ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 01 жовтня 2010 | 15:23

  В Україні робиться все можливе, щоб виключити можливості корупційних схем при виділенні земельних ділянок. Михайло Добкін

  Як у Харківській області, так і в Україні в цілому ведеться активна робота з розкриття та передбачення корупційних схем передачі землі, - підкреслює голова ХОДА Михайло Добкін.За його словами, необхідно більш цілеспрямовано розбиратися з уже дійсними незаконними угодами, щоб повернути вкрадені ділянки у власність держави або місцевої громади.

 • 01 жовтня 2010 | 14:53

  Наша головна мета - зробити рівними можливості отримання медичної допомоги для всіх мешканців області. Михайло Добкін

  «Нове обладнання буде служити для збереження здоров'я наших громадян, допоможе нашим лікарям ще краще розкрити свої можливості і, врешті-решт, створивши єдиний медичний простір в області, зробити рівень надання медичної допомоги рівним у всій області», - зазначив сьогодні після церемонії передачі нового обладнання медустановам Харкова та області голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

 • 01 жовтня 2010 | 14:51

  Всі найцінніші ділянки землі в Харківській області скуповуються одними і тими ж особами. Валерій Пахомов

  Управління державної служби по боротьбі з економічними злочинами ГУ МВС України в Харківській області визначив схему, за якою в останні кілька років в Харківській області проводилася скупка найбільш цінних ділянок землі - на берегах водойм і в лісах. Як показав аналіз, скупкою займалися одні й ті ж структури, близькі до людей, що керували областю у той період.

 • 01 жовтня 2010 | 14:02

  Ми доклали максимум зусиль для наведення порядку в сфері обігу чорних і кольорових металів в області. Михайло Добкін

  Правоохоронними органами Харківської області та обласною комісією з питань дослідження підприємств, які здійснюють заготівлю та переробку металобрухту була проведена суттєва робота в наведенні порядку обігу металобрухту чорних і кольорових металів у регіоні. Але обласна влада не збирається на цьому зупинятися і припиняти контроль над дотриманням вимог чинного законодавства. Про це сьогодні в ході засідання Харківського регіонального антикорупційного комітету сказав голова Харківської облгосаміністраціі Михайло Добкін.

 • 01 жовтня 2010 | 13:40

  Медичні заклади Харкова та області отримали нове обладнання на суму 51 млн.грн.

  Сьогодні в актовому залі КУОЗ «Обласна клінічна лікарня – центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» відбулася церемонія передачі сертифікатів на отримання високовартісного складного медичного обладнання керівникам закладів охорони здоров’я області та міста Харкова. Участь в заході взяли голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін та заступник голови ХОДА Ігор Шурма. 

 • 01 жовтня 2010 | 13:18

  Обласна адміністрація відкрита для співпраці з органами прокуратури, міліції, СБУ та контролюючими організаціями. Костянтин Прокоп'єв

  У ході перевірки правових аспектів земельних відносин в Харківській області було виявлено безліч порушень, допущених представниками різних організацій, в тому числі і державних структур, а також органів місцевого самоврядування. Харківська обладміністрація не приховує виявлені факти правопорушень і готова до співпраці з правоохоронцями в цьому питанні, - підкреслює начальник Головного юридичного управління ХОДА Костянтин Прокоп'єв.

 • 01 жовтня 2010 | 13:00

  Внаслідок порушень земельного законодавства на Харківщині державі заподіяно 9 393 800,00 тис. грн. шкоди

  У період з лютого по вересень 2010 року спеціалістами Управління Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель Головного управління та інспекційних підрозділів районних управлінь (відділів) Держкомзему в Харківській області за результатами проведених перевірок виявлено 6195 порушень земельного законодавства, у зв’язку з чим складено 6084 приписи про усунення таких порушень (в 111 випадках – порушники не встановлені ). Загальний розмір шкоди, заподіяної державі внаслідок вчинення порушень земельного законодавства на території Харківської області складає 9 393 800,00 тис. грн. Про це повідомив під час засідання Антикорупційного комітету начальник Головного управління Держкомзему в Харківській області Михайло Клепач. 

