ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 14 липня 2010 | 13:07

  Михайло Добкін відвідав унікальну експериментальну базу Науково-дослідного і проектно-конструкторського інституту "Молнія" НТУ «ХПІ»

  Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін відвідав унікальну експериментальну базу Науково-дослідного і проектно-конструкторського інституту "Молнія" НТУ «ХПІ» та ознайомився з роботою установки, що імітує розряд блискавки силою струму до 200-250 кА.Розряд такої сили є максимально можливим в природі, це явище зустрічається раз на 10-15 років.

 • 14 липня 2010 | 12:56

  Укладено угоду між Харківською облдержадміністрацією і НАК "Нафтогаз України"

  Як повідомив голова ХОДА Михайло Добкін, вчора ним був підписаний договір про співпрацю між Харківською облдержадміністрацією і НАК «Нафтогаз України». Підписання цього договору стало результатом домовленостей, до яких вдалося дійти в ході робочого візиту першого віце-прем'єр-міністра України Андрія Клюєва до Харкова. Згідно з даним договором Харківська область отримає 50 мільйонів грн. на вирішення питань газифікації. Ці кошти дозволять реалізувати те, що не робилося протягом минулих 5 років, і істотно просунутися в питанні газифікації області.  

 • 14 липня 2010 | 11:07

  Начальник Головного управління з питань сім'ї, молоді та спорту про плани управління

  За неповні півтора місяця роботи Головного управління з питань сім'ї, молоді та спорту Харківської облдержадміністрації вже вибудувані конкретні плани, розроблені і продовжують розроблятися різні програми, впроваджуються певні починання в даній сфері діяльності. Про це в ефірі програми обласного державного радіо «Ранковий ексклюзив» розповів начальник Головного управління Дмитро Перепелиця. 

 • 14 липня 2010 | 10:50

  У наступному році планується збільшити кількість діючих дитячих таборів в Харківському регіоні

  Як повідомив в ході бесіди на радіо в програмі "Ранковий ексклюзив" начальник Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту Дмитро Перепелиця, в 2005 році в Харківській області було 52 дитячих оздоровчих таборів, на сьогоднішній день їх залишилося 37. За цей період оздоровчі табори, і табори відпочинку закривалися, продавалися, переводилися в приватну власність.  На останньому активі області голова ХОДА Михайло Добкін поставив завдання перед прокуратурою та Головним юридичним управлінням ХОДА - перевірити, в чию власність перейшли ці табори. Розглядалося питання, чому великі підприємства, що мають на своєму балансі табори, не відкрили їх у цьому році. На наступний рік поставлено завдання щодо збільшення кількості працюючих таборів в Харківському регіоні. 

 • 14 липня 2010 | 10:00

  Ми повинні залучити якомога більше молоді нашого регіону до спорту. Дмитро Перепелиця

  «Коли я перебував на співбесіді в Міністерстві у справах сім'ї молоді та спорту, яке очолює Равіль Сафіуллін, мене приємно здивував той факт, що  всі начальники та міністри схвалили об'єднання нами управління у справах сім'ї та молоді та управління фізичної культури і спорту в одне Головне управління», - повідомив у програмі обласного радіо "Ранковий ексклюзив" начальник Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту Дмитро Перепелиця. 

 • 14 липня 2010 | 09:34

  На розвиток фізкультурно-спортивної інфраструктури області до кінця року заплановано 12 млн. грн.

  Про це повідомив в програмі обласного радіо "Ранковий ексклюзив" начальник Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту Дмитро Перепелиця. «Ми зробили аналіз стану справ в районах області та подали на сесію план соціально-економічного розвитку області до кінця року. План був затверджений і жоден пункт не був поставлений під сумнів», - зазначив він.      

