ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 10 вересня 2010 | 08:09

  Протягом місяця окружна дорога буде перекрита

  Після того, як вирівнюючий шар асфальтобетону буде укладено по всій окружній, дорога буде перекрита і почнеться укладання завершального шару. Про це повідомив в ефірі програми «Час влади» заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб. За його словами, укладання першого шару планується завершити 15-16 вересня. «Я звертаюся до всіх харків'ян і жителів Харківської області: з 16 числа і протягом місяця треба бути дуже уважними на дорогах, стежити за знаками, тому що в цей час окружна дорога практично повністю буде перекрита», - заявив Валентин Григорович.  

 • 10 вересня 2010 | 07:56

  Події дня

  Сьогодні, 10 вересня, о 10:00 в малому залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) відбудеться зустріч з переможцями, призерами чемпіонатів світу та Європи та їх тренерами з нагоди Дня фізичної культури та спорту в Україні. О 12:00 в малому залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) розпочнеться урочистий прийом за підсумками участі підприємств області у загальнодержавній виставковій акції "Барвиста Україна" та Національному Сорочинському ярмарку. О 13:00 в Харківському гуманітарному університеті "Народна українська академія" (вул. Лермонтовська, 27) розпочнуться заняття для нового набору слухачів "Школи 50+" (навчання людей третього віку). О 14:00 в Палаці Спорту (пр. Маршала Жукова, 2) розпочнеться спортивно-театралізоване свято на честь Дня фізичної культури та спорту України. О 15:00 в малому залі Будинку Рад (вул. Сумська, 64, 2 пов.) відбудеться обласна селекторна нарада з порядком денним: 1. Про початок нового 2010-2011 навчального року та основні проблеми щодо забезпечення навчального процесу. 2. Про стан укладання районними державними адміністраціями договорів з районними комунальними засобами масової інформації на висвітлення своєї діяльності (у порядку контролю). 3. Про стан виявлення, зберігання та знешкодження непридатних пестицидів у Харківській області (планове питання). О 18:30 в органному залі Харківської обласної філармонії (вул. Університетська, 11) урочисто відкриється І Міжнародний фестиваль камерної музики "Харківські музичні вечори - 2010".

 • 10 вересня 2010 | 07:55

  Будівництво харківської окружної дороги йде з випередженням графіка. Валентин Дулуб

  Будівництво харківської окружної дороги йде з випередженням графіка: на сьогоднішній день з 83 км перекладено першим шаром асфальту 50,1 км. Про це повідомив в ефірі програми «Час влади» заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб. За його словами, укладання вирівнюючого шару буде закінчена до 15-16 вересня, і тоді Харківський облавтодор приступить до укладання другого шару асфальтобетону.  

 • 10 вересня 2010 | 07:51

  Протягом світлового дня вантажівки зможуть відстоятися на окружній

  В Харкові планується дозволити вантажному транспорту доступ на міські дороги лише у вечірній час. Протягом світлового дня, коли жарко і асфальт практично розплавлений, вантажівки зможуть відстоятися в спеціальних «кишенях» на окружній дорозі. Будівництво таких стоянок планується передбачити після закінчення будівництва кільцевої дороги. Про це заявив в ефірі програми «Час влади» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.  

 • 10 вересня 2010 | 07:45

  Для відновлення харківської окружної дороги застосовуються найбільш передові технології

  За словами голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна, для відновлення харківської окружної дороги використовується та ж технологія, яка застосовувалася при ремонті дороги Київ - Бориспіль. «Київська дорога служить вже більше семи років і сьогодні знаходиться в дуже хорошому стані. Такої якості дорожнього покриття досягаємо і ми», - підкреслив Михайло Добкін. На ремонтні роботи харківської кільцевої дороги передбачено 350 млн.грн. «Це дуже вартісний об'єкт, тому я сподіваюся, що всі технології будуть витримані, і відкрита дорога буде приносити радість любителям їзди та гостям нашого міста багато років», - зазначив голова ХОДА.  

 • 10 вересня 2010 | 07:37

  Я впевнений, що кільцева дорога буде відкрита до Дня працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства. Михайло Добкін

  «Я дуже задоволений тим, як сьогодні організована робота з відновлення харківської кільцевої дороги. Можу відзначити високий рівень організації робочого процесу.Я впевнений, що до Дня працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства дорога буде відкрита », - підкреслив в ефірі телепрограми« Час влади »голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. На думку голови ХОДА, єдину корективу в роботу з відновлення кільцевої дороги може внести погода. Якщо будуть дуже складні погодні умови, велика кількість опадів, з'явиться необхідність призупинити ремонтні роботи.  