 • 01 жовтня 2010 | 12:19

  П’ять підприємств області не дотримуються вимог Закону України “Про металобрухт” та грубо порушують Ліцензійні умови ведення господарської діяльності. Василь Хома

  За словами заступника голови - керівника апарату ХОДА Василя Хоми, п’ять підприємств області не дотримуються вимог Закону України “Про металобрухт”, а також грубо порушують Ліцензійні умови ведення господарської діяльності, а саме: - Спеціалізоване переробне підприємство ПП «САН» - м. Куп'янськ;   - Спеціалізоване підприємство АП «Співдружність» м.Лозова;  - Спеціалізоване переробне підприємство ТОВ «ДОНЕЦЬК-ВУГЛЕ-ТОРГ» – Великий Бурлук; - Спеціалізоване переробне підприємство ТОВ «АЙРОН ТОРГ» – Великий Бурлук; - Спеціалізоване переробне підприємство ТОВ «УКРПРОММЕТАЛЛСЕРВИС» – Великий Бурлук. «З метою недопущення в майбутньому подібних випадків Головним управлінням економіки ХОДА було проведено семінар - нараду з представниками районних державних адміністрацій та міст обласного значення, на якому всі члени робочих груп районних державних адміністрацій були попереджені про персональну відповідальність щодо достовірності даних, зазначених в акті обстеження підприємств», - підкреслив Василь Хома. 

 • 01 жовтня 2010 | 11:46

  Створено реєстр офіційно зареєстрованих спеціалізованих підприємств та приймальних пунктів металобрухту по Харківській області. Василь Хома

  Головним управлінням економіки Харківської облдержадміністрації було створено реєстр офіційно зареєстрованих спеціалізованих підприємств та приймальних пунктів металобрухту, які здійснюють господарську діяльність на території області. Також був розроблений і затверджений перелік видів металобрухту, приймати який заборонено на території Харківського регіону. Це було доведено до всіх, без винятку, підприємств для безумовного використання в роботі. Про це сьогодні в ході засідання Харківського регіонального антикорупційного комітету повідомив заступник голови - керівник апарату ХОДА Василь Хома.  

 • 01 жовтня 2010 | 11:38

  Постійний контроль за виконанням антикорупційних заходів дасть змогу навести порядок в земельно-правовій сфері. Костянтин Прокоп’єв

  В Харківській області продовжується робота з напрацювання дієвих антикорупційних заходів в сфері земельних відносин. Наразі вона залишається досить проблемною. Зокрема, з порушенням законодавства нерідко надаються земельні ділянки із земель запасу та рекреаційних земель. Про це в ході засідання Харківського регіонального антикорупційного комітету 1 жовтня повідомив начальник Головного юридичного управління ХОДА Костянтин Прокоп’єв.

 • 01 жовтня 2010 | 11:33

  За останні 4 роки в Харківській області було видано 119 розпоряджень про передачу в довгострокове користування лісових угідь

  З серпня 2006 року по квітень 2010 року головою обласної державної адміністрації того періоду Арсеном Аваковим було видано 119 розпоряджень про надання певним фізичним і юридичним особам лісових ділянок в довгострокове тимчасове користування.  Про це в ході засідання Харківського регіонального антикорупційного комітету 1 жовтня повідомив начальник Головного юридичного управління ХОДА Костянтин Прокоп’єв.

 • 01 жовтня 2010 | 11:24

  Облдержадміністрацією налагоджена ефективна система взаємодії з Асоціацією «Металотрейдери Слобожанщини. РЕГІОН - СТАЛЬ». Василь Хома

  За чотири місяці існування Харківського регіонального антикорупційного комітету проведено значну роботу з контролю у сфері здійснення діяльності по заготівлі та переробці металобрухту чорних та кольорових металів. Про сьогодні під час засідання Харківського регіонального антикорупцыйного комітету повідомив заступник голови - керівник апарату ХОДА Василь Хома. 

