ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 27 вересня 2010 | 20:05

  Деякі райони Харківської області не забезпечили свої управління праці та соцзахисту необхідною комп'ютерною технікою

  Як повідомив сьогодні в ході засідання колегії ХОДА, перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Володимир Бабаєв, деякі керівники районів і міст Харківської області ще не забезпечили свої управління праці та соціального захисту населення комп'ютерною технікою, яка необхідна для організації оперативної роботи в період видачі субсидій населенню області.  

 • 27 вересня 2010 | 19:46

  У Харківській області освоюється 20 мільйонів гривень на газифікацію, отриманих за договором з НАК «Нафтогаз України»

  У ході спільного засідання колегії облдержадміністрації та зборів адміністративно - господарського активу області перший заступник голови ХОДА Володимир Бабаєв підкреслив, що необхідно більш активно продовжувати роботу з газифікації населених пунктів Харківської області.

 • 27 вересня 2010 | 19:44

  Наша позиція щодо погашення заборгованість за спожитий газ залишається незмінною. Михайло Добкін

  «Наша позиція щодо погашення боргів за спожитий газ залишається незмінною. Те, що ми винні, будемо віддавати без всяких відмовок. Різниця в тарифах і борги бюджетів різних рівнів - це не наша вина. По боргах бюджету будемо вирішувати проблему з керівниками установ. Різниця в тарифах не буде сприйматися як заборгованость. Але при цьому, прошу підприємства теплокомуненерго і в першу чергу КП «Харківські теплові мережі» забезпечити розрахунки з поточних платежів за спожитий газ на рівні 100%», - підкреслив сьогодні голова ХОДА Михайло Добкін під час спільного засідання колегії облдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу області.

 • 27 вересня 2010 | 19:37

  КП «Вода» і «Харківкомуночиствод» планується об'єднати

  27 вересня на спільному засіданні колегії ХОДА та зборах адміністративно-господарського активу області голова облдержадміністрації Михайло Добкін поставив генеральному директору КП "Вода" Сергію Кадигробу завдання негайно почати переговори про об`єднання комунальних підприємств "Вода" і "Харківкомуночиствод". На його думку, це дозволить оптимізувати зайві витрати на підприємстві.  

 • 27 вересня 2010 | 19:16

  Завтра на пл. Свободи розпочне роботу осінній сільськогосподарський ярмарок

  Завтра на пл. Свободи (у сквері за пам'ятником В. І. Леніну) розпочне роботу перший осінній сільськогосподарський ярмарок. Як повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук, на ярмарку буде представлена продукція усіх районів Харківської області: овочі, борошно, крупи, молоко, птиця, яйця тощо. Ціни на продукцію будуть на 10-15% нижчими від ринкових. Час роботи ярмарку з 8:00 до 18:00. На пл. Свободи ярмарок працюватиме до 31 жовтня.

 • 27 вересня 2010 | 19:13

  У Харківській області забезпечені умови для соціального захисту кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. Вадим Ландсман

  За словами заступника голови Харківської облдержадминистрації Вадима Ландсмана, в Харківській області забезпечені умови для соціального захисту кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. «Для цього існує розгалужена система державних закладів, які задовольняють потреби дітей не лише в залежності від віку, але і від стану здоров'я, дітей, які мають особливі потребі, що перебувають у підпорядкуванні Головного управління освіти і науки, Головного управлінні охорони здоров'я, Головного управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації. На місцевому рівні працюють 6 закладів, до яких влаштовуються діти з урахуванням місця походження - у містах Ізюмі, Лозовій, Зміївському, Золочівському, Печенізькому, Вовчанському районах. Всього у державних закладах різних форм та підпорядкування виховується 1423 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», - сказав Вадим Ландсман. 

 • 27 вересня 2010 | 19:11

  До 1 жовтня бюджетні підприємства виплатять за теплопостачання 20 мільйонів гривень

  Як повідомив в ході спільного засідання колегії облдержадміністрації та зборів адміністративно - господарського активу області перший заступник голови ХОДА Володимир Бабаєв, найближчим часом організації, що фінансуються з державного бюджету, розплатяться з боргами за теплопостачання. «До 1 жовтня ми отримаємо 20 мільйонів гривень від підприємств-боржників держбюджету, які отримали пряме розпорядження на останньій селекторній нараді першого віце-прем'єр-міністра Андрія Петровича Клюєва», - сказав він.  