 • 10 вересня 2010 | 07:31

  Державний архів Харківської області потребує нове приміщення. Василь Хома

  Як заявив сьогодні в ефірі телепрограми «Час влади» заступник голови Харківської облдержадміністрації Василь Хома, Державний архів Харківської області потребує нове приміщення. «Будівля Державного архіву Харківської області ще кілька років тому було визнано аварійним. Перебувати в приміщенні архіву небезпечно для життя, як працівників, так і відвідувачів установи. Наступного тижня голові Харківської облдержадміністрації буде представлено кілька варіантів вирішення цієї проблеми. Однозначно можу сказати, що архів необхідно перенести в інше приміщення. Зараз ми працюємо над підбором варіантів переселення архіву, після чого вони будуть передані на розгляд і затвердження голові ХОДА », - повідомив Василь Хома.  

 • 10 вересня 2010 | 07:27

  Антикорупційний комітет допоможе зробити більш прозорим механізм надання земельних ділянок. Василь Хома

  Головним юридичним управлінням ХОДА та Головним управлінням Держкомзему у Харківській області була проведена робота, в ході якої стало відомо, що в Харківській області є серйозні порушення з розподілом земельних ділянок.    

 • 10 вересня 2010 | 07:25

  Ми крок за кроком наводимо порядок на ринку обігу металобрухту. Михайло Добкін

  У  Харківській області триває робота з впорядкування ринку вторинного металу. Уже до кінця року будуть створені прозорі для всіх учасників ринку правила, за якими можна буде легально працювати в цій сфері. Про це в ході програми «Час влади» на обласному телебаченні повідомив голова ХОДА Михайло Добкін.  

 • 10 вересня 2010 | 07:21

  Питання про ситуацію в сфері земельних відносин буде розглянуто на засіданні обласного антикорупційного комітету

  На засіданні обласного антикорупційного комітету, яке відбудеться 1 жовтня, буде розглянуто питання про ситуацію в сфері земельних відносин. Про це в ефірі програми «Час влади» на телеканалі «ОТБ» повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. «Потрібно детально проаналізувати ситуацію, тому що сьогодні є багато скарг, які говорять про те, що в цій сфері не все гладко і потрібно навести в ній порядок», - підкреслив голова ХОДА.  

 • 10 вересня 2010 | 07:19

  Робота з оснащення лікарень Харкова і області медичною технікою триває

  Завдяки налагодженій співпраці між Харківською областю та урядом регіон отримує змогу вирішити ряд важливих соціальних питань. Зокрема, з державного бюджету фінансується покупка нового медичного обладнання для лікарень міста і області. Про це в ході програми «Час влади» 9 вересня повідомив голова ХОДА Михайло Добкін.  

 • 10 вересня 2010 | 07:17

  Представники районної влади повинні залучати соціально активних людей до вирішення проблем територіальної громади. Михайло Добкін

  У кожному з районів Харківської області є і свої унікальні питання, які потребують швидкого рішення, і загальні для всього регіону проблеми. При неповному фінансуванні швидко вирішити їх можна лише в тому випадку, якщо влада здатна знаходити нестандартні рішення та підключати до роботи соціально активних підприємців, - вважає голова ХОДА Михайло Добкін.  

 • 10 вересня 2010 | 07:15

  Я переконаний, що вибори в Харківській області відбудуться чесно і законно. Михайло Добкін

  Виборча кампанія на Харківщині відбудеться спокійно, а самі вибори будуть чесними і законними, - переконаний голова ХОДА Михайло Добкін. Також він припустив, взявши до уваги соціологічні дослідження, що склад місцевих рад за підсумками виборів буде схожий з Верховною Радою.  

 • 09 вересня 2010 | 15:53

  «Школа 50 +» відкриває новий сезон

  10 вересня 2010 року о 13.00 у Харківському гуманітарному університеті «Народна українська академія» за підтримки німецького фонду «Пам'ять, відповідальність і майбутнє» та Всеукраїнського благодійного фонду «Турбота про літніх в Україні» розпочнуться заняття для нового набору слухачів «Школи 50 +» (навчання людей третього віку).  

