Новини

Всі виклики по місту Харкову і Харківській області обслуговують 244 автомобілі екстреної медичної допомоги. Понад 200 автомобілів знаходяться на межі вичерпання свого ресурсу, і в найближчі 2 роки необхідно на 100% замінити автопарк. Про це повідомив сьогодні у ході прес-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма. За його словами, у кінці минулого року Харківщина закупила 9 машин класу «С», які відповідають всім європейським стандартам надання медичної допомоги під час пересування автомобілю. Це 4 автомобілі «Mercedes», 4 автомобілі «Peugeot» і 1 автомобіль «Renault» загальною вартістю 6 млн. грн.

Як повідомив сьогодні на прес-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, Міністерством охорони здоров’я України розроблені відповідні протоколи надання екстреної медичної допомоги. «Тобто лікар має надавати допомогу за певним стандартом. Підхід, звичайно, повинен бути індивідуальний, але є протокол, стандарт - необхідний перелік маніпуляцій, процедур та медикаментів, які при тій чи іншій ситуації потрібно надати. Сьогодні підстав для відмови пацієнту у наданні пацієнту допомогу відповідно до протоколу немає, адже бригади екстреної допомоги забезпечені всіма необхідними медикаментами», - зазначив Ігор Шурма.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Ігор Шурма. «Ми вирішили запропонувати Міністерству охорони здоров’я такий підхід, щоб всі відділення екстреної медичної допомоги в багатопрофільних лікарнях відповідали єдиному стандарту. Тобто приміщення мають бути певної площі, з певною кількістю ліжок, з певним переліком обладнання, щоб незалежно від того, потрапить людина у Зачепилівку чи лікарню швидкої невідкладної допомоги, у відділенні екстреної медицини стандарт якості надання допомоги був всюди однаковий. Ми розробляємо сьогодні економіку даного питання і плануємо закупити таке обладнання для всіх наших відділень екстреної медичної допомоги», - сказав Ігор Шурма.

Як зазначив сьогодні у ході прес-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, для скорочення часу доїзду автомобілів екстреної медичної допомоги існує суто організаційний ресурс. За його словами, 33% викликів – з проблем серцево-судинної системи, 12% – нещасні випадки, 14% – з приводу неврологічних захворювань, 4% – хірургічна патологія, але існує ще 3 категорії викликів, які у майбутньому можливо обслуговувати за іншою системою. «Зокрема, перевезення хворих. Сьогодні для того, щоб перевезти хворого із одного стаціонару до іншого, не використовується транспорт медичної установи. Викликається «швидка», яка має як таксі перевезти пацієнта, і якщо в Харкові таке перевезення становитиме до 20 км, то в області це може бути 100-150 км. Також сюди входить категорія пацієнтів, яких доставляють для процедури гемодіалізу і перитонеального діалізу в урологічний центр. У минулому році ми вже намагалися вирішити це питання шляхом створення соціальної швидкої допомоги – в соціальних службах повинні бути автомобілі, які будуть забезпечувати перевезення цих людей», – зазначив заступник губернатора.

8 лютого 2013 року в Куп'янському районі відбудеться передача Всеукраїнської естафети пам'яті «Слава визволителям України». Під час урочистого мітингу, присвяченого 70-річчю визволення Куп'янського району від фашистських загарбників, Прапор Перемоги і капсулу зі священною землею з братської могили ветерани Борівського району вручать представникам Куп'янщини.

Як зазначив сьогодні в ході прес-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, станом на 1 січня 2013 року середній доїзд у місті Харкові у 82% випадках складав до 10 хвилин. По Харківській області такий доїзд був 38 хвилин. Найбільший рукав доїзду сягав понад 50 км у області і більше 20 кілометрів у Харкові. За період роботи швидкої допомоги після її реформування час доїзду машин значно зменшився. За його даними, з 1 січня по 3 лютого 2013 року в області було зафіксовано 73,5 тисячі викликів. З них 44,5 тисячі по Харкову, по області – 29 тисяч. По Харкову середній доїзд всіх 44,5 тисяч машин швидкої допомоги становить 8,5 хвилин. З них 79% викликів, які доїхали швидше. Найшвидший доїзд у місті Харкові був зафіксований 1 січня, коли бригада доїхала за 2,5 хвилини. Найтриваліший доїзд по Харкову у цьому році складав 21 хвилину. Крило доїзду було 19 км у період, коли падав льодяний дощ і машина мала певні проблеми з доїздом. По Харківській області середній доїзд 21 хвилина і 9 секунд – це по 29 тисячах викликів. На сьогодні ми маємо 12,1% викликів, які доїжджають більше, ніж за 20 хвилин. Найшвидший доїзд по області був зафіксований у місті Золочів – 2,33 хвилини. Найдовший – 1 година 7 хвилин, коли машині довелося долати 39 км, коли була заметіль і льодяний дощ.

