ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 13 вересня 2010 | 17:14

  Питання права власності на землю, призначену під індустріальний парк «Рогань», буде розглядатися в суді

  «Перспектива розвитку промислових парків та індустріальних зон у Харківській області - це розвиток послідовне «Малиновської промзони» і розвиток зони, яка знаходиться біля ділянки, який був глибоко теоретично виділено КП «Рогань» .Ця зона межує з тим місцем, де перебуває зараз фабрика «Філіп Морріс», там є вся необхідна інфраструктура, на яку іноземний інвестор витратив значні кошти (25-30% вартості всієї фабрики). Сьогодні ця земля вже розподілена попередньою владою. Можу сказати точно, що з цього приводу будуть судові розгляди », - заявив під час прес - конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов.  

 • 13 вересня 2010 | 16:54

  Інвестиційний клімат залежить в першу чергу від дій влади

  «Сьогодні інвестиційний клімат залежить в першу чергу від дій влади, регіональної та української», - зазначив заступник голови ХОДА Юрій Сапронов. За його словами, інвестиційна обстановка в Україні така ж сама, як у всьому світі, але інвестор зараз дуже обережно ставиться до ринків, а ринок України не дуже перспективний.  Головною перешкодою поліпшенню інвестиційного клімату Юрій Сапронов назвав корупцію: «Головне - корупція. Коли буде рівень корупції реально знижуватися, тоді інвестор почне ще не заходити, але заглядати в регіон».

 • 13 вересня 2010 | 16:48

  Відбувся семінар для керівників відділів апарату ХОДА на тему «Актуальні проблеми держуправління та держслужби»

  10-12 вересня за ініціативою заступника голови – керівника апарату обласної державної адміністрації Василя Хоми спільно з Харківським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на базі Феодосійського філіалу відбувся тематичний семінар для керівників відділів апарату ХОДА, керівників апаратів райдержадміністрацій, керуючих справами виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення на тему «Актуальні проблеми державного управління та державної служби».

 • 13 вересня 2010 | 16:13

  У Харківській області планується розробити стратегію сталого розвитку регіону на 2010 - 2020 роки

  «На найближчій сесії обласної ради будуть представлені основи сталого розвитку Харківської області на 2010 - 2020гг в рамках програми Віктора Януковича «Україна для людей». Я буду доповідати і дуже сподіваюся, що сесія обласної ради доручить Харківській обласній державній адміністрації розробку стратегії сталого розвитку. Підкреслюю, ми говоримо не про соціально-економічний, а про сталий розвиток, де, як цього вимагає світова спільнота, ООН, міжнародні договори України, розглядається соціальна сфера, економіка та екологія»,- повідомив в ході прес-конференції 13 вересня заступник голови ХОДА Юрій Сапронов.

 • 13 вересня 2010 | 15:51

  У сільському господарстві найбільший інтерес представляє максимальна переробка продукції. Юрій Сапронов

  «До експорту зерна та до зернотрейдерів, які працюють у Харківській області та в Україні в цілому, я ставлюся дуже негативно. На мій погляд, податок на додану вартість їм повертати не потрібно взагалі. Нехай мені будь-який зернотрейдер покаже, де він додав вартість на продукт, який вивозить, я готовий розповісти з цифрами, скільки там відсотків виросло за рахунок паливно-мастильних матеріалів.Тільки за рахунок них і є крихітна додана вартість у цій справі, а це, по суті, експорт надр, як газу і нафти. Додайте вартість на продукт, зробіть максимальну переробку, а потім просіть або вимагайте повернення податку на додану вартість. А в сільському господарстві найбільший інтерес представляє саме максимальна переробка продукції», - підкреслив у ході прес-конференції 13 вересня заступник голови ХОДА Юрій Сапронов.  

 • 13 вересня 2010 | 15:49

  В рамках міжнародного конкурсу інноваційних проектів «Харківські ініціативи» було визначено 17 переможців

  Як повідомив сьогодні на прес-конференції директор КП «Індустріальний парк «Рогань» Олександр Дудка, в рамках міжнародного конкурсу інноваційних проектів «Харківські ініціативи» було визначено 17 переможців. Загалом на першому етапі до оргкомітету було подано 180 проектів за 16 напрямками. Експертна рада відібрала 126 проектів, які вийшли у фінал. «Всі фіналісти повинні були розробити детальні бізнес-плани для того, щоб можна було оцінити не лише ідею проекту, але й комерційну ефективність. Зі 126 фіналістів лише 74 надали фахові бізнес-плани, які були підготовлені згідно з міжнародними вимогами. Переможці були визначені за 16 номінаціями, а Харківський національний університет радіоелектроніки став переможцем за кількістю поданих проектів», - зазначив Олександр Дудка.