 • 09 вересня 2010 | 15:45

  Наступного тижня медичні заклади Харкова та області отримають нове обладнання

  Як повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, медичне обладнання на 4,8 млн.євро, придбане за кошти державного бюджету, вже почало надходити до Харківської області. Протягом двох днів воно надійде повністю. Після проведення відповідних технічних процедур обладнання буде передано медичним закладам Харкова та області. Процедура передачі обладнання відбудеться наступного тижня на базі Обласної клінічної лікарні.

 • 09 вересня 2010 | 13:01

  Потрібно готувати Харків до Євро-2012 таким чином, щоб городянам було комфортно жити в ньому. Володимир Бабаєв

  Основні питання, які необхідно вирішити Харкову в ході підготовки до Євро-2012 - це проблеми житлово-комунального господарства, а також ремонт і будівництво доріг, - підкреслює перший заступник голови ХОДА Володимир Бабаєв.

 • 09 вересня 2010 | 12:48

  В ефірі – «Час влади»

  Сьогодні о 19:30 на телеканалі «ОТБ» в ефір вийде програма «Час влади» за участю голови ХОДА Михайла Добкіна. Також у програмі візьмуть участь заступники голови облдержадміністрації Василь Хома та Валентин Дулуб. Повтор програми харків’яни та мешканці нашої області зможуть подивитися сьогодні о 21:50 на «7 каналі», а також на телеканалі «ОТБ»: 10 вересня - о 12:30, 11 вересня - о 17:40 та 12 вересня - о 10:30.

 • 09 вересня 2010 | 12:45

  Програма етнофестивалю «Печенізьке поле - 2010»

  12 вересня біля відбудеться IX етнічний фестиваль «Печенізьке поле». Для гостей та глядачів працюватимуть «Чудо-місто», де пройдуть майстер-класи з різних видів народних умінь, інтерактивні майданчики, відбудуться відбудуться тематичні конкурси, гала-концерт і феєрверк. Курсуватимуть комфортабельні автобуси, які доставлять бажаючих на берег Печенізького водосховища.  Більш докладно з планом заходів можна ознайомитися в програмі фестивалю.

 • 09 вересня 2010 | 12:35

  18 вересня у м.Красноград відбудеться Великий Слобожанський ярмарок

  18 вересня у м.Красноград в рамках святкування Дня Харківської області відбудеться Великий Слобожанський ярмарок. Місце проведення – площа перед будівлею Красноградської райдержадміністрації. Початок – о 10:00. У ярмарку візьмуть участь підприємства Харкова та області, а також інших регіонів України. Протягом дня на головній сцені ярмарку виступатимуть творчі колективи районів та міст області, а ввечері на відвідувачів чекає концерт, святковий феєрверк та дискотека.

 • 09 вересня 2010 | 11:41

  Харкову і області потрібні довгострокові інвестиції. Володимир Бабаєв

  «Якщо інвестор заходить для того, щоб заробити на Євро-2012, я думаю, що у нас не знайдеться спільного інтересу, крім питань безпеки. Якщо ж він заходить працювати з нами на тривалий термін, тоді ми можемо говорити і про готелі, адже у нас уряд зробив великі знижки для тих, хто будує їх. Також це питання транспортних розв'язок, транспортні магістралі, які можна передати в концесію, наприклад, Харків-Щербаківка. Ще ми зацікавлені в спільному вирішенні проблем культурних об'єктів. Робить нам німецька фірма за наші гроші орган, чому б їй не взяти участь у фінансуванні самого об'єкта і потім разом експлуатувати органний зал», - зазначив перший заступник голови ХОДА Володимир Бабаєв під час брифінгу за підсумками зустрічі з офіційною німецькою делегацією 9 вересня.  

 • 09 вересня 2010 | 11:27

  До підготовки до Євро-2012 ми ставимося акуратно, але головне завдання, яке ставить УЄФА, обов'язково виконаємо. Володимир Бабаєв

  У Харкові і області зроблено багато роботи в рамках підготовки до Євро-2012, але належить зробити ще більше, - підкреслює перший заступник голови ХОДА Володимир Бабаєв. За його словами, керівництво міста і області дуже скрупульозно ставиться до приписів УЄФА, але при цьому враховує і інтереси регіону, що не стосуються чемпіонату. Зокрема, це стосується підготовки готельного комплексу.

 • 09 вересня 2010 | 10:26

  Досвід Німеччини у підготовці до знакових спортивних подій для нас дуже важливий. Володимир Бабаєв

  Сьогодні перший заступник голови ХОДА Володимир Бабаєв зустрівся з делегацією Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччина. У ході зустрічі сторони обговорили хід підготовки Харкова до Євро-2012, а також окреслили питання інфраструктурних інвестицій до чемпіонату.

