ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 17 вересня 2010 | 10:28

  Михайло Добкін взяв участь у навчаннях МНС

  16-го вересня у Київській області на базі навчального полігону Державного підприємства «Мобільний рятувальний центр МНС України» відбулися масштабні показові тактико-спеціальні навчання щодо можливостей рятувальних сил при ліквідації надзвичайних ситуацій різного характеру. У навчаннях взяли участь Перший віце-прем’єр-міністр України Андрій Клюєв, т.в.о. Міністра з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Михайло Болотських, Міністр оборони України Михайло Єжель, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, голови облдержадміністрацій, начальники ГУ МНС України в областях та почесні гості.

 • 17 вересня 2010 | 10:15

  Близько 288 тис. грн. буде виділено на поточний ремонт Коломацького районного клубу

  16 вересня заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін відвідав з робочою поїздкою Коломацький район. У ході поїздки він відвідав районний будинок культури, НВК смт. Коломак, ознайомився зі спортивними спорудами та провів зустріч з активом району.  

 • 17 вересня 2010 | 10:04

  Харківська область однаково відкрита як перед Заходом, так і перед Сходом. Михайло Добкін

  У Харкові розпочав роботу Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи». В ході офіційного прийому голови ХОДА Михайла Добкіна на честь делегацій регіонів-партнерів та почесних гостей, що прибули на форум, голова області привітав іноземних гостей і висловив упевненість,що Міжнародний економічний форум дозволить ще більше зміцнити тісні партнерські відносини між Слобожанщиною і дружніми державами і регіонами.

 • 17 вересня 2010 | 09:21

  В ефірі програма «Час влади»

  Повтор програми «Час влади» (від 16 вересня 2010 року) за участю голови ХОДА Михайла Добкіна, а також його заступників Євгена Савіна, Юрія Сапронова та Ігоря Шурми харків'яни і мешканці нашої області зможуть побачити на телеканалі «ОТБ» сьогодні, 17 вересня, о 12:30, 18 вересня - о 17:40 і 19 вересня - о 10:30.

 • 17 вересня 2010 | 09:12

  В області триває робота зі створення єдиного медичного простору

  Як зазначив в ефірі програми «Час влади» на телеканалі «ОТБ» заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, в області триває серйозна робота зі створення єдиного медичного простору, є вже реальні результати, а є і напрацювання, які планується втілити в життя в майбутньому.

 • 17 вересня 2010 | 09:08

  Події дня

  Сьогодні, 17 вересня, о 10:00 у великій залі Будинку рад (вул. Сумська, 64, 4 поверх) розпочнеться Пленарне засідання «Стратегія економічного зростання» у рамках Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи». О 12:00 спорткомплексі НТУ «ХПІ» (вул. Артема, 50-а) відкриється Міжнародна виставка інноваційних проектів та експортоорієнтованої продукції «Енергія зростання», яку оглянуть учасники Форуму. О 17:00 в малому залі Будинку рад (вул. Сумська, 64, 2 поверх) розпочнеться Обласна селекторна нарада з порядком денним: 1. Про стан виявлення, зберігання та знешкодження непридатних пестицидів у Харківській області (у порядку контролю). 2. Про хід підготовки тваринницьких господарств до роботи в зимовий період 2010-2011 років (плановий питання). О 17:30 у великій залі Будинку рад (вул. Сумська, 64, 4 поверх) відбудеться нагородження переможців Міжнародного конкурсу інноваційних проектів «Харківські ініціативи» та призерів Міжнародної виставки «Енергія зростання».

 • 17 вересня 2010 | 09:08

  Всі хлібопекарські підприємства Харківської області отримують борошно за цінами, нижчими від ринкових, для випічки соціальних сортів хліба

  «Сьогодні Аграрний фонд виділяє для Харківської області достатню кількість борошна за ціною нижче ринкової, яке передається на підприємства, що займаються випічкою хліба. У результаті підприємства всіх форм власності сьогодні мають можливість отримати борошно в залежності від обсягів випічки соціального хліба. Ніяких причин для подорожчання соціальних сортів хліба немає, і я впевнений, що цього не відбудеться»,- Підкреслив голова ХОДА Михайло Добкін під час програми «Час влади» на обласному телебаченні.

