ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 09 липня 2010 | 10:07

  Ми маємо використовувати досвід і авторитет наших вельмишановний земляків - Героїв України. Михайло Добкін

  У прямому ефірі програми «Час влади» голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін дав доручення своєму заступнику Юрію Сапронову відпрацювати питання участі в регіональному комітеті з економічних реформ усіх членів Спілки Героїв України.

 • 09 липня 2010 | 08:29

  Події дня

  Сьогодні, 9 липня, о 10:00 в аудиторії № 28 ректорського корпусу НТУ "ХПІ" (вул. Фрунзе, 21) розпочнеться "Ярмарок вакансій" для випускників курсів професійного навчання (перепідготовки та підвищення кваліфікації) військовослужбовців. Об 11:00 біля БК Міліції (вул. Раднаркомівська, 13) розпочнеться траурна панахида за загиблим співробітником міліції Сергієм Євлаховим Об 11:30 в аудиторії № 12 ректорського корпусу НТУ "ХПІ" (вул. Фрунзе, 21) відбудеться урочиста церемонія випуску з врученням державних свідоцтв та міжнародних сертифікатів четвертому випуску 60 слухачів курсів професійного навчання (перепідготовки та підвищення кваліфікації) військовослужбовців О 15:00 в малій залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) розпочнеться обласна селекторна нарада з порядком денним: "Про стан харчування в дошкільних та загальноосвітніх закладах районів області".

 • 08 липня 2010 | 21:14

  Харківська міліція сумує за загиблим товаришем…

  9 липня об 11:00 біля БК Міліції (вул. Раднаркомівська, 13) розпочнеться траурна панахида за загиблим співробітником міліції. Керівництво, колегія і весь особовий склад ГУМВС України в Харківській області висловлюють глибокі та щирі співчуття рідним і близьким інспектора 1-ї роти полку патрульної служби ХМУ ГУМВС України в Харківській області старшого сержанта міліції Сергій Михайловича Євлахова, який загинув від рук злочинця під час виконання службових обов’язків. До останньої хвилини свого життя Сергій Євлахов залишався на бойовому посту, вірний українському народові та присязі. Пам'ять про нього буде жити вічно у наших серцях. Любимо, пам’ятаємо, сумуємо…

 • 08 липня 2010 | 19:15

  Проблеми, які накопичувалися десятиліттями, неможливо вирішити протягом одного року. Михайло Добкін

  Як зазначив сьогодні голова ХОДА Михайло Добкін, в області існує багато проблем, пов'язаних з підготовкою шкіл до опалювального сезону: «Головна з них - відсутність належного фінансування протягом багатьох років. Ті проблеми, які накопичувалися десятиліттями, неможливо вирішити за один рік».

 • 08 липня 2010 | 18:59

  Харківська область отримає до кінця цього року 30 - 50 млн. грн. на вирішення питання газифікації

  Керівництво Харківської області завдяки своїй наполегливій позиції і тісній співпраці з Кабміном і НАК «Нафтогаз України» отримає до кінця цього року 30 - 50 млн. грн.на вирішення питання газифікації, - повідомив сьогодні під час наради з керівництвом структурних підрозділів Лозівської райдержадміністрації голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. Зокрема, на заплановані об'єкти газифікації Золочівського району буде освоєно 3 млн.грн. 

 • 08 липня 2010 | 18:58

  Михайло Добкін провів прийом громадян у Золочівському районі

  Сьогодні під час робочої поїздки у Золочівський район голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін провів особистий прийом громадян. Питання стосувалися соціально-побутових проблем. За підсумками зустрічі Михайло Добкін дав доручення виділити гроші на стаціонарне лікування та проведення операції для двох мешканців Золочівського району.

 • 08 липня 2010 | 18:50

  Аграрний сектор може вивести Україну з кризи. Михайло Добкін

  Як відзначив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін на нараді з керівництвом структурних підрозділів райдержадміністрації в ході робочої поїздки у Золочівському районі, першочерговим завданням, поставленим Президентом є підйом економіки України.  

 • 08 липня 2010 | 18:49

  Наступного року планується відкрити ще 4 дитячі оздоровчі табори. Євген Савін

  «Зараз в області працюють 36 з 37 дитячих оздоровчих таборів. 37-й табір розпочне свою роботу 12 липня. Затримка з відкриттям пов'язана зі зміною власника та тривалим процесом переоформлення документів. Наступного року планується відкрити ще 4 дитячих оздоровчих табори - повідомив сьогодні заступник голови ХОДА Євген Савін.

