Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Новини

III (обласний) етап міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Тараса Шевченка

15 січня 2011 року на базі комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» відбувся ІІІ (обласний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка. За інформацією Головного управління освіти та науки Харківської обласної державної адміністрації у ньому взяли участь 135 учнів загальноосвітніх навчальних закладів області, які перемогли у ІІ (районному, міжінтернатному) етапі конкурсу. 

Харків вшановує пам’ять Євгенія Кушнарьова (доповнено)

Сьогодні, в день четвертої річниці трагічної загибелі Євгенія Кушнарьова, голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, заступники голови ХОДА, представники місцевого самоврядування, політичних партій та громадських організацій віддали данину пам’яті славетному земляку – поклали квіти на могилу Євгенія Петровича і вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.  

У квітні відбудуться парламентські слухання на тему «Про державну політику щодо вирішення проблеми повернення та компенсації втрачених заощаджень громадян»

Верховна Рада України ухвалила постанову про проведення 13 квітня 2011 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентських слухань на тему «Про державну політику щодо вирішення проблеми повернення та компенсації втрачених (знецінених) заощаджень громадян».

Протягом 2011 року у Харківській області проводитимуться каскадні тренінги з питань реалізації ґендерної політики в системі державного управління

За інформацією Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту ХОДА, з січня 2011 року в Харківській області розпочались каскадні тренінги з питань реалізації ґендерної політики в системі державного управління, що проводяться за підтримки Програми рівних можливостей та прав жінок в Україні ЄС-ПРООН.

У Балаклійському районі планується відкрити декілька нових груп дошкільного виховання

Голова Балаклійської районної державної адміністрації Іван Столбовий провів особистий прийом громадян у Червоногусарівській сільраді. Під час прийому розглядались питання відкриття нових груп дошкільного виховання у районі, врегулювання автобусного розкладу, обладнання молитовної кімнати, надання матеріальної допомоги та ін.

Стан доріг у Харківській області

За інформацією Служби автомобільних доріг у Харківській області, за минулу добу розчищено від снігу 2284,6 км автошляхів та витрачено на забезпечення безпечного проїзду 838,91 куб. м піщано-сольових сумішей. Протягом доби на автошляхах області працювало 169 одиниць техніки і 213 дорожніх робітників. Всього за період з 14 по 17 січня було очищено 8277,9 км автодоріг та використано 3080,9 куб. м піщано-сольових сумішей. Станом на 17 січня проїзд автотранспорту по всіх дорогах загального користування в Харківській області забезпечений, зриву автобусных сполучень не було.

Стартує конкурс на призначення діячам мистецтва грантів Президента України

Міністерство культури і туризму України оголошує конкурс на призначення грантів Президента України молодим діячам у галузі театрального, музичного, образотворчого мистецтва а також молодим письменникам для створення і реалізації творчих проектів. Як повідомляє офіційний сайт управління культури та туризму ХОДА, заявки прийматимуться до 15 лютого 2011 року. Довідки за телефоном: (044) 235-73-36.

У Балаклійському районі в 2011 році планується нарощувати поголів’я худоби

У 2010 році аграріям Балаклійського району вдалося зберегти поголів’я корів на рівні початку року, нині в господарствах району нараховується 1645 голів корів. У поточному році поголів’я планується збільшити ще на сотню голів завдяки племінній роботі у різних господарствах. Також в 2011 році на Балакліщині будо розпочато проектування і будівництво нових тваринницьких комплексів.

Голова Золочівської райдержадміністрації провів виїзний прийом громадян у селі Відродженівка

Голова Золочівської райдержадміністрації Ігор Горішній згідно робочого графіку здійснив виїзний прийом громадян у селі Відродженівка Лютівської сільської ради. Питання стосувалися вирішення проблем заборгованості із заробітної плати та розрахунків за оренду паїв від ТОВ «СінталАгроТрейд», ремонту під’їзної дороги до села, відкриття продовольчого магазину, а також забезпечення жителів села якісною питною водою.

Президент України призначив голів Первомайської, Коломацької та Кегичівської районних державних адміністрацій Харківської області

Президент України Віктор Янукович підписав відповідні Укази про призначення голів Первомайської, Коломацької та Кегичівської районних державних адміністрацій Харківської області. Головою Первомайської РДА призначений НАМЧУК Віктор Антонович, головою Коломацької РДА - КУЖЕЛЬ Володимир Іванович, Кегичівської - ХВЕСИК Андрій Єрмійович.

У Харкові відбулося розширене засідання колегії прокуратури Харківської області

14 січня у Харкові відбулося розширене засідання колегії прокуратури Харківської області за участю заступника Генерального прокурора України Віктора Войцишена. У ході засідання було підбито підсумки роботи обласної прокуратури в 2010 році, визначено першочергові завдання на поточний рік, а також розглянуто заходи, спрямовані на покращення ефективності діяльності органів прокуратури.

