ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 08 вересня 2010 | 10:59

  Питання підготовки ЖКГ області до зими – на постійному контролі облдержадміністрації

  На сьогоднішній день в цілому Харківська обласна державна адміністрація проводить всю необхідну роботу з органами місцевого самоврядування, з районним державними адміністраціями щодо своєчасної підготовки до осінньо-зимового періоду 2010-2011 років. Про це в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» обласного державного радіо повідомив заступник голови ХОДА Валентин Дулуб.  

 • 08 вересня 2010 | 08:06

  Міністр АПК привітав хліборобів Харківщини з намолотом першого мільйону тонн зерна нового врожаю

  Міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк привітав працівників агропромислового комплексу Харківської області з намолотом першого мільйону тонн зерна нового врожаю. «Цей успіх, якого ви досягли, не дивлячись на складні погодні умови цього року, став можливим завдяки чіткій організаційній роботі керівних органів всіх рівнів в поєднанні з самовідданою працею трудівників ланів. Хай і далі колосяться щедрим врожаєм ниви Харківщини, втілюються в життя всі плани та задуми на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу», - мовиться в телеграмі.

 • 08 вересня 2010 | 08:05

  Події дня

  Сьогодні, 8 вересня 2010 року, о 13:30 розпочнеться брифінг заступника голови ХОДА Ігоря Шурми "Про соціальний захист населення під час оптимізації тарифів на газ та послуги ЖКГ". Прес-центр ХОДА (вул. Сумська, 64, 5 пов.) О 14:00 відбудеться прес-конференція заступника голови - керівника апарату ХОДА Василя Хоми "Рейтингове оцінювання апаратної роботи РДА". Прес-центр ХОДА (вул. Сумська, 64, 5 пов.) О 19:00 на Українсько-польському меморіалі жертв тоталітарного режиму, П'ятихатки, відбудеться урочиста церемонія покладання квітів.  

 • 07 вересня 2010 | 18:47

  Етнофестиваль «Печенізьке поле-2010» пройде без алкогольних напоїв, але з вишиванками

  На території містечка етнофестивалю «Печенізьке поле» буде заборонено розпивання алкогольних напоїв, - повідомив 7 вересня голова ХОДА Михайло Добкін. «Ми ухвалили рішення заборонити розпивання всіх алкогольних і слабоалкогольних напоїв, щоб люди тут дихали повітрям, набиралися здоров'я. Ми за тверезий спосіб життя», - зазначив він.

 • 07 вересня 2010 | 18:42

  Валентин Дулуб взяв участь у селекторній нараді Міністерства ЖКГ України

  Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб взяв участь в селекторній нараді Міністерства з питань житлово-комунального господарства України. Під час наради обговорювалися питання стану виконання заходів, передбачених Загальнодержавною програмою реформування та розвитку житлово-комунального господарства, підготовки об'єктів житлово-комунального господарства, міського електротранспорту та об'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років, стану розрахунків підприємств ЖКГ за спожиті енергоносії.

 • 07 вересня 2010 | 18:35

  Для зручності глядачів етнофестивалю «Печенізьке поле» курсуватимуть комфортабельні автобуси

  За словами начальника Управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації Дмитра Кузнєцова, для зручності глядачів етнофестивалю «Печенізьке поле» 12 вересня курсувтимуть комфортабельні автобуси, які доставлять харків'ян на Печенізьке водосховище.  

 • 07 вересня 2010 | 18:33

  Я думаю, що кожен знайде собі на «Печенізькому полі» цікаве заняття. Михайло Добкін

  Організатори дев'ятого етнофестивалю «Печенізьке поле» приготували для гостей заходу безліч сюрпризів. Велика сцена, де виступатимуть різні колективи етнічної спрямованості, буде встановлена на воді в 10 метрах від берега за допомогою військових понтонів, які встановлять військовослужбовці 91-го інженерного полку. На території стилізованого містечка фестивалю можна буде навчитися ліпити горщики, кувати залізо і доїти козу, а також позмагатися у швидкісному поїданні сала та інших приємних видах «спорту».

