Харківська обласна державна адміністрація

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 12 липня 2010 | 19:42

  Головний критерій оцінювання роботи державної влади - зміна рівня життя людей. Михайло Добкін

  Саме це - «кількість продуктів у холодильниках громадян, кількість грошей у їхніх гаманцях, впевненість людей у завтрашньому дні і можливість планувати значущі події в житті» - назвав голова ХОДА Михайло Добкін головними показниками успішної роботи районної, обласної та й державної влади в цілому на шляху економічного перетворення нашого суспільства. Про це він заявив в ефірі програми обласного державного радіо «Зворотний зв'язок».  

 • 12 липня 2010 | 19:34

  В області буде створено систему якісного харчування школярів

  Як зазначив в ефірі програми «Зворотній зв'язок» обласного державного радіо голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, в області створюється система якісного харчування школярів: «На жаль, ця проблема була пущена на самоплив, і сьогодні існують великі розбіжності у харчуванні школярів у різних районах, і цю ситуацію необхідно виправляти».

 • 12 липня 2010 | 19:31

  Сергій Євлахов для підвищення авторитету міліції зробив набагато більше, ніж багато людей, які доходили до високих генеральських погонів. Михайло Добкін

  Загиблий під час виконання службових обов'язків старший сержант міліції Сергій Євлахов проявив справжній героїзм і ціною свого життя врятував багатьох харків'ян від озброєного злочинця, - вважає голова ХОДА Михайло Добкін. «Сергій Євлахов для підвищення авторитету міліції зробив набагато більше, ніж багато людей, які доходили до високих генеральських погонів. Саме таким трагічним прикладом створюється уявлення людей про те, що міліція дійсно стоїть на захисті правопорядку і безпеки в місті. Цей хлопець не просто своїм життям ризикував, щоб затримати озброєного злочинця, він цим врятував життя багатьох харків'ян і гостей нашого міста. Адже молодий хлопець з бойовим автоматом, який так зухвало себе повів під час затримання, невідомо скільки міг накоїти біди.А  може, і вже накоїв, адже ми не знаємо істинних причин, по яких він виявився озброєним в одному зі спальних районів нашого міста», - підкреслив Михайло Добкін під час програми «Зворотний зв'язок» на обласному радіо.  

 • 12 липня 2010 | 19:04

  Україна налагоджує кооперацію з Європейським Союзом і відновлює втрачені контакти з державами СНД. Михайло Добкін

  Обговорюється можливість створення митного союзу між Україною та  кількома найближчими державами. Це відкриє значні можливості для розвитку економіки країни, - вважає голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

 • 12 липня 2010 | 18:48

  Ми зацікавлені в будь-яких серйозних економічних взаєминах з країнами колишнього СРСР. Михайло Добкін

  «Економіка України тісно пов'язана з економіками сусідніх держав пострадянського простору. Ми дуже сильно інтегровані один в одного, і створення багатьох високоякісних і конкурентоспроможних продуктів на наших підприємствах відбувається в тісній кооперації з тими ж російськими або білоруськими підприємствами. Ми безперечно зацікавлені у будь-яких серйозних економічних взаєминах між країнами колишнього СРСР. Разом можна створювати більш конкурентоспроможну продукцію і долати всі складнощі, пов'язані із завоюванням нових ринків», - зазначив в ефірі програми «Зворотній зв'язок» обласного державного радіо голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

 • 12 липня 2010 | 18:14

  Посіви всіх зернових культур, крім озимих, знаходяться в доброму стані. Віталій Алексейчук

  У Харківській області від складних погодних умов не постраждали поля основних зернових культур, крім озимих, - повідомив заступник голови обладміністрації Віталій Алексейчук. «Для того, щоб якось компенсувати втрату озимих, ми пересіяли поля кукурудзою, соєю, круп'яними культурами - просом, гречкою. Це зроблено для того, щоб зерновий баланс у нас вийшов на рівні минулого року, хоча, звичайно, він буде трохи нижче, тому що озимі нічим не заміниш. На сьогоднішній день в нормальному стані перебувають і кукурудза, і соя, і інші сільськогосподарські культури», - підкреслив він.

 • 12 липня 2010 | 17:41

  Харківська область планує закупити близько 160 тисяч тонн продовольчого зерна

  Якщо не завадять погодні умови, в Харківській області буде зібрано достатню кількість зерна, щоб забезпечити ним потреби регіону. Але тільки до 30% очікуваного урожаю складе зерно, придатне для випічки хліба, тому пшеницю другого і третього класу будуть закуповувати в інших регіонах.

