Харківська обласна державна адміністрація

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 13 липня 2010 | 19:17

  На фінансування підготовки сфери охорони здоров’я до Євро-2012 з держбюджету ще не виділено жодної копійки. Ігор Шурма

  Як повідомив під час засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в м.Харкові фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу заступник голови ХОДА Ігор Шурма, на фінансування підготовки сфери охорони здоров’я до Євро-2012 з держбюджету ще не виділено жодної копійки. «Галузевою програмою визначені джерела фінансування із державного та місцевих бюджетів у сумі 126,13 млн.грн., у тому числі із місцевого бюджету 52,72 млн.грн. На даний час профінансовано 37,49 млн.грн. із місцевого бюджету, або 71,1% запланованого. Поки що весь тягар підготовки лежить бюджетах Харкова та області», - підкреслив Ігор Шурма.

 • 13 липня 2010 | 19:17

  Харків буде готовий до проведення Євро 2012 на усі 100%. Віктор Христоєв

  Як повідомив в ході наради з підготовки Євро-2012 в Харкові заступник міського голови, директор Департаменту з підготовки до Євро-2012 міськради Віктор Христоєв, для виконання вимог УЄФА Харківській міській раді спільно з Харківською облдержадміністрацією необхідно забезпечити в першочерговому порядку в термін до 01.10.2010 року розробку з подальшим затвердженням у встановленому порядку програмних документів: - Концепції безпеки та охорони громадського порядку (до 01.10.2010 р.) - Плану мобільності приймаючого міста (до 01.08.2010 р.) - Маркетингової концепції приймаючого міста (до 15.08.2010 р.) - Концепції функціонування фан - зони (до 15.08.2010 р.) - Медичної концепції (до 15.08.2010 р.) - Концепції розміщення цільових груп УЄФА та вболівальників (до 01.08.2010 р.) - Концепції обслуговування турніру аеропортом приймаючого міста (до 01.08.2010 р.) «Свої пропозиції ми включили в підсумковий проект рішення Організаційного комітету. У цілому всі питання з підготовки Харкова до Євро 2012 знаходяться на контролі, ми бачимо розуміння керівництва області, і що приємно, працюємо разом єдиною командою. Не викликає сумнівів той факт, що місто буде готово до проведення Євро 2012 на всі 100% », - підкреслив Віктор Христоєв.  

 • 13 липня 2010 | 18:50

  Якщо готелі не будуть підготовлені згідно до вимог УЄФА, ми будемо виключати їх з програми підготовки до Євро 2012. Михайло Добкін

  У ході наради з підготовки Євро-2012 в Харкові директор Департаменту з підготовки до Євро-2012 міськради Віктор Христоєв повідомив, що готелі «Чічіков» та «Київський» до цих пір не розпочали підготовку до прийому гостей чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Готель «Чічіков» ще не приступал до розробки проекту реконструкції, а керівництво готелю «Київський» підготувало проектну документацію, але до робіт з реконструкції ще не приступило.  Як підкреслив голова Харківської облдержадміністрації, співголова оргкомітету з підготовки Харкова і області до чемпіонату Європи 2012 року з футболу Михайло Добкін: «Ми чекаємо від готелів «Чічіков» та «Київський» офіційний відповідей про їх готовність до прийому гостей чемпіонату Європи 2012 року з футболу. І якщо фахівці вирішать, що вони не здатні підготувати свою інфраструктуру відповідно до вимог УЄФА, ми будемо виключати ці готелі з програми підготовки до Євро 2012»

 • 13 липня 2010 | 18:39

  Наступного тижня розпочнеться фінансування робіт з поточного ремонту Окружної дороги Харкова

  Як повідомив сьогодні в ході засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в м.Харкові фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, начальник служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Стельнякович, наступного тижня, швидше за все, розпочнеться фінансування робіт з поточного ремонту Окружної дороги Харкова. Всього цього року на роботи на Окружній дорозі передбачено 350 млн.грн.

