється особлива увага. Ігор Шурма

  «Цього року процес оформлення субсидій буде відрізнятися від попередніх років тим, що кількість бажаючих отримати субсидій буде значно більше. Сподіватися лише на те, що працівники управлінь праці та соціального захисту населення самотужки візьмуть на себе весь тягар и справляться з цією ситуацією було би неправильно. Багато залежить від взаємодії надавачів послуг і управлінь праці. Тому виняткова увага приділена інформаційно-роз’яснювальній роботі», - зазначив сьогодні на прес-конференції заступник голови ХОДА Ігор Шурма.

 • 08 вересня 2010 | 15:21

  У Харківській області буде перевірена матеріально-технічна база притрасових лікарень

  «Їдучи по дорозі, кожен в будь-яку хвилину може мати необхідність звернутися до лікаря, і лікарня має бути готовою надати допомогу, тому нам дуже важливо побачити, в якому стані знаходиться матеріально-технічна база притрасових лікарень в Харківській області. Питання режиму роботи цих установ, своєчасності реагування на звернення – це все теж треба відпрацювати», - зазначив 8 вересня заступник голови ХОДА Ігор Шурма. Крім цього, за його словами, в Харківській області планується відновити роботу зі встановлення знаків на дорогах про місцезнаходження медичних закладів.  

 • 08 вересня 2010 | 14:31

  Нам необхідно вибудувати цілісну структуру стоматологічної служби в Харківській області. Ігор Шурма

  В Харківській області проводиться робота з удосконалення системи стоматологічної медицини. З метою привнесення в цю сферу нових методів роботи 7 вересня було призначено нового головного лікаря Харківської обласної стоматологічної поліклініки. Ним став Євген Волосов, працівник цієї установи.

 • 08 вересня 2010 | 13:56

  Володимир Бабаєв привітав працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості Харківської області з професійним святом

  Перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Володимир Бабаєв та перший заступник голови Харківської обласної ради Микола Тітов привітали працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості Харківської області з професійним святом. 

 • 08 вересня 2010 | 13:44

  Ми повинні максимально вдосконалювати швидку невідкладну медичну допомогу та медицину катастроф. Ігор Шурма

  Сьогодні в Харківській області відбулися спільні навчання медичних служб, працівників МНС, МВС та ДАІ, які разом відпрацьовували ситуацію аварії на трасі за участю автобуса та маршрутного таксі з великою кількістю постраждалих. У ході навчань всі служби оперативно відреагували на сигнал про аварію, після чого співробітники МНС провели евакуацію "постраждалих", медики надали їм першу допомогу, співробітники ДАІ провели необхідні роботи на місці події, а працівники міліції - слідчі дії.

 • 08 вересня 2010 | 13:37

  У Харківській області буде відкрито 11 інформаційних центрів та екскурсійних пунктів

  У рамках програми розвитку туризму в Харківській області до кінця 2010 р. планується відкриття першого обласного інформаційно-туристичного центру, який буде проводити комплексні заходи щодо розв'язання проблем туризму в Харківській області. «Всього в регіоні буде створено 11 інформаційних центрів та екскурсійних пунктів», - зазначив начальник Управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації Дмитро Кузнєцов.  

 • 08 вересня 2010 | 13:33

  Вперше в Харкові відбудеться ІІ чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ серед молоді

  9-12 вересня 2010 року в Харкові відбудеться ІІ чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ серед молоді. Україна вперше отримала право на проведення чемпіонату Європи у цьому виді спорту. Офіційну церемонію відкриття змагань, яка відбудеться 9 вересня о 18:00 годині, планують відвідати олімпійський чемпіон, заслужений майстер спорту, депутат Верховної ради України Ельбрус Тедеєв та олімпійська чемпіонка з фігурного катання Оксана Баюл. Серед почесних гостей також призери І Юнацьких Олімпійських ігор в Сингапурі з тхеквондо – Ірина Ромолданова та Максим Домінішин.  