 • 12 липня 2010 | 14:15

  13 липня – пленарне засідання LIX сесії обласної ради V скликання

  13 липня 2010 року о 10.00 в залі засідань Будинку рад (м. Харків, вул. Сумська, 64, 4 поверх) розпочнеться пленарне засідання LIX сесії обласної ради V скликання. У порядку денному: 1. Про внесення змін до рішення обласної ради від 30 квітня 2010 року № 1690-V "Про обласний бюджет на 2010 рік" та додатків до нього, у тому числі щодо виділення фінансової допомоги постраждалим районам Чернівецької області. 2. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2010 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 17 червня 2010 року № 1703-V, у частині погашення заборгованості із заробітної плати, внесків до Пенсійного фонду України та стан зайнятості населення області. 3. Про депутатські запити. 4. Різне.

 • 12 липня 2010 | 13:13

  Робота із забезпечення області необхідною кількістю зерна триває. Віталій Алексейчук

  «Сьогодні наша головна задача – забезпечити область якісним зерном, і щоб його вистачило на продовольчі та насіннєві цілі. Зараз ведеться робота над вирішенням цих питань. Робота хлібоприймальних та борошномельних підприємств орієнтована на використання зерна, вирощеного на полях Харківської області. Паралельно ми працюємо із іншими областями з питання завозу пшениці 2-3 класу для хлібопекарських підприємств», - зазначив сьогодні заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук.

 • 12 липня 2010 | 12:51

  Погодні умови не завадять вчасно зібрати врожай ранніх зернових культур. Віталій Алексечук

  За інформацією заступника голови ХОДА Віталія Алексейчука, вчора в багатьох районах області випала місячна норма опадів. Зокрема, в Балаклійському районі випало 100 мл опадів, в Первомайському районі - більше 100 мл. «Через опади довелося призупинити збирання врожаю, але це ненадовго. Погода стабілізується, і ми продовжимо збирати врожай. Думаю, що в найближчі 10 днів ми завершимо збирання врожаю цих культур», - зазначив Віталій Алексейчук.

 • 12 липня 2010 | 12:36

  На Харківщині зібрано близько 11% врожаю ранніх зернових культур

  Як повідомив сьогодні заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук, на Харківщині зібрано 10-11% врожаю ранніх зернових культур. До збирання врожаю приступили практично всі райони області. В основному триває збирання озимої пшениці та гороху. Урожайність ранніх зернових в середньому складає 17,5 ц з га, в т.ч. озимої пшениці - 19 ц з га.

 • 12 липня 2010 | 10:50

  Ветерани та інваліди Великої Вітчизняної війни висловилися за будівництво дороги через Лісопарк

  На адресу голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна надійшов лист від ветеранів та інвалідів Великої Вітчизняної війни Харківщини, воїнів-інтернаціоналістів і Союзу радянських офіцерів, в якому вони виявляють свою підтримку всім починанням керівництва області та міста, спрямованим на благополуччя мешканців регіону.

 • 12 липня 2010 | 08:31

  Увага! Прес-конференцію перенесено

  Увага! Запланована на сьогодні прес-конференція начальника управління у справах сім"ї та молоді Лариси Козлової "Про порядок надання одноразової винагороди матерям-героїням та соціальних пільг багатодітним сім’ям" переноситься. Дата і час будуть повідомлені додатково.  

 • 09 липня 2010 | 18:44

  У навчальних закладах Харківської області, де питна вода не відповідає нормам якості, будуть встановлені очисні фільтри

  В ході селектора 9 липня заступник голови ХОДА Ігор Шурма дав доручення начальнику Головного управління освіти і науки Роману Шаповалу розробити алгоритм забезпечення закладів освіти, де гостро стоїть питання якості питної води, фільтрами для її очищення.

 • 09 липня 2010 | 18:19

  Ми повинні встановити в області нижню планку вартості харчування дітей в закладах освіти. Ігор Шурма

  В Харківській області середній показник вартості харчування на одну дитину в день складає 8 гривень. При цьому в деяких районах вона невиправдано низька, тоді як в інших – завищена. Як зазначив в ході селекторної наради 9 липня заступник голови ХОДА Ігор Шурма, щоб збалансувати вартість харчування дітей в школах і дитсадках, необхідно встановити мінімальну ціну, нижче якої керівництво на місцях не матиме права спускатись. 

