ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 06 жовтня 2010 | 16:19

  Теплопостачання житлового фонду районів та міст обласного значення буде розпочато з 7 жовтня

  За інформацією заступника голови Харківської облдержадміністрації Валентина Дулуба, у зв’язку з тим, що середньодобова температура повітря не перевищує 8 град. тепла і продовжує знижуватись, опалення житлового фонду районів та міст обласного значення буде розпочато з 7 жовтня 2010 року.

 • 06 жовтня 2010 | 16:08

  На території Харківської області визначено 1 104 зсувних ділянки

  За інформацією комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської обласної державної адміністрації, на теперішній час на території області визначено 1 104 зсувних ділянки, з них: I категорія ризику ("незначний ризик") - 8 ділянок; II категорія ризику ("істотний ризик") - 29 ділянок; III категорія ризику ("екстремальна ситуація") - 29 ділянок. Найбільш активно в останні роки розвиваються зсувні процеси в містах Куп'янськ, Чугуїв і с. Кочеток. 

 • 06 жовтня 2010 | 16:05

  Передача нового обладнання – це початок систематичної роботи з укріплення матеріально-технічної бази міжрайонних медцентрів. Ігор Шурма

  Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма відвідав Мереф’янську центральну районну лікарню і передав головному лікарю сертифікати на отримання нового австрійського медичного обладнання на суму 1,1 млн.грн. Лікарня отримала апарат штучної вентиляції легень, апарат для анестезії, систему УЗД, гінекологічні крісла, глюкометри, дихальні мішки тощо.

 • 06 жовтня 2010 | 15:56

  На території Харківської області класифіковано 103 стаціонарних хімічно небезпечних об'єкти

  На території Харківської області класифіковано 103 стаціонарних хімічно небезпечних об'єкти, на яких зберігається та використовується в процесі виробництва близько 21,256 тис. т небезпечних хімічних речовин. Про це повідомив під час засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ХОДА перший заступник начальник ГУ МНС України в Харківській області з питань державного нагляду у сфері пожежної безпеки і державного нагляду у сфері цивільного захисту та техногенної безпеки Олександр Гайдуков.  

 • 06 жовтня 2010 | 15:39

  Здорове харчування – запорука здоров’я майбутнього покоління. Ігор Шурма

  Сьогодні в сел. Пісочин Харківського району відбулася урочиста церемонія відкриття другого пункту видачі продукції КП «Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування». Новий пункт видачі дитячого харчування розміщений за адресою сел. Пісочин, пров. Транспортний 4а. Участь у заході взяв заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма.

 • 06 жовтня 2010 | 14:41

  Принциповість санітарно-епідеміологічної служби – запорука безпечної життєдіяльності. Ігор Шурма

  Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма взяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівників державної санітарно-епідеміологічної служби. Від імені голови облдержадміністрації Ігор Шурма привітав працівників СЕС області та міста Харкова з професійним святом. Також участь в урочистостях взяли заступник голови обласної ради Вікторія Казакова та в.о. міського голови, секретар Харківської міськради Геннадій Кернес.

 • 06 жовтня 2010 | 14:38

  Борівська районна лікарня отримала сертифікат на медичне обладнання на суму понад 250 тис. грн.

  6 жовтня голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін у рамках робочої поїздки до Борівського району відвідав Борівську центральну районну лікарню і вручив головному лікарю 3 сертифікати на сучасне медичне обладнання. Загальна вартість отриманих апаратів перевищує 250 тис. грн. Районною лікарнею були отримані апарат штучної вентиляції легенів, дихальний мішок для дорослих, три прилади для визначення рівня глюкози в крові для вагітних і дітей, а також урогінекологічне крісло. 

 • 06 жовтня 2010 | 13:48

  Україна запозичить досвід естонських реформ

  Як повідомив віце-губернатор Юрій Сапронов з посиланням на Прем'єр-міністра України Миколу Азарова, в Україні будуть використовувати естонський досвід проведення реформ.  «Естонія - приклад країни, яка після розвалу СРСР за два десятки років досягла економічної стабільності. Думаю, Україна також буде цікава естонським інвесторам, є досить багато галузей, які можуть їх залучити: енергетика, транспортна галузь, сфера високих технологій та інформатизація.

