ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 24 червня 2010 | 14:23

  Обласна, міська влада і приватні інвестори сьогодні згуртовані як ніколи. Юрій Сапронов

  Сьогодні заступник голови ХОДА Юрій Сапронов зробив заяву з приводу звернення до Президента УЄФА Мішеля Платіні низки громадських організацій із звинуваченнями на адресу влади Харкова як міста, що приймає Чемпіонат Євро-2012. У заяві, зокрема, говориться: «Вважаю за необхідне зробити заяву як заступник голови обласної державної адміністрації, у віданні якого працює управління з підготовки ЄВРО-2012, – ми дуже цінуємо і щиро дякуємо УЄФА і особисто пана Платіні за надану місту Харкову високу довіру у проведенні матчів ЄВРО-2012. Обласна, міська влада і приватні інвестори сьогодні згуртовані як ніколи у вирішенні всіх без винятку питань, пов'язаних з підготовкою, будівництвом, ремонтом та реконструкцією об'єктів інфраструктури міста, стадіону, аеропорту, готельного господарства, доріг. Листи спотворюють сенс що відбуваються в місті Харкові щогодинних, щоденних робіт всієї міської громади щодо підготовки міста до ЄВРО-2012».

 • 24 червня 2010 | 13:42

  Учасники виїзної колегії Міністерства з питань житлово-комунального господарства ознайомилися з роботою очисних споруд Харківщини

  24 червня виїзна колегія Міністерства з питань житлово-комунального господарства відвідала комунальне підприємство “Харківкомуночиствод”. В рамках програми відвідування підприємства колегія ознайомилась з комплексами біологічної очистки “Диканівський” та “Безлюдівський”.

 • 24 червня 2010 | 09:32

  До уваги ЗМІ!

  Сьогодні о 14:00 в малому залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) заява заступника голови ХОДА Юрія Сапронова «Хто не зацікавлений у проведенні Євро-2012 у Харкові».

 • 24 червня 2010 | 08:42

  Події дня

  Сьогодні, 24 червня, в Харкові працюватиме виїзна колегія Міністерства житлового господарства України з розгляду питання «Про реалізацію виконання Загальнодержавної програми «Питна вода України на 2006-2020 роки» та відповідних регіональних програм у 2009 році». О 12:00 в Харківській обласній універсальній науковій бібліотеці (вул. Кооперативна, 13/2) відбудеться урочисте відкриття обласного навчального центру, створеного в рамках програми “Бібліоміст”.  

 • 24 червня 2010 | 08:35

  Сьогодні у Харкові відбувається виїзне засідання колегії Міністерства з питань житлово-комунального господарства

  Сьогодні, в четвер, 24 червня в Харкові відбувається виїзне засідання колегії Міністерства з питань житлово-комунального господарства України, на якому буде розглянуте питання «Про реалізацію виконання Загальнодержавної програми «Питна вода України на 2006-2020 роки» та відповідних регіональних програм у 2009 році». О 10.00 в Харківській національній академії міського господарства (вул. Маршала Бажанова, 17) учасники колегії оглянуть виставку обладнання, новітніх технологій, пов’язаних з поліпшенням якості питної води. О 10:30 розпочнеться об’їзд об’єктів, на яких застосовуються сучасні технології очищення, контролю та поліпшення якості води. Збір акредитованих журналістів о 10:15 біля центрального входу в Харківську національну академію міського господарства (вул. Революції, 12). О 15:00 у залі засідань вченої ради Харківської національної академії міського господарства (вул. Революції, 12) з доповіддю з питання «Про організацію роботи щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду, передбачених для реалізації Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки та Загальнодержавної програми «Питна вода України» на 2006 – 2020 роки» виступить заступник міністра з питань житлово-комунального господарства Руслан Крамаренко. О 16:00 у залі засідань вченої ради Харківської національної академії міського господарства відбудеться засідання колегії та підписання Меморандуму про співробітництво між Міністерством з питань житлово-комунального господарства та Харківською обласною державною адміністрацією. Пряма трансляція цього заходу відбуватиметься на телеканалі «ОТБ».

