ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 27 вересня 2010 | 12:12

  Віталій Алексейчук взяв участь в урочистостях з нагоди Дня визволення Коломака

  25 вересня на центральній площі сел. Коломак відбулося свято, присвячене Дню визволення Коломака. В урочистостях взяв участь заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук. Заступник голови ХОДА побажав усім ветеранам здоров’я та добробуту. «Бажаю усім ветеранам, щоб вони жили ще дуже довго. Ваш подвиг завжди залишиться у пам’яті народу. Я знаю, що на Коломаччині живе дуже працьовитий та самобутній народ. Вітаю усіх зі святом та бажаю щастя та добра», - підкреслив Віталій Алексейчук.

 • 27 вересня 2010 | 11:45

  Команда Харківської зооветеринарної академії посіла 3 місце на Українсько-Польському футбольному турніру університетських команд 2010-2012

  23 вересня 2010 року завершився зональний етап Українсько-Польського футбольного турніру університетських команд 2010-2012 в м. Харків. За підсумками змагань право брати участь у фінальних змаганнях турніру в м.Київ виборола команда Харківської державної зооветеринарної академії. 25 вересня в матчі за 3-тє місце фінального турніру команда Харківської зооветеринарної академії зустрілась з Університетом Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін) і перемогла з рахунком 3:0.

 • 27 вересня 2010 | 11:35

  Відбулись обласні змагання з легкоатлетичного кросу серед учнів ПТНЗ Харківської області

  23 вересня в парку імені Артема відбулись перші в цьому навчальному році обласні спортивні змагання з легкоатлетичного кросу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. В заході взяло участь 37 команд, усього 405 спортсменів. На церемонії відкриття змагань учасників привітали начальник Харківського обласного управління з фізичного виховання та спорту Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олексій Савченко та головний суддя змагань, керівник фізичного виховання Харківського професійного ліцею машинобудування Віктор Купріянов.

 • 27 вересня 2010 | 10:44

  1 жовтня в Народній українській академії відбудеться презентація книжки «На вівтар покликання: нариси про педагогічні династії Харківщини»

  У рамках традиційної зустрічі ветеранів освіти, присвяченої Дню вчителя, 1 жовтня 2010 в 15.00 у Харківському гуманітарному університеті «Народна українська академія» відбудеться презентація нового видання «На вівтар покликання: нариси про педагогічні династії Харківщини».

 • 27 вересня 2010 | 08:57

  Події дня

  Сьогодні о 15:00 в Великій залі Будинку рад (вул.Сумська, 64, 4 поверх) Відбудеться спільне засідання колегії обласної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу області Порядок денний:  В порядку контролю: 1. Про хід виконання рішення колегії обласної державної адміністрації від 25 серпня 2010 року "Про погашення заборгованості з виплати заробітної плати, внесків до Пенсійного фонду України та стан зайнятості населення області". 2. Про хід виконання рішення зборів адміністративно – господарського активу області від 25 серпня 2010 року "Про стан роботи щодо підготовки та проведення в області фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу". Планові питання: 3. Про стан підготовки до сталого функціонування господарського комплексу, об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери в зимовий період 2010-2011 років. 4. Про підготовку підприємств агропромислового комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років. Інформаційно: 5. Про результативність роботи органів виконавчої влади, місцевого самоврядування щодо створення умов для реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї. Розгляд протокольно: 6. Про стан міжнаціональних відносин та забезпечення прав національних меншин в області. 

 • 25 вересня 2010 | 18:05

  У наших взаєминах з Польщею немає ніяких проблем. Микола Азаров

  В ході брифінгу в Харкові прем'єр-міністр України Микола Азаров підкреслив, що Україна високо цінує співпрацю з Польщею, а також наголосив на необхідності активізації спільної роботи у сфері євроінтеграції та торговельно-економічних відносин.

 • 25 вересня 2010 | 17:08

  Загальна непроста історія України і Польщі повинна об'єднати наші народи. Микола Азаров

  В ході брифінгу в Харкові прем'єр-міністр України Микола Азаров зазначив, що й надалі відновленню пам'яті про спільні трагедії українського і польського народів буде приділятися особлива увага. Зокрема, він повідомив, що меморіальний комплекс жертвам тоталітаризму буде побудований і в Биківні.

 • 25 вересня 2010 | 16:47

  Ми домоглися стабілізації системи влади й економіки. Микола Азаров

  В ході брифінгу в Харкові прем'єр-міністр України Микола Азаров відзначив, що уряду за короткий період роботи вдалося досягти певних результатів у відновленні української економіки. Зокрема, одним з основних досягнень він назвав стабілізацію як економічної, так і політичної систем.