 • 27 вересня 2010 | 19:07

  У 2010 році Харківській області було виділено 13 872, 5 тис.грн. на функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу

  «Основними засадами державної політики, а значить і кожної посадової особи щодо соціального захисту дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, є створення умов для реалізації права кожної дитини на виховання в сім'ї, утримання дітей за принципом родинності. На даний час кількість дітей, які влаштовуються в області до сімейних форм виховання протягом року, перевищує кількість посиротілих дітей», - зазначив заступник голови Харківської облдержадміністрації Вадим Ландсман. 

 • 27 вересня 2010 | 18:35

  Етнополітична ситуація в Харківській області

  Як свідчить аналіз етнополітичної ситуації в області, діяльність обласної державної адміністрації, її управлінь та відділів спрямовується на практичну реалізацію законодавства у сфері міжнаціональних відносин, культурно-просвітницьких, мовно-освітніх, інформаційних та інших потреб національних меншин.  

 • 27 вересня 2010 | 18:32

  Протягом поточного року рівень оплати споживачів за теплопостачання підвищився майже на 10%

  Рівень оплати споживачів за послуги теплопостачання в Харківській області складає 98,7%, протягом року він зріс майже на 10% (в минулому році рівень оплати становив 89,9%). У той же час населення розраховується за теплопостачання на 102%.

 • 27 вересня 2010 | 18:10

  Дороги Харківської області підготовлені до зими на 108%

  В Харківській області в рамках підготовки до зими відремонтовано 472 тисячі квадратних метрів доріг, що становить 108% від запланованого. Крім того до роботи в зимовий період підготовлено 500 одиниць спеціалізованої технік (100%) та заготовлено 74 тис.тонн посилочного матеріалу (100%).

 • 27 вересня 2010 | 17:44

  Електронний обмін даними забезпечено з 92% житлово-комунальних підприємств

  Станом на 10 вересня 2010 року забезпечено електронний обмін даними з 892 житлово-комунальними підприємстви, газо- та енергопостачальними організаціями Харківської області та м. Харкова, що становить майже 92% від їх загальної кількості. Про це повідомив в ході спільного засідання колегії облдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу області 27 вересня перший заступник голови ХОДА Володимир Бабаєв.

 • 27 вересня 2010 | 17:28

  Вирішити проблему погашення заборгованості за природний газ у повному обсязі можливо тільки за умови відшкодування різниці в тарифах. Володимир Бабаєв

  Підприємства Харківської області заборгували за спожитий в минулому опалювальному сезоні газ 267,8 мільйонів гривень. Розрахуватися з боргом на 100% можливо тільки за умови вирішення на державному рівні питання відшкодування різниці в тарифах, а також погашення боргів бюджетними установами.

 • 27 вересня 2010 | 17:26

  Стан розрахунків сільськогосподарських підприємств за оренду земельних і майнових паїв у Харківській області незадовільний

  У низки сільськогосподарських підприємств Харківській області незадовільний стан розрахунків за оренду земельних і майнових паїв. Про це в ході спільного засідання колегії облдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу області 27 вересня повідомив заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук. «Нажаль, схоже, що керівники господарств ряду районів про цей свій обов’язок забули, а голови райдержадміністрацій не знаходять часу нагадати їм про це. Інакше чим можна пояснити той факт, що господарства Коломацького і Харківського районів ще зовсім не приступали до розрахунків по договорах оренди за земельні паї, а у Золочівському районі розрахувалися поки що лише на 5%, Зміївському – на 13%, Куп’янському – на 23%», - наголосив заступник голови ХОДА. Для порівняння, в середньому по області за оренду земельних паїв вже сплачено грошима і сільськогосподарською продукцією 43% орендної плати, а у Дворічанському районі – 73%, Чугуївському – 79%.

 • 27 вересня 2010 | 17:23

  Обсяги виробництва валової продукції тваринництва зросли

  В цілому по галузі тваринництва за 8 місяців 2010 року приріст обсягів виробництва валової продукції у порівнянних цінах склав по відношенню до аналогічного періоду минулого року 3,2%. Це більше, ніж у 2009 році, коли було зафіксовано 1,6% приросту до відповідного періоду 2008 року. Про це в ході спільного засідання колегії облдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу області 27 вересня повідомив заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук. 

 • 27 вересня 2010 | 17:22

  Сільськогосподарські підприємства Харківської області недостатньо забезпечені кормами

  «У результаті погодних катаклізмів, а у ряді випадків і по причині небажання керівників господарств як слід займатися розвитком кормовиробництва, маємо на даний час низький рівень забезпеченості всіма видами кормів: по сіну – 64% до потреби, обрахованої згідно зоотехнічних норм, по сінажу – 60%, силосу – 95%», - повідомив в ході спільного засідання колегії облдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу області 27 вересня заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук. За його словами, ситуація, що склалася, викликає велику тривогу.