 • 01 жовтня 2010 | 09:12

  Події дня

  Сьогодні об 11:00 в малій залі Будинку рад (вул. Сумська, 64, 2 поверх) розпочнеться засідання Харківського регіонального антикорупційного комітету. На порядку денному такі питання: 1. Про стан виконання рішення №1 від 07.06.2010 Харківського антикоррупційного комітету «Про протидію корупційним механізмам і необхідність створення системи контролю в сфері здійснення діяльності по заготівлі, переробці, металургійній переробці металобрухту чорних та кольорових металів» (у порядку контролю) 2. Про стан дотримання законодавства у сфері земельних відносин (планове питання) О 14:30 в прес-центрі ХОДА (ул. Сумська, 64, 5 поверх, к.170) розпоченться прес-конференція на тему: «Конституційна реформа в Україні: проблеми і перспективи» Учасники: ректор Національної юридичної академії ім. Я. Мудрого, академік Національної академії наук України, президент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор Василь Тацій віце-президент Національної академії правових наук України, завідувач кафедрою теорії держави і права Національної юридичної академії ім. Я. Мудрого Олександр Петришин завідувач кафедрою конституційного права НЮА ім. Я. Мудрого Юрій Барабаш завідувач кафедрою державного будівництва НЮА ім. Я. Мудрого Світлана Серьогіна О 15:00 у ХГУ «Народна українська академія» (вул. Лермонтівська, 27) відбудуться урочистості з нагоди Дня працівника освіти та презентація книги «На алтарь призвания: очерки о педагогических династиях Харьковщины». О 15:00 в малій залі Будинку рад (вул. Сумська, 64, 2 поверх) розпочнеться Обласна селекторна нарада з порядком денним: 1. Про формування реєстрів хворих для забезпечення пільгового контингенту окремими видами медичної допомоги (в порядку контролю) 2. Про підготовку паспортів районів (планове питання)

 • 30 вересня 2010 | 17:55

  Відбувся перший жіночий турнір з боулінгу між командами ХОДА, обласної та міської рад

  29 вересня в клубі «Місто» відбувся перший жіночий турнір з боулінгу між командами Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної ради та Харківської міської ради. Організатор турніру – Головне управління у справах сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації. Переможцем стала команда міської ради, друге місце посіла команда обласної ради, третє – команда облдержадміністрації.

 • 30 вересня 2010 | 17:35

  Сільське господарство Харківщини можна відновити протягом 3 - 5 років. Михайло Добкін

  «Я думаю, що протягом 3 - 5 років можна відновити все те, що колись було предметом гордості нашої країни в сільському господарстві в цілому, в тому числі і в тваринництві, щоб ми повністю закрили свої внутрішні потреби в м'ясі і відмовилися від дешевого неякісного імпорту»,- сказав голова ХОДА Михайло Добкін 30 вересня в ході брифінгу за підсумками робочої поїздки до Сахновщинського району.

 • 30 вересня 2010 | 17:15

  У Харківській області готується програма з підтримки агропромислового комплексу

  У 2011 році в Українї планується на підтримку сільського господарства витратити близько 2 мільярдів гривень, які будуть виділені аграріям у рамках спеціальної програми. У Харківській області на додаток до загальнодержавної готується регіональна програма для підтримки агропромислового комплексу, яка буде враховувати специфіку регіону.

 • 30 вересня 2010 | 16:58

  Без розвитку тваринництва неможливо говорити про серйозні успіхи в сільському господарстві в цілому. Михайло Добкін

  Агропромисловий комплекс не може існувати без сильної тваринницької галузі, - вважає голова ХОДА Михайло Добкін. За його словами, в першу чергу необхідно подбати про дешеві кредити для аграріїв, які дозволять їм розвивати свій бізнес і виробляти більше продукції.

 • 30 вересня 2010 | 16:16

  Наведення ладу у сфері земельних відносин неможливе без забезпечення жорсткого та неухильного виконання всіх законів. Василь Хома

  Сьогодні заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Василь Хома взяв участь у роботі Колегії обласної прокуратури, де розглядалося питання «Про стан виконання законодавства у сфері земельних відносин».