 • 13 липня 2010 | 19:53

  У Харкові буде затверджена нова редакція Обласної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу

  Члени організаційного комітету з підготовки проведення у Харкові фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року на засіданні ухвалили рішення, яким, зокрема, передбачається у термін до 1 серпня 2010 року винести на розгляд чергової сесії Харківської обласної ради Обласну цільову програму підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в новій редакції та розробити та надати для затвердження план першочергових дій щодо підготовки м. Харкова та Харківської області до фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.  

 • 13 липня 2010 | 19:44

  Будівництво дороги через лісопарк ніяк не вплине на роботу Дитячої залізниці. Віктор Остапчук

  Про це заявив начальник Південної залізниці в ході роботи координаційної ради з підготовки та проведення в Харкові фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. «Що стосується організації там дорожнього руху, то ми з усіма фахівцями попередньо моделювали всю ситуацію, і зараз там опрацьовуються різні можливості, і якщо сьогодні правильно розподілити відповідальність автотранспорту, залізниці, працівників ДАІ - там можна сьогодні організувати нормальний рух»,- підкреслив Віктор Миколайович.  

 • 13 липня 2010 | 19:17

  На фінансування підготовки сфери охорони здоров’я до Євро-2012 з держбюджету ще не виділено жодної копійки. Ігор Шурма

  Як повідомив під час засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в м.Харкові фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу заступник голови ХОДА Ігор Шурма, на фінансування підготовки сфери охорони здоров’я до Євро-2012 з держбюджету ще не виділено жодної копійки. «Галузевою програмою визначені джерела фінансування із державного та місцевих бюджетів у сумі 126,13 млн.грн., у тому числі із місцевого бюджету 52,72 млн.грн. На даний час профінансовано 37,49 млн.грн. із місцевого бюджету, або 71,1% запланованого. Поки що весь тягар підготовки лежить бюджетах Харкова та області», - підкреслив Ігор Шурма.

 • 13 липня 2010 | 19:17

  Харків буде готовий до проведення Євро 2012 на усі 100%. Віктор Христоєв

  Як повідомив в ході наради з підготовки Євро-2012 в Харкові заступник міського голови, директор Департаменту з підготовки до Євро-2012 міськради Віктор Христоєв, для виконання вимог УЄФА Харківській міській раді спільно з Харківською облдержадміністрацією необхідно забезпечити в першочерговому порядку в термін до 01.10.2010 року розробку з подальшим затвердженням у встановленому порядку програмних документів: - Концепції безпеки та охорони громадського порядку (до 01.10.2010 р.) - Плану мобільності приймаючого міста (до 01.08.2010 р.) - Маркетингової концепції приймаючого міста (до 15.08.2010 р.) - Концепції функціонування фан - зони (до 15.08.2010 р.) - Медичної концепції (до 15.08.2010 р.) - Концепції розміщення цільових груп УЄФА та вболівальників (до 01.08.2010 р.) - Концепції обслуговування турніру аеропортом приймаючого міста (до 01.08.2010 р.) «Свої пропозиції ми включили в підсумковий проект рішення Організаційного комітету. У цілому всі питання з підготовки Харкова до Євро 2012 знаходяться на контролі, ми бачимо розуміння керівництва області, і що приємно, працюємо разом єдиною командою. Не викликає сумнівів той факт, що місто буде готово до проведення Євро 2012 на всі 100% », - підкреслив Віктор Христоєв.  

 • 13 липня 2010 | 18:50

  Якщо готелі не будуть підготовлені згідно до вимог УЄФА, ми будемо виключати їх з програми підготовки до Євро 2012. Михайло Добкін