 • 17 вересня 2010 | 09:07

  Проведення в Харкові ЄВРО-2012 стало об'єднуючою ідеєю для політиків і всієї територіальної громади. Михайло Добкін

  «Підготовка до проведення в Харкові матчів фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року стало об'єднуючою ідеєю для політиків і для всієї територіальної громади. Незважаючи на серйозні розбіжності в минулому між різними гілками влади, ЄВРО-2012 завжди залишалося тим заходом, який був позбавлений серйозних політичних дискусій, а всі суперечки велися тільки з питань підготовки», - зазначив в ефірі програми «Час влади» на телеканалі «ОТБ» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

 • 17 вересня 2010 | 08:59

  Цього року Великий Слобожанський ярмарок збере більше 200 учасників

  Цього року в Великому Слобожанському ярмарку, яка пройде 18 вересня в м.Красноград, візьмуть участь понад 200 товаровиробників, підприємців, майстрів народної творчості з усіх районів і міст Харківської області. Експозиції і торгові ряди займуть площу близько 6 тис.кв.м. Про це в ефірі програми «Час влади» на телеканалі «ОТБ» повідомив заступник голови ХОДА Юрій Сапронов.

 • 17 вересня 2010 | 08:57

  Після прийняття Стратегії сталого розвитку буде підписаний договір між Харківською областю та Кабінетом Міністрів

  У Харківській області вперше зайшла мова не про соціально-економічний, а про сталий розвиток регіону, як того вимагають міжнародні норми. Після того, як Стратегія сталого розвитку Харківщини буде прийнята сесією обласної ради, планується підписати договір з Кабінетом Міністрів, а також розробити ряд цільових програм для вирішення найбільш гострих проблем регіону.

 • 17 вересня 2010 | 08:55

  Стратегія сталого розвитку Харківської області до 2020 року буде розроблена до грудня

  У Харківській області триває робота над створенням стратегії розвитку регіону до 2020 року. У її розробці бере участь як керівництво області та міста, так і вчені. Основа ж даного документа полягає в передвиборній програмі Президента України Віктора Януковича «Україна для людей».

 • 17 вересня 2010 | 08:50

  У Харківській області будуть складені докладні туристичні маршрути з організацією всієї необхідної інфраструктури

  Виставка «Туристична бієнале», яка пройде в Харкові 24 вересня, обіцяє стати цікавою подією, яка закладе основу розвитку туристичної галузі на Харківщині, - вважає заступник голови ХОДА Євген Савін.

 • 17 вересня 2010 | 08:43

  Х фестиваль «Печенізьке поле» буде яскравішим і цікавішим за попередній

  «Через рік нас очікує Х фестиваль «Печенізьке поле». Я думаю, він буде ще яскравішим і цікавішим, ніж минулий», - заявив в ефірі програми ОТБ «Час влади» заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін. Він відзначив, що майбутній ювілейний фестиваль повторить найкращі моменти цього «Печенізького поля», а сфера народних промислів і умінь буде значно розширена. «Ми візьмемо багато цікавого з цього фестивалю: наприклад, дитячий майданчик, який через гру, конкурси та казки дає дітям можливість увібрати історію Слобожанщини - це буде основа основ наступного фестивалю. Постійні відвідувачі «Печенізького поля» будуть чекати наступного фестивалю цілий рік з великим нетерпінням», - повідомив Євген Савін.

 • 17 вересня 2010 | 08:42

  Завдання забезпечення безпеки на «Печенізькому полі» було виконано бездоганно

  Завдання забезпечення безпеки гостей і учасників етнофестивалю «Печенізьке поле» була виконана бездоганно на землі і на воді. Про це заявив в ефірі програми ОТБ «Час влади» заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін. «В організаційному плані IX фестиваль «Печенізьке поле» був краще, ніж завжди. Жодних правопорушень, ексцесів, ситуацій, пов'язаних з безпекою учасників і відвідувачів етнофестивалю не було», - зазначив він.