 • 23 червня 2010 | 19:08

  Юрій Сапронов привітав ПАТ «Мегабанк» з 20-річчям

  На урочистому зібранні з нагоди 20-річчя ПАТ «Мегабанк» заступник голови ХОДА Юрій Сапронов привітав всіх працівників установи та побажав їм успіхів у роботі, професійного зростання, здоров'я і благополуччя.  

 • 23 червня 2010 | 12:56

  Володимиру Бабаєву присвоєно звання «Почесний громадянин міста Харкова»

  Першому заступнику голови Харківської обласної державної адміністрації Володимиру Бабаєву присвоєно звання «Почесний громадянин міста Харкова». Таке рішення ухвалили сьогодні депутати Харківської міської ради.

 • 23 червня 2010 | 12:24

  24 червня відбудеться урочисте відкриття обласного навчального центру, створеного в рамках програми “Бібліоміст”

  24 червня 2010 року о 12.00 у приміщенні Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки (вул. Кооперативна, 13/2) відбудеться урочисте відкриття обласного навчального центру, створеного в рамках програми “Бібліоміст”. Під час заходу буде проведено презентацію проекту “Бібліоміст”, інформаційного Інтернет-порталу “Культура Харківщини”, віртуального туристичного інформаційного центру та тренінг “Інтернет, як додатковий засіб спілкування людей похилого віку”.

 • 23 червня 2010 | 11:45

  Стартував Міжнародний конкурс інноваційних проектів «Харківські ініціативи»

  За рішенням Голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна в області буде проведено Міжнародний конкурс інноваційних проектів «Харківські ініціативи», в якому зможуть взяти участь не тільки українські, але й закордонні автори проектів, які готові реалізувати свої ідеї на Харківщині.

 • 23 червня 2010 | 11:38

  Для вирішення проблем на ринку чорних і кольорових металів в Харківській області до співпраці будуть покликані найбільші структури цієї сфери. Юрій Сапронов

  «У рамках антикорупційного комітету, який очолює голова Харківської облагосадміністраціі Михайло Добкін, мені було доручено проаналізувати ринок металобрухту в Харківській області. Ми провели на минулому тижні раптовий рейд, не попередивши нікого, у тому числі силові структури. В результаті цього рейду в районі ХТЗ, ми перевірили три майданчики, на яких знайшли величезну кількість порушень.  

 • 23 червня 2010 | 11:21

  Ситуація на ринку чорних і кольорових металів в Харківській області повинна кардинально змінитися. Юрій Сапронов

  Як повідомив в ході радіопрограми "Ранковий ексклюзив" заступник голови Харківської обласної державної адміністрації з економічних питань Юрій Сапронов,ситуація на ринку кольорових і чорних металів в Харківській області незабаром кардинально зміниться внаслідок створення в області антикорупційного комітету,який очолив губернатор Михайло Добкін.  

 • 23 червня 2010 | 10:13

  Методика зубопротезування потребує новітніх технологій. Ігор Шурма

  «Одним с сегментів соціального захисту пенсіонерів є державна програма з зубопротезування. На жаль, методики, якими проводиться зубопротезування, зараз вже віджили свій вік. Тому вони потребують новітніх технологій, і однією з таких технологій є зубопротезування хірургічним способом із застосуванням імплантів», - повідомив заступник голови ХОДА Ігор Шурма.

 • 23 червня 2010 | 10:06

  Соціальний захист, конкурентоспроможна економіка, ефективне державне управління: три основних блоки Програми економічних реформ

  Одна з головних цілей Програми економічних реформ, яка була представлена 2 червня 2010 року, - максимально убезпечити незахищені верстви населення України від ризиків, які супроводжують будь-які серйозні реформи, - пояснив під час програми "Ранковий ексклюзив" на обласному радіо заступник голови ХОДА Юрій Сапронов.