 • 30 вересня 2010 | 16:10

  Протягом року в кількох селах Харківщини буде введений в експлуатацію водогін

  У Харківській області триває робота з підключення віддалених сіл до централізованого водопроводу. Як повідомив 30 вересня під час брифінгу за підсумками робочої поїздки до Сахновщинського району голова ХОДА Михайло Добкін, до кінця 2010 року ще в кількох селах буде введений в експлуатацію водогін. «Є ще населені пункти, які не мають можливості центрального водопостачання, і це досить велика проблема в житті людей. Зараз у селах проживає дуже велика кількість людей похилого віку, яким важко брати воду в колодязях, носити відра, і тому коли є звична для всіх городян можливість брати воду прямо в будинку, це вирішує багато питань.У цьому році ми відкриємо ще не один такий об'єкт в Харківській області», - сказав голова області.  

 • 30 вересня 2010 | 15:43

  У Новій Водолазі відкрилася книжкова виставка-ярмарок «Харківські видавці – районам області»

  На Кооперативній площі в центрі селища Нова Водолага розпочала роботу пересувна книжкова виставка-ярмарок «Харківські видавці – районам області», започаткована обласною державною адміністрацією. Виставку-ярмарок відкрили заступник начальника управління у справах преси та інформації облдержадміністрації Василь Жигалко, заступник голови Нововодолазької районної адміністрації Олег Кузюменський та заступник голови Нововодолазької районної ради Іван Мотика.

 • 30 вересня 2010 | 13:55

  У село Огіївка Сахновщинського району проведено газопровід

  30 вересня в селі Огіївка Сахновщинського району відбувся урочистий запуск газопроводу, який забезпечить газом 128 дворів. В урочистій церемонії взяли участь голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін та голова облради Сергій Чернов, які привітали жителів села з пуском газу і підкреслили, що будуть продовжувати спільну роботу на благо мешканців Харківської області.  Мешканцям району і безпосередньо села Огіївка, які зробили найбільший внесок у будівництво газопроводу, а також соціально-економічний розвиток Сахновщини в цілому, були вручені почесні грамоти Харківської облдержадміністрації, облради та Сахновщинської райдержадміністрації. 

 • 30 вересня 2010 | 10:55

  Михайло Добкін взяв участь в урочистій церемонії введення в експлуатацію водопроводу в с.Лигівка Сахновщинського району

  Сьогодні в с.Ліговка (населення - 800 осіб) Сахновщинського району відбулася урочиста церемонія введення в експлуатацію водопроводу, будівництво якого було розпочато восени 2009 року. Участь в урочистому заході взяли голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін та голова Харківської облради Сергій Чернов. Михайло Добкін привітав селян з відкриттям водопроводу і зазначив, що зробить все можливе, щоб такі події відбувалися як можна частіше. «Крок за кроком нам з вами належить змінювати наше життя на краще, будувати нову країну, комфортну для проживання. Ми зобов'язані передати нашим дітям державу, якою вони будуть пишатися», - підкреслив голова ХОДА.

 • 30 вересня 2010 | 10:25

  Розпочалася робоча поїздка Михайла Добкіна у Сахновщинський район

  Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін відвідає з робочою поїздкою Сахновщинський район. Голова ХОДА візьме участь в урочистій церемонії введення в експлуатацію водопровідної мережі в с.Лигівка, ознайомиться з роботою тваринницького комплексу ВАТ «Племзавод ім. 20-річчя Жовтня», а також візьме участь в урочистій церемонії пуску газу у с.Огіївка.