 • 08 липня 2010 | 17:40

  Михайло Добкін взяв участь у відкритті II зміни дитячого оздоровчого табору «Берізка»

  Сьогодні під час робочої поїздки у Золочівський район голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін взяв участь в урочистому відкритті II зміни дитячого оздоровчого табору «Берізка». 

 • 08 липня 2010 | 17:04

  Харків визнано найкомфортнішим для життя містом в Україні

  Журнал «Фокус» оприлюднив свій четвертий рейтинг кращих міст України. Серед 55 великих населених пунктів, що потрапили до рейтингу, перше місце посів Харків. Міста оцінювалися за кількома критеріями. Зокрема, враховувався стан екології, розвиненість інфраструктури, зайнятість населення, рівень ділової активності. За останнім показником, який відображає кількість зареєстрованих приватних підприємств, а також забезпечення городян новими робочими місцями, Харків поступився першістю лише Києву.

 • 08 липня 2010 | 15:51

  Так тримати!

  Як повідомляє Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, команда Харківської області посіла І місце у загально-командній першості на чемпіонаті України зі стрільби з лука, який відбувся 1-6 липня 2010 року у м. Черкаси. Всього у змаганнях брали участь збірні команди 11 областей України, а також м. Києва і АР Крим. Чемпіонами України стали харків’янки Коваль Вікторія і Гольянова Світлана. У кваліфікації «змішані команди» чемпіонами стала також наша пара Коваль Вікторія – Рубан Віктор. Серед клубних команд чемпіоном України став СК «Штурм» Харківської області.  

 • 08 липня 2010 | 14:25

  У Харківській області буде налагоджена кооперація між сільгосппідприємствами та закладами охорони здоров'я та освіти

  Щоб здешевити організацію харчування в школах, дитячих садах і лікарнях, а також підтримати сільгоспвиробника, в Харківській області планується налагодити кооперацію між аграріями та установами, де організовується харчування.

 • 08 липня 2010 | 14:16

  У Золочівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 планується побудувати спортивний зал

  Під час робочої поїздки до Золочівського району голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін відвідав загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2 с.Золочів. Як повідомив в.о. директора школи Олег Колодько, незважаючи на майже 150-річний вік школи, в ній відсутня спортивна зала, уроки фізичної культури в осінньо-зимовий період проходять у коридорі основного корпусу школи. У 2009 році після отримання дозволу в інспекції ДАБК, було розпочато будівництво спортивної зали за рахунок районного бюджету. На будівництво було освоєно 170 тис.грн. Виконано земляні роботи та залито фундамент споруди. На звершення будівництва необхідно близько 3,5 млн.грн. Крім того, у школі потрібно побудувати внутрішній туалет, оскільки зараз туалети знаходяться на подвір’ї школи.

 • 08 липня 2010 | 14:08

  Михайло Добкін ознайомився з роботою сільськогосподарського підприємства "Довжик"

  В ході робочої поїздки у Золочівський район голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін  ознайомився із полями та роботою консервного цеху ТОВ «Довжик» (с.Довжик). Як розповів керівник підприємства Микола Борох, «Довжик» має проблему зі збутом продукції.

 • 08 липня 2010 | 14:02

  У Харкові буде відкрито оптовий ринок сільськогосподарської продукції

  В Україні планується створити 10 кущових оптових ринків сільськогосподарської продукції, і один з них буде створений в Харківській області. Планується, що він буде розміщений у районі окружної дороги, і звозити туди свою продукцію зможуть аграрії як Харківської області, так і інших регіонів.

 • 08 липня 2010 | 11:56

  Розпочалася робоча поїздка Михайла Добкіна у Золочівський район

  Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін відвідає з робочою поїздкою Золочівський район. Михайло Добкін ознайомиться із полями та роботою консервного цеху ТОВ «Довжик» (с.Довжик), відвідає загальноосвітню школу №2 с.Золочів та дитячий оздоровчий табір «Берізка», де візьме участь в урочистому відкритті II зміни табору. Також голова ХОДА проведе особистий прийом громадян та нараду з керівництвом структурних підрозділів райдержадміністрації.