  У ході наради з підготовки Євро-2012 в Харкові директор Департаменту з підготовки до Євро-2012 міськради Віктор Христоєв повідомив, що готелі «Чічіков» та «Київський» до цих пір не розпочали підготовку до прийому гостей чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Готель «Чічіков» ще не приступал до розробки проекту реконструкції, а керівництво готелю «Київський» підготувало проектну документацію, але до робіт з реконструкції ще не приступило.  Як підкреслив голова Харківської облдержадміністрації, співголова оргкомітету з підготовки Харкова і області до чемпіонату Європи 2012 року з футболу Михайло Добкін: «Ми чекаємо від готелів «Чічіков» та «Київський» офіційний відповідей про їх готовність до прийому гостей чемпіонату Європи 2012 року з футболу. І якщо фахівці вирішать, що вони не здатні підготувати свою інфраструктуру відповідно до вимог УЄФА, ми будемо виключати ці готелі з програми підготовки до Євро 2012»

 • 13 липня 2010 | 18:39

  Наступного тижня розпочнеться фінансування робіт з поточного ремонту Окружної дороги Харкова

  Як повідомив сьогодні в ході засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в м.Харкові фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, начальник служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Стельнякович, наступного тижня, швидше за все, розпочнеться фінансування робіт з поточного ремонту Окружної дороги Харкова. Всього цього року на роботи на Окружній дорозі передбачено 350 млн.грн.

 • 13 липня 2010 | 17:40

  Питання другої тренувальної бази має бути вирішене протягом місяця. Михайло Добкін

  Як зазначив сьогодні під час засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в м.Харкові фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, відсутність другої тренувальної бази, підготовка якої була зірвана ФК «Харків», може викликати серйозні претензії з боку УЄФА. «Це питання має бути вирішене протягом місяця», - підкреслив голова ХОДА.

 • 13 липня 2010 | 17:35

  Ми крок за кроком виконуємо взяті на себе зобов'язання з підготовки Харківського регіону до проведення чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Михайло Добкін

  Сьогодні в малому залі Будинку Рад  відбулося чергове засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в м. Харкові фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Як було відзначено в ході наради, міжнародними експертами УЄФА та її президентом Мішелем Платіні була відзначена позитивна динаміка підготовки Харківського регіону до проведення матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. «Незважаючи на тимчасові труднощі і проблеми, ми з Вами крок за кроком виконуємо взяті на себе зобов'язання з підготовки Харкова і області до проведення чемпіонату Європи 2012 року з футболу», - підкреслив Михайло Добкін.  

 • 13 липня 2010 | 17:22

  На «Печенізьке поле» буде запрошено учасників з більшості обласних центрів України

  "Вперше в історії фестивалю «Печенізьке поле» буде запрошено учасників з більшості обласних центрів України", - заявила сьогодні на прес-конференції представник постановочно-режисерської групи фестивалю Тетяна Настаченко.  Вона повідомила, що до участі у фестивалі запрошуються всі бажаючі, але вони будуть проходити суворий відбір. Кожний колектив або фірма, які хочуть брати участь у фестивалі, повинні будуть представити сценарій і спільно з постановочною групою його відпрацювати. Їх виступ має вписуватися у формат фестивалю і відповідати його рівню, - підкреслила представник постановочної групи. 

 • 13 липня 2010 | 15:29

  IX етнічний фестиваль «Печенізьке поле» відбудеться 11 вересня

  IX етнічний фестиваль «Печенізьке поле» відбудеться 11 вересня 2010, - повідомив сьогодні на прес-конференції начальник управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації Дмитро Кузнєцов. «Це продиктовано в тому числі і тим, що 19 вересня відзначатиметься День Харківської області, до якого планується приурочити низку великих заходів, у тому числі фестиваль «Печенізьке поле», - відзначив Кузнєцов.  

 • 13 липня 2010 | 14:46

  Ми повинні бути чітко налаштовані на відстоювання інтересів підприємств Харківської області. Михайло Добкін

  Сьогодні облдержадміністрація працює над налагодженням взаємодії між різними державними структурами, державними підприємствами, профільними Міністерствами, які, зокрема, не завжди завантажують держпідприємства замовленнями, вважаючи за краще іноземні кампанії. «Тут ми повинні бути чітко налаштовані на відстоювання інтересів підприємств Харківської області», - завив в ході сесійного засідання голова ХОДА Михайло Добкін.  