 • 27 вересня 2010 | 17:17

  Підготовка сільгосппідприємств Харківської області до зими іде згідно до графіку. Віталій Алексейчук

  Тваринницькі господарства з розведення великої рогатої худоби Харківської області готові до зими на 95%. В ряді районів готовність тваринницьких комплексів до роботи у зимовий період складає 100%. Про це в ході спільного засідання колегії облдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу області 27 вересня повідомив заступник голови ХОДА Віталій Алексейчук. «Практично повністю підготовлені до роботи в зимових умовах тваринницькі приміщення і встановлене в них обладнання для утримання всіх видів птиці і овець. Завершується ремонт приміщень для утримання свиней. Коефіцієнт готовності їх в цілому по сільгосппідприємствах області складає 98%. Складнішою є ситуація щодо завершення ремонту приміщень для утримання великої рогатої худоби. Рівень готовності їх складає 95%», - повідомив він. 

 • 27 вересня 2010 | 17:01

  Заборгованість Харківської області за спожитий газ становить 267,8 мільйонів гривень

  В Харківській області продовжується робота щодо забезпечення теплопостачальними підприємствами 100% рівня розрахунків за газ, спожитий в опалювальному сезоні 2009-2010р.р. На даний момент заборгованість підприємств області становить 267,8 млн.грн., з яких більше 200 мільйонів заборгувало КП «Харківські теплові мережі». Про це в ході спільного засідання колегії облдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу області 27 вересня повідомив перший заступник голови ХОДА Володимир Бабаєв.

 • 27 вересня 2010 | 16:45

  До кінця поточного року ми повинні скоротити заборгованість по заробітній платі на 35 млн. грн. Михайло Добкін

  Сьогодні під час засідання колегії активу ХОДА голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін відзначив, що в серпні поточного року на деяких економічно активних підприємств Харківської області зафіксовано зростання заборгованості з виплати заробітної плати. «Я вимагаю від усіх, до компетенції кого входить вирішення даного питання, забезпечити вимогу Кабінету міністрів про погашення заборгованості по заробітній платі в розмірі 30%, до раніше встановлених термінів.  Це особливо важливе питання стоїть на контролі у прем'єр - міністра, і ми будемо звітувати перед Президентом України про результати вирішення цієї проблеми. До кінця поточного року ми зобов'язані забезпечити скорочення боргів на 35 млн. грн.», - Підкреслив Михайло Добкін. 

 • 27 вересня 2010 | 16:38

  Об’єкти теплового та водопровідно-каналізаційного господарства закінчують підготовку до роботи в зимовий період

  Закінчується підготовка котелень та теплових мереж до опалювального сезону. В цілому по області вже підготовлено 982 котельні, що становить 99% від запланованого, та 2105,3 кілометрів теплових мереж (98,4%). На підготовку витрачено 72,2 мільйона гривень, що на 10 мільйонів більше, ніж було заплановано. Про це в ході спільного засідання колегії облдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу області 27 вересня повідомив перший заступник голови ХОДА Володимир Бабаєв.

 • 27 вересня 2010 | 16:27

  На підготовку житлового фонду Харківської області до зими витрачено майже 50 мільйонів гривень

  Житловий фонд Харківської області готовий до зими майже на 100%. На підготовку будинків усіх форм власності було витрачено 48,7 мільйонів гривень, які було витрачено на ремонт покрівель, опалювальних систем та електрощитків. Проте проблемним питанням залишається оформлення паспортів готовності будинків до зими – по Харківській області їх мають менше половини всіх будинків. 

 • 27 вересня 2010 | 16:08

  На фінансування об'єктів Євро-2012 було виділено 952,01 млн. грн.

  Станом на 27 вересня на фінансування підготовки об'єктів, які входять у державну, обласну та Харківську міську цільові програми підготовки Євро-2012 надійшло 555,06 млн. грн. з держбюджету, 16,59 млн. грн. з обласного бюджету, 74,01 млн.грн з бюджету м. Харкова та 306,35 млн.грн. з інших джерел. Про це повідомив сьогодні на засіданні колегії ХОДА заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов. 

 • 27 вересня 2010 | 16:07

  Для ремонту студентських гуртожитків до Євро-2012 необхідно додатково 216,77 млн. грн.