 • 17 вересня 2010 | 08:40

  Етнофестивалі необхідно проводити для нинішніх поколінь заради майбутніх. Михайло Добкін

  Такі фестивалі, як «Печенізьке поле», дають настільки позитивний заряд бадьорості, поваги до людей, що незалежно від різних складнощів і фінансових проблем, їх треба проводити для нинішніх поколінь заради майбутніх поколінь. Про це заявив в ефірі програми ОТБ «Час влади» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

 • 17 вересня 2010 | 08:38

  Харківщина отримала унікальну можливість єднання всіх гілок влади для вирішення нагальних питань регіону. Михайло Добкін

  «У нас зараз у всьому іде спільна робота з обласною радою, з Харківською міською радою. Сьогодні Харківщина отримала унікальну можливість єднання практично всіх гілок влади в рамках чинного законодавства для вирішення нагальних питань регіону. Зараз ніхто не працює на себе, на свій імідж і авторитет, сьогодні всі працюють на авторитет влади в цілому і на виконання тих завдань, які ставлять перед нами населення і центральні органи влади»,- підкреслив голова ХОДА Михайло Добкін під час програми «Час влади» на обласному телебаченні.

 • 17 вересня 2010 | 08:35

  Прапор, герб і гімн - це атрибути нашої малої батьківщини, те, що відрізняє Харківщину від інших областей. Михайло Добкін

  Голова ХОДА Михайло Добкін під час програми «Час влади» на обласному телебаченні 16 вересня прокоментував прийняття депутатами Харківської обласної ради гімну Харківщини. За його словами, гімн потрібен регіону не менше, ніж герб і прапор.

 • 16 вересня 2010 | 19:30

  У Харкові відбудеться Кубок України зі стрітболу серед чоловічих команд

  18-19 вересня в Харкові на території стадіону «Металіст» (вул. Плеханівська, 65) відбудеться розіграш Кубка України зі стрітболу серед чоловічих команд. Організатори змагань: Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, Федерація вуличного баскетболу України, Національна федерація баскетболу України, Головне управління з питань сім'ї, молоді та спорту Харківської облдержадміністрації. У змаганнях візьмуть участь команди з усіх регіонів України.

 • 16 вересня 2010 | 19:17

  Фінансування Програми підготовки до Євро-2012 з держбюджету суттєво збільшене

  На черговій сесії Харківської обласної ради, що відбулася 15 вересня було розглянуто та затверджено нову редакцію обласної цільової Програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу. Нова редакція Програми передбачає реалізацію 21-го завдання та 400 заходів, на які спрямовуються фінансові ресурси у розмірі більш ніж 12 млрд.грн. Суттєво збільшено фінансування з державного бюджету (з 1,2 млрд.грн. до 5,6 млрд.грн.), а також бюджету міста (на 1454,7 млн.грн.). Скорочено фінансування за рахунок коштів інвесторів, що обумовлено коригуванням переліку об’єктів розміщення гостей та учасників чемпіонату.

 • 16 вересня 2010 | 19:12

  Сахновщинський район забезпечений сучасною бурякозбиральною технікою

  Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук в ході робочого візиту до Сахновщинського району Харківської оласті оглянув сільськогосподарську техніку ТОВ «Аграрного будинку ім.Горького», яка задіяна в роботах по збору врожаю цукрового буряка.  

 • 16 вересня 2010 | 18:34

  Харківська область буде забезпечена цукром. Віталій Алексейчук

  Харківська область обов’язково буде забезпечена цукром. Про це сьогодні заявив заступник голови Харківської ОДА Віталій Алексейчук під час робочої поїздки до Сахновщинського району.  

 • 16 вересня 2010 | 17:59

  Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян

  Заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб провів особистий прийом громадян. Питання, з якими звернулися до нього відвідувачі, відносились переважно до сфери ЖКГ і стосувалися ремонту покрівлі, облаштування індивідуальної системи опалення в квартирі, а також ліквідації перешкод в оформленні спадщини. Всі питання вирішені позитивно.