 • 13 липня 2010 | 14:00

  Відповідальність за стан справ на підприємствах повинні розділяти і трудові колективи

  Про це в ході засідання сесії обласної ради заявив голова ХОДА Михайло Добкін: «Я не зовсім поділяю думку профспілок з приводу того, що тільки вони можуть бути ефективним помічником у відстоюванні інтересів трудових колективів. Я неодноразово стикався з тим, що майно багатьох підприємств при потуранні тих же профспілок просто розкрадалося! Відповідальність повинні розділяти і трудові колективи».  

 • 13 липня 2010 | 13:42

  На Харківщині повинен панувати закон, щоб кожен був упевнений у захисті своїх прав. Геннадій Тюрін

  Виступаючи з відповідним словом під час представлення, новоназначенний прокурор Харківської області Геннадій Тюрін подякував за надану довіру і сказав про те, що він буде виконувати всі завдання, поставлені перед ним: «Щоб на Харківщині панував закон, і кожен був упевнений у тому, що його права будуть дотримані». Геннадій Євгенович запевнив присутніх, що всі хороші традиції, які раніше були в прокуратурі, будуть збережені, і що він буде вимагати, перш за все від себе і від колективу, неухильного виконання всіх завдань. У цьому він сподівається на спільні дії і роботу з облдержадміністрацією та місцевими органами влади.  

 • 13 липня 2010 | 13:34

  В області вживаються заходи з легалізації робочих місць

  «Серед проблем, які негативно впливають на стан зайнятості населення, є поширення неформальної зайнятості, насамперед у сфері малого бізнесу. Наслідком відсутності офіційних трудових відносин між роботодавцем та найманим працівником, виплати заробітної плати в «конвертах» є соціальна незахищеність самого працівника та недоотримання коштів місцевими бюджетами, Пенсійним фондом України та фондами державного соціального страхування. З метою вирішення даної проблеми в області діє Угода про вжиття спільних заходів щодо легалізації робочих місць та доходів. Практична реалізація положень Угоди здійснюється територіальними комісіями з легалізації робочих місць в кожному районі та місті області», - зазначив під час засідання сесії обласної ради заступник голови ХОДА Ігор Шурма.

 • 13 липня 2010 | 13:30

  До вирішення питань погашення заборгованостей з виплати зарплати повинні підключитися правоохоронні органи

  Як відзначив в ході сесійного засідання голова ХОДА Михайло Добкін, у вирішенні питання погашення заборгованостей по заробітній платі на підприємствах області нарешті необхідно «отримати реальну можливість побачити реальні дії правоохоронних органів». «На сьогоднішній день прокуратура фактично самоусунулася від виконання своїх прямих обов'язків. Немає жодної кримінальної справи, порушеної за фактом невчасної виплати зарплати. На всю Харківську область жодної кримінальної справи», - підкреслив Михайло Добкін.  

 • 13 липня 2010 | 13:15

  Питання відшкодування збитків у сфері ЖКГ необхідно вирішувати на державному рівні

  Збиткова робота комунальних підприємств через тривалу дію тарифів, які повністю не покривають фактичних витрат виробництва послуг, ускладнює ситуацію в житлово-комунальному господарстві. Питання відшкодування цих збитків необхідно вирішувати на державному рівні. За умови підтримки держави у вирішенні цього питання підприємства зможуть розрахуватись по заборгованості за природний газ. Обласна державна адміністрація працює в цьому напрямку з центральними органами влади.

 • 13 липня 2010 | 13:07

  Рівень безробіття у Харківській області зменшився

  Як повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, за даними вибіркових обстежень населення у поточному році спостерігається підвищення в регіоні економічної активності населення, зростання зайнятості і скорочення безробіття. З початку року рівень економічної активності працездатного населення зріс до 73,2%, рівень зайнятості - до 66,8%, рівень безробіття зменшився до 8,7% проти 9,4% минулого року. Рівень зареєстрованого безробіття на регіональному ринку праці також зменшився та становив в середньому 1,8%, проти 2,9% у 2009 році.