 • 08 липня 2010 | 11:34

  9 липня відбудеться четвертий випуск слухачів курсів професійного навчання військовослужбовців

  9 липня 2010 року об 11.30 в аудиторії № 12 ректорського корпусу Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" (вул. Фрунзе, 21) відбудеться урочиста церемонія випуску з врученням державних свідоцтв та міжнародних сертифікатів четвертому випуску 60 слухачів курсів професійного навчання (перепідготовки та підвищення кваліфікації) військовослужбовців. Перед початком церемонії о 10.00 в аудиторії № 28 ректорського корпусу відбудеться "Ярмарок вакансій" для випускників курсів.  

 • 08 липня 2010 | 09:40

  Якість дитячого харчування під жорстким контролем. Ігор Шурма

  З початку року в лабораторіях санепідслужби Харківської області досліджено 327 проб дитячого харчування, нестандартні проби не виявлені. За виявлені під час перевірок порушення накладено 8 штрафів. Вилучено з реалізації - 27,3 кг дитячого харчування. Про це повідомив заступник голови ХОДА Ігор Шурма.

 • 08 липня 2010 | 08:26

  В ефірі – «Час влади»

  У четвер, 8 липня, о 19:30 на телеканалі ОТБ в ефір вийде програма «Час влади» за участю голови обласної державної адміністрації Михайла Добкіна.  

 • 07 липня 2010 | 19:54

  Гуманітарна Рада при Президентові України має розглянути питання вітчизняного кінематографу

  Сьогодні необхідно звернути увагу на телебачення і фільми, які нав'язують молоді чужий спосіб життя, оскільки в Україні останнім часом не було знято нічого, що змогло б замінити імпортні зразки. «Немає сьогодні того продукту в кінематографі, який міг би перевершити старі радянські фільми, особливо з урахуванням того, що у нас вже як у незалежної держави сформувалася своя культура, з'явилися свої герої. Я думаю, що це одне з питань, які потрібно піднімати на Гуманітарній Раді при Президентові», - заявив на зустрічі з членами Спілки Героїв України голова ХОДА Михайло Добкін.  

 • 07 липня 2010 | 19:32

  Економічні показники всередині області дають привід для оптимізму

  Податкові збори в державний і місцевий бюджети за підсумками першого півріччя склали у Харківській області 100% від наміченого плану, а то й перевищили його. «Враховуючи, що місцеві бюджети на дві третини складаються з податку на прибуток, ми можемо говорити про дві тенденції. Перша: що почали працювати активні підприємства, які не припиняли свою діяльність у період кризи, але згортали масштаби та обсяги виробництва.  

 • 07 липня 2010 | 18:39

  При облдержадміністрації обов'язково буде створена студентська рада. Михайло Добкін

  «З кінця 90-х років при облдержадміністрації була створена величезна кількість громадських рад та інших об'єднань, які практично не діяли, а деякі давно потрібно було закрити, тому що тема, заради якої вони створювалися, вже була не актуальною. Ми почали наводити порядок і пішли шляхом реорганізації і закриття низки рад. Після завершення аудиту, ми обов'язково відкриємо низку громадських рад при облдержадміністрації, які будуть виконувати важливі функції. Одним з таких напрямків буде робота зі студентством. Обов'язково буде створено студентську раду, робота якої буде спрямована виключно на захист інтересів і прав студентства», - зазначив сьогодні голова ХОДА Михайло Добкін.

 • 07 липня 2010 | 18:35

  Управління ветеринарної медицини Харківської області очолив Володимир Олійник

  Сьогодні заступником Голови Державного комітету ветеринарної медицини України - заступником Головного державного інспектора ветеринарної медицини України Миколою Пацюком був представлений начальник управління ветеринарної медицини Харківської області. Ним став Володимир Олійник, який до цього часу обіймав посаду начальника районного управління ветеринарної медицини Харківського району нашої області.  

 • 07 липня 2010 | 18:33

  До кінця вересня співробітникам ХЕМЗу буде виплачена заборгованість по заробітній платі

  Найближчим часом буде визначено шлях, яким Харківський електромеханічний завод буде виведений з кризи. Заробітну плату співробітники отримають до кінця вересня. Про це голова ХОДА Михайло Добкін повідомив 7 липня в ході зустрічі з професорсько-викладацьким складом Харківського національного університету внутрішніх справ.