 • 13 вересня 2010 | 15:39

  Основні напрямки для прямих іноземних інвестицій в Харківську область - це енергозбереження та сільське господарство. Юрій Сапронов

  «На мій погляд, сьогодні існує 2 основних напрямки, за якими ми можемо залучити прямі іноземні інвестиції.Це проекти, пов'язані з енергозбереженням, що стало можливим тільки після того, як тарифи були приведені в економічно обгрунтоване стан. Якщо б це не було зроблено, ми б інвестора не дочекалися ніколи. А так відразу ж з'явився інтерес, у тому числі і з боку іноземних компаній.І друге - це аграрно-промисловий комплекс, тобто, все, що пов'язано з сільським господарством », - повідомив в ході прес-конференції 13 вересня заступник голови ХОДА Юрій Сапронов.  

 • 13 вересня 2010 | 15:38

  Будь-який інвестиційний захід має закінчуватися конкретними договорами. Юрій Сапронов

  "Будь-який інвестиційний захід має закінчуватися конкретними договорами про наміри і про співпрацю, тому що дуже часто політики і чиновники користуються підміною цифр. Показувати красиву обгортку конфетну, порожню всередині, Харківський регіон добре навчився в минулому», - заявив заступник голови ХОДА Юрій Сапронов. 

 • 13 вересня 2010 | 15:09

  На Міжнародному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи »відбудеться презентація «Книги інвестора»

  У рамках Міжнародного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи »відбудеться презентація« Книги інвестора », у якій на сьогодні зібрані кращі інвестиційні проекти, що пройшли конкурсний відбір у таких сферах, як: - Підготовка м. Харкова та Харківської області до ЄВРО 2012; - Розвиток житлово-комунального господарства м. Харкова та Харківської області; - Енергозбереження; - Розвиток агропромислового комплексу Харківської області. «Кожен учасник інвестиційного форуму отримає« Книгу інвестора »і презентаційний диск Харківської області», - повідомив в ході прес-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов. 

 • 13 вересня 2010 | 14:59

  У Міжнародному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» візьмуть участь більше 300 представників з 20 країн світу

  17 вересня в Харкові відбудеться найбільший в області інвестиційний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи». У ході Форуму буде презентовано "Книгу інвестора", а також роботи переможців Конкурсу інноваційних проектів Харківської області. Крім цього відкриється виставка «Енергія зростання», в рамках якої будуть представлені проекти більш ніж 100 учасників, з них понад 30 - представники іноземного бізнесу. Усього у Форумі візьмуть участь понад 300 представників з 20 країн світу.

 • 13 вересня 2010 | 13:39

  У Харкові завершився чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ серед молоді

  9-12 вересня у Палаці спорту «Локомотив» імені Героя України Г. Кірпи відбувся ІІ чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ серед молоді. У чемпіонаті взяли участь команди з 33 країн Європи. У різних вагових категоріях нашу країну на чемпіонаті Європи представляли 16 спортсменів, серед яких три харків’янина – Садигов Шамі (вагова категорія до 58 кг), Головчанська Кристина (до 46 кг) та Попова Марія (до 63 кг). Збірна України, виборовши 4 срібні та 4 бронзові медалі, посіла 8-е загальнокомандне місце.

 • 13 вересня 2010 | 12:39

  На Харківщину почали надходити вітальні телеграми до Дня області

  На ім'я голови ХОДА Михайла Добкіна прийшла телеграма від губернатора Алтайського краю Олександра Карліна, в якій він вітає мешканців Харківщини з 245-річчям з дня заснування регіону.

 • 13 вересня 2010 | 11:41

  Інвестора відлякує в першу чергу корупція. Юрій Сапронов

  «За корупцію, хабарництво, розкрадання бюджетних коштів понесуть покарання всі винні, незалежно від партійної приналежності, адже справедливість не знає партійності. Президент України Віктор Янукович чітко дав зрозуміти всім чиновникам - з цими явищами починається жорстка боротьба», - заявив віце-губернатор Юрій Сапронов.

 • 13 вересня 2010 | 11:28

  Інвестор - бажаний гість на Харківщині. Юрій Сапронов

  Як повідомив заступник голови ХОДА Юрій Сапронов, в найближчому майбутньому права інвесторів в українську економіку будуть значно укріплені. «Про необхідність цього кроку заявив віце-прем'єр-міністр України Борис Колесніков на відкритті XX Економічного форуму в Польщі. Тільки забезпечивши гарантії прав інвесторів, права непорушності приватної власності, Україна зможе підвищити свою інвестиційну привабливість. Запустивши пілотний проект «Зелений коридор для інвестора», Харківська область в цьому напрямку вже робить перші реальні кроки. Інвестор буде почувати себе на Харківщині як удома», - підкреслив віце-губернатор.   

