Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Новини

Незадовільний технічний стан житлового фонду та обмежені можливості державного та місцевих бюджетів стримують створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. Сергій Дорошенко

Як повідомив сьогодні в ході обласної селекторної наради перший заступник начальника Головного управління житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Дорошенко, сьогодні в Харківській області функціонує 391 ОСББ.З них 254 знаходиться в Харкові, 137 - в районах області та містах обласного значення. Всього з початку року було створено 27 об'єднань (14 - в Харкові і 13 - в районах та містах області), 1 об'єднання - ліквідовано (в Дергачівському районі). 

Євген Савін вручив кубки переможцям у номінаціях виставки «Харківське туристичне бієнале»

Заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін вручив нагороди переможцям у трьох номінаціях виставки «Харківське туристичне бієнале». У номінації «Краща презентація туристичного потенціалу району» нагороджений відділ культури і туризму Чугуївської райдержадміністрації, в номінації «Кращий проект розвитку туризму в Харківській області» нагороджений відділ культури і туризму Золочівської райдержадміністрації, та у номінації «Кращий туристичний маршрут» - відділ культури і туризму Куп'янської міськради.

У 2011 році розпочне роботу Лозівське районне КП "Дирекція єдиного замовника"

Організація ефективного управління у сфері надання житлово-комунальних послуг передбачає створення служб єдиного замовника, керуючих житловим фондом організацій, а завдання щодо демонополізації житлово-комунального господарства передбачає залучення до обслуговування житлового фонду підприємств усіх форм власності. Про це сьогодні під час обласної селекторної наради сказав перший заступник начальника Головного управління житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Дорошенко. 

Харківська медична наукова бібліотека має бути розміщена в гідному приміщенні. Ігор Шурма

Як зазначив сьогодні під час засідання круглого столу з питань охорони здоров’я із циклу обговорення Стратегії соціально-економічного (сталого) розвитку Харківської області до 2020 року заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, Харківська медична наукова бібліотека має бути розміщена в гідному приміщенні. «Якісна медична освіта не може існувати без сучасної наукової бібліотеки. У Харкові наукова медична бібліотека буде розміщена в гідному приміщенні разом з книгосховищем, щоб не було такої ситуації яка існує зараз. На сьогодні люди ідуть в бібліотеку, вибирають книжку, а щоб доставити її, працівникам бібліотеки потрібно їхати у сел. Васищеве, бо саме там зараз розташоване книгосховище. Це є просто неприпустимим для такого міста як Харків. Я зроблю усе, щоб медична бібліотека розташовувалася в центральній частині міста», - підкреслив Ігор Шурма.

В Харківській області існує низка проблем екологічного напрямку, які вкрай негативно впливають на довкілля. Роман Квартенко

На теперішній час на території Харківської області існує низка проблем екологічного напрямку, які не вирішуються роками та вкрай негативно впливають на довкілля Харківщини. Про це сьогодні йшла мова на обласному селекторному засіданні. 

Євген Савін зустрівся з учасниками Перших Всеукраїнських Дельфійських ігор

Заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін зустрівся з учасниками Перших Всеукраїнських Дельфійських ігор, які відбулися в Києві 19-20 листопада. Дельфійські ігри - це комплексне змагання молодих талантів у різних галузях мистецтва. Харківську область представляли сім учасників у 7 з 9 номінацій, які завоювали золоту медаль і 2 дипломи.

Відбулась зустріч керівництва Харківської обласної державної адміністрації з представниками Федерації легкої атлетики України

З метою подальшої роботи з розвитку легкоатлетичного спорту на Слобожанщині 26 листопада 2010 року керівництво Харківської обласної державної адміністрації зустрілось з представниками Федерації легкої атлетики України. В зустрічі взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Євген Савін; начальник Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації Дмитро Перепелиця; заступник начальника Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації Геннадій Хохлов; президент федерації легкої атлетики України Валерій Борзов; віце-президент федерації легкої атлетики України, державний тренер з легкої атлетики Міністерства у справах сім`ї, молоді та спорту Валерій Александров; президент федерації легкої атлетики Харківської області Віталій Кириленко, заступник президента федерації легкої атлетики Харківської області, перший заступник ХОО ФСТ «Динамо» України Сергій Бичак.

Відбувся чероговий круглий стіл в рамках обговорення проекту «Стратегії соціально-економічного (сталого) розвитку Харківської області до 2020 року»

Сьогодні в Харківському національному медичному університеті під головуванням заступника голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Шурми відбувся черговий круглий стіл із циклу обговорення Стратегії соціально-економічного (сталого) розвитку Харківської області до 2020 року. Напрямком обговорення стануть інноваційні процеси у сфері медичних послуг в Харківській області.

На Харківщині розпочинаються Дні Московської області

В період з 28 по 30 листопада 2010 року відбудеться візит офіційної та ділової делегації Московської області на чолі з першим заступником голови Уряду Московської області Ігорем Пархоменко з метою участі у презентаційно-виставковому заході «Дні Московської області в Харкові». У понеділок, 29 листопада, о 09:00 в залі прийому офіційних делегацій Будинку рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) відбудеться зустріч керівництва Харківської області з офіційною делегацією Московської області, після чого заплановано спілкування з представниками ЗМІ.