 • 25 вересня 2010 | 16:35

  Меморіал жертв тоталітаризму - символ того, що ми перемогли в боротьбі за правду. Броніслав Коморовський

  Президент Республіки Польща Броніслав Коморовський звернувся до присутніх на церемонії з нагоди десятиріччя Меморіалу жертв тоталітаризму зі словами: «Я вдячний всім тим, хто був причетний до створення цього меморіалу, до цієї дієвої боротьби за пам'ять про Катинські злочин. У цій трагедії ми знаходимося з вами по один бік. На боці противників тоталітарного режиму, на боці тих, хто став його жертвою. Ми приїхали сюди, щоб відзначити десяту річницю перемоги правди над брехнею. Правди, яка має для нас величезне значення. Запалюючи цю поминальну свічку, думаю і молюся про всі жертви цього злочину і про тих, хто переміг Катинську брехню». 

 • 25 вересня 2010 | 16:23

  Першочергова задача для уряду - відновити тваринництво. Микола Азаров

  В ході брифінгу в Харкові прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що відновленню тваринницького комплексу України відводить одну з перших позицій у списку першочергових завдань для уряду.

 • 25 вересня 2010 | 16:08

  Продовольчій безпеці країни нічого не загрожує. Микола Азаров

  Незважаючи на складні погодні умови, які зашкодили в цьому році аграріям зібрати гарний урожай, в Україні не буде проблем з продовольством, - підкреслює прем'єр-міністр України Микола Азаров. За його словами, на даний момент ведеться робота з формування запасів, які дозволять забезпечити всю країну до наступного врожаю і утримати зростання цін.

 • 25 вересня 2010 | 15:50

  У Харківській області є порядок і прогрес. Микола Азаров

  Прем'єр-міністр України Микола Азаров схвалив роботу голови ХОДА Михайла Добкіна і відзначив, що в Харкові міські і обласні власті працюють набагато краще, ніж в Одесі, губернатором якої він незадоволений. «Всі ті враження, які у мене склалися про Одесу, коли я там був, прямо протилежні моїм враженням про Харків. Ці два міста - небо і земля, і мені це прикро як прем'єр-міністру, адже Одеса повинна бути не гірше Харкова. Мені подобається, що у вас є порядок, є прогрес, місто на очах поліпшується», - сказав Микола Азаров. Також голова уряду позитивно відзначив роботу керівництва Харківської області відносно підтримки цінової політики. «Керівництво Харківської області багато робить для підтримки цінової політики. Взагалі можна відзначити, що ситуація там, де керівники працюють, досить стабільна», - підкреслив Микола Азаров.  

 • 25 вересня 2010 | 15:26

  Двоє мешканців області відзначені державними нагородами Російської Федерації

  Сьогодні у приміщенні Генерального консульства Росії в Харкові відбулася урочиста церемонія вручення державних нагород Російської Федерації чотирьом українським воїнам-інтернаціоналістам, у тому числі двом мешканцям Харківської області. Нагороди вручив консул Росії в Харкові Віталій Богданов Житель м.Куп 'янськ Володимир Федоров отримав медаль «За відвагу», медаль «За бойові заслуги» отримав житель пос.Ковшаровка (Куп'янський район) Геннадій Шкарін.

 • 25 вересня 2010 | 15:08

  Найголовніша цінність - це людське життя. Микола Азаров

  На Меморіалі жертв тоталітарного режиму відбулася Римсько - католицька меса, після якої загиблим польським громадянам були віддано військові почесті. Як зазначив сьогодні прем'єр - міністр України Микола Азаров, найголовніша цінність - це людське життя. «Ніхто не має права безкарно вбивати людей, це не виправдовує ніякі цілі. Влада зобов'язана зробити все, щоб країна розвивалася демократично, щоб таке ніколи не повторилося », - підкреслив Микола Азаров.  

 • 25 вересня 2010 | 13:38

  Броніслав Коморовський, Микола Азаров та Михайло Добкін вшанували пам'ять жертв тоталітаризму

  На Меморіалі жертв тоталітаризму в Лісопарку Президент Польщі Броніслав Коморовський, прем'єр-міністр України Микола Азаров, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, а також громадяни Польщі та харків'яни вшанували пам'ять польських та українських громадян, які стали жертвами тоталітаризму. У ході заходів Броніслав Коморовський, Микола Азаров та Михайло Добкін поклали квіти до меморіалу. Архієпископ Харківський та Ізюмський Онуфрій провів заупокійне богослужіння.