 • 30 вересня 2010 | 09:54

  Для участі у виборах депутатів обласної ради подали документи 8 місцевих організацій політичних партій

  Станом на 9:00 30 вересня для реєстрації кандидатів у депутати Харківської обласної ради в багатомандатному виборчому окрузі подали документи 8 місцевих організацій політичних партій. Зокрема, документи надали: Партія регіонів, Соціалістична партія України, Народна партія України, Комуністична партія України, партія «Батьківщина», Всеукраїнська партія народної довіри, партія «Відродження», Соціал-демократична партія України (об’єднана). Про це повідомили в Харківській обласній виборчій комісії.

 • 30 вересня 2010 | 09:35

  Євген Савін привітав працівників бібліотек з професійним святом

  Шановні працівники бібліотек! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Всеукраїнським Днем бібліотек. Це свято всього українського народу, кожного громадянина, який любить книгу. Бібліотека – це гарант системи знань, зберігач світової духовної спадщини. Сучасні бібліотеки є інформаційними, образотворчими та дозвільними центрами. Харківська обласна державна адміністрація буде вирішувати всі проблемні питання бібліотечної сфери послідовно і системно. Так ми будемо наближатися до поставленої мети – зробити Харківщину процвітаючим, інтелектуально багатим регіоном. З повагою, заступник голови обласної державної адміністрації Є.Є. Савін

 • 29 вересня 2010 | 17:26

  Ми докладаємо всіх зусиль, щоб підтримати місцевого сільгоспвиробника. Віталій Алексейчук

  «Приємно відзначити, що сьогодні птахівництво в Харківській області знаходиться на правильному шляху. Ми бачимо, як воно розвивається, збільшуючи кількість робочих місць і обсяг роботи. У племзаводі вводять нові лінії, покращують деякі господарсько - корисні ознаки продукції. Харків'яни хочуть бачити і споживати якісні, здорові продукти харчування, а ми робимо все від нас залежне, щоб саме така продукція поступала на ринок нашого регіону. Саме тому ми підтримуємо нашого місцевого товаровиробника », - підкреслив сьогодні під час робочої поїздки до Нововодолазького району заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук.

 • 29 вересня 2010 | 17:02

  Вадим Ландсман привітав працівників освіти з професійним святом

  Сьогодні у Палаці студентів Національної юридичної академії ім. Я. Мудрого відбулися урочистості з нагоди Дня працівника освіти. Заступник голови ХОДА Вадим Ландсман, заступник голови облради Вікторія Казакова та в.о міського голови Геннадій Кернес привітали працівників освіти з професійним святом та вручили найкращим з них нагороди облдержадміністрації, обласної та міської рад, а також Міністерства освіти і науки України.

 • 29 вересня 2010 | 16:42

  Молоко для школярів ми повинні закуповувати у харківських товаровиробників. Віталій Алексейчук

  У рамках соціальної освітньої програми «Школа здоров'я» 10 300 першокласників харківських шкіл отримують безкоштовне молоко. Шкільне молоко по акції «Харків - дітям» першокласники будуть отримувати протягом усього навчального року. «Харків, кожен день закуповує у Вінницькій області молоко, призначене для наших школярів. Я задаюся питанням - навіщо гроші з нашої області йдуть в іншу область, адже ми могли б підтримувати нашого місцевого товаровиробника, і закуповувати молоко для наших діток у нашому регіоні», - підкреслив сьогодні в ході робочої поїздки до Нововодолазького району заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук.  

 • 29 вересня 2010 | 15:19

  Про суттєве скорочення державного замовлення не йдеться. Роман Шаповал

  Міністерство освіти і науки вивчає ситуацію, яка склалася в Україні щодо затребуваності молодих фахівців того чи іншого профілю. На основі результатів моніторингу буде складено нові списки державного замовлення для українських вузів, але про істотне скорочення «бюджетних» місць мови немає.

 • 29 вересня 2010 | 14:07

  Відхилення від графіку забезпечення підручниками в Харківській області немає. Роман Шаповал

  У Харківську область надійшло ще 3 найменування підручників - з геометрії і української літератури для 10-х класів та з української мови для учнів других класів. Всього на сьогоднішній день в регіон надійшло 14 найменувань підручників для перших, других і десятих класів загальною кількістю понад 93 тисячі примірників.

Вверх