Борова: аграрний прорив намітився

Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Віталій Алексейчук відвідав з робочою поїздкою Борівський район. Він провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та особистий прийом громадян, а також побував в одному з передових господарств – СТОВ АФ «Новий шлях». «У Борівському районі вже помітні зрушення на краще, – зазначив під час наради Віталій Алексейчук. – Але потрібно ще багато зробити для того, щоб сільське господарство на Борівщині належним чином розвивалося.

Стан доріг у Харківській області

За інформацією Служби автомобільних доріг у Харківській області, за минулу добу розчищено від снігу 1344км автошляхів. Витрачено на забезпечення безпечного проїзду 1655,65 куб. м піщано-сольових сумішей. Протягом доби на автошляхах області працювало 176 одиниць техніки і 214 дорожніх робітників. Станом на 14 січня проїзд автотранспорту по всіх дорогах загального користування в Харківській області забезпечений.

Харківська область стала переможцем V юнацьких спортивних ігор з неолімпійських видів спорту

За інформацією Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, за попередніми підсумками V юнацьких спортивних ігор 2010 року з неолімпійських видів спорту Харківська область посіла перше загальнокомандне місце. Друге місце посіли спортсмени з Донецької області, третє – представники Дніпропетровської області.

У Зміївському районі відбулося свято для дітей

12 січня в Зміївській центральній дитячій бібліотеці відбулося дитяче свято «У замках Снігової Королеви». Учасниками так званого «круїзу по казках» стали понад 40 учнів 5-х класів Зміївського ліцею ім. З.К. Слюсаренка. Діти дізналися багато нового про Святого Миколая, традиції зустрічі Нового року в різних країнах світу, про свято Різдва Христового та походження звичаю робити подарунки. В рамках свята відбулася також книжкова виставка під назвою «В гостях у Снігової королеви». Як повідомляє офіційний сайт Зміївської РДА, казковими екскурсоводами для дітей стали працівники районної бібліотеки.  

15 січня відбудеться Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді ім. Т.Шевченка

15 січня 2011 року на базі комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» вперше відбудеться ІІІ (обласний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Тараса Шевченка. У ньому візьмуть участь 130 учнів 5–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів області, які перемогли у ІІ (районному, міжінтернатному) етапі конкурсу. У межах цих змагань буде проведено ІІІ (обласний) етап ХІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, учасниками якого стануть 145 учнів 3–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Харківщини.

Про підсумки роботи Контрольно-ревізійного управління в Харківській області у 2010 році

За інформацією прес-служби КРУ в Харківській області, управлінням у 2010 році ревізії фінансово-господарської діяльності та перевірки державних закупівель проведені на 1017 об’єктах. Обсяг охоплених ревізіями і перевірками загальнодержавних та комунальних фінансових і матеріальних ресурсів склав 62,5 млрд. гривень. Фінансові порушення виявлені на 985 об’єктах або на 97 відсотках перевірених. Загальна сума виявлених фінансових порушень склала 3,9 млрд. грн., з них порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 443,0 млн. грн., що в 4,8 рази перевищує показник 2009 року.

У районних бюджетах будуть передбачені кошти на фінансування районних ЗМІ

Управління у справах преси та інформації ХОДА в минулому році проводило активну роботу з районними засобами масової інформації. Про це повідомив сьогодні в ході прес-конференції заступник голови ХОДА Євген Савін. Було проведено ряд нарад та юридичних консультацій для редакторів районних ЗМІ та рекомендовано замінити керівників деяких районних видань.Також змінилися керівники обласної телерадіокомпанії та газети «Слобідський край».

Рівень фестивалю «Харьковская сирень» буде рости з кожним роком. Євген Савін

Як відзначив в ході прес-конференції 13 січня заступник голови ХОДА Євген Савін, Міжнародний фестиваль короткометражного кіно «Харьковская сирень» стає все цікавіше і яскравіше, і в 2011 році обіцяє стати одним з найбільш значущих подій для Харківської області. «У Харкові проводиться міжнародний фестиваль «Харьковская сирень», який вже став традиційним і брендовим для міста і області. Рівень цього фестивалю буде рости, і кількість персон зі світовим ім'ям, які в рамках «Харьковской сирени» будуть приїжджати до Харкова, буде дедалі більшою», - підкреслив Євген Савін.  

У кожному районі області у 2010 році працювала пересувна книжкова виставка-ярмарок

Як зазначив сьогодні на прес-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін, новацією 2010 стала пересувна книжкова виставка-ярмарок. «Вона побувала у всіх районах Харківської області. Особливою популярністю виставка-ярмарок користувалася в далеких районах області, де слабо представлено книговидання. Робота пересувної книжкової виставки-ярмарку буде продовжена і в цьому році », - підкреслив Євген Савін.