 • 25 вересня 2010 | 13:14

  Наше основне завдання - створити відчуття свята та наведення порядку у своєму домі. Євген Савін

  Сьогодні заступник голови ХОДА з питань внутрішньої політики та комунікацій Євген Савін взяв участь у суботнику в мікрорайоні «Північний-3» Салтівського житлового масиву. Цей мікрорайон закріплений за ним як за депутатом Харківської міської ради. Суботник проводився на майданчику біля школи № 165 (вул. Наталії Ужвій, 64). Сьогодні цей майданчик перетворилася. За ініціативою Євген Савіна вона була розчищена від сміття, на майданчику встановлені лавки для відпочинку, дитячі гойдалки, гірки, каруселі.

 • 25 вересня 2010 | 12:07

  Броніслав Коморовський та Микола Азаров поклали квіти до меморіальної дошки присвяченої польським офіцерам, розстріляним у Харкові в 1940 році

  Сьогодні Президент Республіки Польща Броніслав Коморовський та прем'єр міністр України Микола Азаров поклали вінки до меморіальної дошки присвяченої польським офіцерам, розстріляним у Харкові навесні 1940 року органами НКВС. Після церемонії покладання вінків Президент Республіки Польща Броніслав Коморовський та прем'єр - міністр України Микола Азаров вшанували пам'ять загиблих польських офіцерів хвилиною мовчання. Також в церемонії взяли участь: посол Республіки Польща в Україні Яцек Ключковський, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, секретар міської ради Геннадій Кернес, Генеральний консул РП у Харкові Ян Едвард Гранат, заступники голови ХОДА, представники міської влади та члени катинських сімей.

 • 24 вересня 2010 | 19:59

  Системна профорієнтаційна робота сприятиме популяризації робітничих професій. Ігор Шурма

  Сьогодні на базі Зміївського районного центру зайнятості вперше в області відбувся масовий профорієнтаційно-інтелектуальний захід для учнівської молоді Брейн-ринг «Розумники та розумниці». Як зазначив заступник голови ХОДА Ігор Шурма, системна профорієнтаційна робота сприятиме популяризації робітничих професій, представників яких зараз не вистачає на ринку праці.

 • 24 вересня 2010 | 19:05

  Поліграфічні комбінати України будуть переоснащувати та укрупняти

  Систему поліграфічних комбінатів в Україні планується реформувати. В ході реформ буде створено Видавничий Дім, а всі життєздатні поліграфічні комбінати буде переоснащено та об’єднано в невеликі групи.

 • 24 вересня 2010 | 19:01

  В області підготовлено 94% приміщень для утримання поголів'я великої рогатої худоби в зимовий період

  Як повідомив сьогодні в ході селекторної наради заступник начальника Головного управління агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації Володимир Звеков, за оперативною інформацією районних управлінь станом на 24 вересня поточного року для утримання поголів'я великої рогатої худоби підготовлено 603 приміщення, або 94% від наявної кількості.  

 • 24 вересня 2010 | 18:55

  Цифрове мовлення необхідно в першу чергу сільським жителям. Юрій Плаксюк

  Цифрове телебачення - це соціальний проект, воно потрібно перш за все периферії, жителі мегаполісів мають можливість дивитися супутникове, кабельне, аналогове або IP-телебачення, а у жителів області такої можливості немає. Про це повідомив голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Юрій Плаксюк. 

 • 24 вересня 2010 | 18:54

  Підготовка найважливіших об’єктів інфраструктури регіону до проведення фінальної части «Євро-2012» відбувається згідно з графіком

  За інформацією управління з координації підготовки та проведення в Україні фінальної частини «Євро-2012» Головного управління економіки ХОДА, підготовка найважливіших об’єктів інфраструктури регіону до проведення фінальної части «Євро-2012» відбувається згідно з графіком. Зокрема, роботи на спортивному комплексі КП ОСК «Металіст» профінансовані на 170,19 млн.грн., у т.ч з державного бюджету 106,60 млн.грн., обласного бюджету 10,59 млн.грн., коштів інвестора 53,00 млн.грн. На реконструкцію аеродрому «Харків» цього року з державного бюджету надійшло 260,0 млн.грн. На дорогах області виконано робіт на загальну суму 118,80 млн.грн.