 • 09 липня 2010 | 18:14

  Більшість районів області не контролюють закупівельні ціни на продукти харчування для шкільних їдалень

  Аналіз закупівельних цін на продукти харчування свідчить, що більшістю районів області контроль не проводиться. Суттєво завищені ціни по відношенню до середньостатистичних у Барвінківському (на 30%), Борівському (на 33%), Вовчанському (на 39,2%), Харківському (30,5%) та Кегичівському (на 28,8%) районах. Постачання продуктів харчування в заклади освіти області області здійснюється 172 приватними підприємствами, фізичними особами. Так у Кегичівському районі їх 16, Нововодолазькому – 15, Сахновщинському – 13, Балаклійському, Чугуївському - по 12. Лише у Валківському, Печенізькому та Шевченківському районах харчування організоване одним постачальником.  Крім того, договори на поставку продуктів харчування та продовольчої сировини в основному заключені без проведення торгів (за предметами закупок). Централізовано проводили тендерні процедури лише Борівський, Вовчанський, Харківський та Шевченківський райони. Тим не менше, перелік постачальників продуктів харчування погоджені з районними санітарно-епідеміологічними службами. У наявності графіки, схеми маршрутів та умови транспортування продуктів харчування.  

 • 09 липня 2010 | 17:41

  Ремонтні роботи з підготовки доріг до зими планується завершити до 30 жовтня 2010 р. Сергій Дульфан

  Як повідомив в ході наради з головами райдержадміністрацій заступник начальника Головного управління промисловості, транспорту і зв'язку облдержадміністрації Сергій Дульфан, було проведено обстеження автомобільних доріг загального користування, складені графіки ремонту доріг і на протязі трьох тижнів планується завершити роботи з ремонту доріг державного значення. 

 • 09 липня 2010 | 17:39

  Із 603 загальноосвітніх шкіл районів Харківської області 558 мають власні їдальні

  Більшість шкіл Харківської області забезпечують учнів гарячим харчуванням. Так, 92% загальноосвітніх учбових закладів мають власні їдальні або буфети з гарячим харчуванням, 3% шкіл користуються їдальнями сільськогосподарських підприємств (17 закладів), 1,1% організують підвіз гарячих обідів з інших шкіл (7 закладів). Про це повідомив в ході селекторної наради 9 липня начальник ГУ освіти і науки ХОДА Роман Шаповал. За його словами, їдальні відсутні в деяких школах 4 районів: Дворічанского (2 школи), Зміївського (12), Краснокутського (4) і Нововодолазького (3).  

 • 09 липня 2010 | 17:29

  У Харкові проходить перший дитячий турнір з тенісу Sapronov-tennis Junior Cup

  5 липня розпочався липневий фестиваль тенісу - перший дитячий турнір для дівчаток і хлопчиків у віковій категорії до 10 і до 12 років Sapronov-tennis Junior Cup. Змагання зібрали 65 учасників з десятка українських міст. Фінальні матчі турніру, який проводиться за комбінованою системою (групові турніри на першому етапі та ігри плей-офф у фінальній частині), відбудуться в неділю 11 липня з 10:00. 

 • 09 липня 2010 | 17:12

  Головне управління промисловості, транспорту і зв'язку ХОДА пропонує переглянути порядок виділення субвенції автоперевізникам

  «Проведений аналіз відповідності обсягу нарахованої субвенції з обсягом виконуваних в районах області пасажироперевезень показав несправедливе, по відношенню до перевізників, виділення коштів зазначеної субвенції», - підкреслив заступник начальника Головного управління промисловості, транспорту і зв'язку облдержадміністрації Сергій Дульфан. 

 • 09 липня 2010 | 17:07

  «Харківський Артек» буде розміщений на території національного природного парку "Гомільшанські ліси"

  Як повідомив сьогодні заступник голови ХОДА Євген Савін, цього року буде розроблена концепція створення Обласної установи «Центр оздоровлення та формування здорового способу життя дітей та молоді», буде визначено, скільки потрібно коштів для здійснення всього задуманого, а наступного року розпочнеться реконструкція території та приміщень. Центр буде розміщений на території заміської установи оздоровлення та відпочинку дітей «Аіст» (с. Велика Гомільша, Зміївського району).

 • 09 липня 2010 | 16:58

  Збірна Харківської області виграла чемпіонат України і Кубок України з водного поло серед жінок

  Збірна команда Харківської області «ХПІ - ШВСМ Харків'янка» посіла перші місця у фіналі чемпіонату України і Кубку України з водного поло серед жінок. 