 • 16 вересня 2010 | 17:54

  Савінський цукровий завод відновить роботу в 2011 році. Віталій Алексейчук

  Сьогодні під час засідання з питань збору врожаю цукрового буряка і забезпечення цукропереробних підприємств Харківської області сировиною заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук повідомив, що в 2011 році відновить роботу Савінський цукропереробний завод.  

 • 16 вересня 2010 | 17:46

  Жодна область України не отримала фінансування програми «Питна вода»

  За інформацією заступника голови Харківської облдержадміністрації Валентина Дулуба, жодна область України не одержала фінансування програми «Питна вода». За його словами, виключення було зроблено тільки для АР Крим. «Це дуже прикро для нас, тому що в неї був включений цілий ряд дуже важливих для Харківської області об'єктів, що перебувають у вкрай важкому аварійному стані. Це об'єкти та населені пункти, де просто немає води. Треба було вкласти серйозні кошти для того, щоб цю проблему вирішити», - зазначив заступник голови ХОДА.

 • 16 вересня 2010 | 17:37

  У Харкові відбулося перше засідання Харківської обласної виборчої комісії

  16 вересня в Харкові відбулося перше засідання обласної виборчої комісії, склад якої був затверджений Центрвиборчкомом 15 вересня. У ході засідання було затверджено порядок подальших засідань, визначено режим праці та матеріально-технічну базу обласної виборчої комісії, а також були розподілені обов'язки між членами комісії. Головою обласного виборчкому обраний Олександр Русанов, який представляє Партію регіонів. Всього в комісії присутні представники 11 політичних сил, яким належить організувати роботу виборчих дільниць під час виборів, а також вирішити ряд інших організаційних питань.  

 • 16 вересня 2010 | 17:25

  Круглий стіл «Ми Слобожани - нам є чим пишатися: Харківщина від минулого до майбутнього» - в ефірі телеканалу «ОТБ»

  В п'ятницю, 17 вересня, о 19:00 на телеканалі «ОТБ» в ефір вийде запис заключного засідання круглого столу присвяченого Дню Харківської області на тему: «Ми Слобожани - нам є чим пишатися: Харківщина від минулого до майбутнього».

 • 16 вересня 2010 | 17:04

  Кабмін затвердив список об'єктів Харківської області, які будуть фінансуватися за рахунок екологічного фонду

  15 вересня Кабінет міністрів затвердив список об'єктів у Харківській області, які будуть фінансуватися за рахунок Фонду охорони навколишнього середовища. Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб. За його словами, процедура узгодження була складною, списки дуже довго розглядалися різними міністерствами, і лише 9 регіонів України змогли зібрати всі необхідні документи і потрапити на затвердження Кабінету міністрів. Серед них Харківська, Донецька, Дніпропетровська, Луганська, Одеська, Львівська області.

 • 16 вересня 2010 | 17:00

  В ефірі – «Час влади»

  Сьогодні о 19:30 на телеканалі «ОТБ» в ефір вийде програма «Час влади» за участю голови ХОДА Михайла Добкіна. Також у програмі візьмуть участь заступники голови облдержадміністрації Євген Савін, Юрій Сапронов та Ігор Шурма. Повтор програми харків’яни та мешканці нашої області зможуть подивитися сьогодні о 21:50 на «7 каналі», а також на телеканалі «ОТБ»: 10 вересня - о 12:30, 11 вересня - о 17:40 та 12 вересня - о 10:30.

 • 16 вересня 2010 | 16:24

  До 20 вересня всі будинки в Харківській області отримають паспорти готовності до зими

  На сьогоднішній день найважливіше, щоб максимальна кількість будинків в Харківській області була комплексно підготовлена до зими, і були отримані паспорти їх готовності. Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб.  

 • 16 вересня 2010 | 16:14

  Харківська область в цілому готова до опалювального сезону. Валентин Дулуб

  Об'єкти ЖХГ усіх районів Харківської області в цілому готові до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років. Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб.  Заступник керівника області зазначив, що за даними на сьогодні, є проблеми у м. Куп'янськ та Куп'янському районі, де існує ряд питань, пов'язаних з комплексним прийомом будинків для експлуатації в зимовий період та з прийомом котелень.

Вверх