 • 23 червня 2010 | 08:03

  Події дня

  Сьогодні, в середу, 23 червня, о 10:00 в Харківській національній академії міського господарства (вул. Маршала Бажанова, 17) розпочне роботу виставка в межах програми "Питна вода України". Продовжить роботу виставки засідання всеукраїнської асоціації "Питна вода України". Об 11:00 у Харківському державному академічному театрі російської драми ім. А.С. Пушкіна (вул. Чернишевського, 11) відбудеться звітно-виборна конференція Харківської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».  О 14:00 у виставковому залі Харківського обласного центру народної творчості (вул. Пушкінська, 62) відкриється персональна виставка живопису Євгена Варибруса "Мій Мальовничий край".  О 17:30 в Українському культурному центрі «Юність» (вул. Університетська, 25) розпочнеться святковий вечір до Дня Конституції України «Живи, розцвітай незалежна держава».

 • 22 червня 2010 | 18:10

  Ігор Шурма провів особистий прийом громадян

  Сьогодні заступник голови ХОДА Ігор Шурма провів особистий прийом громадян. На прийом записалися 20 мешканців міста і області. Звернення стосувалися питань працевлаштування, виплати пенсій, надання соціальної та медичної допомоги тощо. Усі питання взяті на контроль.

 • 22 червня 2010 | 17:49

  У Харківській області переглянуто більше 180 договорів про оренду водойм

  За дорученням голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна в регіоні переглядаються всі договори про оренду водойм.У документ включаються відразу два нових пункти - про відповідальність орендарів за безпеку на воді та про впорядкування дамби.

 • 22 червня 2010 | 17:12

  У Харківській області обладнуються нові місця для купання

  У Харківській області йде робота по збільшенню кількості обладнаних місць для купання. У кожному районі обладнуються нові місця.

 • 22 червня 2010 | 16:48

  З початку року в Харківській області потонуло 45 осіб

  У 2010 році в Харківській області значно збільшилася кількість загиблих на воді людей. Якщо в 2009 році за цей період в регіоні потонуло 27 людей, троє з яких - діти, то в цьому році потопельників вже 45. З них четверо - неповнолітні.

 • 22 червня 2010 | 16:33

  Боєприпаси, що залишилися на 61-му арсеналі в м. Лозова, будуть повністю утилізовані протягом 3 років

  Як повідомив сьогодні на прес-конференції начальник Головного управління з питань надзвичайних ситуацій ХОДА Володимир Росоха, згідно з державною програмою боєприпаси, що залишилися на 61-му арсеналі в м. Лозова, будуть повністю утилізовані протягом 3 років. Ця робота доручена підрозділам МНС.

 • 22 червня 2010 | 16:19

  Через посушливу погоду в Харківській області встановлений високий рівень небезпеки виникнення лісових пожеж

  Через посушливу погоду, яка встановилася останнім часом, в Харківській області встановлено 4-й рівень (один з найвищих) небезпеки виникнення лісових пожеж. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив начальник Головного управління з питань надзвичайних ситуацій ХОДА Володимир Росоха.

 • 22 червня 2010 | 16:16

  Усі діючі бази відпочинку в Харківській області безпечні для відпочиваючих

  Співробітники МНС перевірили всі бази відпочинку в Харківській області на рівень безпеки для відпочиваючих. Усі вони відповідають необхідним нормам.

 • 22 червня 2010 | 16:01

  23 червня відкривається виставка робіт харківського художника Євгена Варибруса „Мій мальовничий край”

  23 червня о 14.00 у виставкова зала Харківського обласного центру народної творчості відкривається виставка робіт художника Євгена Варибруса „Мій мальовничий край”. На виставці буде представлено близько 80 ліричних етюдів художника, написаних у 1970–2010 рр.  

 • 22 червня 2010 | 15:53

  Кількість лісових пожеж в області зменшилася майже в 2,5 рази

  Як повідомив сьогодні на прес-конференції начальник Головного управління з питань надзвичайних ситуацій ХОДА Володимир Росоха, станом на 22 червня в області сталося 182 лісових пожежі, вогнем знищено 32 га лісу. За аналогічний період 2010 р. було зафіксовано 400 лісових пожеж, вогнем знищено 165 га лісу. «Кількість лісових пожеж зменшилася в 2,5 рази. Це свідчить про те, що організаційні заходи щодо недопущення виникнення лісових пожеж, проведені облдержадміністрацією та райадміністраціями, дають свої позитивні результати», - підкреслив Володимир Росоха.