 • 08 вересня 2010 | 13:31

  Ми очікуємо на нові проекти з розвитку туристичних напрямків у Харківській області. Дмитро Кузнєцов

  У рамках підготовки Харкова і Харківської області до чемпіонату Європи з футболу 2012 року, Управлінням культури і туризму Харківської облдержадміністрації були розроблені п'ять туристичних напрямків: "Від шедеврів природи - до шедеврів живопису", "Старовинні садиби Харківщини", "Місцями бойової слави Харківщини", "Чугуїв - місто І.Рєпіна "," Національний літературно-меморіальний музей Г. С. Сковороди ".  

 • 08 вересня 2010 | 12:22

  Михайло Добкін відвідав Державний архів Харківської області

  Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін відвідав будівлю Державного архіву Харківської області, ознайомився зі станом приміщень, роботою архіву, деякими матеріалами, що зберігаються в ньому. Як зазначив Михайло Добкін, існує ряд проблем з розміщенням архівних фондів у цій будівлі. «Будівля знаходиться в складному стані. Кілька років тому вона була визнана аварійним. На перший погляд, потрібні серйозні капіталовкладення для того, щоб привести будівлю в безпечний стан. Сьогодні ми перебуваємо тут, щоб своїми очима подивитися на існуючі проблеми. Ми вивчимо всі проблеми та варіанти їх вирішення, з'ясуємо думку керівництва архіву і спільними зусиллями розробимо низку заходів, які дозволять нам або відремонтувати цю будівлю, або знайти нове, куди ми зведемо ряд архівів міста і області, або знайти якийсь третій шлях вирішення».

 • 08 вересня 2010 | 12:20

  Інвестора відлякує в першу чергу корупція. Юрій Сапронов

  Заступник голови облдержадміністрації Юрій Сапронов прокоментував заяву віце-прем'єр-міністра України Сергія Тігіпка про проблеми, які заважають приходу інвесторів в українську економіку. «Сергій Тігіпко озвучив чотири проблеми, через які інвестор боїться входити в Україну зі своїм капіталом: податкове законодавство, митна проблема, забюрократизованість умов для будівництва і судова влада. Я б додав сюди п'яту, найголовнішу на мій погляд - корупцію.  

 • 08 вересня 2010 | 12:18

  Пеня стимулює всіх платників розраховуватися вчасно. Валентин Дулуб

  В ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» заступник голови облдержадміністрації Валентин Дулуб відзначив, що зараз питання пені нагальне, тому що вона виступає важелем і стимулює всіх платників, незалежно від статусу, бути дисциплінованими і платити за все вчасно. «Якщо ти не платиш, то маєш розуміти – це спричинить серйозні наслідки», - підкреслив Дулуб.  

 • 08 вересня 2010 | 12:08

  Поліпшення рівня життя людей буде не формальним, а реальним. Юрій Сапронов

  «Як заявив Президент України Віктор Янукович, сьогодні головне завдання для Уряду та влади на місцях - боротьба з економічною кризою і її наслідками. За перше півріччя поточного року зростання ВВП склало більше 6%, виробництво зросло більше, ніж на 11%. Президент назвав це першими ознаками відновлення економіки.    

 • 08 вересня 2010 | 12:05

  Я рекомендував би харків’янам звертатися за консультаціями щодо субсидій вже зараз. Валентин Дулуб

  «Я рекомендував би нашим харків’янам звертатися вже зараз за консультаціями як в комунальні підприємства, так і в органи соціального захисту населення», - заявив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» заступник голови облдержадміністрації Валентин Дулуб.  Заступник голови ХОДА також радить людям, які мають право на субсидію, але з причини різних негараздів не можуть її оформити, звертатися до конфліктних комісій. «У нас є комісії, які розглядають конфліктні питання, що виникають у людей, і тому будь-яка ситуація може бути вирішена. Я вважаю, що при будь-якому розкладі кожна людина отримає субсидію, якщо має на це право», - повідомив Валентин Дулуб.