 • 13 вересня 2010 | 09:03

  Події дня

  Сьогодні, 13 вересня, о 13:00 в прес-центрі ХОДА розпочнеться прес-конференція заступника голови Харківської обласної державної адміністрації з економічних питань Юрія Сапронова. Тема: «Міжнародний економічний форум «Інновації, Інвестиції, Харківські ініціативи». О 16:00 в  Палаці студентів Національної юридичної академії ім. Я. Мудрого відбудеться урочистий Гала-концерт, присвячений 75-річчю Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості.

 • 12 вересня 2010 | 19:20

  Учасників фестивалю «Печенізьке поле» привітав Геннадій Кернес

  Учасників фестивалю «Печенізьке поле» привітав в.о. Харківського міського голови, секретар міськради Геннадій Кернес. «Шановні учасники «Печенізького поля», хочу побажати всім, щоб та культура Слобожанського краю, яка переходить із покоління в покоління, жила і в наш час. Ми будемо думати і про майбутнє, тому що те, що було доброго в минулому, сьогодні відроджується. Хочу побажати всім учасникам такого феєричного торжества, як «Печенізьке поле», великого-великого майбутнього. За 9 років свого існування ця традиція стала знаковою для харківської землі. І я впевнений, що всі ми зацікавлені в єднанні, в будівництві нової країни, нової України.Щастя вам, удачі і мирного неба!»

 • 12 вересня 2010 | 19:15

  Слобожанщина, як завжди, скаже своє вагоме слово в культурному розвитку нашої країни. Михайло Добкін

  «Дорогі учасники та гості фестивалю! У цей прекрасний день хочеться побажати всім максимально зарядитися енергією від цієї землі, від цих талановитих людей, від усього того, що робить нас такими класними та найкращими! Слобожанщина як прекрасна частина всієї України скаже, як завжди, своє вагоме слово в культурному розвитку нашої країни. Я вітаю всіх зі святом і бажаю всім доброго настрою», - заявив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін під час церемонії відкриття IX етнофестивалю «Печенізьке поле».

 • 12 вересня 2010 | 19:02

  Передаючи з покоління в покоління національні традиції та обряди, наш народ зберіг вміння створювати чудові витвори мистецтва. Михайло Добкін

  «Враження від етнофестивалю «Печенізьке поле» дуже позитивні. Людей багато, настрій у всіх гарний. Я думаю, що сьогодні у всій красі видно наскільки талановита наша земля, скільки багато гарних, розумних, здібних людей живуть на Харківщині. Це означає, що у нас всіх хороше сьогодення і не менш прекрасне майбутнє», - зазначив сьогодні на фестивалі «Печенізьке поле» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

 • 12 вересня 2010 | 18:49

  Михайло Добкін ознайомився з роботою фестивальних майданчиків «Печенізького поля»

  Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, в.о. міського голови Геннадій Кернес, голова облради Сергій Чернов, перший заступник голови ХОДА Володимир Бабаєв, заступники голови ХОДА Юрій Сапронов, Євген Савін та Василь Хома ознайомилися з роботою етнофестивалю «Печенізьке поле».

 • 12 вересня 2010 | 18:48

  Пряма трансляція етнофестиваля «Печенізьке поле – 2010»

  Пряму трансляцію етнофестиваля «Печенізьке поле – 2010» можна подивитися тут або тут.  

 • 12 вересня 2010 | 14:24

  IX етнофестиваль "Печенізьке поле" відкрився на березі Печенізького водосховища

  Сьогодні на березі Печенізького водосховища відкрився IX етнофестиваль "Печенізьке поле". У рамках фестивалю працюють майданчики: «Брехліве дерево», «Соловей розбійник», «Кіно зйомка», «Молодіжна», «Дрімучий ліс», «Казок», «Печеніги», «Індіанці», «Козача», «Харківського зоопарку» , «Історичного музею», Харківської муніципальної галереї (картини М. Вербух). Крім того, майстри прикладного мистецтва проводять для відвідувачів фестивалю майстер-класи: різьблення по дереву, гончарства, плетіння вінків, виготовлення ляльок-мотанок, вишивання, бісероплетіння, в'язання гачком, живопису, Петриківського розпису, аплікації з соломки, виготовлення прикрас,продукції з напівкоштовних каменів,миловаріння і ін.

