Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Новини

"Вперше за довгі роки у нас з'явилася унікальна можливість працювати однією командою. І Президент, і Кабінет міністрів, і органи центральної влади на місцях працюють в єдиному ключі. Тому у нас дуже великі позитивні очікування на наше найближче майбутнє. Думаю, що перші наші кроки будуть спрямовані на зупинку всіх кризових явищ в економіці. Наступного року ми можемо вийти на середньострокове планування і планувати бюджет і програму соціально економічного розвитку хоча б на найближчі 3-5 років", - заявив вчора в ефірі програми обласного державного радіо "Зворотний зв'язок" голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

Для нас велика честь приймати у себе Президентів України та Росії. Михайло Добкін

"Для нашого регіону велика честь приймати у себе Президентів України та Російської Федерації. Харків завжди вважався столицею дружби України та Росії, тому вибір місця проведення зустрічі двох президентів невипадковий. Сподіваюся, що підсумки переговорів будуть максимально позитивними для обох держав", - заявив сьогодні в ефірі програми обласного державного радіо "Зворотний зв'язок" голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

Володимир Бабаєв зустрівся з Надзвичайним і Повноважним послом В’єтнаму в Україні

Сьогодні перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Володимир Бабаєв та заступник голови обласної ради Вікторія Казакова зустрілися з Надзвичайним і Повноважним послом Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Хо Дак Мінь Нгует. В ході зустрічі сторони обговорили перспективи налагодження двосторонніх стосунків.

ХОДА розробить систему рейтингового оцінювання роботи голів райдержадміністрацій

В облдержадміністрації буде розроблена рейтингова система оцінювання діяльності голів райдержадміністрацій та їх команд. Про це під час представлення активу Чугуївського району нового голови РДА сказав голова ХОДА Михайло Добкін.

У змаганнях з боксу серед ВНЗ перемогла команда Харківської академії фізичної культури

В спортивному комплексі "Харківський енергетик" (смт. Солоницівка, вул. Пушкінська, 5а) відбулися змагання з боксу за програмою ХVІІ Спартакіади серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, присвячені 65-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. В них взяли участь 180 боксерів з 14 вищих навчальних закладів Харківської області, з них: 2 майстри спорту міжнародного класу, 12 майстрів спорту України.

Михайло Добкін представив активу Чугуївського району нового керівника (доповнено)

Голова ХОДА Михайло Добкін представив активу Чугуївського району вновпризначеного голову РДА Володимира Лобойченка.

21 квітня о 13:00 в рамках заходів, присвячених 24-й річниці Чорнобильської катастрофи, у приміщенні Палацу культури міліції (вул. Раднаркомівська, 13) відбудеться День пам’яті "Квітневе полум’я весни".

Заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук представив активу Зачепилівського району нового голову райдержадміністрації Лідію Кобильську.

Сьогодні голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін візьме участь у програмі обласного державного радіо "Зворотний зв’язок", яка розпочнеться у прямому ефірі о 18:20.

Михайло Добкін привітав Митрополита Харківського і Богодухівського Никодима

Вчора голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін взяв участь в урочистому заході, присвяченому святкуванню дня народження Митрополита Харківського і Богодухівського Никодима.

Заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук представив активу Красноградського району нового голову райдержадміністрації Миколу Муригіна.

В.о. заступника голови Харківської облдержадміністрації Вадим Ландсман представив активу Краснокутського району нового голову райдержадміністрації Сергія Кушнарьова.

Тиждень охорони праці відбудеться з 22 по 28 квітня

Як повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Ігор Шурма, з 22 по 28 квітня відбудеться Тиждень охорони праці під гаслом "Управління ризиками та профілактика у сфері праці в нових умовах". Тиждень охорони праці приурочений до Всесвітнього дня охорони праці, який відзначається 28 квітня.

Вікторія Лукашова представлена трудовому колективу газети "Слобідський край"

Сьогодні начальник управління у справах преси та інформації ХОДА Вікторія Маренич та заступник голови обласної ради Микола Тітов представили трудовому колективу газети "Слобідський край" нового головного редактора Вікторію Лукашову.

Держава планує надавати 1 000 грн дотації на кожен посіяний гектар буряків

"Сьогодні Кабінет Міністрів розглядає питання, щоб виплачувати по 1 000 грн дотації за 1 га посіяних буряків - це та дотація, яка надасть можливість хоч якось поліпшити фінансовий стан виробників цукрових буряків, - сказав в коментарі журналістам по закінченні наради з питань відновлення цукрової галузі області заступник голови ХОДА з питань АПК Віталій Алексейчук.

Харківський регіон відіграє значну роль у створенні позитивного іміджу України за кордоном. Євген Савін

"Значну роль у створенні позитивного іміджу України за кордоном відіграє Харківський регіон. Попри відсутність морських пляжів і високих гір область приваблює до себе значними рекреаційними ресурсами: мінеральними джерелами з цілющою водою, чудовими ландшафтами, ріками, озерами.

У 2010 році ми плануємо отримати 100 тис т цукру харківського виробництва. Віталій Алексейчук

Сьогодні заступник голови ХОДА з питань АПК Віталій Алексейчук провів нараду з власниками та керівниками цукрових заводів з питання прогнозованого посіву цукрового буряка в 2010 році,де були обговорені можливості зацікавити товаровиробників у збільшенні площі посівів цукрового буряка.

