ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • У ході перевірки виявлено численні порушення при наданні у використання земельних ділянок

  14 червня 2010 | 16:42

  У ході перевірки виявлено численні порушення при наданні у використання земельних ділянок

  Проведена перевірка законності виділення посадовими особами Харківської районної державної адміністрації (у період з 01.01.2005 р. – 01.01.2010 р.) 350 земельних ділянок, площею 2 га кожний, які розташовані за межами населеного пункту на території Кулиничівської селищної ради Харківської районної державної адміністрації Харківської області для ведення особистого селянського господарства. 

 • 16 червня в Харківську область планується візит Ірини Акімової

  14 червня 2010 | 16:33

  16 червня в Харківську область планується візит Ірини Акімової

  У середу, 16 червня, Харківську область з робочим візитом відвідає перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова. У програмі візиту - участь у роботі кущової наради Комітету з економічних реформ Харківської, Полтавської та Сумської областей та зустріч зі студентами, бізнесменами, науковцями та представниками громадських організацій. Акредитація представників ЗМІ для висвітлення візиту Ірини Акімової триватиме до 17:00 15 червня за тел. 700-03-31, 700-17-49.  

 • У Харківській області триває інвентаризація «земельних» розпоряджень районних адміністрацій

  14 червня 2010 | 15:47

  У Харківській області триває інвентаризація «земельних» розпоряджень районних адміністрацій

  З середини травня 2010 року в Харківській області триває перевірка законності розпоряджень районних адміністрацій щодо оренди землі та передачі її в постійне користування. Перші результати перевірки показали численні порушення районної влади.

 • В Києві відкривається Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2010»

  14 червня 2010 | 15:12

  В Києві відкривається Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2010»

  15 червня  делегація Харківської області на чолі з головою ХОДА Михайлом Добкіним візьме участь в офіційному відкритті на території Національного комплексу “Експоцентр України” (м. Київ, просп. Глушкова, 1) XXІІ Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2010». Про це на брифінгу повідомив заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук. В церемонії планується участь Президента України Віктора Януковича, Голови Верховної Ради України Володимира Литвина, Віце-прем’єр-міністра України Віктора Слаути, Міністра аграрної політики Миколи Присяжнюка, Міністра промислової політики Дмитра Колєснікова, інших членів Уряду, народних депутатів, профільних міністрів іноземних держав та високих офіційних делегацій.

 • Інформує ГУ з надзвичайних ситуацій

  14 червня 2010 | 15:05

  Інформує ГУ з надзвичайних ситуацій

  За інформацією Головного управління з питань надзвичайних ситуацій Харківської облдержадміністрації, з початку року на водних об’єктах Харківської області загинули 33 людини, з них 3 дитини. Особу 6-ох встановити не вдалось. Серед загиблих троє перебували в стані алкогольного сп’яніння, двоє загинули через необережне поводження на воді.    

 • Визначені кращі спортсмени серед учнів ПТУ області

  14 червня 2010 | 13:06

  Визначені кращі спортсмени серед учнів ПТУ області

  Головним управлінням освіти і науки разом з Харківським обласним управлінням з фізичного виховання та спорту було підбито підсумки та визначено переможців ХVІІ обласної Спартакіади „Спорт протягом життя” серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2009-2010 навчальному році. Учні професійно-технічних навчальних закладів мали змогу показати свої фізичні здібності у 5 видах спорту. Змагання Спартакіади проводились в три етапи. Всього взяло участь у І-ІІ етапах – 11 982 учні. Найбільш масовими були змагання з легкоатлетичного кросу, міні-футболу, легкої атлетики.

 • У Харківської області з’явився електронний економічний атлас

  14 червня 2010 | 12:54

  У Харківської області з’явився електронний економічний атлас

  Від сьогодні електронний економічний атлас Харківської області, який донедавна працював у тестовому режимі, зможуть побачити всі охочі. Основна мета створення атласу – дати змогу потенційним інвесторам самостійно ознайомитись з регіоном, побачити плюси та мінуси кожного з 27 районів області. Атлас складається з графічної та текстової частин. Графічна частина дозволить ознайомитися з ресурсами, якими багатий той чи інший район, продемонструє інфраструктуру регіону. Текстова частина атласу містить необхідну інформацію про показники соціально-економічного розвитку, провідні підприємства регіону, які можуть зацікавити інвесторів, його особливості, сильні та слабкі сторони.