  Головним управлінням освіти і науки Харківської облдержадміністрації ведуться роботи з підготовки студентських гуртожитків, внесених до Державної, обласної та Харківської міської цільових програм підготовки до Євро-2012. Про це повідомив під час засідання колегії ХОДА заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов. За його словами, з Міністерством освіти і науки вирішується питання про терміновий початок фінансування робіт з реконструкції та капітального ремонту студентських гуртожитків вищих навчальних закладів області. «У робочому порядку відпрацьовується питання виділення додаткових коштів у розмірі 216,77 млн. грн. для підготовки ще 55 гуртожитків і 1 санаторію-профілакторію, де будуть розміщуватися вболівальники і гості Чемпіонату, що дасть додатково 19310 місць», - заявив Юрій Сапронов.

 • 27 вересня 2010 | 16:05

  Більше 750 безробітних залучено до робіт з підготовки до Євро-2012

  Безробітних залучають до оплачуваних громадських робіт з підготовки до проведення фінальної частини Євро-2012. Про це повідомив сьогодні під час засідання колегії ХОДА заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов.  За його словами, Головним управлінням праці та соціального захисту населення Харківської облдержадміністрації проводиться робота по взаємодії з підприємствами та організаціями, які беруть участь у підготовці інфраструктури до проведення фінальної частини Євро-2012. «На сьогодні укладені договори з 9 підприємствами, що дало можливість залучити до робіт більше 750 осіб. Цей процес триває», - заявив Сапронов/

 • 27 вересня 2010 | 16:03

  Борг підприємств, установ та організацій області по внесках до Пенсійного фонду становить 254 млн. грн.

  Як повідомила під час спільного засідання колегії ХОДА та зборів адміністративно-господарського активу області начальник Головного управління праці та соціального захисту населення ХОДА Олена Захуцька, в цілому по області борг підприємств, установ та організацій по внесках до Пенсійного фонду України у вересні зріс на 9,3 млн. грн. (на 3,8%) і на 24 вересня становить 254 млн. грн.

 • 27 вересня 2010 | 15:57

  Заборгованість підприємств Харківської області з виплати заробітної плати складає 108,8 млн.грн.

  За даними моніторингу, з початку вересня загальні борги із виплати заробітної плати в області зменшені на 10,8 млн. грн. і станом на 24 вересня склали 108,8 млн. грн. Відповідно до планом невідкладних заходів, у вересні борги повинні бути скорочені на 6,4 млн. грн. Про це сьогодні під час спільного засідання колегії ХОДА та зборів адміністративно-господарського активу області повідомила начальник Головного управління праці та соціального захисту населення ХОДА Олена Захуцька.

 • 27 вересня 2010 | 14:57

  Експозиція Харківської області нагороджена Дипломом Міжнародної виставки-ярмарки „Подмосковье 2010” за активну участь

  Харківська офіційна та ділова делегація взяла участь в Міжнародній виставці-ярмарку „Подмосковье 2010”, що проходила в період з 23 – 25 вересня 2010 року у виставковому центрі „Крокус - Сіті”. За результатами виставки експозиція області була нагороджена Дипломом організаторів Міжнародної виставки-ярмарки „Подмосковье 2010” за активну участь.  

 • 27 вересня 2010 | 14:15

  Харківська область має потребу в інвестиціях у сільське господарство та енергетику. Михайло Добкін

  У ході зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Вірменія в Україні Андраніком Манукяном голова ХОДА Михайло Добкін назвав найбільш пріоритетні галузі для залучення іноземних інвестицій. Перший пункт у списку - сільське господарство.

 • 27 вересня 2010 | 13:55

  Харківська область планує обмінятися з Вірменією бізнес-делегаціями

  У ході зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Вірменія в Україні Андраніком Манукяном голова ХОДА Михайло Добкін запропонував організувати двосторонній обмін бізнес-делегаціями, що буде сприяти зміцненню економічних зв'язків між Харківщиною та Вірменією.

 • 27 вересня 2010 | 13:04

  Михайло Добкін зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Вірменія в Україні

  27 вересня голова ХОДА Михайло Добкін зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Вірменія в Україні Андранік Манукяном.Також на зустрічі були присутні голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, заступник голови ХОДА Юрій Сапронов і Почесний консул Республіки Вірменія в Харкові Армен Асланян. У ході зустрічі сторони обговорили перспективи співпраці Вірменії з Харківською областю в галузі економіки та освіти.

Вверх