21 квітня буде проводитись планова перевірка засобів оповіщення населення

Шановні Громадяни! 21 квітня 2010 року о 14 годині 25 хвилин проводиться планова комплексна технічна перевірка Харківської обласної централізованої системи оповіщення з включенням електросирен. Під час перевірки зберігайте спокій та продовжуйте свої справи.

Харківська область - надійний і відповідальний партнер для всіх, хто хоче співпрацювати в галузі туризму. Юрій Сапронов

"Харківська область - це надійний і відповідальний партнер для всіх, хто хоче співпрацювати в галузі туризму. У рамках підготовки області до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року облдержадміністрація приділяє серйозну увагу розвитку туристичної галузі та залучення іноземних інвестицій в інфраструктурні проекти регіону: розвиток готельної інфраструктури, будівництво спортивно-розважальних об'єктів, реконструкція об’єктів зеленого туризму та інші", - заявив сьогодні під час церемонії відкриття міжнародного туристичного форуму "Харків - партнерство в туризмі" заступник голови ХОДА з питань економіки Юрій Сапронов.

Відкрився міжнародний туристичний форум "Харків - партнерство в туризмі"

Сьогодні в актовій залі Харківського національного економічного університету відбулося урочисте відкриття туристичного форуму "Харків - партнерство в туризмі". В урочистій церемонії взяли участь заступник голови ХОДА з питань економіки Юрій Сапронов та заступник голови ХОДА з питань внутрішньої політики та комунікацій Євген Савін. Вони передали учасникам форуму привітання від голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна та побажали цікавої та плідної роботи. Також Юрій Сапронов та Євген Савін взяли участь у відкритті виставки, на якій представлені стенди міст-учасників міжнародного форуму.

Правила безпеки при проведенні весняних прибиральних робіт

У зв’язку з проведенням 17 квітня 2010 року мешканцями Харківської області весняного прибирання в приміщеннях та на прилеглих територіях Головне управління з питань надзвичайних ситуацій Харківської облдержадміністрації нагадує про необхідність додержання елементарних правил безпеки під час виконання робіт.

Працівники ХОДА візьмуть участь у суботнику Харкова і області

17 квітня сто осіб апарату Харківської облдержадміністрації на чолі з головою ХОДА Михайлом Добкіним і 70 осіб апарату та депутатів обласної ради візьмуть участь у загальноміському суботнику в рамках двомісячника по благоустрою Харкова та області "Зелена весна-2010". О 9 ранку вони почнуть наводити порядок в Лісопарку в районі Меморіалу Слави.

Розвиток дротового радіо буде одним з пріоритетних напрямків інформаційної політики ХОДА. Євген Савін

Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євген Савін ознайомився з роботою Харківського обласного державного радіо. Під час зустрічі із заступником голови ХОДТРК Віталіною Зіньківською обговорювалися питання щодо матеріальної забезпеченості обласного державного радіо та кадрові проблеми. У тому числі мова йшла про відновлення та безперебійне функціонування дротового радіо в Харківській області, а також про борги, що накопичилися у держави перед компанією.

Призначено голів райдержадміністрацій Харківської області

Президент України підписав відповідні розпорядження про призначення голів райдержадміністрацій Харківської області.

Сьогодні в Києві відбудеться засідання Комітету з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу

Сьогодні, 16 квітня, голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін візьме участь в засіданні Комітету з підготовки та проведення в Україні фінальної частини футбольного Євро–2012. Засідання відбудеться в Адміністрації Президента України. Комітет було створено Указом Президента України від 2 квітня 2010 року № 470/2010.

В актовій залі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся круглий стіл "Як змусити науку і виробництво працювати разом?" в рамках спеціального проекту тижневика Коментарі" Ідеї для України ", мета якого була ініціювати суспільну дискусію щодо вирішення найбільш актуальних проблем для регіонів України.

У цьому році на фотовиставці до Дня Перемоги "Харків: місто, яке пережило війну" буде представлено вдвічі більше фотографій

Виставка фотографій Харкова різних років, яка традиційно відбудеться з 1 по 10 травня в саду ім.Шевченку на центральній алеї, розширює свої масштаби. На 65-річчя Перемоги вона охоплює часи з початку XX століття до сучасного Харкова. Про це на прес-конференції розповів депутат Харківської міської ради, радник голови ХОДА з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму Габріел Михайлов.

Червоний Хрест навчить волонтерів

Сьогодні був підписаний договір про співробітництво між ФК "Металіст" та Харківською обласною організацією товариства Червоного Хреста в рамках проекту "Здоров'я Слобожанщини - здоров'я нації", а також у рамках підготовки до Євро-2012. Проект реалізується за підтримки та координації Харківської обласної державної адміністрації.

"Кіноурокі пам'яті" для старшокласників і акція "Георгіївська стрічка" пройдуть в Харківській області

Про це на прес-конференції сказав заступник начальника управління культури Харківської міської ради Дмитро Кузнєцов. Зараз складаються графіки показу кінофільмів про Велику Вітчизняну війну для старшокласників і ветеранів, які проживають в області. Для показу буде працювати мобільна установка, оскільки далеко не всі населені пункти області мають у своєму розпорядженні можливість для трансляції кінострічок. Акція "Георгіївська стрічка" стартує в області 1 травня - у той же день, що й у Харкові.

Харківський університет відзначить "День випускника –2010"

17 квітня 2010 року у Харківському національному університеті ім. Каразіна відбудеться "День випускника Харківського університету–2010". Програмою передбачені зустрічі, виставки, екскурсії, концерт авторської пісні клуба Юрія Візбора.

Архів документів