 • 13 липня 2010 | 17:40

  Питання другої тренувальної бази має бути вирішене протягом місяця. Михайло Добкін

  Як зазначив сьогодні під час засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в м.Харкові фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, відсутність другої тренувальної бази, підготовка якої була зірвана ФК «Харків», може викликати серйозні претензії з боку УЄФА. «Це питання має бути вирішене протягом місяця», - підкреслив голова ХОДА.

 • 13 липня 2010 | 17:35

  Ми крок за кроком виконуємо взяті на себе зобов'язання з підготовки Харківського регіону до проведення чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Михайло Добкін

  Сьогодні в малому залі Будинку Рад  відбулося чергове засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в м. Харкові фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Як було відзначено в ході наради, міжнародними експертами УЄФА та її президентом Мішелем Платіні була відзначена позитивна динаміка підготовки Харківського регіону до проведення матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. «Незважаючи на тимчасові труднощі і проблеми, ми з Вами крок за кроком виконуємо взяті на себе зобов'язання з підготовки Харкова і області до проведення чемпіонату Європи 2012 року з футболу», - підкреслив Михайло Добкін.  

 • 13 липня 2010 | 17:22

  На «Печенізьке поле» буде запрошено учасників з більшості обласних центрів України

  "Вперше в історії фестивалю «Печенізьке поле» буде запрошено учасників з більшості обласних центрів України", - заявила сьогодні на прес-конференції представник постановочно-режисерської групи фестивалю Тетяна Настаченко.  Вона повідомила, що до участі у фестивалі запрошуються всі бажаючі, але вони будуть проходити суворий відбір. Кожний колектив або фірма, які хочуть брати участь у фестивалі, повинні будуть представити сценарій і спільно з постановочною групою його відпрацювати. Їх виступ має вписуватися у формат фестивалю і відповідати його рівню, - підкреслила представник постановочної групи. 

 • 13 липня 2010 | 15:29

  IX етнічний фестиваль «Печенізьке поле» відбудеться 11 вересня

  IX етнічний фестиваль «Печенізьке поле» відбудеться 11 вересня 2010, - повідомив сьогодні на прес-конференції начальник управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації Дмитро Кузнєцов. «Це продиктовано в тому числі і тим, що 19 вересня відзначатиметься День Харківської області, до якого планується приурочити низку великих заходів, у тому числі фестиваль «Печенізьке поле», - відзначив Кузнєцов.  

 • 13 липня 2010 | 14:46

  Ми повинні бути чітко налаштовані на відстоювання інтересів підприємств Харківської області. Михайло Добкін

  Сьогодні облдержадміністрація працює над налагодженням взаємодії між різними державними структурами, державними підприємствами, профільними Міністерствами, які, зокрема, не завжди завантажують держпідприємства замовленнями, вважаючи за краще іноземні кампанії. «Тут ми повинні бути чітко налаштовані на відстоювання інтересів підприємств Харківської області», - завив в ході сесійного засідання голова ХОДА Михайло Добкін.  

 • 13 липня 2010 | 14:00

  Відповідальність за стан справ на підприємствах повинні розділяти і трудові колективи

  Про це в ході засідання сесії обласної ради заявив голова ХОДА Михайло Добкін: «Я не зовсім поділяю думку профспілок з приводу того, що тільки вони можуть бути ефективним помічником у відстоюванні інтересів трудових колективів. Я неодноразово стикався з тим, що майно багатьох підприємств при потуранні тих же профспілок просто розкрадалося! Відповідальність повинні розділяти і трудові колективи».  

 • 13 липня 2010 | 13:42

  На Харківщині повинен панувати закон, щоб кожен був упевнений у захисті своїх прав. Геннадій Тюрін

  Виступаючи з відповідним словом під час представлення, новоназначенний прокурор Харківської області Геннадій Тюрін подякував за надану довіру і сказав про те, що він буде виконувати всі завдання, поставлені перед ним: «Щоб на Харківщині панував закон, і кожен був упевнений у тому, що його права будуть дотримані». Геннадій Євгенович запевнив присутніх, що всі хороші традиції, які раніше були в прокуратурі, будуть збережені, і що він буде вимагати, перш за все від себе і від колективу, неухильного виконання всіх завдань. У цьому він сподівається на спільні дії і роботу з облдержадміністрацією та місцевими органами влади.  