 • 07 вересня 2010 | 18:31

  Добкін буде домагатися врахування інтересів Харківщини у державному бюджеті

  Головне питання, яке розглядатиметься на засіданні Ради регіонів 9 вересня, - це підготовка і прийняття бюджету 2011 року. Про це заявив сьогодні під час робочої поїздки до Печенізького району голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. Він підкреслив, що буде домагатися, щоб у бюджеті знайшли відображення інтереси Харківської області.

 • 07 вересня 2010 | 16:20

  Мусульмани Харківщини провели Іфтар

  6 вересня начальник управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Харківської облдержадміністрації Володимир Зінченко та начальник відділу у справах релігій облдержадміністрації Ольга Чернявська провели зустріч з керівниками та членами мусульманських релігійних та національно-культурних об’єднань області під час проведення Іфтару – вечірньої трапези для тих, хто поститься у священний місяць Рамадан. 

 • 07 вересня 2010 | 15:45

  Такі заходи як «Печенізьке поле» дуже важливі, головне - відійти від «шароварщини». Михайло Добкін

  «Такі заходи як «Печенізьке поле» дуже важливі, з якого б приводу вони не проводилися. Найголовніше - піти від «шароварщини», щоб не показувати те, що насправді не є частиною нашої культури, а привнесено сюди і нав'язується штучно, а також видається як єдине, що може уособлювати все українське», - зазначив голова ХОДА Михайло Добкін в ході робочої поїздки до Печенізького району.

 • 07 вересня 2010 | 15:15

  Ми сьогодні вирішуємо проблеми вчорашнього дня, але настане час, коли ми будемо працювати тільки на перспективу. Михайло Добкін

  Про це заявив сьогодні під час робочої поїздки до Печенізького району голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. За його словами, вирішення всіх існуючих у регіоні проблем одночасно неможливо, а вирішення найгостріших питань при неповному фінансуванні можливе лише в рамках певних довгострокових програм, необхідність яких визначають самі люди.

 • 07 вересня 2010 | 15:02

  Великі торгові мережі більше не зможуть прикриватися єдиним податком. Юрій Сапронов

  Як повідомив віце-губернатор Юрій Сапронов з посиланням на Прем'єр-міністра України Миколу Азарова, поняття «єдиного податку» залишиться в новому Податковому кодексі, але зазнає деяких змін. «Після ухвалення Податкового кодексу право працювати на єдиному податку отримають ті підприємці, річний дохід яких не перевищує 300 тис. грн. Також вводяться деякі інші обмеження.  

 • 07 вересня 2010 | 15:00

  Податок на доходи від депозитів торкнеться тільки багатих. Юрій Сапронов

  «Новий Податковий кодекс передбачає податок на доходи від депозитів, але платити його будуть не всі громадяни, а тільки ті, чиї вклади перевищують 200 тис. грн. Таких в Україні небагато, а сама ставка податку, яку озвучив прем'єр-міністр, досить щадна - 5% », - заявив заступник голови облдержадміністрації Юрій Сапронов.  

 • 07 вересня 2010 | 14:03

  Харківську область відвідають учасники щорічного Міжнародного Катинського моторейду

  8-9 вересня Харківську область відвідають польські учасники щорічного Міжнародного Катинського моторейду. Близько ста мотоциклістів виїхали з міста Варшава Республіки Польща і прямують через Росію, Білорусь, Україну,  де вшанують пам'ять загиблих польських офіцерів.

 • 07 вересня 2010 | 13:36

  У Харківській області більше 2 млн. грн. буде спрямовано на ремонт будинків культури

  Найближчим часом в Харківській області буде проведена інспекція клубів і будинків культури в селах і районах регіону. Відповідно до отриманих даних буде розроблена програма з відновлення об'єктів культури. Про це в ході брифінгу за підсумками робочої поїздки до Печенізького району повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.  

 • 07 вересня 2010 | 13:15

  Центральна районна лікарня у Печенігах буде обладнана новим УЗД-апаратом

  Найближчим часом Печенізька районна лікарня буде оснащена сучасним УЗД-апаратом. Про це заявив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін під час робочої поїздки до Печенізького району.«У нас далекосяжні плани з переоснащення дитячих і районних лікарень. Вже досягнута домовленість з Міністерством охорони здоров'я про надходження до Харківської області нового медичного обладнання. Зокрема, днями Печенізька лікарня поповниться новим обладнанням - самим сучасним УЗД-апаратом», - зазначив він. 