Громадська організація «Харьковская сирень» придбала перші експонати для Музею кінематографічної історії Харкова, який відкриється в кінотеатрі «Боммер». Про це повідомила сьогодні начальник управління у справах преси та інформації ХОДА – співголова оргкомітету кінофестивалю «Харьковская сирень» Вікторія Маренич. За її словами, організація має в своєму розпорядженні 10 афіш початку XX століття, 1914-1917 років, 3-х харківських кінотеатрів – «Ампір», «Мішель» та «Модерн». Вікторія Маренич зазначила, що такі афіші поширювалися серед людей, які приходили подивитися фільм, як безкоштовно, так і за гроші – наприклад, ціна програми кінотеатру «Ампір» – 5 копійок.

9 лютого в СК «Локомотив» м. Куп’янськ відбудеться фінал шахового турніру у рамках проекту «Творча Слобожанщина». В ньому візьмуть участь збірні команди Борівського, Ізюмського, Куп’янського, Шевченківського районів, міст Ізюм та Куп’янськ. Турнір відбудеться під патронатом народного депутата України Віктора Остапчука. Змагання ІІ туру турніру з шахів відбулися у містах і районах області з 30 січня по 3 лютого. В урочистій частині фінальних змагань візьмуть участь почесні гості – чемпіонка світу з шахів 2012 року Анна Ушеніна, заступник голови Харківської обласної федерації шахів Геннадій Круговий, міжнародні майстри спорту з шахів. Також Анна Ушеніна проведе майстер-клас для учасників та усіх присутніх гостей, а міжнародні майстри з шахів – сеанс одночасної гри на багатьох дошках. До уваги ЗМІ! Акредитація журналістів, що бажають висвітлювати хід турніру, до 12:00 7 лютого за телефонами (057) 700-03-31 та (057) 700-17-49.

Станом на 5 лютого в м. Чугуїв працює 17 котельних (100%), опалюються усі 16 об’єктів соціальної сфери: 7 дитячих садків та 9 шкіл. До централізованого теплопостачання підключено 159 житлових будинків (100%). З метою реагування на випадок виникнення аварійних ситуацій на комунальних підприємствах м. Чугуїв працюють диспетчерські служби: КП «Чугуївтепло» телефон (05746) 2-62-33, Комунальне житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство м. Чугуєва телефон (05746) 2-45-56, КП «Чугуїввода» телефон (05746) 2-35-40, а також в місті працює Служба швидкого реагування відділу роботи зі зверненнями громадян та кадрової роботи виконавчого комітету Чугуївської міської ради телефон (05746) 2-35-03 або 15-05.

Як поінформував заступник голови ХОДА Юрій Сапронов, згідно зі статистичними даними в січні – листопаді 2012 року в Харківській області було реалізовано промислової продукції у відпускних цінах підприємств на суму 54 млрд. грн. «Із загального обсягу реалізованої промислової продукції області 42 млрд. грн. припадає на продукцію добувної та переробної промисловості, продана регіоном промислова продукція складає 5,3% від загального обсягу, реалізованого в країні», – зазначив він.

В Зміївському районі розпочався п’ятиденний семінар-навчання заступників голів райдержадміністрацій з питань АПК та начальників управлінь АПР РДА Харківської області з актуальних питань розвитку аграрного сектору економіки Харківщини. Провідні фахівці державних закладів та установ Харківщини, спеціалісти Департаменту агропромислового розвитку ХОДА нададуть слухачам практичні рекомендації з питань застосування чинного законодавства в різних сферах аграрної економіки – рослинництві, тваринництві, ветеринарії, фітосанітарії, землевпорядкуванні, а також в питаннях ведення документації, взаємодії з громадськістю тощо.