 • 22 червня 2010 | 15:50

  У Харківській області з початку року навчено 150 матросів-рятувальників

  Влітку 2009 року на водоймищах Харківської області відчувався дефіцит матросів-рятувальників. У цьому році ця проблема вже вирішена, - розповів на прес-конференції 22 червня начальник Головного управління з питань надзвичайних ситуацій ХОДА Володимир Росоха. «Ліцензію на підготовку матросів-рятувальників отримали наша Харківська комунальна водолазна станція і Харківський національний університет цивільної оборони. У цьому році ми вже підготували близько 150 матросів-рятувальників, які сьогодні успішно працюють на водоймищах Харківської області», - повідомив він.

 • 22 червня 2010 | 15:31

  Навчання з ліквідації лісових пожеж будуть проведені у всіх районах Харківської області

  Як повідомив сьогодні на прес-конференції начальник Головного управління з питань надзвичайних ситуацій ХОДА Володимир Росоха, 11 червня в Зміївському районі Харківської області були проведені навчання з гасіння великих лісових пожеж. Зокрема, проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, комплексне тактичне навчання зі Зміївської евакуаційної комісією, службами ГО району з евакуації жителів при загрозі виникнення лісової пожежі, відпрацьовані дії з ліквідації пожеж.

 • 22 червня 2010 | 15:26

  23 червня відбудеться святковий вечір до Дня Конституції України «Живи, розцвітай незалежна держава»

  23 червня  о 17.30 до Дня Конституції України в Українському культурному центрі «Юність» відбудеться святковий вечір «Живи, розцвітай незалежна держава» за участю творчих колективів та окремих солістів Безлюдівського районного будинку культури: учасників літературної студії «Промінь», вокальних ансамблів «Душі криниця», «Сузір`я», дитячого ансамблю «Калейдоскоп», композитора та співака О. Аулова, співаків Т. Рейс, Л. Шевченко, В. Міхаєва, а також гурту «Козацька слобода», дитячих танцювальних колективів «Азарт», «Зелений лист» та циркової студії «Бенефіс» Українського культурного центру «Юність».  

 • 22 червня 2010 | 15:25

  Сьогодні оздоровчий дитячий табір «Орлятко» відкрив сезон

  Сьогодні оздоровчий табір «Орлятко» в Ізюмському районі прийняв першу зміну дітей. А ще недавно відкриття цієї установи знаходилося під загрозою через те, що в один день частина берегової зони дитячого табору перетворилася на будівельний майданчик і була огороджена високим парканом.  

 • 22 червня 2010 | 14:34

  Площа збирання ранніх зернових в області в поточному році становитиме 598,2 тис. га

  Як повідомив під час наради з адміністративно-господарським активом області начальник Головного управлянні АПР ХОДА Ігор Зубрич, площа збирання ранніх зернових в області в поточному році становитиме 598,2 тис. га. В тому числі планується зібрати 252 тис. га озимих зернових культур та 346 тис. га ярих.  

 • 22 червня 2010 | 13:25

  Відбулося друге засідання Штабу з підготовки та проведення літньої кампанії з оздоровлення та відпочинку дітей у 2010 році

  На другому засіданні обласного Штабу з питань підготовки та проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2010 році, заступник голови ХОДА Євген Савін та начальник Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту Дмитро Перепелиця прийняли звіти голів райдержадміністрацій про початок та хід дитячої оздоровчої кампанії 2010 року.  

 • 22 червня 2010 | 12:55

  Студенти «ХПІ» посіли призові місця на VII Чемпіонаті Європи серед університетів з бадмінтону у Нансі

  Студенти Національного технічного університету «ХПІ» представили збірну команду України на VII Чемпіонаті Європи серед університетів з бадмінтону, який відбувся з 15 по 21 червня 2010 року в м. Нансі( Франція). Команда НТУ «ХПІ» посіла друге місце в командних змаганнях, в особистому турнірі у чоловіків золоту медаль завоював Дмитро Завадський. В чоловічий парній категорії золоту медаль завоювали Дмитро Завадський та Віталій Конов. В жіночій одиночній категорії бронзову медаль принесли Олена Прус і Марія Діптан. В турнірі взяли участь 190 учасників з 21 команди.  

Вверх