Харків’яни з медалями повернулися з чемпіонату України з кікбоксингу
![Харків’яни з медалями повернулися з чемпіонату України з кікбоксингу Харків’яни з медалями повернулися з чемпіонату України з кікбоксингу](/content/documents/649/64897/thumb-newsSpisok-190x120-e111.png)
У місті Чернігів відбулвся чемпіонат України з кікбоксингу WРКА серед дорослих. У ньому взяли участь збірні команди 18 регіонів України, м. Києва та АР Крим загальною кількістю 326 спортсменів. Змагання проводились як заключний етап відбору до збірної команди України до участі у чемпіонаті світу з кікбоксингу WРКА, що відбудеться у травні 2013 року в місті Солоніки (Греція).
У командному заліку збірна команда Харківської області посіла друге командне місце, поступившись збірній команді з міста Чернігова та випередивши фаворитів змагань – збірну команду Київської області.
За підсумками змагань чотири харківських спортсмена виконали норматив Майстра спорту України з кікбоксингу WРКА та ще сім харків’ян отримали путівки до чемпіонату світу з кікбоксингу WРКА.