 • 08 вересня 2010 | 11:58

  На сьогодні теплопостачаючі підприємства області вийшли на рівень розрахунків за спожитий газ 82%

  На сьогодні теплопостачаючі підприємства області вийшли на рівень розрахунків за спожитий газ 82%. Про це в ефірі програми обласного державного радіо «Ранковий ексклюзив» повідомив заступник голови ХОДА Валентин Дулуб. «Це при тому, що на початок роботи нової команди голови ХОДА Михайла Добкіна ця цифра становила лише 14%, - підкреслив Валентин Григорович. - Населення ж Харківської області повністю розраховується за послуги теплопостачання».  

 • 08 вересня 2010 | 11:27

  В 3 районах Харківської області розпочато будівництво очисних споруд

  Як повідомив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» заступник голови облдержадміністрації Валентин Дулуб, була розроблена програма з вирішення питань водовідведення в районах області. «Ми внесли у перелік цілий ряд об’єктів, які будуть відновлюватися за рахунок Фонду охорони навколишнього середовища, що також являється фондом нашого обласного бюджету», - підкреслив він. За словами Валентина Дулуба, на сьогодні розпочато роботи з будівництва очисних споруд в 3 районах Харківської області.

 • 08 вересня 2010 | 11:17

  Відсоток готовності житлових будинків до зими цього року вищий, ніж за аналогічний період минулого року

  Як відзначив під час ефіру програми «Ранковий ексклюзив» заступник голови ХОДА Валентин Дулуб, на сьогодні в області до зими вже комплексно підготовлено житлових будинків з видачею паспортів готовності на 92,4%. До речі, в минулому році на цей час були готові всього 81% житлових будинків. Будинків комунальної власності, тобто тих, що належать органам місцевого самоврядування, готово 93%. В минулому році це було 82%. І також ОСББ, ЖК та інші – 86%, у минулому році на цей час було – 74%.  

 • 08 вересня 2010 | 10:59

  Питання підготовки ЖКГ області до зими – на постійному контролі облдержадміністрації

  На сьогоднішній день в цілому Харківська обласна державна адміністрація проводить всю необхідну роботу з органами місцевого самоврядування, з районним державними адміністраціями щодо своєчасної підготовки до осінньо-зимового періоду 2010-2011 років. Про це в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» обласного державного радіо повідомив заступник голови ХОДА Валентин Дулуб.  

 • 08 вересня 2010 | 08:06

  Міністр АПК привітав хліборобів Харківщини з намолотом першого мільйону тонн зерна нового врожаю

  Міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк привітав працівників агропромислового комплексу Харківської області з намолотом першого мільйону тонн зерна нового врожаю. «Цей успіх, якого ви досягли, не дивлячись на складні погодні умови цього року, став можливим завдяки чіткій організаційній роботі керівних органів всіх рівнів в поєднанні з самовідданою працею трудівників ланів. Хай і далі колосяться щедрим врожаєм ниви Харківщини, втілюються в життя всі плани та задуми на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу», - мовиться в телеграмі.

 • 08 вересня 2010 | 08:05

  Події дня

  Сьогодні, 8 вересня 2010 року, о 13:30 розпочнеться брифінг заступника голови ХОДА Ігоря Шурми "Про соціальний захист населення під час оптимізації тарифів на газ та послуги ЖКГ". Прес-центр ХОДА (вул. Сумська, 64, 5 пов.) О 14:00 відбудеться прес-конференція заступника голови - керівника апарату ХОДА Василя Хоми "Рейтингове оцінювання апаратної роботи РДА". Прес-центр ХОДА (вул. Сумська, 64, 5 пов.) О 19:00 на Українсько-польському меморіалі жертв тоталітарного режиму, П'ятихатки, відбудеться урочиста церемонія покладання квітів.  

 • 07 вересня 2010 | 18:47

  Етнофестиваль «Печенізьке поле-2010» пройде без алкогольних напоїв, але з вишиванками

  На території містечка етнофестивалю «Печенізьке поле» буде заборонено розпивання алкогольних напоїв, - повідомив 7 вересня голова ХОДА Михайло Добкін. «Ми ухвалили рішення заборонити розпивання всіх алкогольних і слабоалкогольних напоїв, щоб люди тут дихали повітрям, набиралися здоров'я. Ми за тверезий спосіб життя», - зазначив він.