 • 13 липня 2010 | 13:34

  В області вживаються заходи з легалізації робочих місць

  «Серед проблем, які негативно впливають на стан зайнятості населення, є поширення неформальної зайнятості, насамперед у сфері малого бізнесу. Наслідком відсутності офіційних трудових відносин між роботодавцем та найманим працівником, виплати заробітної плати в «конвертах» є соціальна незахищеність самого працівника та недоотримання коштів місцевими бюджетами, Пенсійним фондом України та фондами державного соціального страхування. З метою вирішення даної проблеми в області діє Угода про вжиття спільних заходів щодо легалізації робочих місць та доходів. Практична реалізація положень Угоди здійснюється територіальними комісіями з легалізації робочих місць в кожному районі та місті області», - зазначив під час засідання сесії обласної ради заступник голови ХОДА Ігор Шурма.

 • 13 липня 2010 | 13:30

  До вирішення питань погашення заборгованостей з виплати зарплати повинні підключитися правоохоронні органи

  Як відзначив в ході сесійного засідання голова ХОДА Михайло Добкін, у вирішенні питання погашення заборгованостей по заробітній платі на підприємствах області нарешті необхідно «отримати реальну можливість побачити реальні дії правоохоронних органів». «На сьогоднішній день прокуратура фактично самоусунулася від виконання своїх прямих обов'язків. Немає жодної кримінальної справи, порушеної за фактом невчасної виплати зарплати. На всю Харківську область жодної кримінальної справи», - підкреслив Михайло Добкін.  

 • 13 липня 2010 | 13:15

  Питання відшкодування збитків у сфері ЖКГ необхідно вирішувати на державному рівні

  Збиткова робота комунальних підприємств через тривалу дію тарифів, які повністю не покривають фактичних витрат виробництва послуг, ускладнює ситуацію в житлово-комунальному господарстві. Питання відшкодування цих збитків необхідно вирішувати на державному рівні. За умови підтримки держави у вирішенні цього питання підприємства зможуть розрахуватись по заборгованості за природний газ. Обласна державна адміністрація працює в цьому напрямку з центральними органами влади.

 • 13 липня 2010 | 13:07

  Рівень безробіття у Харківській області зменшився

  Як повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, за даними вибіркових обстежень населення у поточному році спостерігається підвищення в регіоні економічної активності населення, зростання зайнятості і скорочення безробіття. З початку року рівень економічної активності працездатного населення зріс до 73,2%, рівень зайнятості - до 66,8%, рівень безробіття зменшився до 8,7% проти 9,4% минулого року. Рівень зареєстрованого безробіття на регіональному ринку праці також зменшився та становив в середньому 1,8%, проти 2,9% у 2009 році.

 • 13 липня 2010 | 13:07

  У тому, що Харків має сьогодні високий рейтинг, заслуга всіх людей, у тому числі і прокуратури. Михайло Добкін

  Сьогодні колективу обласної прокуратури був представлений новий керівник. У процедурі знайомства з новопризначеним прокурором Харківської області Геннадієм Тюріним взяв участь голова ХОДА Михайло Добкін. «Харківщина завжди була кузнею кадрів, де керівники мають особливу харизму і бачення розвитку тієї структури, яку вони очолюють, - сказав, звертаючись до Геннадія Євгеновича, голова облдержадміністрації.  

 • 13 липня 2010 | 13:06

  Підготовка до осінньо-зимового періоду проводиться згідно з затвердженими графіками

  На виконання розпорядження Голови обласної державної адміністрації Михайла Добкіна в районах та містах області проводяться виїзні засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2010-2011 років.   