 • 09 липня 2010 | 16:05

  Порушення автоперевізниками чинного законодавства загрожує їм розірванням угод

  На сьогоднішній день, в результаті звітів автостанцій був проведений повний аналіз їх діяльності, в результаті якого стало відомо, що частина автоперевізників Харківського регіону не справляється зі своїми договірними зобов'язаннями. «Почастішали випадки порушень перевізниками затверджених розкладів руху, зривів рейсів за нез'ясовних причин, відмов у перевезенні пільгових категорій громадян. Нам необхідно вживати дієвих заходів щодо безумовного виконання автоперевізниками всіх форм власності та видів сполучення чинного законодавства, що регулює перевезення пасажирів, особливо - пільгового контингенту. 

 • 09 липня 2010 | 15:07

  Сергій Євлахов нагороджений «Хрестом Слави» посмертно

  Міністр внутрішніх справ України генерал-майор міліції Анатолій Могильов особисто прибув до Харківської області, щоб виразити щирі слова співчуття та скорботи родині загиблого міліціонера та вручити нагороди від Президента та МВС України його близьким. За мужність та героїзм, проявлені інспектором патрульної служби 1-ої роти полку ППСМ старшим сержантом міліції Сергієм Євлаховим під час виконання службових обов’язків, його нагороджено посмертно відзнакою МВС України «Хрест Слави». Високу нагороду від Міністра отримала мати міліціонера Марія Петрівна Євлахова.

 • 09 липня 2010 | 13:27

  В ефірі – щотижнева програма «Час влади»

  Від учорашнього дня щочетверга о 19:30 на телеканалі ОТБ в ефір виходитиме програма «Час влади» за участю голови обласної державної адміністрації Михайла Добкіна. Свої запитання Михайлу Марковичу глядачі можуть надсилати на адресу електронної пошти tv@kharkivoda.gov.ua Передачу, яка вийшла в ефір 8 липня, харків’яни та мешканці нашої області зможуть подивитися у повторі сьогодні, у п’ятницю, о 14:20 та у неділю о 19:00 на телеканалі ОТБ. Разом з головою ХОДА участь у першому випуску програми брали його заступники Юрій Сапронов та Євген Савін.  

 • 09 липня 2010 | 12:58

  Вічна пам'ять Герою!

  Сьогодні біля ДК Міліції попрощалися з героїчно загиблим співробітником міліції Сергієм Євлахова. Як повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, матері загиблого Сергія Євлахова буде надана матеріальна допомога. Будуть вирішені всі побутові питання, починаючи з житлових проблем та закінчуючи допомогою, яка буде надаватися протягом усього життя матері загиблого.  «Я знаю, що не існує таких слів і методів, щоб компенсувати біль втрати. Тим більше, що зовсім недавно ця жінка поховала чоловіка, а тепер і сина.  

 • 09 липня 2010 | 12:53

  Юрій Сапронов провів виїзний прийом у Чугуєві

  В рамках робочої поїздки Чугуївським районом заступник голови ХОДА Юрій Сапронов провів особистий прийом громадян. Мешканці Чугуївщини зверталися до віце-губернатора переважно щодо сприяння вирішенню соціально-побутових проблем. Зокрема, надійшли заяви про надання матеріальної допомоги на лікування та сприяння працевлаштуванню молодого спеціаліста. Юрій Сапронов взяв всі звернення громадян під свій контроль.  

 • 09 липня 2010 | 12:16

  Ім'я загиблого міліціонера Сергія Євлахова буде вписано золотими літерами в історію харківської міліції. Анатолій Могильов

  Керівництво Харківської області та міста, особовий склад УМВС України в Харківській області та жителі міста попрощалися із загиблим при виконанні службових обов'язків старшим сержантом міліції Сергієм Євлаховим. Також на панахиді був присутній Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов, який з метою віддати останні почесті загиблому приїхав з Києва.

 • 09 липня 2010 | 11:39

  У всіх районів області є спільні проблеми, і ми крок за кроком будемо їх вирішувати. Михайло Добкін

  У прямому ефірі програми «Час влади»,  що вийшла вчора на обласному державному телебаченні, голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін заявив, що проблеми Золочівського району, який він відвідав у той же день з робочим візитом, нічим не відрізняються від проблем будь-якого іншого району області. «У кожного району є своя специфіка, але загальні проблеми однакові», - зазначив він. 

 • 09 липня 2010 | 11:34

  Ми плануємо максимально зменшити обмеження для інвесторів. Юрій Сапронов

  Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Юрій Сапронов під час візиту на виробничий комплекс «Завод енергетичного машинобудування», що знаходиться в смт Малинівці Чугуївського району Харківської області, запевнив директора заводу Олега Алтухова, що Харківська облдержадміністрація буде сприяти спрощенню процедури отримання дозвільних документів для введення підприємства в експлуатацію.  

Вверх