В Харкові відбудеться турнір для людей з вадами слуху

З 26 листопада по 3 грудня в приміщенні обласного Будинку культури Українського Товариства глухих (вул. Сухумська, 5) відбудеться турнір, присвячений Міжнародному Дню інвалідів, для людей з вадами слуху. Програма турніру включає в себе: шахи, шашки, настільний теніс та дартс. За I, II та III місце учасники змагань отримають кубки, медалі та грамоти обласного центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх».

У селищі Чкаловське відбудеться першість Чугуївського району з баскетболу серед чоловіків

4 грудня о 9:00 в смт. Чкаловське Чугуївського району в місцевому будинку культури та школі відбудеться першість Чугуївського району з баскетболу серед чоловіків.

Книги харківських видавців можна придбати в Дворічній

На площі в центрі Дворічної розпочала роботу пересувна книжкова виставка-ярмарок «Харківські видавці – районам області», започаткована обласною державною адміністрацією.

Сьогодні створені чудові умови для працівників прокуратури. Геннадій Тюрін

Напередодні Дня працівників прокуратури України співробітники Жовтневої районної прокуратури міста Харкова переїхали у нову сучасну будівлю.

Підготовка інфраструктури до Євро-2012 в Харкові не зупиняється ні на хвилину. Юрій Сапронов

Заступник голови ХОДА Юрій Сапронов взяв участь у прес-конференції, присвяченій представленню в Харкові Талісманів УЄФА Євро-2012. Перш за все, віце-губернатор привітав усіх харків'ян з черговою віхою в історії чемпіонату: «Футбольне свято, яке приймали найбільші європейські держави, незабаром прийде і в нашу країну. Вперше фінальна частина Євро відбудеться у Східній Європі - в Україні і Польщі. Це ще одна віха в історії чемпіонату, нам дуже приємно, що вона проходить у Харкові. Групові матчі на чемпіонаті мріють проводити всі найбільші міста Європи, а в 2012 році такі матчі будуть у нашому місті».

Я вам бажаю, щоб у цій будівлі оселилося верховенство права і справедливість. Василь Хома

26 листопада відбулося урочисте відкриття нового сучасного приміщення Жовтневої районної прокуратури міста Харкова по вулиці Маршала Конєва, 20.

Ігор Шурма бере участь у засідання колегії Головного управління праці та соціального захисту населення ХОДА

Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма бере участь у засідання колегії Головного управління праці та соціального захисту населення ХОДА. Під час засідання планується розглянути наступні питання: 1. Про стан виконання розпорядження голови ХОДА «Про погашення заборгованості з виплати зарплати, внесків до Пенсійного фонду України та стан занятості населення». 2. Про стан реалізації спільного зі Світовим банком проекту «Удосконалення системи соціальних допомог в Україні» та результати перевірки виконання ремонтних робіт в управліннях праці та соціального захисту населення. 3. Про влаштування на державне утримання до будинків-інтернатів системи соціального захисту громадян похилого віку, які мають дітей працездатного віку.

Події дня

Сьогодні, 26 листопада 2010 року, о 14:00 у Харківському національному медичному університеті (пр.Леніна, 4, Головний корпус, конферанц-зал) відбудеться засідання Круглого столу з циклу обговорення проекту Стратегії соціально-економічного (сталого) розвитку Харківської області до 2020 року. Напрямком обговорення стануть інноваційні процеси у сфері медичних послуг в Харківській області. О 15:00 в Палаці студентів Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого (вул. Пушкінська, 77) урочисто закриється VI шаховий турнір "Феміда - Кубок голови Харківської обласної державної адміністрації - 2010". О 15:00 розпочнеться обласна селекторна нарада з порядком денним: 1.Про стан санітарної очистки населених пунктів Харківської області (планове питання).

Ігор Шурма зустрівся з представниками посольства Швеції в Україні

Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма зустрівся з представниками Посольства Швеції в Україні: першим секретарем Посольства Мортеном Енбергом, керівником Шведської агенції міжнародного розвитку в Україні Мірею Петерсон та координатором проектів Ольгою Тимошенко.

При управлінні у справах сім'ї та молоді ХОДА працює гаряча лінія

Сьогодні, 25 листопада, розпочалася всеукраїнська кампанію "16 днів проти гендерного насильства", підготовлена Міністкрством у справах сім'ї, молоді та спорту за підтримки представництва Європейського Союзу та представництва Організації Об'єднаних Націй в Україні. Ця акція збігається з аналогічною, яка розпочалася зараз у всьому світі. Про це сьогодні в прес-центрі ІА "МОСТ-Харків" повідомила начальник управління у справах сім'ї та молоді ХОДА Лариса Козлова - передає ІА "МОСТ - Харків".