 • 13 липня 2010 | 13:04

  Харківська облрада виділила 250 тис. грн на ліквідацію наслідків повені в Чернівецькій області

  Сьогодні на засіданні сесії Харківської обласної ради було ухвалено рішення про виділення 250 тис. грн. на ліквідацію наслідків повені в Чернівецькій області. Нагадаємо, голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв звернувся до голови Харківської облдержадміністрації Михайлу Добкіну і жителям Харківської області з проханням відгукнутися на загальну біду і, по можливості, надати необхідну допомогу постраждалому населенню Чернівецької області.  

 • 13 липня 2010 | 13:01

  На 12 липня рівень розрахунків підприємств ТКЕ за природний газ склав 76%

  З метою забезпечення своєчасного початку нового опалювального періоду теплопостачальними підприємствами вживаються заходи щодо погашення заборгованості за природний газ. Станом на 12 липня рівень розрахунків теплопостачальних підприємств за природний газ, спожитий в опалювальному сезоні 2009-2010 років, склав 76%.    

 • 13 липня 2010 | 12:59

  Обласна влада постійно вживає заходи з погашення боргів із виплати зарплати та внесків до Пенсійного фонду. Ігор Шурма

  Як зазначив сьогодні під час засідання сесії обласної ради заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, обласна влада постійно вживає заходи з погашення боргів із виплати зарплати та внесків до Пенсійного фонду. «Зокрема, районними управліннями праці та соціального захисту населення з початку року до органів прокуратури направлено матеріали щодо порушення законодавства про працю на 199 керівників підприємств. Проте, порушено лише 3 кримінальні справи», - зазначив заступник голови ХОДА.

 • 13 липня 2010 | 12:39

  За 6 місяців підприємства області перерахували до Пенсійного фонду більше 3,2 млрд.грн.

  Як повідомив сьогодні під час засідання сесії обласної ради заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, за підсумками 6 місяців поточного року в бюджет Пенсійного фонду області надійшло 3 млрд. 256,6 млн.грн., що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 333,7 млн.грн. (11,4%). «В останні місяці спостерігається позитивна тенденція суттєвого збільшення надходжень. Так, в червні в бюджет Фонду надійшло 650 млн.грн., що на 116 млн.грн. більше, ніж у травні», - зазначив Ігор Шурма.

 • 13 липня 2010 | 12:29

  Шлях вирішення проблеми погашення заборгованості по заробітній платі - взаємна кооперація між підприємствами Харківської області та України в цілому

  Головна задача при вирішенні проблеми погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах області - пошук внутрішніх резервів шляхом взаємної кооперації між підприємствами Харківської області та України в цілому. Про це під час пленарного засідання LIX сесії обласної ради V скликання заявив голова обласної державної адміністрації Михайло Добкін.  

 • 13 липня 2010 | 12:21

  Заборгованість із виплати заробітної на підприємствах області зменшилась на 25,4 млн.грн.

  Як повідомив сьогодні під час засідання сесії обласної ради заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, у червні заборгованість із виплати заробітної плати в області зменшилася на 21,6 млн.грн. (12,9%) і на 1 липня складала 146,2 млн.грн. Борги на економічно активних підприємствах скорочені на 21,4 млн.грн. (14,6%) і склали 125,1 млн.грн. З початку липня загальна сума боргу зменшилася ще на 3,8 млн.грн. і на 7 липня складала 142,4 млн.грн.

 • 13 липня 2010 | 09:53

  Віталій Алексейчук у "прямій лінії" газети "Вечірній Харків"

  Сьогодні з 16.00 до 17.00 заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук візьме участь у "прямій лінії" газети "Вечірній Харків" та відповість на запитання читачів по телефону 760-47-01. 

