Територію, прилеглу до автодоріг, планується закріпити за сільгосппідприємствами. Михайло Добкін
![Територію, прилеглу до автодоріг, планується закріпити за сільгосппідприємствами. Михайло Добкін Територію, прилеглу до автодоріг, планується закріпити за сільгосппідприємствами. Михайло Добкін](/content/documents/551/55067/thumb-newsSpisok-190x120-3966.jpg)
Територію, прилеглу до автодоріг, планується закріпити за сільгосппідприємствами, щоб вони відповідали за її санітарний стан. Про це сьогодні в ході наради з благоустрою повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.
Як зазначив начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в харківській області Роман Квартенко, така модель вже близько 7 років працює в Полтавській області, в результаті чого там немає проблем при наведенні порядку на території вздовж сільгоспугідь і автомобільних доріг.