 • 13 липня 2010 | 13:07

  У тому, що Харків має сьогодні високий рейтинг, заслуга всіх людей, у тому числі і прокуратури. Михайло Добкін

  Сьогодні колективу обласної прокуратури був представлений новий керівник. У процедурі знайомства з новопризначеним прокурором Харківської області Геннадієм Тюріним взяв участь голова ХОДА Михайло Добкін. «Харківщина завжди була кузнею кадрів, де керівники мають особливу харизму і бачення розвитку тієї структури, яку вони очолюють, - сказав, звертаючись до Геннадія Євгеновича, голова облдержадміністрації.  

 • 13 липня 2010 | 13:06

  Підготовка до осінньо-зимового періоду проводиться згідно з затвердженими графіками

  На виконання розпорядження Голови обласної державної адміністрації Михайла Добкіна в районах та містах області проводяться виїзні засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2010-2011 років.   

 • 13 липня 2010 | 13:04

  Харківська облрада виділила 250 тис. грн на ліквідацію наслідків повені в Чернівецькій області

  Сьогодні на засіданні сесії Харківської обласної ради було ухвалено рішення про виділення 250 тис. грн. на ліквідацію наслідків повені в Чернівецькій області. Нагадаємо, голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв звернувся до голови Харківської облдержадміністрації Михайлу Добкіну і жителям Харківської області з проханням відгукнутися на загальну біду і, по можливості, надати необхідну допомогу постраждалому населенню Чернівецької області.  

 • 13 липня 2010 | 13:01

  На 12 липня рівень розрахунків підприємств ТКЕ за природний газ склав 76%

  З метою забезпечення своєчасного початку нового опалювального періоду теплопостачальними підприємствами вживаються заходи щодо погашення заборгованості за природний газ. Станом на 12 липня рівень розрахунків теплопостачальних підприємств за природний газ, спожитий в опалювальному сезоні 2009-2010 років, склав 76%.    

 • 13 липня 2010 | 12:59

  Обласна влада постійно вживає заходи з погашення боргів із виплати зарплати та внесків до Пенсійного фонду. Ігор Шурма

  Як зазначив сьогодні під час засідання сесії обласної ради заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, обласна влада постійно вживає заходи з погашення боргів із виплати зарплати та внесків до Пенсійного фонду. «Зокрема, районними управліннями праці та соціального захисту населення з початку року до органів прокуратури направлено матеріали щодо порушення законодавства про працю на 199 керівників підприємств. Проте, порушено лише 3 кримінальні справи», - зазначив заступник голови ХОДА.

 • 13 липня 2010 | 12:39

  За 6 місяців підприємства області перерахували до Пенсійного фонду більше 3,2 млрд.грн.

  Як повідомив сьогодні під час засідання сесії обласної ради заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, за підсумками 6 місяців поточного року в бюджет Пенсійного фонду області надійшло 3 млрд. 256,6 млн.грн., що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 333,7 млн.грн. (11,4%). «В останні місяці спостерігається позитивна тенденція суттєвого збільшення надходжень. Так, в червні в бюджет Фонду надійшло 650 млн.грн., що на 116 млн.грн. більше, ніж у травні», - зазначив Ігор Шурма.

 • 13 липня 2010 | 12:29

  Шлях вирішення проблеми погашення заборгованості по заробітній платі - взаємна кооперація між підприємствами Харківської області та України в цілому

  Головна задача при вирішенні проблеми погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах області - пошук внутрішніх резервів шляхом взаємної кооперації між підприємствами Харківської області та України в цілому. Про це під час пленарного засідання LIX сесії обласної ради V скликання заявив голова обласної державної адміністрації Михайло Добкін.  

Вверх