 • 07 липня 2010 | 18:07

  У країні буде сформований президентський кадровий резерв

  «Президент поставив завдання сформувати президентський кадровий резерв: вибрати кращих з кращих для того, щоб уже під подальшим контролем держави вони виховувалися і отримували додаткову освіту в кращих вузах світу, і після проходження необхідної практики приходили працювати в державні структури. До цього часу держструктури будуть реформовані, і люди, йдучи на держслужбу, будуть мати гідні зарплати, повагу в суспільстві і певний соціальний пакет, гарантований державою. Таким шляхом пройшло багато країн, і, впевнений, ми також готові ним пройти», - зазначив під час зустрічі з колективом Харківського національного університету внутрішніх справ голова ХОДА Михайло Добкін.

 • 07 липня 2010 | 17:57

  Харків в 2010 році отримає четверту європейську премію

  Протягом року Харків отримає премію Парламентської асамблеї Ради Європи і стане єдиним українським містом, яке володіє всіма чотирма європейськими преміями. Про це голова ХОДА Михайло Добкін повідомив 7 липня в ході зустрічі з професорсько-викладацьким складом Харківського національного університету внутрішніх справ. «Це говорить про те, що наші успіхи і заслуги - це успіхи всього міста, вони позитивно оцінюються європейським співтовариством. Такий високий авторитет, як Харків, мають одиниці українських міст. Ось це треба зберігати, на це потрібно працювати і це примножувати, тому що разом з цим авторитетом прийде і матеріальне благо у вигляді інвесторів та інших позитивних речей, які супроводжують те, що місто чи регіон визнаються успішними», - підкреслив Михайло Добкін.

 • 07 липня 2010 | 17:57

  Настав час наводити порядок у власному домі. Михайло Добкін

  «Зараз прийшов час наводити порядок у власному домі. За нас це ніхто не зробить, ніхто не приїде до нашої держави і не буде працювати замість нас, покращуючи життя людей. У нинішньому конкурентному середовищі на міжнародній арені ми для всіх є суперниками, і всі борються з нами і законними, і незаконними методами, а ми повинні обов'язково витримати цю конкуренцію», - заявив під час зустрічі з колективом Харківського національного університету внутрішніх справ голова ХОДА Михайло Добкін.

 • 07 липня 2010 | 17:49

  До кінця календарного року в Харківському регіоні планується відкрити ще 7 дитячих садочків. Михайло Добкін

  «Згідно із законом «Про загальну середню освіту» останній рік перед вступом до школи, дитина повинна бути в дитячому садочку. Харківські дошкільні установи можуть надати місця для 73% дітей міста і області. Це найвищий середній показник забезпеченості дитячими садочками по всій Україні. З одного боку - це красиві цифри, але з іншого боку, що робити решті 27% батьків, які не можуть віддати дитину в садочок?»,- зазначив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. У Харківському регіоні є перелік колишніх дитячих садочків, які були віддані під офіси різним організаціям, приватним підприємцям або були просто ліквідовані. Сьогодні органи міської та обласної влади повертають у комунальну власність Харківського регіону дошкільні установи для їх подальшого ремонту і відкриття. 

 • 07 липня 2010 | 17:42

  Ми своє домашнє завдання щодо Євро-2012 виконуємо. Михайло Добкін

  Харків і Харківська область не відстають від планів підготовки регіону до Євро-2012. Експерти оцінюють роботу з підготовки інфраструктури до чемпіонату позитивно, тому Євро-2012 в Харкові обов'язково буде, - вважає голова ХОДА Михайло Добкін.

 • 07 липня 2010 | 17:32

  Борги по зарплаті на промислових підприємствах - це результат відсутності державної підтримки та контролю в останні кілька років. Михайло Добкін

  Як повідомив сьогодні в ході зустрічі з трудовим колективом Харківського національного університету внутрішніх справ голова ХОДА Михайло Добкін, борги по зарплаті на промислових підприємствах області становлять близько 118 млн.грн., з яких 100 млн.грн. - це борги активно працюючих підприємств. «Зараз знову виникла ситуація, про яку вже давно забули. У 2004 році у активно працюючих підприємств практично не було боргів із зарплати. Борги залишалися тільки у тих підприємств, які припинили своє існування, але так і не виплатили зарплату. Сьогодні ж ряд економічно активних підприємств накопичують борги. Це результат відсутності державної підтримки та системи контролю за виконанням державних замовлень протягом останніх кількох років», - підкреслив голова ХОДА.

Вверх