 • До уваги ЗМІ!

  14 червня 2010 | 11:09

  До уваги ЗМІ!

  О 14.00 в малому залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) Розпочнеться брифінг заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Віталія Алексейчука: "Участь Харківської області у головній сільськогосподарській виставці України - ХХІІ Міжнародній агропромисловій виставці "Агро-2010 ".   О 14:20 в малій залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) розпочнеться прес-конференція начальника Головного управління Держкомзему у Харківській області Михайла Клепача: «Контроль за використанням та охороною земель Харківської області».

 • Обласна щорічна Спартакіада учнівської та студентської молоді «Спорт протягом життя» підбиває підсумки

  14 червня 2010 | 10:37

  Обласна щорічна Спартакіада учнівської та студентської молоді «Спорт протягом життя» підбиває підсумки

  В обласному етапі Спартакіади (2009/2010 навчальний рік) «Спорт протягом життя» взяли участь 1130 учнів з 29 районів Харківської області. Найбільш масовішими стали змагання з шахів (23 команди), легкоатлетичного чотирьохборства (20 команд), та фестиваль „Нащадки козацької слави” (24 команди). Найактивнішими учасниками в цьому році стали Вовчанський р-н, Золочівський р-н, Дергачівський р-н, Харківський р-н, м. Ізюм, Великобурлуцький р-н, Чугуївський р-н.

 • День донора в Харківській області

  14 червня 2010 | 09:49

  День донора в Харківській області

  14 червня у світі відзначається День донора. З нагоди цього свята Харківським обласним центром служби крові заплановано ряд заходів.

 • Події дня

  14 червня 2010 | 08:08

  Події дня

  Сьогодні, у понеділок, 14 червня, об 11:00 в Харківському обласному центрі служби крові (вул. Клочківська, 366) відбудеться урочисте вручення посвідчень «Почесного донора України». В 14.00 в малій залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) почнеться брифінг заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Віталія Алексейчука: "Участь Харківської області у головній сільськогосподарської виставці України - ХХІІ Міжнародній агропромисловій виставці "Агро-2010". О 14:20 в малій залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) розпочнеться прес-конференція начальника Головного управління Держкомзему у Харківській області Михайла Клепача: «Контроль за використанням та охороною земель Харківської області».  

 • На селекторній нараді 25 червня голови районів відзвітують про результати підписки на газету «Слобідський край»

  11 червня 2010 | 18:56

  На селекторній нараді 25 червня голови районів відзвітують про результати підписки на газету «Слобідський край»

  У рамках заходів по виведенню з кризи газети «Слобідський край» в Харківській області стимулюється активізація передплати на газету.  

 • Кожен район Харківської області займеться вирішенням земельних питань

  11 червня 2010 | 18:29

  Кожен район Харківської області займеться вирішенням земельних питань

  Перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Володимир Бабаєв дав доручення заступнику керівника області з питань агропромислового комплексу Віталію Алексейчуку провести наради з керівниками районів. На нарадах голови районів Харківської області повинні зайнятися вирішенням земельних питань.

 • На наступній сесії Харківської обласної ради буде розглядатися проект комплексної програми «Здоров’я Слобожанщини»

  11 червня 2010 | 17:58

  На наступній сесії Харківської обласної ради буде розглядатися проект комплексної програми «Здоров’я Слобожанщини»

  Як зазначив під час селекторної наради заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма на чергову сесію Харківської обласної ради підготовлено проект комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини», де передбачається виділення коштів через КЗОЗ «Обласна клінічна лікарня – центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. «Зокрема, виділені кошти планується витратити на закупівлю всіх видів інсулінів для жителів районів області, на повне забезпечення слуховими апаратами дорослих та дітей Харківського регіону. До централізованих заходів програми увійшло забезпечення ФАПів та фельдшерських пунктів сумками-укладками та велосипедами», - сказав Ігор Шурма.  

 • Результатами проведення днів Московської області на Харківщині мають стати конкретні договори про наміри або про співпрацю між бізнес-структурами наших регіонів. Юрій Сапронов

  11 червня 2010 | 17:47

  Результатами проведення днів Московської області на Харківщині мають стати конкретні договори про наміри або про співпрацю між бізнес-структурами наших регіонів. Юрій Сапронов

  Як заявив заступник голови ХОДА Юрій Сапронов, в ході його робочої зустрічі з Міністром екології та природокористування Уряду Московської області Російської Федерації Аллою Качан ними була досягнута домовленість запропонувати керівникам регіонів - голові ХОДА Михайлу Добкіну і губернатору Московської області Борису Громову - поєднати в часі проведення днів Московської області на Харківщині з робочою зустріччю міст-побратимів Харківської областів, яка запланована на 8 жовтня.  