 • 06 жовтня 2010 | 13:43

  В Україні з'явиться електронна реєстрація підприємств

  «У найближчі дні Верховна Рада України прийме законопроект про електронну реєстрацію підприємств, який вже прийнятий у першому читанні», - повідомив заступник голови ХОДА Юрій Сапронов. За словами віце-губернатора, процес реєстрації таким чином суттєво спроститься, і відкрити підприємство в Україні можна буде всього за кілька десятків хвилин. «Це буде черговим кроком у дерегуляції та боротьбі з корупцією в органах державної влади», - підкреслив Юрій Сапронов.  

 • 06 жовтня 2010 | 13:20

  Михайло Добкін оглянув приміщення дитячого дошкільного закладу в селі Гороховатка Борівського району

  Голова ХОДА Михайло Добкін у ході робочої поїздки до Борівського району оглянув приміщення дитячого дошкільного закладу в селі Гороховатка. У вересні поточного року були закінчені ремонтні роботи в приміщенні, що дозволило відкрити одну групу на 15 вихованців від 2 до 6 років. Через невідповідність приміщення необхідним нормам дитячий садочокк у селі Гороховатка не працював протягом 13 років. На ремонт було витрачено 371 тис.грн., які були залучені з сільської та районної рад, а також близько 50 тис. грн. з позабюджетних коштів. 

 • 06 жовтня 2010 | 12:38

  Харківські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті України з фехтування на шпагах

  З 29 вересня по 1 жовтня 2010 року у м. Києві відбувся чемпіонат України з фехтування на шпагах. У змаганнях взяли участь найсильніши спортсмени із всіх регіонів України. Збірна команда Харківської області, до складу якої війшло 12 спортсменів, завоювала 1 золоту медаль в особистих змаганнях та 1 срібну в командних. Переможці змагань були нагороджені кубками, медалями та дипломами Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

 • 06 жовтня 2010 | 12:20

  Нові тарифи передані на затвердження НКРЕ

  Всі теплопостачальні підприємства Харківської області погодили тарифи в Державній інспекції за цінами в Харківській області і передали документи в Національну комісію регулювання електроенергетики, - повідомив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» заступник голови ХОДА Валентин Дулуб.  «Тепер все залежить від того, яке рішення прийме комісія, якій делеговані повноваження по встановленню тарифів, щодо тарифів Харківської області. Вся Україна перебуває в очікуванні, які ж тарифи визначить НКРЕ», - заявив він.   

 • 06 жовтня 2010 | 12:13

  Відділи з нарахування субсидій та служби соціального захисту населення повністю готові до роботи. Валентин Дулуб

  «Сьогодні відділи субсидій готові до того, щоб прийняти за спрощеною схемою всіх бажаючих отримати субсидію. Повністю підготовлена комп'ютерна база, налаштовані програми для обміну електронною базою даних, щоб оперативно вирішувати питання про нарахування субсидій. Це питання на сьогодні відпрацьований», - підкреслив в ефірі програми «Ранковий Ексклюзив» на обласному радіо заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб.  

 • 06 жовтня 2010 | 12:07

  Договори на постачання газу в Харківську область будуть укладені, незважаючи на борги. Валентин Дулуб

  В ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» заступник голови ХОДА Валентин Дулуб повідомив, що більша частина населення Харківської області справно платить за комунальні послуги, а заборгованість утворилася через непогашену різницю в тарифах та борги бюджетних організацій.  

 • 06 жовтня 2010 | 11:41

  У селі Підвисоке Борівського району відкрито нове поштове відділення

  6 жовтня голова ХОДА Михайло Добкін взяв участь в урочистому відкритті поштового відділення у селі Підвисоке Борівського району. Михайло Добкін привітав співробітників пошти з наступаючим Всесвітнім днем пошти і подарував працівникам нового відділення три велосипеди. 