 • 07 вересня 2010 | 11:30

  Інформація про індекс інфляції по Україні

  За інформацією Головного управління статистики у Харківській області, індекс інфляції по Україні за серпень 2010 р. становив 101,2%. Інформація розміщена на автовідповідачі 050-3000-575.

 • 07 вересня 2010 | 11:26

  У Печенігах до кінця поточного року відкриється Будинок культури

  У ході робочої поїздки до Печенізького району голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін відвідав  Клуб культури і відпочинку, що будується в районному центрі. Будинок побудований у 1936 році і з 1997 року його було закрито за висновком експертів. Всі культурні заходи в районі проходили на базі музичної та загальноосвітньої шкіл. 

 • 07 вересня 2010 | 11:02

  Товаровиробники Харківської області візьмуть участь у київській виставці - ярмарку сільськогосподарської продукції (доповнено)

  На виконання доручень Уряду щодо наповнення споживчого ринку продовольчими товарами, забезпечення стабілізації цінової ситуації, запобігання зловживанням під час формування цін на продукти харчування від11 вересня на території Національного комплексу «Експоцентр України» та ТОВ «Міжнародний виставковий центр» (м. Київ) розпочинає роботу постійно діюча виставка – ярмарок із продажу сільськогосподарської продукції.  

 • 07 вересня 2010 | 10:41

  Михайло Добкін відвідує Печенізький район

  Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін знаходиться з робочим візитом у Печенізькому районі. Він планує відвідати об'єкти соціальної та культурної сфери, а також ознайомитися з ходом підготовки до етнофестивалю «Печенізьке поле». У ці хвилини Михайло Добкін ознайомився з роботою Печенізької центральної районної лікарні.  

 • 07 вересня 2010 | 10:29

  До уваги журналістів

  12 вересня 2010 року, в рамках святкування 245-річчя Харківської області відбудеться етнофестиваль «Печенізьке поле». Журналістам, які бажають взяти участь у висвітленні роботи фестивалю, прохання зареєструватися за телефоном: 700-03-31 або 700-17-49 до 18:00 четверга 9 вересня 2010р. Інформація необхідна для визначення кількості посадочних місць в автотранспорті! 

 • 07 вересня 2010 | 09:40

  Харків довів свою здатність бути європейським центром. Юрій Сапронов

  Харків'яни пишаються тим, що Європа високо оцінила роботу, яку виконала територіальна громада міста з наведення порядку у власному домі. Отримання четвертої європейської нагороди - Призу Ради Європи - підтвердження того, що шлях, обраний нашим містом - прагнення до високих європейських стандартів життя - єдино вірний і своєчасний. Також харків'яни раді тому, що європейська спільнота високо оцінила прагнення Харкова залишатися екологічно чистим, «зеленим» містом, що відзначено високими гостями з Європи під час їх перебування в місті 23 серпня:

 • 07 вересня 2010 | 08:50

  Саме на основі досвіду таких підприємств, як АФ «Сади України», необхідно розвивати сільське господарство нашої країни в цілому. Михайло Добкін

  «Відвідавши День поля, я отримав ще один привід пишатися своєю країною, і тими людьми, які в ній живуть. У дуже складних умовах, за відсутності стабільності, при часто зміновавшихся правилах гри люди навчилися досягати результатів, які можуть бути предметом мріянь для будь-якої міцної, стабільної і в хорошому сенсі слова консервативної аграрної країни,- поділився своїми враженнями під час ефіру програми «Зворотний зв'язок» обласного державного радіо голова ХОДА Михайло Добкін.

 • 07 вересня 2010 | 08:45

  Ми повинні бути цікавою і стабільною для інвесторів країною. Михайло Добкін

  Як повідомив в ефірі програми обласного державного радіо «Зворотний зв'язок» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, Президент України Віктор Янукович реорганізував Консультативну раду з питань іноземних інвестицій в Україні в Раду вітчизняних і зарубіжних інвесторів. Рада створена з метою сприяння залученню та ефективному використанню вітчизняних і зарубіжних інвестицій для забезпечення розвитку економіки України, прискорення її інтеграції в європейську і світову економічні системи.  