 • Два района Харківської області готові самостійно забезпечити оплату заробітної плати в бюджетній сфері і витрати на енергоресурси

  11 червня 2010 | 17:39

  Два района Харківської області готові самостійно забезпечити оплату заробітної плати в бюджетній сфері і витрати на енергоресурси

  Як повідомив в ході селекторної наради під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Бабаєва Сергій Овсянніков, начальник Головного фінансового управління облдержадміністрації, тільки два райони в регіоні самостійно готові забезпечити асигнування на заробітну плату та енергоресурси.

 • Дні Московської області на Харківщині відбудуться в жовтні - листопаді 2010 року

  11 червня 2010 | 17:28

  Дні Московської області на Харківщині відбудуться в жовтні - листопаді 2010 року

  Зараз на рівні Харківської облдержадміністрації та Уряду Московської області триває робота над створенням програми проведення днів Московської області на Харківщині, і найближчим часом вже розпочнеться підготовка заходів, які відбудуться в жовтні - листопаді 2010 року на Харківській землі. Про це повідомила Міністр екології та природокористування Уряду Московської області Російської Федерації Алла Качан:    

 • В Харківській області створена єдина Комісія з призначення та перепризначення лікарських засобів – інсулінів іноземного виробництва

  11 червня 2010 | 17:05

  В Харківській області створена єдина Комісія з призначення та перепризначення лікарських засобів – інсулінів іноземного виробництва

  «Наказом Головного управління охорони здоров’я створена єдина для області Комісія з призначення та перепризначення лікарських засобів – інсулінів іноземного виробництва, яка також буде вирішувати питання переведення з одного виду інсулінів на інші, розглядати спірні питання якості надання ендокринологічної допомоги, аналізувати випадки виникнення ускладнень тощо», - доповів під час селекторної наради заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Ігор Шурма. 

 • Бюджет Харківської області за перші п'ять місяців поточного року виконаний на 37.5%

  11 червня 2010 | 17:01

  Бюджет Харківської області за перші п'ять місяців поточного року виконаний на 37.5%

  Харківська область відстає від планових розрахунків по наповненню обласного бюджету. За перші п'ять місяців 2010 року план по наповненню доходної частини виконаний на 37.5%, тоді як згідно з попередніми розрахунками, бюджет повинен бути заповнений на 41%.

 • ПЛР-лабораторія отримала свідоцтво про атестацію

  11 червня 2010 | 15:53

  ПЛР-лабораторія отримала свідоцтво про атестацію

  Клініко-діагностична лабораторія полімеразно-ланцюгової реакції КЗОЗ "Обласна дитяча інфекційна клінічна лікарня" отримала свідоцтво про відповідність критеріям атестації й атестована на проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду згідно з галуззю атестації. Свідоцтво видане 7 червня 2010 року ДП "Харківський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації".  

 • Харківщина налагоджує стосунки з Московською областю

  11 червня 2010 | 15:49

  Харківщина налагоджує стосунки з Московською областю

  Сьогодні заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Юрій Сапронов зустрівся з Міністром екології та природокористування Уряду Московської області Російської Федерації Аллою Качан, яка є Головою робочої групи від Московської області з координації співробітництва між Московською та Харківською областями.  

 • Визначено переможців Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Спорт протягом життя»

  11 червня 2010 | 15:28

  Визначено переможців Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Спорт протягом життя»

   Визначено переможців Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Спорт протягом життя», яка тривала упродовж 2009-2010 навчального року. Місця розподілились таким чином: по І групі: І місце – Золочівський р-н, ІІ місце – Дергачівський р-н, ІІІ місце – Харківський р-н. По ІІ групі: І місце – Великобурлуцький р-н, ІІ місце – Чугуївський р-н, ІІІ місце – Куп’янський р-н. 