 • 06 жовтня 2010 | 11:12

  Розпочалася робоча поїздка голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна в Борівський район Харківської області

  Розпочалася робоча поїздка голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна в Борівський район Харківської області У ході поїздки глава області візьме участь у відкритті поштового відділення у селі Підвисоке Борівського району; вручить міській районній лікарні сертифікати на медичне обладнання, закуплене за рахунок державного бюджету; візьме участь в урочистому відкритті дошкільного навчального закладу «Сонечко» (ясла - садок) у селі Гороховатка, а також проведе прийом громадян.  

 • 06 жовтня 2010 | 10:26

  Опалювальний сезон у Харківському регіоні розпочався з обігріву шкіл і лікарень. Валентин Дулуб

  На сьогоднішній день опаленням забезпечені 223 школи, 177 дитячих садки та 149 лікувальних установи Харкова та Харківської області. Про це сьогодні в ефірі програми «Ранковий Ексклюзив» на обласному радіо повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб. «У першу чергу ми запускаємо котельні, які забезпечують лікарні, поліклініки, дитячі будинки, будинки престарілих, школи, дитячі сади. Сьогодні у нас вже запущено 15% котелень, зокрема по Харкову - 25%. Все це зроблено завдяки харків'янам і мешканцям області, які вчасно сплатили за послуги теплопостачання, а також завдяки злагодженій роботі тепловиків і працівників сфери ЖКГ», - зазначив заступник голови ХОДА.  

 • 06 жовтня 2010 | 10:00

  1 жовтня в Харківській області розпочато опалювальний сезон

  Згідно з розпорядженням голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна № 540 в Харківській області з 1 жовтня розпочато опалювальний сезон для об'єктів соціальної сфери та житлових будинків. Про це повідомив в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» заступник голови ХОДА Валентин Дулуб.  За його словами, на сьогоднішній день районні адміністрації і міста обласного підпорядкування видають свої розпорядження про початок опалювального сезону відповідно до розпорядження губернатора і приступають до запуску котелень.

 • 06 жовтня 2010 | 09:35

  Роботи з відновлення окружної дороги будуть завершені до 25 жовтня поточного року. Валентин Дулуб

  На сьогоднішній день укладено 13 км завершуючого шару асфальтобетону на харківській окружній дорозі. Всі роботи ведуться за встановленим графіком, згідно з яким дорога буде готова до 25 жовтня поточного року. Про це в ході програми «Ранковий Ексклюзив» на обласному радіо повідомив заступник голови ХОДА Валентин Дулуб.

 • 06 жовтня 2010 | 08:45

  Події дня

  Сьогодні, 6 жовтня о 14:30 у Малій залі ХОДА (вул.Сумська, 64, 2 поверх) відбудеться засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядку денному питання про стан готовності підприємств і відомств енергетичної, теплопостачальної, газової галузей, об'єктів ЖКГ, освіти і науки, медицини, служби автодоріг Харківської області до роботи в осінньо-зимовий період. Також у ході засідання буде розглянуто питання забезпечення техногенно-екологічної безпеки на хімічно-небезпечних підприємствах Харківської області та інші питання. 

 • 05 жовтня 2010 | 11:15

  Зменшення кількості чиновників - перший крок у боротьбі з корупцією. Ю. Сапронов

  Заступник голови ХОДА Юрій Сапронов виступає за скорочення кількості державних чиновників та адміністративних витрат на їх утримання.  

 • 05 жовтня 2010 | 11:06

  Бюрократичний апарат чинить опір реформам. Юрій Сапронов

  «Реформуванню економіки найбільше противляться державні чиновники, бо вони розуміють, який ласий шматок вони недоотримають у свою кишеню в цьому випадку. Візьмемо, наприклад, контролюючі органи та ліцензування діяльності. Починаючи з 2006 року, в Україні створено 680 центрів з видачі документів дозвільного характеру, проте їх повноцінна робота так і не налагоджена. Уявіть тільки, скільки людей там працюють, отримують зарплату і ще беруть хабарі!   Після того, як Президент України Віктор Янукович вніс до парламенту законопроект, яким пропонується скасувати ліцензування 23 видів господарської діяльності з 66, система стала відчайдушно цьому чинити опір. І, хоча робота щодо скорочення загальної кількості документів дозвільного характеру просувається повільно, вона буде доведена до кінця», - переконаний віце-губернатор Юрій Сапронов.