Експорт регіону за 11 місяців минулого року до країн СНД склав 1228,3 млн. дол. Про це повідомив заступник голови ХОДА Юрій Сапронов. «В інші країни експортовано близько 33% товарів на 612,4 млн. дол. У порівнянні з січнем-листопадом 2011 року цей сегмент експорту зріс у півтора рази. Із загального обсягу експорту регіону 12,5% припало на країни ЄС», – сказав Юрій Сапронов.

Як повідомляє Департамент цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації, на сьогодні у населених пунктах області відкрито 189 пунктів обігріву – усі стаціонарні. За добу по допомогу звернулась 1 особа. Всього за період холодів по допомогу звернулось 2883 осіб.

Сьогодні, 5 лютого, о 14:00 у прес-центр ХОДА (вул. Сумська, 64, 5 поверх, к. 170) почнеться прес-конференція заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Ігоря Шурми на тему: "Про роботу регіональної диспетчерської екстреної медичної допомоги в Харківській області в січні 2013 року"; о 16:00 в Обласному центрі культури і мистецтва (м.Харків, вул.Пушкінська,62) відбудеться відкриття виставки творів народного мистецтва «Народні таланти Слобожанського краю».

Як інформує Департамент агропромислового розвитку ХОДА, для задоволення потреб населення якісними продовольчими товарами вітчизняного виробництва та збереження стабільної цінової ситуації в області, з 5 лютого 2013 року на площі Свободи міста Харкова розпочне роботу продовольчий сільськогосподарський ярмарок, присвячений Масляній. У ярмарку візьмуть участь близько 20 підприємств-сільгоспвиробників Харківської області. Ціни на соціально-значущі продукти харчування будуть на 10-15% нижче, ніж на інших підприємствах торгівлі.

У зв’язку із потребою виробити регуляторні підходи в питаннях дитячого телерадіомовлення Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення була створена робоча група, до складу якої увійшла начальник управління у справах преси та інформації Харківської обласної державної адміністрації Вікторія Маренич. Ця робоча група має запропонувати оновлену редакцію Положення про регулювання дитячого мовлення до обговорення, аби зрештою дійти консенсусу.

На даний момент у 7 цистерн завантажено 375,065 т компонентів ракетного пального, яке зберігається на складах військової частини А-2136 Шевченківського району Харківської області. Про це повідомив перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб. За його словами, меланж готовий до вивезення, його візьмуть під охорону представники Російської Федерації. Станом на 4 лютого у в/ч А-2136 Шевченківського району залишається на зберіганні 2401,124 т меланжу.

7 лютого о 14:00 у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відбудеться урочисте відкриття Українсько-Індійського академічного центру. Центр створено з метою встановлення і розвитку плідних зв’язків університету з Індією у культурній, науковій і освітній сферах, проведення різноманітних заходів індійської тематики для поширення знань про Індію серед широкої громадськості, сприяння програмам студентського обміну ITEC і ICCR, допомога індійським студентам, що навчаються у Харкові, та сприяння організації їх дозвілля. Діяльність центру стане містком між Україною і Індією, який сприятиме налагодженню тісного співробітництва між цими країнами.

Практичну реалізацію проекту «Село майбутнього» в Харківській області планується розпочати в 2013 році. Про це повідомила перший заступник директора Департаменту АПР ХОДА Олена Кулик. За її словами, сьогодні необхідно врегулювати питання між Кабінетом Міністрів України та Агентством з інвестицій та управління національними проектами про надання інвестору державних гарантій про те, що протягом десяти років всі програми, які сьогодні діють в агропромисловому комплексі, будуть працювати, і він гарантовано отримає компенсацію зазнаних витрат.

Як повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов, після підписання 25 січня 2013 року Меморандуму взаєморозуміння, з 28 січня цього року в більшості торговельних мереж Харківщини відзначено зниження цін на хліб соціальних сортів. Це пояснюється виконанням хлібопекарськими підприємствами і роздрібними торговельними мережами своїх зобов'язань, зазначених у Меморандумі.

Станом на 4 лютого в м. Первомайський працює 13 котельних (100%), опалюються усі 13 об’єктів соціальної сфери : 6 дитячих закладів та 7 шкіл. До централізованого теплопостачання підключено 185 житлових будинків (100%). З метою реагування на випадок виникнення аварійних ситуацій на комунальних підприємствах м. Первомайський працюють диспетчерські служби: КП «Комунальник – 1» телефон (05748) 3-22-51, Первомайське КП «Тепломережі» телефон (05748) 3-23-37, Первомайське комунальне виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства телефон (05748) 3-50-96.

