ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Вікторія Маренич увійшла до складу робочої групи, яка має розробити оновлену редакцію Положення про регулювання дитячого мовлення в Україні

04 лютого 2013 | 17:45

У зв’язку із потребою виробити регуляторні підходи в питаннях дитячого телерадіомовлення Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення була створена робоча група, до складу якої увійшла начальник управління у справах преси та інформації Харківської обласної державної адміністрації Вікторія Маренич. Ця робоча група має запропонувати оновлену редакцію Положення про регулювання дитячого мовлення до обговорення, аби зрештою дійти консенсусу.

Упродовж останніх років Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення намагалася спільно з індустрією та громадськістю виробити регуляторні підходи в питаннях дитячого телерадіомовлення. З цією метою було підготовлено проект відповідного Положення і запропоновано його на громадське обговорення. Як зазначалося у публічних дискусіях, ключовою проблемою регулювання дитячого мовлення в Україні залишається відсутність визначень таких основних понять і термінів, як «дитячі програми (передачі)», «програми (передачі), розраховані на дитячу аудиторію», «програми (передачі) за участю дітей» тощо. З цієї причини Національна рада не може ефективно впливати на розвиток цього сегмента телерадіоінформаційної сфери. Ухвалення оновленого Положення про регулювання дитячого мовлення дасть змогу Національній раді ефективніше виконувати свої регуляторні функції.

Теги: маренич

Версія для друку Поділиться:


Вверх