Прокуратура відпрацьовує чотири версії у справі зникнення головного редактора однієї з харківських газет

На сьогоднішній день прокуратура України продовжує відпрацьовувати чотири версії у справі про зникнення головного редактора харківської газети «Новий стиль» Василя Климентьєва, причому основною залишається версія, пов'язана з його професійною діяльністю. Про це сьогодні на брифінгу в обласній прокуратурі повідомив начальник головного управління Генеральної прокуратури України Віталій Білоус.  

Харківська область не має проблем з розрахунками за газ. Михайло Добкін

У Харківської області немає проблем з розрахунками за газ. Про це повідомив сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.  «Зараз ми не можемо говорити, що у нас є велика проблема. Є гра слів. У різночитання кожен дивиться по-своєму. Оплата відбувається після закінчення місяця з того моменту, як почали подавати тепло. Основні платежі підуть в кінці листопада - перших числах грудня, і рівень розрахунків за газ буде рости в геометричній прогресії. Всьому свій час. Люди заплатять за тими квитанціями, які до них прийдуть, і ми розрахуємося за газ», - сказав голова ХОДА. За його словами, на кінець минулого року рівень розрахунків за газ склав близько 90%. «Такого не було ніколи в історії незалежної України», - підкреслив Михайло Добкін.

Економічне зростання безпосередньо залежить від приходу інвесторів. Юрій Сапронов

Заступник голови ХОДА Юрій Сапронов заявив, що основні зусилля Харківська облдержадміністрація спрямовує на залучення інвесторів до регіону.

Порушників Податкового кодексу будуть штрафувати на 1 грн.

Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Юрій Сапронов, перші півроку після введення в дію Податкового кодексу штраф для порушників буде символічним - 1 гривня.  «Необхідний час, щоб люди звикли до нових податкових правил і змогли у них розібратися. Символічні штрафи за порушення будуть звертати увагу підприємств і людей на те, яким чином потрібно робити ті чи інші процедури відповідно до нового Податкового кодексу», - зазначив Юрій Сапронов.

У суботу в Харкові та області вшанують пам'ять жертв Голодомору 1932 - 1933 рр..

27 листопада, у День річниці Голодомору, в усіх населених пунктах Харківської області відбудеться вшанування пам'яті жертв Голодомору за участю керівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, представників духовенства, політичних партій, громадських та молодіжних організацій. 

На всіх державних підприємствах, де менеджмент працює неефективно, буде змінено керівництво. Михайло Добкін

Як зазначив сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, на всіх державних підприємствах, де менеджмент працює неефективно, буде змінено керівництво. Зокрема, найближчим часом може бути призначений новий керівник ДП «Ізюмський тепловозо-ремонтний завод».

Призначений новий директор ДП «Завод імені Малишева»

Новим директором ДП «Завод імені Малишева» призначений Олександр Опанасенко. Про це сьогодні повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. «Це людина, яку ХОДА рекомендувала на цю посаду. Олександр Опанасенко пройшов серйозний трудовий шлях, працював заступником керівника і керівником різних підприємств Харкова. Це професіонал, який буде наводити порядок на заводі. Нам необхідно провести повний аудит, розібратися з проблемами, які існують. У першу чергу необхідно погасити борги по заробітній платі і розрахуватися за електроенергію. У підприємства є дуже хороше замовлення, і ми повинні зробити все, щоб не зірвати його виконання», - підкреслив Михайло Добкін.

Сергій Чернов обраний головою Харківської облради

У результаті таємного голосування депутат Сергій Чернов обраний головою Харківської облради VI скликання. У голосуванні взяло участь 114 депутатів з 136, голосів "за" - 110, "проти" - 2, утрималися - 2.  

96% жителів України вважають себе бідними

Віце-губернатор Юрій Сапронов повідомив, що за даними Держкомстату 96% жителів України вважають себе бідними.

Досвід Грузії потрібно пристосовувати під українську дійсність. Юрій Сапронов

Заступник голови ХОДА Юрій Сапронов заявив, що для України дуже важливим є досвід грузинських перетворень, оскільки країна потребує масштабних і рішучих реформ.  «За кілька останніх років Грузія вийшла на 11 місце у світі за умовами ведення бізнесу - тоді як Україна знаходиться на 145 місці - і забезпечила стабільний приток інвестицій в країну. Щоб цього досягти, довелося пройти через дуже жорсткі реформи, успішність яких забезпечила тверда політична воля. Грузини почали з боротьби з корупцією та дерегуляції. Досвід грузинських реформ, зокрема, в галузі будівництва буде врахований і в Україні. Наприклад, будуть скорочені терміни отримання землі під забудову з 415 до 60 днів та зменшена кількість дозвільних процедур з 93 до 23», - підкреслив віце-губернатор.

Триває обговорення проекту «Стратегії соціально-економічного (сталого) розвитку Харківської області до 2020 року»

В п’ятницю, 26 листопада 2010 року, об 14.00 в Головному корпусі (конферанц-зала) Харківського національного медичного університету (пр. Леніна, 4) відбудеться черговий круглий стіл із циклу обговорення Стратегії соціально-економічного (сталого) розвитку Харківської області до 2020 року. Напрямком обговорення стануть інноваційні процеси у сфері медичних послуг в Харківській області.

Архів документів