За 2012 рік оборот підприємств оптової торгівлі Харківської області склав 45 млрд. грн., роздрібної торгівлі – 56,5 млрд. грн. Такі дані навів заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов. «Оборот роздрібної торгівлі у порівнянні з 2011 роком збільшився на 14,3% (у порівняльних цінах). У його структурі близько 36% припадало на організовані та неформальні ринки. Що стосується організованих ринків, то близько 12% їх обороту становив продаж сільськогосподарської продукції», – сказав він.

За інформацією Служби автомобільних доріг у Харківській області, протягом доби на автошляхах області працювало 76 одиниць техніки та 113 дорожніх робітників. Станом на ранок 4 лютого проїзд автотранспорту по всіх дорогах загального користування в Харківській області забезпечений.

Протягом січня-листопада 2012 року з Харківської області експорт товарів здійснювався в наступні країни: Російська Федерація (46,9%), Казахстан (4,9%), Білорусь (3,8%), Єгипет (3,7%), Індія (3,1%), Молдова (2,8%), Грузія (2,7%), Латвія (2,6%), Узбекистан (2,5%), Іспанія і Туркменістан (2,1%). Про це повідомив заступник голови ХОДА Юрій Сапронов. «Основними товарами, які експортувалися з регіону, були машини, обладнання та механізми (29,7% від усього обсягу), продукти рослинного походження (12,7%), готові продукти харчування (8,8%), жири та олії (8,8%)», – зазначив заступник губернатора.

Як повідомляє Департамент цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації, на сьогодні у населених пунктах області відкрито 189 пунктів обігріву – усі стаціонарні. Всього за період холодів по допомогу звернулось 2882 осіб.

В ході робочої поїдки до Первомайського району заступник голови обласної державної адміністрації Євген Савін, виконуючи доручення голови ХОДА Михайла Добкіна, подарував учням гімназії 5 пар лиж та гімнастичного коня для занять фізкультурою. А під час визиту до Більшовицького дошкільного навчального закладу заступник керівника області відвідав дитячий патріотичний захід «Нехай в серці дитини лунає "Україна!"». «Такі заходи сприяють успішному патріотичному вихованню покоління, що зростає. Дуже приємно, що вже змалечку наші діти ознайомлені з основним символом України – державним гімном, а також мають уявлення про традиції та духовні джерела українського народу», - зазначив Євген Савін.

У Харківській області 965 будинків входить у ОСББ. Про це повідомив у ході зустрічі з представниками ЗМІ директор Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА Роман Грива. За його словами, в даний час спільно з виконавчим комітетом Харківської міської ради розробляється ряд рекламних проектів, які дозволять донести до відома жителів більше інформації про переваги ОСББ. Для підготовки керівників об'єднань співвласників багатоквартирних будинків існують курси в Харківській національній академії міського господарства, і, крім того, в Національному університеті "Юридична академія ім. Ярослава Мудрого" утворювачам ОСББ надають консультації.

У 2012 році на Харківщині було реалізовано пілотний проект, в рамках якого приватне підприємство ТОВ «Аквілегвія» побудувало в Харківському і Богодухівському районах сучасні котельні. Тільки на роботи в Богодухівському районі було витрачено близько 2 мільйонів гривень, - повідомив сьогодні в ході спілкування з представниками ЗМІ директор Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА Роман Грива.

Як зазначив сьогодні в ході спілкування з представниками ЗМІ директор Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА Роман Грива, на виконання Указу Президента, а також державної та обласної програм реформування житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки в Харківській області проводиться низка заходів щодо переведення газових котелень на альтернативні види палива.

У минулому році програма з надання державної дотації особистим господарствам населення за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби була впроваджена вперше. На Харківщині нею скористалися 10580 фізичних осіб. За утримання на власних подвір’ях 20 тисяч голів молодняку селянам нараховано 11,7 млн. грн. Найбільш активно ця програма працювала у Сахновщинському районі, де сума дотацій склала 1,08 млн. грн. Про це повідомив під час селекторної наради у Харківській облдержадміністрації начальник відділу тваринництва управління тваринництва та переробної промисловості Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Олександр Масюк.
- Попередня сторінка
- 1
- ...
- 1172
- 1173
- 1174
- 1175
- 1176
- ...
- 1706
- Наступна сторінка