 • 24 вересня 2010 | 18:51

  Триває перевірка районів області з питання підготовки галузі тваринництва та забезпеченості кормами на зиму 2010-2011 років

  За інформацією Головного управління агропромислового розвитку ХОДА ведеться вибіркова перевірка районів з питання підготовки галузі тваринництва та забезпеченості кормами на зиму 2010-2011 років. «При проведенні цих перевірок виявлено цілий ряд недоліків. Це стосується Куп'янського, Первомайського, Зміївського, Шевченківського та Балаклійського районів, які звітували про 100 % готовність приміщень, а фактично відремонтовано значно менше», - заявив заступник начальника Головного управління агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації Володимир Звєков. Як зазначив Володимир Звєков, за результатами перевірок на сьогоднішній день сільськогосподарськими підприємствами області заготовлено усіх видів кормів 227,3 тис. тонн кормових одиниць, в тому числі 52,7 тис. тонн сіна (70 % до зоотехнічної потреби), або 1,3 тонни на корову, 59,0 тис. тонн сінажу (60%), закладено силосу 454,4 тис. тонн (95%) та заскиртовано соломи 65,8 тис. тонн (74%), засипано власного зернофуражу 78,8 тис. тонн (47%).

 • 24 вересня 2010 | 18:46

  В поліграфічному комплексі Харківщини є як збиткові, так і зразкові підприємства. Юрій Плаксюк

  «У Харківській області є проблеми в сфері поліграфії: у вас є фабрика імені Фрунзе, труднощі якої ми зараз намагаємося вирішити. Але у вас є і зразкові видавничі поліграфічні об’єднання. Ясно, що вони мали пріоритет, їх підтримувала держава, а з іншого боку, вони мали фінансові інвестиції, тому вони сьогодні є показовими. Хоча уже є деякі небезпечні симптоми щодо ваших піонерів-передовиків: їх теж може зачепити криза, і зачепити серйозно, тому треба їм на марші перебудовуватись. Але я впевнений, що там менеджери розберуться і зможуть зберегти своє господарство», - відзначив у ході прес-конференції 24 вересня голова Державного комітету телебачення та радіомовлення України Юрій Плаксюк.  

 • 24 вересня 2010 | 18:40

  В Україні повинні бути надані рівні права і можливості для вільного функціонування та розвитку мов національних меншин. Юрій Плаксюк

  Сьогодні під час прес - конференції голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Юрій Плаксюк зазначив, що в Україні мають бути надані рівні права і можливості для вільного функціонування та розвитку мов національних меншин, що проживають на території нашої держави. 

 • 24 вересня 2010 | 18:37

  Відповідальність за достовірність реєстрів хворих будуть нести голови райдержадміністрацій. Ігор Шурма

  Як зазначив сьогодні під час обласної селекторної наради заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, згідно з рішенням сесій обласної ради та доручень голови ХОДА у районах мають бути створені реєстри хворих людей, що мешкають у Харківській області і потребують окремих видів медичної допомоги. «На жаль, в окремих районах ці доручення не були виконані. Тому для посилення контролю за виконанням цих завдань відповідальність буде покладено на голів райдержадміністрацій. Саме вони відповідатимуть перед людьми», - підкреслив Ігор Шурма.

 • 24 вересня 2010 | 18:30

  З 2011 року почнеться процес реформування державних та комунальних друкованих ЗМІ

  Протягом найближчих 7 років планується повністю реформувати систему державних та комунальних друкованих ЗМІ. Перший етап цієї роботи почнеться вже з 2011 року.

 • 24 вересня 2010 | 18:07

  Частка держави в управлінні громадським каналом повинна становити 51%

  Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Юрій Плаксюк заявив в ході прес-конференції, що обговорення концепції громадського телебачення закінчено, і її вже пора втілювати в життя. Він зазначив, держава повинна відігравати дуже важливу роль в управлінні суспільним телебаченням. Суспільне телебачення розраховане на державні дотації мінімум на 3 роки і держава повинна виступати гарантом, що канал буде працювати, інакше такий величезний майновий комплекс може в один день зникнути. Плаксюк вважає, що частка держави в управлінні громадським каналом повинна становити 51%. «На мою думку, 51% у засновницьких документах повинна займати роль держави. Принаймні, на 10 років», - підкреслив він. 

 • 24 вересня 2010 | 18:05

  В 2011 році планується закупити комп’ютерну техніку для ЦРЛ та об’єднати їх в єдину електронну мережу

  У проекті бюджету області на 2011 рік будуть заплановані кошти на придбання комп’ютерної техніку для центральних районних лікарень та лікарень міст обласного значення і об’єднати їх в єдину мережу з Головним управлінням охорони здоров’я Харківської облдержадміністрації. Таке доручення сьогодні під час обласної селекторної наради дав заступник голови ХОДА Ігор Шурма.

 • 24 вересня 2010 | 17:52

  Михайло Добкін нагороджений орденом Святого Великомученика Георгія Побєдоносця

  Сьогодні під час візиту до м.Ізюм Митрополит Київський і всієї України Володимир вручив голові Харківської облдержадміністрації Михайлу Добкіну орден Святого Великомученика Георгія Побєдоносця. Орден вручений за особливі заслуги перед Українською Православною Церквою.

Вверх