 • 09 вересня 2010 | 09:58

  Харків відвідали учасники Х Катинського моторейду

  Заступник голови Харківської облдержадміністрації Вадим Ландсман разом з учасниками Х Міжнародного Катинського моторейду вшанував пам'ять польських офіцерів, похованих на Меморіалі жертв тоталітаризму в П'ятихатках.  

 • 09 вересня 2010 | 09:52

  Наше місто впевнено перетворюється на спортивну столицю. Євген Савін

  Сьогодні о 18:00 у приміщенні Палацу ігрових видів спорту “Локомотив” імені Героя України Г. Кірпи (вул. Котлова, 90/1) відбудеться урочисте відкриття ІІ чемпіонату Європи з тхеквондо ВТФ серед молоді, який триватиме до 12 вересня. Україна вперше отримала право на проведення чемпіонату Європи у цьому виді спорту. Напередодні відкриття в малій залі міськвиконкому відбувся урочистий прийом гостей та офіційних осіб ІІ чемпіонату Європи з тхеквондо ВТФ серед молоді секретарем Харківської міської ради Геннадієм Кернесом та заступником голови ХОДА Євгеном Савіним.  

 • 09 вересня 2010 | 09:15

  Призначені голови Валківської і Краснокутської райдержадміністрацій Харківської області

  Президент України підписав відповідні Укази про призначення голів Валківської і Краснокутської райдержадміністрацій Харківської області: головою Валківської РДА став Малявін Микола Олексійович, головою Краснокутської РДА - Ечкенко Віктор Михайлович.  

 • 09 вересня 2010 | 08:44

  Події дня

  У четвер, 9 вересня о 12:00 у приміщенні ВАТ "Протон" (м.Харків, пл.Повстання, 7 / 9, корп.9) розпочнеться засідання міжнародного круглого столу на тему: «Кордон - середовище інновацій: концепція прикордонної російсько- української інтегрованої логістичної системи». О 18:00 в Палаці ігрових видів спорту "Локомотив" імені Героя України Г. Кирпи (вул. Котлова, 90 / 1) відбудеться урочисте відкриття II чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ серед молоді.  

 • 08 вересня 2010 | 18:02

  Ігор Шурма провів особистий прийом громадян у сел. Борова

  Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма 7 вересня провів особистий прийом громадян у сел. Борова. На прийом звернулось 16 людей. Звернення стосувалися питань забезпечення медичним обладнанням, працевлаштування, ринку праці, нарахування пенсій, надання соціальної та медичної допомоги тощо.

 • 08 вересня 2010 | 17:46

  Прикордонні області України і Росії створюють концепцію транскордонної логістики

  9 вересня в рамках підготовки Зборів Ради керівників прикордонних областей Республіки Білорусь, Російської Федерації та України в Харкові відбудеться третє підсумкове засідання циклу круглих столів: «Кордон – середовище інновацій: концепція прикордонної російсько-української інтегрованої логістичної системи».

 • 08 вересня 2010 | 17:44

  Харківщина запропонувала шляхи вирішення питання нарахування субсидій підприємцям, які перебувають на спрощеній системі оподаткування

  Як повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, Харківська область запропонувала пропозиції вирішення питання нарахування субсидій приватним підприємцям, які перебувають на спрощеній системі оподаткування. «Для нашої області це питання є болючим, тому що в жодному регіоні немає майже 100 тис. підприємців, які працюють за спрощеною системою оподаткування», - підкреслив Ігор Шурма.

 • 08 вересня 2010 | 17:28

  Заплутане законодавство, відсутність прозорих умов роботи і складна система оподаткування породжують корупцію. Василь Хома

  «Тіньова економіка в нашій країні складає приблизно 45% валового внутрішнього продукту. У таких умовах, звичайно, корупція буде процвітати. Тінізації економіки сприяє заплутане законодавство, відсутність прозорих умов роботи, складна система оподатковування. Всі ці фактори породжують корупцію. Другий момент - непрозора виплата заробітної плати. Коли заробітна плата буде сплачуватись прозоро, не буде питань у податкових органів, і вся система взаємин бізнесу з податковими органами буде працювати по-іншому», - зазначив у ході брифінгу 8 вересня заступник голови ХОДА Василь Хома. Також він підкреслив, що спрощення податкового законодавства - це серйозний крок до детінізації економіки.  

Вверх