 • 07 вересня 2010 | 08:40

  Такого високого рівня розрахунків за газ у Харківській області не було ніколи. Михайло Добкін

  «Рівень розрахунків сьогодні в Харківській області 80%. Область ще ніколи не розраховувалася на такому високому рівні», - заявив в ефірі обласного радіо голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.  За його словами, в цьому сезоні населення платить справно, але є борги у підприємств, які накопичилися не з вини населення або керівництва підприємств, а через недосконалість нинішнього законодавства. Ці борги виникли через різницю в тарифах.

 • 07 вересня 2010 | 08:35

  Етнофестиваль «Печенізьке поле» покаже своїм гостям справжню Слобожанщину. Михайло Добкін

  Фестиваль «Печенізьке поле», який відбудеться на Харківщині 12 вересня, обіцяє стати дуже цікавим, - зазначив під час програми «Зворотний зв'язок» на обласному радіо голова ХОДА Михайло Добкін. «Ми придумали дуже багато цікавих креативних речей для гостей. Я хочу, щоб всі побачили іншу Україну, щоб всі побачили справжню Слобожанщину з її колоритом, з її менталітетом, з її любов'ю до рідного краю і пам'яттю до історії. Я дуже хочу, щоб всі гості, які 12 вересня вперше відвідають цей фестиваль, остаточно переконалися, що повноцінна культурна спадщина нашої країни без Слобожанщини неможливо», - сказав голова області.

 • 07 вересня 2010 | 08:30

  Можливість України бути солідним і стабільним партнером не повинна бути покладена на вівтар швидкого прибутку. Михайло Добкін

  «Я тільки вітаю, щоб Україна була світовим лідером з виробництва соняшнику, але тільки щоб це не шкодило нашому сільському господарству. Я вважаю, що було б краще, якби ми не соняшник експортували, а виробляли в достатній кількості олію і продавали вже перероблений продукт», - заявив сьогодні в ефірі програми «Зворотній зв'язок» обласного державного радіо голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, коментуючи інформацію про те, що Україна стала світовим лідером з виробництва соняшнику.

 • 07 вересня 2010 | 08:25

  У Харківській області ведеться робота по боротьбі з неякісною м'ясною сировиною

  Якщо м'ясопереробні підприємства хочуть, щоб в якості їхньої продукції не сумнівалися, вони повинні використовувати хорошу сировину, а не низькосортне імпортне м'ясо, - підкреслює голова ХОДА Михайло Добкін. За його словами, в Харківській області робота по боротьбі з неякісною імпортною сировиною вже дає свій результат.

 • 07 вересня 2010 | 08:20

  Недолік підручників компенсує висока кваліфікація вчителів. Михайло Добкін

  Виступаючи в ефірі обласного радіо, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін заявив, що можливість користуватися інтернет-підручниками буде в учнів оснащених комп'ютерами 82% міських і 74% сільських шкіл Харківської області. В інших школах недолік підручників компенсує висока кваліфікація вчителів.  «На перше місце виходить особисте вміння вчителя дати максимальну кількість інформації і знань учням. Потрібно пам'ятати, що підручник призначений у першу чергу для виконання домашніх завдань. Що стосується домашніх завдань, у нас в переважній більшості досвідчені вчителі з великим стажем і хорошим досвідом - вони зможуть компенсувати недолік підручників », - зазначив губернатор. 

 • 07 вересня 2010 | 08:15

  У недалекому майбутньому всі школи Харківської області будуть оснащені сучасною комп'ютерною технікою

  Впевненість у цьому голова ХОДА Михайло Добкін висловив під час ефіру програми обласного державного радіо «Зворотний зв'язок». «Ми щорічно збільшуємо кількість комп'ютерів у школах. У місті Харкові вже давно всі школи заведені в єдину мережу інтернет. Зараз те ж саме відбувається з дитячими садочками. В першу чергу самі вчителі, використовуючи мережу, мають можливість отримувати додаткові знання для себе і використовувати їх у своїй роботі.  

Вверх