 • 05 жовтня 2010 | 11:04

  В Україні потрібно розвивати крупно-товарне сільське господарство. Ю. Сапронов

  Заступник голови облдержадміністрації Юрій Сапронов підкреслив, що сільське господарство є однією з перспективних галузей розвитку економіки України.

 • 05 жовтня 2010 | 10:56

  Покаранням за корупцію буде кримінальне переслідування. Ю. Сапронов

  Віце-губернатор Юрій Сапронов переконаний, що покарання за корупцію має бути невідворотним і однаковим для всіх корупціонерів, незалежно від їх рівня. «Багато державні структури працюють як квиткові каси - кожен день забезпечують квитками бізнес, остаточно забувши про первісну своєї мети. Боротьба з такими чиновниками-корупціонерами буде вестися планомірно і постійно, щоб вони чітко розуміли - покаранням за корупцію буде кримінальне переслідування. Зараз у пресі постійно з'являються повідомлення про затримання високопоставлених осіб, в тому числі і по Харківській області - будь то голова райцентру, або начальник дозвільного органу. Так триватиме до тих пір, поки чиновники не стануть просто боятися вимагати і брати хабарі », - заявив заступник голови ХОДА. 

 • 05 жовтня 2010 | 09:59

  Харківські спортсмени взяли участь у Європейських літніх іграх за програмою Спеціальної Олімпіади

  З 18 по 26 вересня 2010 року у Варшаві відбулися Європейські літні ігри за програмою Спеціальної Олімпіади. В змаганнях прийняло участь понад 1500 спортсменів. За збірну команду України виступали два спортсмена із Харківської області, які посіли в своїх категоріях призові місця.

 • 05 жовтня 2010 | 09:49

  7 жовтня на стадіоні «Старт» відбудуться обласні щорічні спортивні змагання з легкої атлетики

  7 жовтня 2010 року о 10.00 годині на стадіоні «Старт» відбудуться обласні щорічні спортивні змагання з легкої атлетики серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Харківської області.  

 • 05 жовтня 2010 | 09:47

  Харків’яни взяли участь в фіналі Всеукраїнських змаганнь «Діти – Олімпійська надія України»

  З 29 вересня по 1 жовтня 2010 року в Українському дитячому центрі «Молода Гвардія» в м. Одеса відбулися фінальні Всеукраїнські змагання «Діти – Олімпійська надія України» з легкої атлетики та плавання. В змаганнях взяли участь збірні команди з 24 областей України, з загальною кількістю учасників 430 спортсменів. 

 • 04 жовтня 2010 | 17:13

  Ми створимо сприятливі умови для створення та роботи туристичних маршрутів в області. Євген Савін

  Фінансуванням створення та організації роботи туристичних маршрутів по Харківській області не має опікуватись держава. Про це сьогодні на прес - конференції заявив заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін.  

 • 04 жовтня 2010 | 17:05

  Михайло Добкін взяв участь в першому Українсько-Російському міжрегіональному економічному форумі

  Сьогодні у м.Геленджик (Російська Федерація) відбувся перший Українсько-Російський міжрегіональний економічний форум за участю Президента України Віктора Януковича та Президента Російської Федерації Дмитра Медедєва. Участь у роботі форуму взяв голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, який виступив з доповіддю на тему «Стан і перспективи спільної роботи в питаннях підготовки до проведення в України фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, XXII зимових Олімпійських ігор і XI Паралімпійських зимових ігор 2014 року в місті Сочі, Росія».

 • 04 жовтня 2010 | 17:04

  У Харківській області буде створено КП «Обласний інформаційно-туристичний центр»

  На розгляд найближчої сесії Харківської облради буде винесено питання про створення в області комунального підприємства КП «Обласний інформаційно-туристичний центр». Про це повідомив на прес-конференції за підсумками «Харківської туристичної бієнале» заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін.

Вверх