 • 11 вересня 2010 | 17:36

  Щодня цікавлюся у правоохоронців, як розслідується справа зниклого журналіста. Михайло Добкін

  Голова Харківської ОДА Михайло Добкін тримає під особистим контролем справу про зникнення засновника і головного редактора харківської газети "Новий стиль" Василя Климентьєва. Як повідомив харківський губернатор в ексклюзивному коментарі ІМК, він щодня телефонує до правоохоронців з тим, аби дізнатися останні новини про хід розслідування справи.  

 • 11 вересня 2010 | 14:21

  Михайло Добкін поклав квіти до пам'ятника гвардійцям танкових військ

  Напередодні Дня танкіста в Харкові пройшли святкування на базі Гвардійського ордена Червоної Зірки факультету військової підготовки імені Верховної Ради України НТУ «ХПІ», який готує військовослужбовців танкових військ. З професійним святом танкістів і танкобудівників привітали голова ХОДА Михайло Добкін, радник Президента України, народний депутат, генерал армії Олександр Кузьмук, в.о.Харківського міського голови, секретар міської ради Геннадій Кернес, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, а також випускники різних років, харків'яни і гості міста.

 • 11 вересня 2010 | 14:03

  Танкові війська є предметом гордості багатьох поколінь нашого народу. Михайло Добкін

  Голова ХОДА Михайло Добкін привітав з Днем танкіста, який Україна відзначає 12 вересня, випускників, офіцерський склад і курсантів Гвардійського ордена Червоної Зірки факультету військової підготовки імені Верховної Ради України НТУ «ХПІ».

 • 11 вересня 2010 | 08:08

  У Харкові відкрився I міжнародний фестиваль камерної музики «Харківські музичні вечори - 2010»

  Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін і перший заступник голови ХОДА Володимир Бабаєв взяли участь у відкритті I міжнародного фестивалю камерної музики «Харківські музичні вечори - 2010», яке відбулося в органному залі Харківської обласної філармонії.

 • 10 вересня 2010 | 18:01

  Ті, хто завозять до Харківської області пестициди, повинні нести відповідальність за них. Валентин Дулуб

  У Харківській області зберігається значна кількість непридатних до використання пестицидів і агрохімікатів, майже половина яких знаходиться в непридатних для зберігання умовах. В той же час запаси небезпечних речовин поповнюються пестицидами, які продовжують ввозитися в регіон і не завжди використовуються підприємствами сільського господарства.

 • 10 вересня 2010 | 17:36

  Харківські видавці прийшли у Борову

  На Центральній площі селища Борова розпочала роботу пересувна книжкова виставка–ярмарок «Харківські видавці – районам області», започаткована управлінням у справах преси та інформації обласної державної адміністрації. Виставку-ярмарок урочисто відкрили заступник начальника управління Василь Жигалко, голова Борівської райдержадміністрації Володимир Сенчук та голова Борівської районної ради Ганна Склярова. «Нашому багато читаючому, але далеко розташованому району такі книжкові ярмарки просто небхідні», - зазначив голова райдержадміністрації.  

 • 10 вересня 2010 | 17:05

  У 2011 році в області планується розпочати реалізацію пілотного проекту з відновлення централізованого водопостачання

  Як зазначив сьогодні під час обласної селекторної наради заступник голови ХОДА Валентин Дулуб, зараз ведеться розробка пілотного проекту «Відновлення централізованого водопостачання в населених пунктах Харківської області». «Всі райони повинні надати інформацію про стан водопровідних мереж і свої пропозиції. Цей проект включено до меморандуму про співпрацю, підписаним між ХОДА і Міністерством ЖКГ України. Якщо цього року ми почнемо роботу, Міністерство обіцяє безперешкодне фінансування цього проекту в 2011 році. Тому вся підготовча робота повинна бути завершена якнайшвидше», - підкреслив Валентин Дулуб.

 • 10 вересня 2010 | 16:46

  До 15 вересня мають бути вирішені всі питання щодо підготовки до зими. Валентин Дулуб

  Як зазначив сьогодні під час обласної селекторної наради заступник голови ХОДА Валентин Дулуб, 22 вересня відбудеться розширене засідання Кабінету міністрів України з питання підготовки до опалювального сезону 2010-2011 рр. «У зв'язку з цим, до 15 вересня в області має бути зроблено все необхідне для вирішення всіх питань з підготовки до зими», - підкреслив Валентин Дулуб.

 • 10 вересня 2010 | 16:03

  У Харківській області продовжується робота по утилізації небезпечних пестицидів

  Протягом 2010 року заплановано провести робіт з перезатарювання та ліквідації небезпечних пестицидів на 1,5 мільйона гривень. За ці гроші можна утилізувати 81 тонну речовини, що зберігається в Балаклійському, Близнюківському, Борівському, Валківському, Вовчанському, Зміївському, Краснокутському та Нововодолазькому районах.

Вверх