У 2010 році в Харківській області було відремонтовано 7 районних будинків культури

Як відзначив в ході прес-конференції 13 січня заступник голови ХОДА Євген Савін, в Харківській області переглядається схема розвитку установ культури. За його словами, раніше в цій сфері не враховувалися економічні норми, але в сучасних умовах театри та інші культурні установи повинні вчитися працювати і заробляти гроші. У той же час сільські будинки культури і бібліотеки, які не можуть бути прибутковими, отримають підтримку керівництва області.

У Харкові будуть готуватися до зимової Олімпіади українські та російські спортсмени

У ході прес-конференції заступник голови ХОДА Євген Савін повідомив, що в минулому році за ініціативою голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна було створено комунальну установу «Український східний центр олімпійської підготовки з зимових видів спорту». «У нас є глобальний план будівництва зимового спорткомплексу. Це - траса для біатлону зі стадіоном, на якому можна буде проводити і лижні гонки, і гонки по біатлону. Це буде місце, яке добре відоме харків'янам, яке буде розвиватися. Цей стадіон дозволить займатися і влітку», - зазначив Євген Савін.

Конфліктів між різними конфесіями в Харківській області не існує. Євген Савін

Як відзначив в ході прес-конференції 13 січня заступник голови ХОДА Євген Савін, в Харківській області всі релігійні рухи знаходяться в рівних умовах і отримують рівну підтримку від керівництва регіону. «Конфліктів між різними конфесіями в Харківській області не існує. Сьогодні обласна адміністрація однаково наближена до всіх конфесій, ми однаково уважно, активно й оперативно включаємося до вирішення тих питань, які стоять перед тією чи іншою релігійною громадою», - підкреслив Євген Савін. На даний момент в Харківській області в рамках 54 конфесій діє 866 релігійних організацій. У стадії будівництва знаходиться 54 культові споруди.  

Спортивні споруди в області повинні розвиватися і бути доступними для населення. Євген Савін

За словами заступника голови Харківської облдержадміністрації Євген Савіна, одним з найважливіших напрямків роботи у сфері фізкультури і спорту є розвиток і доступність спортивних споруд в області. «Фізкультура - це здоров'я нації. Без розвитку масового спорту та фізкультури нація не буде здоровою. Ті години, які займає фізкультура в шкільній програмі, не дають можливості виховувати здорових дітей. Тому ми будемо приділяти особливу увагу розвитку та доступності спортивних споруд в області. У Харкові це питання, звичайно ж, вирішується простіше, а в області навіть не всі райони мають місця, де можна займатися звичайною фізкультурою», - підкреслив Євген Савін.

Харківська обласна державна адміністрація готова до співпраці з усіма громадськими організаціями Харківщини. Євген Савін

У 2011 році в Харківській області буде створено кілька громадських рад, які покликані допомогти керівництву регіону знаходити шляхи вирішення основних проблем тієї чи іншої галузі. Як відзначив в ході прес-конференції 13 січня заступник голови ХОДА Євген Савін, обласна адміністрація готова до співпраці з усіма громадськими організаціями регіону.

Спортсмени Харківської області в 2010 році завоювали на міжнародних змаганнях 312 медалей

Як зазначив сьогодні на прес-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін, спортсмени Харківської області в 2010 році завоювали на міжнародних змаганнях 312 медалей. Цей результат є кращим за всі роки незалежності України.

Вартість путівок до дитячих оздоровчих таборів буде знижена

У наступному оздоровчому сезоні вартість путівок у дитячі табори буде знижена без погіршення якості відпочинку. Про це повідомив сьогодні в ході прес-конференції заступник голови ХОДА Євген Савін. За його словами, завдання проаналізувати питання ціни путівок поставлена начальнику Головного управління у справах сім'ї та молоді, буде розглянута ситуація в кожному таборі.  

У Харківській області буде збудовано 3 фізкультурних оздоровчих комплекси та 3 футбольних поля

У 2011 році в 3 районах Харківської області будуть збудовані фізкультурні оздоровчі комплекси. Також за допомогою Кабінету Міністрів планується відкрити 3 футбольних поля зі штучним покриттям. Про це в ході прес-конференції 13 січня повідомив заступник голови ХОДА Євген Савін.

Харківська область посідає одне з провідних місць в Україні з видачі посвідчень багатодітним сім'ям

Як зазначив сьогодні на прес-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін, Харківська область посідає одне з провідних місць в Україні з видачі посвідчень багатодітним сім'ям. «Ми одні з перших в Україні видали спеціальні посвідчення багатодітним сім'ям. Здавалося б, це формальна річ, але її відсутність не давала можливості цим сім'ям отримувати пільги, що надані їм державою», - підкреслив заступник голови ХОДА.

У Харківській області планується відкрити 4 дитячих оздоровчих табори

За останні 20 років кількість дитячих оздоровчих таборів в Харківській області скоротилася зі 144 до 37, що ускладнює завдання організації оздоровлення та якісного літнього відпочинку для всіх дітей регіону. Тим не менше, це питання вже вирішується керівництвом області. Зокрема, мова йде про 4 оздоровчі табори в Харківській області, які планується ввести в експлуатацію найближчим часом.

Архів документів