 • 07 вересня 2010 | 18:42

  Валентин Дулуб взяв участь у селекторній нараді Міністерства ЖКГ України

  Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб взяв участь в селекторній нараді Міністерства з питань житлово-комунального господарства України. Під час наради обговорювалися питання стану виконання заходів, передбачених Загальнодержавною програмою реформування та розвитку житлово-комунального господарства, підготовки об'єктів житлово-комунального господарства, міського електротранспорту та об'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років, стану розрахунків підприємств ЖКГ за спожиті енергоносії.

 • 07 вересня 2010 | 18:35

  Для зручності глядачів етнофестивалю «Печенізьке поле» курсуватимуть комфортабельні автобуси

  За словами начальника Управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації Дмитра Кузнєцова, для зручності глядачів етнофестивалю «Печенізьке поле» 12 вересня курсувтимуть комфортабельні автобуси, які доставлять харків'ян на Печенізьке водосховище.  

 • 07 вересня 2010 | 18:33

  Я думаю, що кожен знайде собі на «Печенізькому полі» цікаве заняття. Михайло Добкін

  Організатори дев'ятого етнофестивалю «Печенізьке поле» приготували для гостей заходу безліч сюрпризів. Велика сцена, де виступатимуть різні колективи етнічної спрямованості, буде встановлена на воді в 10 метрах від берега за допомогою військових понтонів, які встановлять військовослужбовці 91-го інженерного полку. На території стилізованого містечка фестивалю можна буде навчитися ліпити горщики, кувати залізо і доїти козу, а також позмагатися у швидкісному поїданні сала та інших приємних видах «спорту».

 • 07 вересня 2010 | 18:31

  Добкін буде домагатися врахування інтересів Харківщини у державному бюджеті

  Головне питання, яке розглядатиметься на засіданні Ради регіонів 9 вересня, - це підготовка і прийняття бюджету 2011 року. Про це заявив сьогодні під час робочої поїздки до Печенізького району голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. Він підкреслив, що буде домагатися, щоб у бюджеті знайшли відображення інтереси Харківської області.

 • 07 вересня 2010 | 16:20

  Мусульмани Харківщини провели Іфтар

  6 вересня начальник управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Харківської облдержадміністрації Володимир Зінченко та начальник відділу у справах релігій облдержадміністрації Ольга Чернявська провели зустріч з керівниками та членами мусульманських релігійних та національно-культурних об’єднань області під час проведення Іфтару – вечірньої трапези для тих, хто поститься у священний місяць Рамадан. 

 • 07 вересня 2010 | 15:45

  Такі заходи як «Печенізьке поле» дуже важливі, головне - відійти від «шароварщини». Михайло Добкін

  «Такі заходи як «Печенізьке поле» дуже важливі, з якого б приводу вони не проводилися. Найголовніше - піти від «шароварщини», щоб не показувати те, що насправді не є частиною нашої культури, а привнесено сюди і нав'язується штучно, а також видається як єдине, що може уособлювати все українське», - зазначив голова ХОДА Михайло Добкін в ході робочої поїздки до Печенізького району.

 • 07 вересня 2010 | 15:15

  Ми сьогодні вирішуємо проблеми вчорашнього дня, але настане час, коли ми будемо працювати тільки на перспективу. Михайло Добкін

  Про це заявив сьогодні під час робочої поїздки до Печенізького району голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. За його словами, вирішення всіх існуючих у регіоні проблем одночасно неможливо, а вирішення найгостріших питань при неповному фінансуванні можливе лише в рамках певних довгострокових програм, необхідність яких визначають самі люди.

 • 07 вересня 2010 | 15:02

  Великі торгові мережі більше не зможуть прикриватися єдиним податком. Юрій Сапронов

  Як повідомив віце-губернатор Юрій Сапронов з посиланням на Прем'єр-міністра України Миколу Азарова, поняття «єдиного податку» залишиться в новому Податковому кодексі, але зазнає деяких змін. «Після ухвалення Податкового кодексу право працювати на єдиному податку отримають ті підприємці, річний дохід яких не перевищує 300 тис. грн. Також вводяться деякі інші обмеження.  

Вверх