 • 13 липня 2010 | 08:34

  Події дня

  Сьогодні, 13 липня, о 10.00 у залі засідань Будинку рад (м. Харків, вул.Сумська, 64, 4 поверх) розпочнеться пленарне засідання LIX сесії обласної ради V скликання. О 14:00 в малому залі Будинку рад (м. Харків, вул.Сумська, 64, 2 поверх) відбудеться прес-конференція начальника управління культури і туризму ХОДА Дмитра Кузнєцова та режисера етнофестивалю "Печенізьке поле" Олексія Настаченка про проведення фестивалю "Печенізьке поле - 2010". О 15:00 в малому залі Будинку рад (м. Харків, вул.Сумська, 64, 2 поверх) розпочнеться засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в м. Харкові фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

 • 13 липня 2010 | 08:27

  Дитячі оздоровчі табори повинні функціонувати. Михайло Добкін

  Як повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін під час програми «Зворотний зв'язок» на обласному радіо, облдержадміністрація підтримує і допомагає підприємствам, організаціям і заводам в утриманні дитячих оздоровчих таборів, які перебувають у їх підпорядкуванні. «Табори, що перебувають у підпорядкуванні підприємств, які не мають можливості їх утримувати, повинні передаватися в райони, де вони будуть переходити на баланс і відновлюватися. Щоб кожне літо, а якщо буде така можливість і зиму, відкривати свої двері для дітей нашого регіону», - підкреслив Михайло Добкін.  

 • 13 липня 2010 | 08:24

  Ми живемо в одній країні і повинні допомагати один одному. Михайло Добкін

  «До мене з проханням про допомогу постраждалому від стихії населенню звернувся голова Чернівецької облдержадміністрації Михайло Папієв. Я звернувся з проханням до Сергія Чернова скликати позачергову сесію облради. На сесії ми запропонуємо виділити 250 тис грн.з обласного бюджету для Чернівецької області, те ж саме зробить міська рада. Я думаю, що це буде наша посильна допомога, наш внесок у вирішення тих питань, які сьогодні турбують Буковину. Ми живемо в одній країні, і люди, що опинилися сьогодні в біді, повинні відчувати, що їх біль - це наш біль. Ми повинні допомагати один одному», - підкреслив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін в ефірі на обласному радіо. 

 • 13 липня 2010 | 08:20

  Ми створимо певні правила, які будуть бити по спекулянтам, але підтримувати сільгоспвиробника і покупця. Михайло Добкін

  Оптовий сільськогосподарський ринок в Харківській області вирішить одразу кілька проблем. Зокрема, від його створення виграють сільгоспвиробники, які зможуть обходитися без посередників при продажу свого товару, і харків'яни, які отримають можливість купувати якісні продукти за більш низькою ціною. Крім того, будуть довше збережені в порядку міські дороги.

 • 13 липня 2010 | 08:12

  Люди втомилися від безвладдя та порожніх обіцянок. Михайло Добкін

  «Ветерани, люди старшого покоління, які відновлювали наше місто після війни, створювали його авторитет і славу, дуже переживають, що деякі маргінальні політики в світлі майбутніх виборів намагаються домогтися дешевої популярності, використовуючи больові точки, які існують в житті кожного міста», - зазначив в ефірі програми «Зворотній зв'язок» обласного державного радіо голова ХОДА Михайло Добкін, коментуючи лист від ветеранів та інвалідів Великої Вітчизняної війни Харківщини, воїнів-інтернаціоналістів і Союзу радянських офіцерів на підтримку всіх починань керівництва області та міста, спрямованих на благополуччя мешканців регіону.

 • 13 липня 2010 | 08:11

  Зараз проходить серйозна інвентаризація стану справ у всіх сферах життєдіяльності Харківського регіону. Михайло Добкін

  «Сьогодні наше основне завдання полягає в тому, щоб в короткі терміни провести повну інвентаризацію в області. Без серйозного структурного аналізу, без знання того, як працює система не можна прийняти правильних менеджерських рішень. Не можна одну систему замінити іншою, якщо точно знаєш, що попередню неможливо довести до ладу, або прибрати ті проблеми, які заважають їй працювати. З усіх питань необхідно розбиратися індивідуально. Зараз проходить серйозна інвентаризація стану справ у всіх сферах життєдіяльності нашого регіону», - заявив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін під чіс ефіру на обласному радіо.    

Вверх