 • Делегація Харківської області взяла участь у Міжрегіональному туристичному форумі «Чернігівщина туристична-2010»

  11 червня 2010 | 14:46

  Делегація Харківської області взяла участь у Міжрегіональному туристичному форумі «Чернігівщина туристична-2010»

  Делегація Харківської області взяла участь у Міжрегіональному туристичному форумі «Чернігівщина туристична-2010», що відбувся 4-6 червня в м. Чернігові за підтримки Чернігівської обласної державної адміністрації. Харків'яни відвідали виставку «Чернігівщина туристична - 2010», взяли участь у засіданні «круглого столу» на тему розвитку сільського туризму, семінарі – тренінгу з розвитку екологічного, водного та активного видів туризму.

 • У Харківській області презентували проект інформатизації реєстру населення та обліку соціальних пільг

  11 червня 2010 | 12:00

  У Харківській області презентували проект інформатизації реєстру населення та обліку соціальних пільг

  11 червня представникам Харківської обласної державної адміністрації були презентовані інформатизаційні проекти, мета яких - створити загальнодержавну систему обліку соціальних пільг та автоматизувати обробку даних про населення.

 • Прибуток ВАТ «Турбоатом» у I кварталі 2010 року склав 88 млн. грн

  11 червня 2010 | 10:01

  Прибуток ВАТ «Турбоатом» у I кварталі 2010 року склав 88 млн. грн

  На тлі світової фінансової кризи ВАТ «Турбоатом» завершило 2009 рік з чистим прибутком в обсязі 125 млн. 740 тис. грн. У 2010 р. підприємство планує отримати 155 млн. грн.чистого прибутку, в тому числі в I кварталі фактична чистий прибуток склав 88 млн. грн. Рентабельність реалізованої продукції за 2009-2010 рік - 46%. Про це в ході наради з питань розвитку Харківської області за участю Першого віце-прем'єр-міністра України розповів генеральний директор ВАТ «Турбоатом» Віктор Субботін.  

 • На КБ ім. Морозова буде організований митний пост

  11 червня 2010 | 09:15

  На КБ ім. Морозова буде організований митний пост

  Перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв дав доручення керівнику митної служби нашої області організувати на Казенному підприємстві «Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. Морозова» самостійний митний пост.  

 • Події дня

  11 червня 2010 | 08:04

  Події дня

  Сьогодні, 11 червня, о 10:00 в малій залі ХОДА відбудеться презентація проекту «Карта обліку соціальних пільг». Об 11:00 в приміщенні Зміївська РДА розпочнуться навчання Зміївської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Харківської області із гасіння великих лісових пожеж. О 15:00 в малому залі ХОДА відбудеться селекторна нарада під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Володимира Бабаєва. Порядок денний: про стан забезпечення ліками хворих на цукровий діабет; про підсумки виконання бюджету області за травень та 5 місяців 2010 року та інше.  

 • Область живе, керівництво області на своєму місці, працює добре. Андрій Клюєв

  10 червня 2010 | 21:35

  Область живе, керівництво області на своєму місці, працює добре. Андрій Клюєв

  «Я задоволений цією поїздкою. Область живе, керівництво області на своєму місці, добре працює, команда є. Так, є проблеми з підприємствами, але я не бачу такі проблеми, які не можна б було вирішити. Місцеві органи влади працюють. Усі проблеми можна вирішити, і найголовніше, що я бачу - люди хочуть цим займатися. Треба системно щодня працювати. І не давати нікому красти і грабувати, особливо як це було останні п'ять років. Такого допускати не можна.  

 • Система тендерних закупівель повинна бути переглянута

  10 червня 2010 | 21:10

  Система тендерних закупівель повинна бути переглянута

  Виступаючи на нараді з вирішення актуальних питань розвитку Харківської області, голова ХОДА Михайло Добкін в числі інших проблем, що стримують розвиток різних галузей народного господарства, назвав систему тендерних закупівель - красива і розумна в теорії, вона викликає багато запитань на практиці.  

 • Державна політика останніх років практично знищила промислову сферу країни

  10 червня 2010 | 20:54

  Державна політика останніх років практично знищила промислову сферу країни

  «Протягом останніх років вся державна політика у сфері промисловості була спрямована не на те, щоб підтримати перспективні підприємства, створити їм умови для розвитку, а на те, щоб видоїти якомога більше з тих, хто ще тримається на плаву, - заявив сьогодні під час робочої наради з питань розвитку Харківської області голова ХОДА Михайло Добкін. - Принцип простий: «краще три копійки до держбюджету, але зараз, ніж гривню, але завтра». Сьогодні необхідно все це викорінювати».  

Вверх